فهرست مطالب

یکی از پرمصرف ترین لوازم جانبی جاروبرقی بوش، خرطومی و متعلقات آن می باشد. در هر مدل از جاروبرقی های بوش، خرطومی ها متفاوت بوده و معمولا کوپل سر و ته آن در هر مدل متفاوت است. که باید در انتخاب آنها دقت لازم را داشته باشید تا نیازی به تعمیر جاروبرقی نداشته باشید. ما در این مقاله به بهترین راهنمای خرید لوله خرطومی جاروبرقی بوش اشاره خواهیم کرد.

هم اکنون می توانید به منظور سفارش و خریدآنلاین خرطومی و مشاوره با کارشناسان نمایندگی بوش،تماس بگیرید. لازم به ذکر است پس از تماس با تعمیرآنلاین و ثبت سفارش، خرطومی دستگاه شما در کم تر از یکساعت به شما تحویل داده خواهد شد.

انواع لوله خرطومی جاروبرقی بوش

از لحاظ جنس ساختاری، جاروبرقی بوش دارای دو مدل لوله خرطومی می باشد. در مدل اول جنس خرطومی از پلاستیک بوده و در حالت دوم جنس لوله خرطومی در حالت عادی پلاستیکی می باشد اما یک پوشش از پارچه کنفی بر روی آن قرار گرفته است. توجه داشته باشید که خرطومی های کنفی معمولا برای ورژن های جدید جاروبرقی بوش می باشد.

لوله خرطومی کنفی جاروبرقی بوشلوله خرطومی کنفی جاروبرقی بوش

لوله خرطومی پلاستیکی جاروبرقی بوش

لوله خرطومی جاروبرقی بوش

توجه داشته باشید که می توانید برای هر مدل جاروبرقی بوش از خرطومی پلاستیکی و یا کنفی با توجه به سلیقه خود استفاده نمایید. تنها کافی است که کوپل سر و ته خرطومی تعویض گردد تا برای هر مدل جاروبرقی بوش قابل استفاده باشد.

تعمیر جاروبرقی خود را به بسپارید”

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی بوش به شما ضمانت اصالت کالا را داده و بالاترین کیفیت خرطومی های عرضه شده توسط شرکت را تضمین می نماید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش خرطومی جاروبرقی بوش و دیگر لوازم جانبی جاروبرقی بوش از طریق ذیل اقدام نمایید.

شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام به خرید لوله خرطومی جاروبرقی بوش کنید.

 

خرید لوله خرطومی جاروبرقی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.