مجموعه تعمیر آنلاین برای تعمیر انواع ماشین ظرفشویی از قطعات اصل هر برند استفاده می کند و 6 ماه گارانتی برای خدمات تعمیر ظرفشویی ارائه می دهد. با ارسال درخواست به تعمیرآنلاین، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی لازم برای تعمیرات را انجام می دهند. تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توسط تعمیرآنلاین با فاکتور رسمی و گارانتی کتبی 6 ماهه ارائه می شوند.

خدمات پس از فروش تعمیر ماشین ظرفشویی در تعمیر آنلاین

هدف ما در تعمیر آنلاین جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. ازهمین‌رو خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی در مجموعه خود را در دو حالت مختلف در نظر گرفته‌ایم:

  1. اگر ماشین ظرفشویی شما گارانتی شرکت تعمیرآنلاین است، کلیه شعبه‌های ما موظف هستند که به‌صورت کاملا رایگان تعمیر ظرفشویی را انجام داده و مشکل را رفع کنند.
  2. اگر دستگاهتان گارانتی ندارد، شما می‌توانید از خدمات طلایی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجموعه استفاده کنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات طلایی تعمیر آنلاین که آن را از سایر شرکت‌های تعمیراتی متمایز می‌کند، تعمیر در محل، استفاده از قطعات اورجینال هر برند و ضمانت ۱۸۰ روزه واقعی است. برای برخورداری از این مزایا با ما تماس بگیرید و بقیه کار را به متخصصان ما بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی تهران و سایر شهرها

رایج‌ترین دلایل درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی

متخصصان تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی و دانش و تجربه بالا کار عیب یابی ماشین ظرفشویی را با دقت انجام می‌دهند. بااین‌حال، بسیاری از افراد بعد از مشاهده مشکلات زیر، درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی را در مجموعه ما ثبت می‌کنند:

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی؛ رایج‌ترین مشکل دستگاه‌ها

درصورتی‌که آب ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌شود، حتما مسیر خروج آب را بررسی کنید. منظور از مسیر خروج آب، اتصالات زیر سینک، فاضلاب و شیلنگ خروج آب است. اگر این مسیر دچار گرفتگی نبود، به احتمال فراوان پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آسیب دیده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دارد؛ بنابراین درصورت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی خاموش اول گرفتگی را بررسی کنید، سپس درصورت نیاز درخواستتان را با ما در میان بگذارید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی در نمایندگی معتبر تعمیرآنلاین

کاهش کیفیت شست‌وشوی ظروف در ماشین ظرفشویی

اولین و اصلی‌ترین دلیل شست‌وشوی نامناسب، مواد شوینده نامرغوب است. اگر از اصالت و کیفیت شوینده ظرفشویی مورداستفاده اطمینان دارید، احتمالا مخازن و صفحات داخلی دچار جرم‌گرفتگی شده است. از جمله اصلی‌ترین دلایل تمیز نشدن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی عبارت‌اند از:

  • انسداد بازوهای اسپری‌کننده آب: اکثر ماشین‌های ظرف‌شویی سه سیستم بازوی شست‌وشوی مرکزی، پایینی و بالایی دارند. اختلال در عملکرد هر یک از این سیستم‌ها باعث می‌شود آب به‌‌درستی داخل دستگاه جریان پیدا نکند و نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی داشته باشد.
  • انسداد فیلترها در ماشین ظرفشویی: همه ماشین ظرفشویی‌ها دو فیلتر اصلی دارند. یکی از این فیلترها برای نگهداری خرده آشغال‌های ریز و دیگری برای آشغال‌های بزرگ تعبیه شده است. به‌مرور زمان و استفاده مکرر از ماشین ظرفشویی این فیلترها مسدود می‌شوند و جلوی تخلیه آب را می‌گیرند.
  • معیوب بودن سیستم پمپ و موتور: یکی از مهم‌ترین دلایل تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی، معیوب بودن سیستم پمپ و موتور است. درصورت انسداد سیستم پمپ ماشین ظرفشویی یا خرابی موتور دستگاه، باید در اولین فرصت این قطعات را تعویض کنید. برای این کار حتما با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید.

متخصصان فنی ما در تعمیرآنلاین علاوه‌بر عیب‌یابی دقیق و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ، ال جی و سایر برندها با قطعات اورجینال، خدمات جرم‌گیری ظرفشویی را هم به شما عزیزان عرضه می‌کنند.

تجربه شست‌وشوی بهتر ظرف‌ها بعد از تعمیرات ماشین ظرفشویی با تعمیر آنلاین

وارد نشدن آب به داخل ماشین ظرف‌شویی

قطعه‌ای به نام آکواستاپ وظیفه ورود آب به داخل ماشین ظرفشویی را به عهده دارد. آکواستاپ درواقع چهارراه ورود آب به داخل ظرفشویی است. درصورت خرابی این قطعه، آب به‌هیچ‌وجه وارد ظرفشویی نمی‌شود. برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی یا سایر برندها در چنین مواقعی حتما درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

باقی ماندن کف روی ظرف‌ها بعد از اتمام کار ظرف‌شویی

علت اصلی تولید کف در انتهای کار را باید در استفاده از درجه نامناسب و کوتاه یا استفاده بیش از حد از شوینده جست‌وجو کنید. هرچند وظیفه مایع جلا دهنده تمیزکنندگی ظروف است، اما درصورت نشتی مخزن، بیش از حد طبیعی کف تولید خواهد شد.

تمیز نشدن ظرف‌ها؛ یکی از دلایل تعمیر ظرفشویی

صدای ناهنجار ماشین ظرفشویی

درصورت شنیدن صدای بلند و غیرطبیعی از ماشین ظرفشویی، احتمالا در یکی از قسمت‌های اصلی ماشین ظرفشویی، مواردی مانند هسته خرما و هسته زیتون گیر کرده است. تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی یا سایر مدل‌ها در این مورد، نیاز به حضور تکنسین دارد. تعمیرکار در ابتدا قسمت‌های اصلی از جمله پمپ و موتور را بررسی کرده و گرفتگی‌ها را برطرف می‌کند. درصورت نبود چنین مواردی داخل قطعات دستگاه، احتمالا ایراد در خود قطعه مانند پمپ و موتور خواهد بود.

نحوه نصب ماشین ظرف‌شویی به آب

در حالت استاندارد ماشین ظرفشویی و لباسشویی را باید به آب سرد وصل کنید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند با وصل کردن ماشین ظرف‌شویی به آب گرم شست‌وشوی ظرف‌ها بهتر انجام می‌شود؛ اما با این کار به مرور زمان طرح ظروف از بین رفته و کیفیت عملکرد به شدت پایین می‌آید. جدا از آسیب به ظروف، مخازن داخل دستگاه به مرور جرم می‌گیرند و خسارت‌های فراوانی به آن وارد می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، پیشنهاد میکنیم مقاله  آیا می توان ماشین ظرفشویی را به آب گرم وصل کرد؟ را مطالعه کنید.

آموزش نصب ماشین ظرفشویی

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

با توجه به نیاز روزافزون به استفاده از ماشین ظرفشویی، خدمات تعمیراتی و آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار مهم می‌شوند. در بعضی موارد، شما می‌توانید خودتان مشکل دستگاه را پیدا کرده و آن را برطرف کنید، اما در موارد جدی‌تر، بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به کارشناسان مجرب و با تجربه‌ی مربوط به همان برند بسپارید. در تعمیرآنلاین، ما خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی برندهای مختلف را ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی از برندهای بوش، آریستون، ایندزیت، سامسونگ، زیمنس، آاگ و سایر برندهای ایرانی یا خارجی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی لازم را برای تعمیر دستگاه شما صورت خواهند داد.