نحوه ارسال سفارش

تعمیرآنلاین مجموعه ای است که در چهارچوب سرعت ، کیفیت ، امنیت و اطمینان خاطر مشتری فعالیت میکند و در راستای کسب رضایت مشتریان ، هر محصول ارسالی از جانب شرکت باید واجد شرایط لازم و مورد تایید فروشگاه باشد که در بهترین حالت و کم ترین زمان به خریدار تحویل گردد .

مشتریان ساکن تهران ، پس از ثبت محصول درخواستی خود ، کالای مورد نظر را در کمتر از 3 ساعت ، طی ساعات اداری شرکت ( از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر ) دریافت خواهند کرد . و برای سفارشات خارج از ساعات اداری ، کالای مورد نظر در ابتدای شروع زمان کاری مجموعه در روز بعد ، بین ساعات 10 تا 12  خدمت مشتریان گرامی ارسال خواهد شد .

به طور مثال : اگر محصول درخواستی شما در ساعت 16 در سامانه ثبت شده باشد ، در کمتر از 3 ساعت به دست شما خواهد رسید اما اگر ثبت درخواست شما در ساعت 20 شب صورت گیرد ، برای روز بعد بین ساعات 10 تا 12 برای شما ارسال خواهد شد.( توجه کنید که این روند ارسال فقط در شهر تهران امکان پذیر است )

مشتریان سایر استان های ایران ، پس از ثبت محصول درخواستی خود ، کالای مورد نظر ، درهمان روز توسط پست یا تیپاکس ارسال شده و در مدت زمان تقریبی 48 تا 72 ساعت تحویل مشتری داده خواهد شد .

( با دریافت کد رهگیری میتوانید وضعیت مرسوله خود را از سایت سامانه پست کشور پیگیری کنید )

 هزینه ارسال کالا

تعیین مبلغ دریافتی بابت ارسال کالا در مجموعه تعمیرآنلاین به محدوده سکونت مشتری مرتبط نمیباشد.

برای مجموع خرید با مبلغ بیش از  300 هزارتومان ، هزینه ارسال محصول در سرتاسر ایران رایگان خواهد بود .

برای خرید های زیر 300 هزارتومان ، مبلغ 20 هزارتومان بابت ارسال محصول دریافت میشود و به صورتحساب نهایی مشتری اضافه خواهد شد .