بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
فهرست مطالب

هم اکنون می توانید به منظور خرید تلسکوپی جاروبرقی بوش، از طریق لینک زیر اقدام کنید. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوله تلسکوپی جاروبرقی بوش توصیه می کنیم مطالب این صفحه را کامل مطالعه کنید.تلسکوپی جاروبرقی بوش

و اگر بدنبال تعمیر جاروبرقی بوش خود هستید با ما در این مقاله همراه باشید

در ادامه به بررسی تخصصی تلسکوپی جاروبرقی بوش می پردازیم.

در ورژن های جدید جاروبرقی بوش، اکثر تلسکوپی ها دارای ضامن نگهدارنده زانویی می باشد و از طرفی با شیاری که بر قسمت تحتانی آن می باشد در ضامن پارویی دستگاه قفل می شود.

این لوله متحرک تلسکوپی مناسب برای جاروبرقی های ارگومکس و هم پروفشنال می باشد. بخصوص در مدل های جدید بوش تمامی دستگاه ها از تلسکوپی ها ضامن دار می باشد.

وظیفه ضامن تلسکوپی جاروبرقی بوش

تلسکوپی ضامن دار جاروبرقی بوشیکی از مشکلات جاروبرقی های بوش در سری های قدیمی، خروج ناخواسته پارویی و زانویی از تلسکوپی بود. بخصوص زمانی که لبه های پارویی و زانویی فرسوده می شد این اتفاق به یک دغدغه تبدیل می شد که تعمیر جاروبرقی هم به مشکل برمیخورد

در سری های جدید این ضامن به نوعی ایجاد شد تا بدون اجازه کاربر، زانویی و پارویی از تلسکوپی خارج نشود.

شما در صورتی می توانید این تلسکوپی را از قطعات دیگر جدا نمایید که حتما ضامن متحرک را فشار دهید. یکی از سوالات کاربران این است که آیا پارویی های معمولی بوش به مدل های ضامن دار بوش تبدیل می شود.

جواب این سوال خیر است اما اگر می خواهید تلسکوپی ساده در ورژن های جاروبرقی بوش استفاده کنید لازم است پارویی را نیز تغییر دهید.

تلسکوپی اصلی جاروبرقی بوش

هم اکنون می توانید به منظور مشورت با کارشناسان تعمیرآنلاین، نمایندگی بوش، و یا خرید تلسکوپی ارجینال جاروبرقی بوش روی لینک زیر کلیک کنید.

https://tamironline.com/product-category/%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%ac%d8%a7%d9%86%d8%a8%db%8c-%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c/%d8%aa%d9%84%d8%b3%da%a9%d9%88%d9%be%db%8c/

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
0 نظرات
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
با رعایت پروتکل های بهداشتی
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x