فهرست مطالب

اگر قصد خرید پمپ ماشین لباسشویی بوش را دارید می توانید از طریق لینک زیر اقدام به خرید نمایید. در صورتی که در مورد نوع پمپ لباسشویی بوش خود اطلاعی ندارید می توانید توضیحات کارشناسان ما را در ادامه مطالعه کرده و یا با نمایندگی بوش به شماره 45396 – 021 تماس بگیرید.

زمانی که پمپ ماشین لباسشویی بوش BOSCH به هر دلیلی دچار خرابی شود، آب داخل ماشین لباسشویی می ماند و به هیچ وجه تخلیه نمی شود.

معمولا در اینگونه موارد بر روی صفحه نمایشگر ارور E18 یا F18 ظاهر می شود. پس از تعویض پمپ این ارور به صورت خودکار از روی صفحه نمایشگر حذف می شود پیشنهاد ما برای تعمیر لباسشویی بوش خود ، در ارتباط بودن با نمایندگی آن است و ما به بعضی راهنمایی لازم اشاره خواهیم کرد

بررسی تخصصی پمپ های ماشین لباسشویی بوش

در حالت کلی در 90 درصد لباسشویی های بوش اصلی، از سه مدل پمپ استفاده می شود که بستگی به نوع ماشین لباسشویی بوش، نوع پمپ متفاوت است.

پمپ ماشین لباسشویی بوش مدل 4lugs

یکی از پرمصرف ترین مدل های این پمپ می باشد که در اکثر لباسشویی های بوش بویژه مدل classic – maxxx – w مورد استفاده قرار می گیرد.

این پمپ ها دارای چهار پایه به صورت خار برای قرار گرفتن به صورت مکمل در پوسته پمپ لباسشویی می باشد.

ولتاژ مصرفی این پمپ ها 220 می باشد و به صورت میانگین کل مخزن لباسشویی را در حالت ایده آل در 30 ثانیه تخلیه می کند.پمپ لباسشویی بوش

پمپ 3 خار آسکول لباسشویی بوش Askoll

این پمپ یکی از بهترین پمپ های تولیدی لباسشویی در جهان می باشد. این پمپ ساخت شرکت آسکول ایتالیا و به سفارش بوش آلمان می باشد.

این پمپ دارای سه خار نگهدارنده می باشد که وظیفه حفظ پمپ بر روی پوسته را دارد و به خاطر همین شکل، به پمپ سه خار معروف می باشد.

به علت مصرف بالای این پمپ ها، متاسفانه ورژن های تقلبی و چینی این پمپ در فروشگاه های متفرقه به وفور دیده می شود. توصیه ما این است که برای تهیه پمپ از نمایندگی اقدام نمایید تا بعدها نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی نداشته باشید.پمپ ماشین لباسشویی بوش

پمپ 4 خار ورژن جدید لباسشویی بوش

این پمپ معمولا برای ورژن های ترک تولیدی لباسشویی بوش می باشد. این پمپ دارای 4 خار زاویه دار می باشد و ولتاژ مصرفی 220 می باشد.

این پمپ از کم مصرف ترین پمپ های لباسشویی بوش می باشد و تنها روی دو مدل از لباسشویی بوش قابل نصب می باشد.

 

پمپ تخلیه لباسشویی بوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.