این موارد فقط تعدادی از ایرادهای متداول ظرفشویی الکترولوکس هستند. برای رفع این مشکلات و تعمیر ظرفشویی از برند الکترولوکس با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تعمیر آنلاین در تماس باشید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تهران

برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس یا تعویض قطعات این دستگاه، می‌توانید از خدمات تخصصی تعمیر آنلاین بهره ببرید. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در تهران، همه خدمات مربوط به تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در محل در شهر تهران را انجام می‌دهد. عزیزان ساکن شهرهای دیگر ایران می‌توانند برای عیب یابی دستگاه و خرید قطعات با این مرکز تماس بگیرند. درصورتی‌که دستگاه شما نیاز به تعمیرات دارد، تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل اعزام می‌شوند و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه، تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس را انجام می‌دهند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی الکترولوکس در تهران

دلایل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس فعالیت می‌کند و روزانه تماس‌های متعددی برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با این مرکز برقرار می‌شود. گاهی اوقات مشکلاتی که در این تماس‌ها عنوان می‌شوند، به تعمیرات تخصصی نیاز ندارند و با انجام چند کار ساده مشکل برطرف خواهد شد. در برخی از مواقع ایراد دستگاه جدی بوده و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس اجتناب‌ناپذیر است. در ادامه متداول‌ترین مشکلات مربوط به تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس را بررسی می‌کنیم و روش‌های رفع این مشکلات را شرح می‌دهیم.

تمیز نشدن ظروف؛ یکی از علت‌های رایج درخواست تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

تمیز نشدن ظروف معمولا به ایرادات فنی مربوط نمی‌شود و به عوامل دیگری بستگی دارد. استفاده از شوینده مناسب، درست چیدن ظروف، درست چرخیدن بازوهای آب‌پاش و استفاده از نمک و جلاسنج تا حدود بسیاری در تمیز شدن کامل ظروف موثر هستند. اگر مشکل به این قسمت‌ها مربوط نمی‌شود، بازوها‌ی آب‌پاش و فیلتر دستگاه را بررسی کنید. شاید اسپری آب‌پاش با رسوبات مسدود شده و فیلتر دستگاه به تمیزکاری یا تعویض نیاز داشته باشد.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به دلیل شروع به کار نکردن دستگاه

در چنین شرایطی ابتدا از سالم بودن فیوز و کلیدهای مدار و برقراری جریان برق در اتصالات دستگاه اطمینان پیدا کنید. خرابی کلید قفل یا کلید درب ظرفشویی، تایمر یا کنترل الکترونیکی دستگاه نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شود. برای رفع این مشکل باید مهارت کافی در تعمیر ظرفشویی الکترولوکس داشته باشید؛ به همین دلیل می‌توانید از تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین بهره ببرید.

تعمیر برد ظرفشویی الکترولوکس

خشک نشدن ظروف و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

پیش از ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی الکترولوکس، ابتدا برنامه‌ای که دستگاه روی آن تنظیم شده است را بررسی کنید. در برنامه‌های کوتاه‌مدت و مربوط به پیش‌شستشو، ظروف خشک نمی‌شوند. اگر برنامه مشکلی ندارد، احتمالا المنت حرارتی، ترموستات یا دیسپنسر مایع کمک آبکشی به بررسی و تعمیر توسط تکنسین‌های تعمیر ظرفشویی الکترولوکس نیاز داشته باشد.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به دلیل داغ شدن دستگاه

داغ شدن دستگاه به دلیل مصرف بالای برق اتفاق می‌افتد. اگر دستگاه برای مدت طولانی مشغول به کار باشد،‌داغ شدن آن دور از انتظار نیست. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است در طول روز حداکثر ۲ بار از دستگاه استفاده کرده و تنظیمات آن را از روی برنامه‌های طولانی خارج کنید.

تخلیه نشدن آب بعد از اتمام شستشو و درخواست تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

در چنین شرایطی ابتدا اتصالات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید. اگر ایراد دستگاه جدی باشد، شاید به موتور یا پمپ تخلیه جدید برای دستگاه نیاز داشته باشید. قطعات ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین به فروش می‌رسند و شما می‌توانید برای خرید این قطعات از این مجموعه اقدام کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به دلیل آبگیری نکردن دستگاه

اگر آبگیری دستگاه با مشکل روبه‌رو شده است، ابتدا شیر آب و اتصالات ورودی آب به دستگاه را بررسی کنید. احتمالا ورودی آب با رسوبات آهک و املاح مسدود شده باشد. آسیب دیدن شلنگ ورودی و قطع شدن آن نیز ممکن است مشکلاتی مربوط به آبگیری دستگاه را به همراه داشته باشد. برای عیب یابی دقیق و تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس به دلیل آبگیری نکردن، با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

خدمات ارائه‌شده توسط تعمیر آنلاین برای تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

خدمات تعمیر آنلاین فقط به تعمیر ظرفشویی الکترولوکس خلاصه نمی‌شود و خدمات دیگری مربوط به ماشین ظرفشویی الکترولوکس را ارائه می‌دهد. تعویض و تعمیر قطعات ظرفشویی الکترولوکس نیز در تعمیر آنلاین انجام می‌شود. کلیه قطعات ظرفشویی الکترولوکس به صورت اورجینال و فابریک در تعمیر آنلاین به فروش می‌رسند. اگر به خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس نیاز ندارید، برای خرید قطعات موردنیاز خود می‌توانید از بخش فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین یا از طریق تماس تلفنی اقدام کنید.

عیب یابی ظرفشویی الکترولوکس نیز یکی از خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیر آنلاین است. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی برای عیب یابی پیش از تعمیر ظرفشویی الکترولوکس اقدام کنید. عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان آموزش‌دیده و ماهر تعمیر آنلاین صورت می‌گیرد. همه خدمات با ضمانت ۶ ماهه در تعمیر آنلاین انجام می‌شود.

هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت سفارش خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین

برای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در تعمیر آنلاین، دو راه ساده پیش روی شماست. در روش اول می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 02145396 اقدام کنید. در تماس تلفنی علاوه‌بر مشخص شدن ایراد دستگاه، آدرس و اطلاعات تماس به‌منظور هماهنگی برای اعزام تکنسین از شما دریافت خواهد شد.

راه دیگر برای ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس، فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای این صفحه است. با فشردن این دکمه و تکمیل فرم مربوطه، کارشناسان تعمیر آنلاین برای اعزام تکنسین‌ها در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت. بعد از اعزام تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین دیگر لازم نیست نگران مشکلات دستگاه خود باشید؛ تعمیر ظرفشویی الکترولوکس با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.