انواع شوینده ماشین ظرفشویی
قرص و ژل شستشو، نمک و مایع جلادهنده، جرمگیر و ...

ارسال رایگان بالای 300 هزار تومان

ضمانت عودت کالا

ارسال 2 ساعته

مشاور رایگان

سوالات متداول

پس از ثبت سفارش و پرداخت، در صورتی که سفارش در ساعت 9 الی 17 ثبت شده باشد، سفارش شما در کمتر از 2 ساعت به دست شما خواهد رسید.

توجه داشته باشید سفارشات بعد از ساعت17 در ابتدای روز کاری بعد و بین ساعت 9 الی 11 برای شما ارسال خواهد شد.

در مورد سفارشات خارج از شهر تهران نیز، در زمان گفته شده سفارش شما تحویل پست خواهد شد و معمولا سفارش شما پس از 24 ساعت به دست شما خواهد رسید.

با توجه به اینکه مرسوله توسط بازرسان متخصص چک شود، این اطمینان را به شما خواهیم داد که مرسوله دقیقا همان چیزی است که شما خریداری کرده اید.

با این وجود در صورتی که مغایرتی در سفارش وجود داشت تنها کافی است که وارد ناحیه کاربری خود شوید و این موضوع را به صورت تیکت بیان کنید. 

هم چنین می توانید با 45396 تماس گرفته و این موضوع را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بله. 

بدین منظور تنها کافی است که وارد ناحیه کاری خود شده و برای تیم پشتیبانی تیکت بزنید. کارشناسان در کمترین زمان ممکن امکان عودت یا تغییر سفارش را برای شما فراهم خواهند نمود.

هم چنین می توانید با 45396 تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید.

رسالت تعمیرآنلاین بر این است که هیچگونه واسطه گری در امر فروش وجود نداشته باشد. 

بدین منظور در برخی موارد قیمت محصولات سایت تعمیرآنلاین تا 50 درصد پایین تر از نرخ محصولات در بازار می باشد.

تمامی محصولاتی که در کنار عکس آنها برچسب قرمز رنگ ارجینال خورده است اصلی می باشد. 

البته توجه داشته باشید حتی محصولات غیر اصل تعمیرآنلاین نیز از بهترین و مرغوب ترین های بازار می باشد.

با احترام به تمامی فروشندگان لوازم جانبی و محصولات لوازم خانگی، تعمیرآنلاین عضو رسمی سازمان اصناف ایران، دارای نماد ساماندهی، اینماد و گواهینامه ها و پروانه کسب معتبر بوده و در حوزه فعالیت خود همواره به دنبال رضایت مشتریان خود بوده است.

بله . شما می توانید به منظور خرید حضوری نیز به آدرس دفتر مرکزی فروش محصولات مراجعه کنید.توجه داشته باشید که پیش از حضور در واحد مربوطه نسبت به تماس با 45396 افدام نمایید.

آدرس واخد فروش: سهروردی شمالی پایین تر از عباس آباد کوچه زمانی پلاک 11 واحد 14

توضیحات

شوینده های مورد نیاز برای ماشین ظرفشویی

در حالت کلی، ماشین ظرفشویی به چند رکن اصلی برای شروع به کار نیاز دارد و در صورتی که این موارد رعایت نشود، علاوه بر آسیب به دستگاه، شستشوی ظروف نیز به خوبی انجام نمی شود.

احتمالا شما هم در هنگام خرید مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی با ابهامات و سوالاتی برخورد کرده اید که شما را با مشکلاتی مواجه کرده است. 

در زیر به برخی از موارد اصلی و مواد شوینده ای که برای ماشین ظرفشویی لازم است اشاره کرده ایم که به اختصار به توضیح آن ها می پردازیم:

اصلی ترین مواد لازم برای شستشوی ظروف شامل نمک، مایع حلادهنده و یک شوینده مثل قرص، ژل و یا پودر می باشد.

نمک ماشین ظرفشویی:

وظیفه اصلی نمک ماشین ظرفشویی کاهش سختی آب و جلوگیری از خط و خش افتادن ظروف می باشد. نمک مخزن رزین را نظافت کرده و به نوعی سختی گیر آب می باشد.

مایع حلادهنده ماشین ظرفشویی:

از اسمش مشخص است که وظیفه جلا دادن ظروف را بر عهده دارد. علاوه بر آن در بهتر خشک شدن ظروف نیز موثر است. معمولا رنگآن آبی است و در مخزن جلا که در بغل جای قرص قرار دارد ریخته می شود.

شوینده اصلی ماشین ظرفشویی:

همواره یک شوینده برای شستن ظروف لازم است. این شوینده می تواند قرص، ژل و یا پودر باشد. البته مدت هاست که استفاده از پودر منسوخ شده است و قرص و ژل کاربرد بهتر و طرفداران بیشتری دارد.

در ورژن های جدید این شوینده ها، دیگر نیازی به نمک و مایع جلادهنده نمی باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.