ویژگی های فروشگاه تعمیر آنلاین

ارسال رایگان

فروشگاه تعمیر آنلاین برای سفارشات بالای 300 هزارتومان ، هزینه ارسال را به صورت « رایگان » برای مشتریان خود در نظر گرفته است.


7 روز ضمانت عودت کالا

پس از ارسال سفارش از فروشگاه تعمیر آنلاین ، برای مشتریان گرامی به مدت 7 روز فرصت امکان عودت کالا در نظر گرفته شده است و در صورت رعایت شرایط ذکر شده در بخش عودت کالای سایت، کالای بازگشتی شما از سمت فروشگاه قابل پذیرش خواهد بود.


ارسال 3 ساعته

فروشگاه تعمیرآنلاین به منظور کسب رضایت مشتریان ، ارسال محصولات را در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. مشتریان ساکن تهران ، کالای مورد نظر خود را در کمتر از 3 ساعت ، طی ساعات اداری شرکت دریافت خواهند کرد . و برای سفارشات خارج از ساعات اداری ، کالای مورد نظر در ابتدای شروع زمان کاری مجموعه در روز بعد، خدمت مشتریان گرامی ارسال خواهد شد.


ارسال به سراسر ایران

مشتریان گرامی از سراسر استان های ایران ، قادر به ثبت سفارش در فروشگاه تعمیرآنلاین خواهند بود و محصول درخواستی خود را ، درهمان روز به واسطه پست یا تیپاکس در مدت زمان تقریبی 48 تا 72 ساعت تحویل خواهند گرفت.


مشاوره رایگان

در صورت وجود ابهام برای خرید هرگونه از محصولات و یا قطعات فروشگاه تعمیرآنلاین ، میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی مجموعه به صورت رایگان از کارشناسان واحد فروشگاه مشاوره دریافت کنید و بهترین انتخاب را برای خود به ارمغان بیاورید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18