one

تعمیر اتو بوش

تعمیر اتو و اتو پرس

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات اتو بوش در تهران انواع مشکلات و ایرادات این دستگاه را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کند. مهم‌ترین مزیت انتخاب تعمیر آنلاین برای تعمیر اتو بوش استفاده از قطعات اصل و ضمانت ۶ ماهه بی‌قیدوشرط است. متخصصان تعمیر آنلاین دوره‌های آموزشی تخصصی تعمیر اتو بخار بوش را گذرانده‌اند و تجربه کافی برای انجام این کار را دارند. برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات اتو بخار بوش از طریق دکمه زیر اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواستتان رسیدگی خواهند کرد.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر اتو بوش

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر اتو بوش

در باکس‌های زیر از ایرادات اتوی بوش آگاه شوید.

روشن نشدن اتو

قطعی اتصال برق، خرابی پریز یا سیم برق باعث روشن نشدن اتو می‌شود. درصورت سالم بودن اتصالات برق، احتمالا پلاتین‌های داخلی خراب شده است که نیاز به تعمیر اتو بوش یا تعویض قطعات دارد.

بیشتربیشتر

بخار نکردن اتو

هنگام کافی نبودن آب، اتو بخار نمی‌کند. نبود آب کافی داخل دستگاه باعث سوختن پمپ می‌شود که نیاز به تعمیر پمپ اتو بخار دارد. رسوب بستن لوله‌ها و فضای داخلی اتو نیز مانع بخار کردن می‌شود که نیاز به جرم‌گیری و رسوب‌گیری دارد.

بیشتربیشتر

صدای بوق ممتد

خرابی برد الکترونیکی در تعمیر اتو پرس بوش باعث ایجاد بوق می‌شود. در چنین مواقعی تعویض برد را حتما به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

استشمام بوی بد

تخلیه نکردن آب باعث جرم گرفتن و رسوب گرفتن شده که در ادامه باعث ایجاد بوی بد در دستگاه می‌شود. جرم‌گیری اتو نیازی به تعمیرکار اتو بوش ندارد و در منزل می‌توانید انجام دهید.

بیشتربیشتر

داغ نشدن اتو بوش

از کار افتادن یا خرابی المنت و ترموستات باعث داغ نشدن اتو می‌شود که رفع این مشکل به مهارت متخصص نیاز دارد. البته قبل از تعمیر اتو بوش حتما درجه حرارت اتو را چک کنید.

بیشتربیشتر

چسبیدن اتو به لباس

برای رفع این مشکل حرارت اتو را باید به‌درستی تنظیم کرده و از تمیز بودن کف سرامیکی آن مطمئن باشید. برای این کار اتو را از برق بکشید و اجازه بدهید سرد شود. سپس کف آن را با مواد مناسب مانند سرکه تمیز کنید

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا خدمات تعمیر اتو بوش گارانتی دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین در زمینه تعمیرات اتو بوش و تعمیر سایر لوازم برقی شامل 6 ماه ضمانت می‌شود.

02هزینه تعمیر اتو بوش چقدر است؟

هزینه تعمیر اتو بخار بوش بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده توسط گروه نرخ‌گذاری اتحادیه محاسبه می‌شود. ازآنجایی‌که هزینه تعمیر انو بخار و اتو پرس بوش به عواملی مانند برند دستگاه، نوع مشکل و قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد، یک مبلغ مشخص را نمی‌توان برای آن بیان کرد.

03هزینه تعمیر اتو بوش را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برچسب گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

04سفارش تعمیر اتو بوش را چگونه ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواستتان را در سایت ثبت کنید.

05درصورت انصراف از انجام تعمیرات اتو بوش آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه بعد از انصراف فقط برای عیب‌یابی و هزینه پیک برای تحویل دستگاه است. بنابراین نیازی به پرداخت مبلغ اضافه‌تر هنگام انصراف از تعمیر دستگاه نیست.

06چگونه اتوی بوش را برای تعمیر به دست تعمیر آنلاین برسانیم؟

اتوی بوش را می‌توانید خودتان به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین بیاورید یا درخواست پیک داده تا پیک مجموعه برای دریافت اتو به منزلتان فرستاده شود.

بوش یکی از مطرح‌ترین برندهای لوازم خانگی در جهان است که به‌دلیل کیفیت بالای محصولات در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. درخواست‌های متعدد مشتریان تعمیر آنلاین باعث شد تا این مجموعه نمایندگی تعمیرات اتو بخار بوش را نیز دریافت کرده و باکیفیت‌ترین خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه کند. برای تعمیر اتوی بوش فقط کافی است درخواستتان را در سایت یا از طریق تماس ثبت کنید تا پیک مجموعه برای تحویل اتو به منزلتان اعزام شود. همچنین درصورت امکان، خودتان نیز می‌توانید دستگاه را به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین به‌صورت حضوری تحویل دهید.

خدمات نمایندگی تعمیرات اتو بخار بوش

تعمیرات اتو بوش یک کار حساس و تخصصی است که باید توسط متخصص حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام شود. تکنسین‌های تعمیر آنلاین نه‌تنها از میان باتجربه‌ترین افراد حرفه‌ای انتخاب شده‌اند، بلکه دوره‌های آموزش تخصصی تعمیر اتوی بوش را نیز گذرانده‌اند. برای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اتو بوش می‌توانید وسیله را به‌صورت حضوری به مجموعه تعمیر آنلاین بیاورید یا با ثبت درخواست، از خدمات پیک مجموعه بهره‌مند شوید.

به یاد داشته باشید که کلیه خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر اتو بوش با ۶ ماه ضمانت همراه است؛  یعنی چنانچه در این مدت مشکل قبلی دستگاهتان دوباره تکرار شد، کارشناسان ما به‌صورت رایگان، آن را برطرف خواهند کرد.

تعمیر اتو بوش در تعمیر آنلاین

عیب‌یابی؛ اولین گام برای تعمیر اتو بخار بوش

مهم‌ترین گام برای تعمیر اتو بوش عیب‌یابی دقیق آن است. تکنسین‌های تعمیر آنلاین به‌دلیل تجربه و مهارت بالایی که دارند، در کمترین زمان ممکن عیب اصلی دستگاه را پیدا کرده و برای رفع آن اقدام می‌کنند. به یاد داشته باشید که اگر عیب‌یابی اتو بوش به‌درستی انجام نشود، ممکن است سایر قسمت‌های سالم دستگاه نیز در طول تعمیر دچار خرابی شوند.

بعد از عیب‌یابی، کارشناس تعمیر آنلاین هزینه تعمیر اتو بخار بوش را محاسبه کرده و به شما اطلاع می‌دهد. بعد از موافقت شما با هزینه نهایی، فرایند تعمیر آغاز خواهد شد. در نهایت نیز فاکتور هزینه‌ها و برچسب گارانتی تقدیم شما عزیزان می‌شود. مطابق با برچسب گارانتی چنانچه در طول ۶ ماه همان مشکل قبلی دستگاه تکرار شد، کارشناسان تعمیر آنلاین به‌صورت رایگان نسبت به تعمیر مجدد اقدام خواهند کرد.

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیر اتوی بوش

همه وسایل برقی مخصوصا لوازم پرکاربرد عمر مفید محدودی دارند و بعد از گذشت مدتی استفاده، دچار خرابی قطعات می‌شوند. اگر عملکرد اتوی بوش شما هم با مشکل مواجه شده است، با خواندن ادامه این مطلب می‌توانید دلیل آن را بررسی کنید. از مهم‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات اتو بوش می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیر اتو بوش به‌دلیل بخار نکردن

پمپ اتوی بوش وظیفه پمپاژ بخار هوا را به عهده دارد. اگر اتوی بخار به‌درستی بخار نمی‌کند، احتمالا مشکل از پمپ آن است. توصیه می‌کنیم برای افزایش عمر اتو بخار حتما از آب مقطر استفاده کنید. از مهم‌ترین دلایل بخار نکردن اتو می‌توان به خرابی قطعات اتو بوش مانند بویین، سوپاپ و اورینگ‌ها اشاره کرد. در چنین شرایطی تعمیرات اتو بوش را به تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر اتو بخار بوش

تعمیر اتو بخار بوش درصورت نشتی آب

نشتی آب یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که معمولا بعد از مدتی استفاده از اتو بخار به وجود می‌آید. نشتی آب معمولا زمانی رخ می‌دهد که حالت بخار اتو روشن باشد. انتخاب اشتباه دمای اتو و شکستگی در مخزن آب نیز از جمله مواردی است که نشتی آب را به همراه دارد. درصورتی خرابی هرکدام از این قطعات، تعمیر اتو مخزن دار بوش را تعمیر آنلاین بسپارید.

به جا ماندن لکه زرد روی لباس حین اتو کشیدن

از مهم‌ترین دلایل زرد شدن لباس حین اتو کشیدن کثیف بودن کف اتو است. برای تمیز کردن سطح اتو با استفاده از پنبه و سرکه آن را تمیز کنید. استفاده از آب شهری و زنگ زدن کف اتو از دلایل دیگر کثیف شدن لباس است.

تعمیرات اتو بوش در صورت داغ نشدن صفحه

اگر صفحه اتو داغ نمی‌شود، ابتدا اتصال به برق را بررسی کنید. درصورتی‌که دستگاه به برق متصل باشد، احتمالا مشکل از سیم‌پیچی داخلی اتو یا خرابی المنت و ترموستات است. در چنین شرایطی  باید به نمایندگی تعمیرات اتو بخار بوش مراجعه کنید.

تعمیر اتو در نمایندگی تعمیر اتو بوش در تهران

تعمیر اتوی بوش در صورت چسبیدن پارچه به کف اتو

دمای بالای اتو، جنس نامناسب پارچه و کثیف بودن صفحه از مهم‌ترین دلایل چسبیدن پارچه به کف اتو است. با برطرف کردن این موارد احتمالا دیگر پارچه به کف اتو نخواهد چسبید. با این وجود، اگر باز هم مشکل برطرف نشد، تعمیرات اتو بوش را به تعمیر آنلاین بسپارید.

هزینه تعمیر اتو بوش در تعمیر آنلاین

خرابی اتو بوش دلایل متعددی دارد؛ نوع آسیب، قطعه خراب‌شده و مدل دستگاه از مهم‌ترین مواردی است که روی هزینه تعمیر تاثیر می‌گذارد. تعمیرکار اتو بوش بعد از عیب‌یابی دستگاه، هزینه تعمیر اتو را برآورد کرده و به شما اطلاع داده می‌شود. به یاد داشته باشید که هزینه تعمیرات اتو در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها پایین‌تر از نرخ اتحادیه خواهد بود.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات اتو بوش در تهران

مجموعه تعمیر آنلاین با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی بهترین انتخاب برای تعمیر اتو بوش به شمار می‌رود؛ این مجموعه به‌عنوان نمایندگی تعمیرات اتو بخار بوش ماهرترین متخصص‌ها را گرد هم آورده است که با استفاده از قطعات اصل به تعمیر می‌پردازند. برای ثبت درخواست فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم مربوطه را در سایت پر کنید.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.