مجموعه تعمیرآنلاین با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی بالاترین سطح رضایت مشتری را دارد. این مرکز برای آرامش خاطر مشتریان خود در تهران تعمیر ماکروفر در محل را در کمترین زمان انجام می‌دهد. بعد از ثبت سفارش تعمیر ماکروفر در تعمیر آنلاین، کارشناسان ما در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس می‌گیرند و بعد از هماهنگی در محل حاضر می‌شوند.

خدمات تعمیر ماکروفر در محل

برای دریافت خدمات تعمیر مایکروفر، سولاردام یا مایکروویو در محل فقط کافی است درخواست خود را در تعمیر آنلاین ثبت کنید. در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما در محل حاضر می‌شوند یا پیک برای دریافت دستگاه به سمت خانه شما فرستاده می‌شود. در نهایت انتخاب نوع دریافت خدمات تعمیر سولاردام رومیزی یا سایر مدل‌ها با شما است.

تعمیر ماکروفر و مایکروویو در تعمیر آنلاین

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیر سولاردام، ماکروفر و مایکروویو

هر دستگاه مایکروویو، ماکروفر یا سولاردام ممکن است با ایرادات متفاوتی روبه‌رو شود. بعضی از مشکلات را خودتان با انجام کارهای ساده و آموزش تعمیر مایکروویو می‌توانید در منزل انجام دهید؛ اما مشکلات جدی‌تر فقط با تعمیرات تخصصی سولاردام یا مایکروویو برطرف می‌شوند. ازجمله خدمات تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعمیر تاچ مایکروویو
 • تعمیر برد مایکروفر
 • تعمیر برد مایکروویو
 • تعمیر ترانس مایکروویو
 • تعمیر رادیو مایکروویو
 • تعمیر شیشه مایکروفر
 • تعمیر صفحه کلید مایکروفر
 • تعمیر صفحه لمسی مایکروفر
 • تعمیر صفحه لمسی مایکروویو
 • تعمیر موتور مایکروفر
 • تعمیر و تست مگنترون مایکروفر

توجه کنید که موارد بالا فقط باید توسط تعمیر کار ماکروفر انجام شود. در ادامه بعضی از این ایرادات را به همراه آموزش تعمیر ماکروفر برایتان بیان می‌کنیم.

تعمیر مگنترون مایکروفر به‌دلیل جرقه زدن

آیا برای گرم کردن از ظروف فلزی استفاده کرده‌اید؟ توجه کنید قرار دادن ظروف فلزی یا حتی طلاکاری‌شده داخل دستگاه باعث ایجاد جرقه و آسیب جدی به آن می‌شود. در چنین شرایطی شاید نیاز به سرویس ماکروفر باشد. درصورتی‌که در حالت نرمال باز هم دستگاه جرقه می‌زند، احتمالا ایراد از لعاب داخلی و در موارد کلی‌تر، ایراد از لامپ اشعه یا مگنتون است. در این مواقع تعمیر مگنترون مایکروفر باید در اولویت قرار بگیرد.

تعمیر سولاردام، ماکروفر و ماکروویو با ۶ ماه گارانتی

تعمیر برد ماکروفر درصورت روشن نشدن دستگاه

در هر دستگاهی علت اصلی روشن نشدن در ابتدا خرابی پریز برق یا سیم‌های اتصالی است. درصورتی‌که ایراد از این موارد نبود، باید عیب را در برد تغذیه یا نمایشگر بیابیم. معمولا در دستگاه‌های آلمانی ،دیس پلی آسیب نمی‌بیند و عیب از برد اصلی یا تغذیه است. ازهمین‌رو تعمیر برد ماکروویو باید در اسرع وقت صورت گیرد.

تعمیر ترانس مایکروویو هنگام تولید صدای ناخوشایند

اگر مایکروویو، مایکروفر یا سولاردام شما با صدای بالایی کار می‌کند،‌ اول این موضوع را بررسی کنید که آیا سینی هنگام گردش، با جایی برخورد نمی‌کند؟ اگر مشکل از سینی دستگاه نبود، به احتمال فراوان ایراد از ترانس به‌دلیل جریان ولتاژ بالا یا آسیب‌دیدگی موتور چرخنده است. در این مواقع تعمیرکار با تعمیر ترانس مایکروفر مشکل را برطرف خواهد کرد.

تعمیر لامپ مایکروویو درصورت گرم نکردن

هنگام گرم نشدن غذا داخل مایکروفر ابتدا باید این موضوع را برررسی کنیم که آیا اشعه یا المنت به‌درستی کار نمی‌کند؟ اگر در مراحلی مثل یخ‌زدایی که اشعه عمل گرمایش را انجام می‌دهد، گرما تولید نشود، احتمالا ایراد از لامپ اشعه است؛ اما در مواردی مانند گریل که المنت وظیفه گرمایش را دارد، اگر عمل گرم کردن صورت نگیرد، احتمالا ایراد از المنت است و تعمیر لامپ مایکروویو تاثیر چندانی ندارد؛ بلکه باید المنت عیب‌یابی و تعمیر شود.

تعمیر فر، ماکروفر و ماکروویو در محل

تعمیر قطعات مایکروفر درصورت ثابت ماندن صفحه چرخنده

عیب یابی و تعمیر مایکروفر باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام شود. یکی از قطعات اصلی ماکروویو، موتور چرخنده صفحه است که در کف دستگاه نصب می‌شود. درصورتی‌که این قطعه آسیب ببیند، بسوزد یا به علت چربی غذا خشک شود، از حرکت می‌ایستد و عملی انجام نمی‌دهد.

تعمیر سولاردام با مایکروفر درصورت گریل نشدن مواد خوراکی

گریل یکی از درجه‌های اصلی ماکروویو است که عمل کبابی کردن را انجام می‌دهد. گریل هیچ‌گونه ربطی به اشعه ندارد و فقط به کمک المنت فوقانی انجام می‌شود. پس درصورتی‌که ماکروویو شما عمل پخت‌وپز را انجام می‌دهد، اما گریل نمی‌کند، به احتمال فراوان المنت بالایی دستگاه آسیب دیده است.

خدمات تعمیر ماکروفر با گارانتی تعمیر آنلاین

آیا ماکروویو، ماکروفر یا سولاردام شما گارانتی تعمیر آنلاین است؟ درصورتی‌که پاسخ شما مثبت است، فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما بدون هیچ هزینه‌ای دستگاهتان را نصب، سرویس یا تعمیر کنند. اگر دستگاه شما از دوران گارانتی خارج شده است، هم می‌توانید از خدمات طلایی شرکت تعمیرآنلاین، نمایندگی رسمی برندهای اروپایی از جمله تعمیر سولاردام ال جی، فر بوش زیمنس، نف، گاگنا و آاگ بهره‌مند شوید. از ویژگی‌های خدمات طلایی ما، استفاده از قطعات اصلی، سرعت بالا در عرضه خدمات و ۱۸۰ روز گارانتی مجدد است. برای بهره‌مندی از این مزایا فقط کافی است سفارش تعمیر ماکروفر و مایکروویو را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.