ویژگی های فروشگاه تعمیر آنلاین

ارسال 20 هزار تومان

فروشگاه تعمیر آنلاین برای ارسال سفارشات به سراسر کشور، هزینه ارسال را فقط و فقط 20.000 تومان برای مشتریان خود در نظر گرفته است.


7 روز ضمانت عودت کالا

پس از ارسال سفارش از فروشگاه تعمیر آنلاین ، برای مشتریان گرامی به مدت 7 روز فرصت امکان عودت کالا در نظر گرفته شده است و در صورت رعایت شرایط ذکر شده در بخش عودت کالای سایت، کالای بازگشتی شما از سمت فروشگاه قابل پذیرش خواهد بود.


ارسال سریع

فروشگاه تعمیرآنلاین به منظور کسب رضایت مشتریان ، ارسال محصولات را در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. مشتریان ساکن تهران ، کالای مورد نظر خود را در کمتر از 48 ساعت، دریافت خواهند کرد.

سفارشات دیگر مناطق ایران نیز در کمتر از 24 ساعت تحویل شرکت پست داده خواهد شد. معمولا سفارشات شهرهای دیگر تا 72 ساعت تحویل مشتری داده خواهد شد.


ارسال به سراسر ایران

مشتریان گرامی از سراسر استان های ایران ، قادر به ثبت سفارش در فروشگاه تعمیرآنلاین خواهند بود و محصول درخواستی خود را ، درهمان روز به واسطه پست در مدت زمان تقریبی 48 تا 72 ساعت تحویل خواهند گرفت.


مشاوره رایگان

در صورت وجود ابهام برای خرید هرگونه از محصولات و یا قطعات فروشگاه تعمیرآنلاین ، میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی مجموعه به صورت رایگان از کارشناسان واحد فروشگاه مشاوره دریافت کنید و بهترین انتخاب را برای خود به ارمغان بیاورید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی18 ___پنج شنبه ها 8 الی 15 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.