تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی الکترولوکس، انواع خدمات مربوط به تعمیر یا تعویض قطعات ظرفشویی الکترولوکس را انجام می‌دهد. برای تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس توسط تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 02145396 اقدام کنید. همچنین، ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» در زیر این متن و تکمیل فرم مربوطه نیز امکان‌پذیر است.

ثبت سفارش خدمات
dishwasher-repair-electrolux

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی الکترولوکس

در باکس‌های زیر ایرادات متداول ماشین ظرفشویی الکترولوکس را بررسی می‌کنیم.

تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

اگر ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی الکترولوکس مانند سابق تمیز نمی‌شوند، ابتدا اسپری‌های آب‌فشان را بررسی کنید. تمیز کردن فیلتر و کافی بودن مایع ظرفشویی و جلاسنج نیز بر تمیز شدن ظروف تاثیرگذار هستند. برای تعویض یا تعمیر فیلتر ظرفشویی الکترولوکس می‌توانید با تعمیر آنلاین در ارتباط باشید.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن ظرفشویی الکترولوکس

درصورتی‌که ظرفشویی الکترولوکس آبگیری نمی‌کند، لوله‌های اتصال آب و ورودی آب به دستگاه را بررسی کنید. بسته شدن سوراخ‌های چرخاننده‌های آب‌فشان بر اثر تجمع رسوب املاح نیز آبگیری دستگاه را با مشکل روبه‌رو می‌کند. اگر ایراد دستگاه مربوط به این موارد نبود، برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب بعد از شستشو

درصورتی‌که آب دستگاه بعد از پایان شستشو تخلیه نمی‌شود، ابتدا لوله‌ها در مسیر خروجی آب را بررسی کنید. پس از آن، باید فیلتر دستگاه موردبررسی قرار بگیرد. اگر مشکل به این قسمت‌ها مربوط نبود، احتمالا پمپ یا برد دستگاه آسیب دیده است. برای تعمیر برد ظرفشویی الکترولوکس یا تعویض آن می‌توانید از تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن ظرفشویی الکترولوکس

در صورت روشن نشدن ظرفشویی، ابتدا پریز برق و سیم اتصال دستگاه به پریز را بررسی کنید. اگر جریان برق در پریز و سیم اتصال وجود دارد، احتمالا برد دستگاه آسیب دیده باشد. برای عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در صورت روشن نشدن دستگاه با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

نشت آب از ظرفشویی الکترولوکس

در این حالت ابتدا باید مسیر لوله خروجی دستگاه را بررسی کنید که کاملا داخل لوله فاضلاب قرار گرفته باشد. درصورتی‌که مسیر لوله خروجی مسدود نیست یا داخل خروجی فاضلاب است، برای برطرف کردن مشکل و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

بوی بد ظرفشویی الکترولوکس

برای از بین بردن بوی بد ظرفشویی الکترولوکس، ابتدا همه درزهای دستگاه و منافذ بازوهای چرخان آب‌پاش را بررسی کنید؛ شاید باقیمانده مواد غذایی یا کثیفی در این قسمت‌ها باقی مانده باشد. بعد از تمیز کردن کامل دستگاه، دستگاه را بدون ظروف روی برنامه شستشو قرار دهید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01برای ثبت درخواست تعمیر فوری ظرفشویی الکترولوکس چه کنم؟

سریع‌ترین روش برای ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس، تماس با شماره 02145396 است.

02در صورت برطرف نشدن مشکل دستگاه باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

درصورتی‌که ایراد اصلی دستگاه برطرف نشود، فقط هزینه ایاب و ذهاب باید پرداخت شود.

03هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین چقدر است؟

هزینه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس نسبت به نوع خرابی دستگاه و قطعه تعویضی متغیر است. به‌طورکلی هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین طبق نرخ مصوب اتحادیه و بسیار منصفانه خواهد بود.

04آیا تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین شامل گارانتی می‌شود؟

بله؛ همه خدمات ارائه شده در تعمیر آنلاین به‌منظور تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با ضمانت ۶ ماهه انجام می‌شود.

05هزینه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس را چگونه باید پرداخت کنم؟

بعد از اتمام مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس، فاکتور رسمی مجموعه به شما تقدیم خواهد شد. شما می‌توانید هزینه را به شماره حساب مجموعه یا شماره حساب تکنسین واریز کنید. برای اطمینان از واریز وجه به حساب تکنسین، پیش از پرداخت با مجموعه تماس بگیرید.

این موارد فقط تعدادی از ایرادهای متداول ظرفشویی الکترولوکس هستند. برای رفع این مشکلات و تعمیر ظرفشویی از برند الکترولوکس با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تعمیر آنلاین در تماس باشید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تهران و سراسر ایران

برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس یا تعویض قطعات این دستگاه، می‌توانید از خدمات تخصصی تعمیر آنلاین بهره ببرید. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تهران، همه خدمات مربوط به تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در محل در شهر تهران را انجام می‌دهد. عزیزان ساکن شهرهای دیگر ایران می‌توانند برای عیب یابی دستگاه و خرید قطعات با این مرکز تماس بگیرند. درصورتی‌که دستگاه شما نیاز به تعمیرات دارد، تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل اعزام می‌شوند و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه، تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس را انجام می‌دهند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی الکترولوکس در تهران

دلایل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس فعالیت می‌کند و روزانه تماس‌های متعددی برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با این مرکز برقرار می‌شود. گاهی اوقات مشکلاتی که در این تماس‌ها عنوان می‌شوند، به تعمیرات تخصصی نیاز ندارند و با انجام چند کار ساده مشکل برطرف خواهد شد. در برخی از مواقع ایراد دستگاه جدی بوده و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس اجتناب‌ناپذیر است. در ادامه متداول‌ترین مشکلات مربوط به تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس را بررسی می‌کنیم و روش‌های رفع این مشکلات را شرح می‌دهیم.

تمیز نشدن ظروف؛ یکی از علت‌های رایج درخواست تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

تمیز نشدن ظروف معمولا به ایرادات فنی مربوط نمی‌شود و به عوامل دیگری بستگی دارد. استفاده از شوینده مناسب، درست چیدن ظروف، درست چرخیدن بازوهای آب‌پاش و استفاده از نمک و جلاسنج تا حدود بسیاری در تمیز شدن کامل ظروف موثر هستند. اگر مشکل به این قسمت‌ها مربوط نمی‌شود، بازوها‌ی آب‌پاش و فیلتر دستگاه را بررسی کنید. شاید اسپری آب‌پاش با رسوبات مسدود شده و فیلتر دستگاه به تمیزکاری یا تعویض نیاز داشته باشد.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به دلیل شروع به کار نکردن دستگاه

در چنین شرایطی ابتدا از سالم بودن فیوز و کلیدهای مدار و برقراری جریان برق در اتصالات دستگاه اطمینان پیدا کنید. خرابی کلید قفل یا کلید درب ظرفشویی، تایمر یا کنترل الکترونیکی دستگاه نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شود. برای رفع این مشکل باید مهارت کافی در تعمیر ظرفشویی الکترولوکس داشته باشید؛ به همین دلیل می‌توانید از تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین بهره ببرید.

تعمیر برد ظرفشویی الکترولوکس

خشک نشدن ظروف و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

پیش از ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی الکترولوکس، ابتدا برنامه‌ای که دستگاه روی آن تنظیم شده است را بررسی کنید. در برنامه‌های کوتاه‌مدت و مربوط به پیش‌شستشو، ظروف خشک نمی‌شوند. اگر برنامه مشکلی ندارد، احتمالا المنت حرارتی، ترموستات یا دیسپنسر مایع کمک آبکشی به بررسی و تعمیر توسط تکنسین‌های تعمیر ظرفشویی الکترولوکس نیاز داشته باشد.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به دلیل داغ شدن دستگاه

داغ شدن دستگاه به دلیل مصرف بالای برق اتفاق می‌افتد. اگر دستگاه برای مدت طولانی مشغول به کار باشد،‌داغ شدن آن دور از انتظار نیست. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است در طول روز حداکثر ۲ بار از دستگاه استفاده کرده و تنظیمات آن را از روی برنامه‌های طولانی خارج کنید.

تخلیه نشدن آب بعد از اتمام شستشو و درخواست تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

در چنین شرایطی ابتدا اتصالات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید. اگر ایراد دستگاه جدی باشد، شاید به موتور یا پمپ تخلیه جدید برای دستگاه نیاز داشته باشید. قطعات ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین به فروش می‌رسند و شما می‌توانید برای خرید این قطعات از این مجموعه اقدام کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به دلیل آبگیری نکردن دستگاه

اگر آبگیری دستگاه با مشکل روبه‌رو شده است، ابتدا شیر آب و اتصالات ورودی آب به دستگاه را بررسی کنید. احتمالا ورودی آب با رسوبات آهک و املاح مسدود شده باشد. آسیب دیدن شلنگ ورودی و قطع شدن آن نیز ممکن است مشکلاتی مربوط به آبگیری دستگاه را به همراه داشته باشد. برای عیب یابی دقیق و تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس به دلیل آبگیری نکردن، با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

خدمات ارائه‌شده توسط تعمیر آنلاین برای تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

خدمات تعمیر آنلاین فقط به تعمیر ظرفشویی الکترولوکس خلاصه نمی‌شود و خدمات دیگری مربوط به ماشین ظرفشویی الکترولوکس را ارائه می‌دهد. تعویض و تعمیر قطعات ظرفشویی الکترولوکس نیز در تعمیر آنلاین انجام می‌شود. کلیه قطعات ظرفشویی الکترولوکس به صورت اورجینال و فابریک در تعمیر آنلاین به فروش می‌رسند. اگر به خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس نیاز ندارید، برای خرید قطعات موردنیاز خود می‌توانید از بخش فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین یا از طریق تماس تلفنی اقدام کنید.

عیب یابی ظرفشویی الکترولوکس نیز یکی از خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیر آنلاین است. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی برای عیب یابی پیش از تعمیر ظرفشویی الکترولوکس اقدام کنید. عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان آموزش‌دیده و ماهر تعمیر آنلاین صورت می‌گیرد. همه خدمات با ضمانت ۶ ماهه در تعمیر آنلاین انجام می‌شود.

هزینه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین

عوامل مختلفی در تعیین هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین نقش دارند. از جمله این عوامل می‌توان به نوع مشکل دستگاه، قیمت قطعه تعویض‌شده و دستمزد تکنسین اشاره کرد. به دلیل حذف واسطه‌ها و وارد کردن قطعات به صورت مستقیم از کشورهای خارجی، قیمت قطعات ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین بسیار منصفانه در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از هزینه نهایی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تهران توسط تکنسین‌های تعمیر آنلاین، با شماره 02145396 تماس بگیرید. طی تماس تلفنی هزینه‌های مربوط به قطعات، دستمزد تکنسین و سایر هزینه‌های جانبی به شما اعلام خواهد شد. درصورتی‌که با هزینه نهایی موافقت کنید، تکنسین‌ها برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در سریع‌ترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شوند.

هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت سفارش خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین

برای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین، دو راه ساده پیش روی شماست. در روش اول می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 02145396 اقدام کنید. در تماس تلفنی علاوه‌بر مشخص شدن ایراد دستگاه، آدرس و اطلاعات تماس به‌منظور هماهنگی برای اعزام تکنسین از شما دریافت خواهد شد.

راه دیگر برای ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس، فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای این صفحه است. با فشردن این دکمه و تکمیل فرم مربوطه، کارشناسان تعمیر آنلاین برای اعزام تکنسین‌ها در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت. بعد از اعزام تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین دیگر لازم نیست نگران مشکلات دستگاه خود باشید؛ تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر ظرفشویی الکترولوکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی18 ___پنج شنبه ها 8 الی 15 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.