تا به حال در فضای رنگارنگ مجازی اسم هر صنف و کسب و کاری به گوش ما رسیده است. از دل روزمرگی های بلاگرها بگیرید تا پیج های پرطرفدار فروشگاهی و مارکت های جذابی که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را با بهترین شکل بسته بندی برایمان ارسال میکنند.

و اما این روزها در دل این فضای مجازی یک پیج در اینستاگرام به معنای واقعی به تاخت میتازد.

شخصی که به زبان لوازم خانگی سخن میگوید و با آموزش و ترفندهای خلاقانه اش قدم به دنیای تمام نشدنی دستگاه ها و ایراداتشان نهاده است.

پروفایل تعمیرآنلاین

پیج تعمیرآنلاین و آقای تعمیرآنلاین ، صف شکن مرز تعمیرات لوازم خانگی

با بزرگترین و پرطرفدار ترین پیج تعمیرات و ترفندهای لوازم خانگی آشنا شوید.

پیج تعمیرآنلاین با بیش از 230 هزار دنبال کننده فعال، رکورد پرمخاطب ترین پیج تخصصی لوازم خانگی را در دست دارد.

شخص اول این پیج آقای امید اسماعیلی مدیر خدمات مجموعه تعمیرآنلاین می باشد.

حضور اجتناب ناپذیر آقای تعمیرآنلاین در هر ساعت از روز

اگر از دنبال کننده های قدیمی پیج تعمیرآنلاین هستید باید بدانید که هرروز راس یک زمان مشخص، نقش اصلی و محوری این صفحه جناب امید اسماعیلی ملقب به آقای تعمیرآنلاین صبح را با نکته های چاشنی شده با طنز همیشگی خود آغاز میکند و همین ویژگی است که مخاطبان را بیش از پیش پایبند مطالب پیج تعمیرآنلاین خواهد نمود زیرا موضوع خشک و سخت تعمیرات با زبان آقای تعمیرآنلاین تبدیل به محتوایی جذاب و کاملا آمیخته با شوخ طبعی هایی شیرین شده است که ماندگاری مطالب و یادگیری نکات لوازم خانگی را در ذهن دنبال کنندگان افزایش میدهد.

 

صفحه اصلی پیج تعمیرآنلاین با طراحی چشم نواز پست ها و هارمونی زیبای دو رنگ زرد و آبی که نمایانگر لوگوی دایره ای شکل برند مجموعه است در همان لحظه اول مخاطب رو مجذوب کرده و او را برای گشت و گذار بیشتر در پیچ ترغیب میکند.

دلچسب ترین بخش این پیج پرطرفدار، ماجراهای دنباله دار آقای تعمیرآنلاین در استوری ها است، شما با باز کردن اولین استوری از صبح یک روز به استقبال کوله باری از ترفندها و آموزش درباره لوازم خانگی خود خواهید رفت، از روش های نگهداری و مراقبت از لباسشویی و ظرفشویی و جاروبرقی و… گرفته تا یادگیری طرز کار صحیح دستگاه هایی همچون ماکروفر، سولاردوم، بخارشوی و… .

 

آقای امید اسماعیلی ملقب به آقای تعمیرآنلاین در نقش استادی پرجنب و جوش است که در میان این همه نکته با اجرای شوخ طبعی های پی در پی، خستگیِ باری از اطلاعات را از دوش مخاطب کم کرده و رد خنده ای زیبا و ماندگار را به صورت دنبال کنندگان خود هدیه میکند.

پیج تعمیرآنلاین در حال حاضر اولین صفحه مجازی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در اپلیکیشن اینستاگرام است که بستری امن را برای متقاضیان تعمیرات لوازم خانگی فراهم نموده و سعی در ارائه خدمات به بهترین شکل و بالاترین کیفیت برای مخاطبان خود دارد.