ویژگی های فروشگاه تعمیر آنلاین

ارسال 20 هزار تومان

فروشگاه تعمیر آنلاین برای ارسال سفارشات به سراسر کشور، هزینه ارسال را فقط و فقط 20.000 تومان برای مشتریان خود در نظر گرفته است.


7 روز ضمانت عودت کالا

پس از ارسال سفارش از فروشگاه تعمیر آنلاین ، برای مشتریان گرامی به مدت 7 روز فرصت امکان عودت کالا در نظر گرفته شده است و در صورت رعایت شرایط ذکر شده در بخش عودت کالای سایت، کالای بازگشتی شما از سمت فروشگاه قابل پذیرش خواهد بود.


ارسال سریع

فروشگاه تعمیرآنلاین به منظور کسب رضایت مشتریان ، ارسال محصولات را در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. مشتریان ساکن تهران ، کالای مورد نظر خود را در کمتر از 48 ساعت، دریافت خواهند کرد.

سفارشات دیگر مناطق ایران نیز در کمتر از 24 ساعت تحویل شرکت پست داده خواهد شد. معمولا سفارشات شهرهای دیگر تا 72 ساعت تحویل مشتری داده خواهد شد.


ارسال به سراسر ایران

مشتریان گرامی از سراسر استان های ایران ، قادر به ثبت سفارش در فروشگاه تعمیرآنلاین خواهند بود و محصول درخواستی خود را ، درهمان روز به واسطه پست در مدت زمان تقریبی 48 تا 72 ساعت تحویل خواهند گرفت.


مشاوره رایگان

در صورت وجود ابهام برای خرید هرگونه از محصولات و یا قطعات فروشگاه تعمیرآنلاین ، میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی مجموعه به صورت رایگان از کارشناسان واحد فروشگاه مشاوره دریافت کنید و بهترین انتخاب را برای خود به ارمغان بیاورید.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.