مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر در منزل

تعمیرآنلاین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارای بالاترین سطح رضایت مشتری است. این مرکز برای آرامش خاطر مشتریان خود در تهران تعمیر ماکروفر در منزل را در کمترین زمان انجام می‌دهد.

ایرادات متداول ماکروفر

برخی از ایراداتی که ممکن است در مایکروفر شما بروز دهد را در اینجا به شما خبر میدهیم و آموزش تعمیر ماکروفر و رفع این ایراد را نیز برای شما بازگو خواهیم کرد.

ماکروویو در هنگام کار جرقه می زند

آیا برای گرم کردن از ظروف فلزی استفاده کرده اید؟ توجه کنید در صورتی که در ظرف استفاده شده، ظروف فلزی طرح و طلاکاری ،قرار داشته باشد، باعث ایجاد جرقه و آسیب جدی به دستگاه می‌شود.

در صورتی که در حالت نرمال باز هم دستگاه جرقه می زند احتمالا ایراد از لعاب داخلی و در مواردی خیلی کلی، ایراد از لامپ اشعه یا مگنتون می باشد. در مواردی نیز احتمال دارد که به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی آب داخل لباسشویی مانده باشد که در این صورت می بایست فیلتر تخلیه نظافت و سرویس شود.

ماکروفر خاموش شده است و روشن نمی شود

در هر دستگاهی علت اصلی روشن نشدن در ابتدا خرابی پریز برق و یا سیم های اتصالی می باشد. در صورتی که ایراد از آن ها نبود باید عیب را در برد تغذیه و یا نمایشگر بیابیم ،معمولا در دستگاه های آلمانی ،دیس پلی آسیب نمی بیند و عیب از برد اصلی و یا تغذیه می باشد.

ماکروفر در هنگام کار صدای زیادی می دهد

اول این موضوع را بررسی کنید که آیا سینی گردش ،با جایی برخورد نمی کند ؟اگر اینطور نبود به احتمال فراوان ایراد از ترانس به دلیل آزاد جریان ولتاژ بالا و یا ،و یا آسیب دیدگی موتور چرخنده می باشد.

ماکروفر عمل گرمایش را به درستی انجام نمی دهد

در ابتدا باید این موضوع را برررسی کنیم که آیا اشعه کار نمی کند و یا المنت به درستی کار نمی کند . در مراحلی مثل یخ زدایی که اشعه عمل گرمایش را انجام می دهد ،در صورتی که گرما تولید نشود احتمالا ایراد از لامپ اشعه است . اما در مواردی که المنت وظیفهه گرمایش را دارد (مثل گریل )و عمل گرم کردن صورت نگیرد ،احتمالا ایراد از المنت می باشد.

صفحه چرخنده ماکروفر کار نمی کند و ثابت است.

یکی از قطعات اصلی ماکروویو ،موتور چرخنده صفحه می باشد که در کف دستگاه نصب می باشد ،در صورتی که این قطعه آسیب ببیند (بسوزد)و یا به علت چربی غذا و …..خشک شود ،از حرکت می ایستد و عملی انجام نمی دهند.

عمل پخت و پز انجام می شود ولی عمل گریل و کبابی کردن انجام نمی شود.

گریل یکی از درجه های اصلی ماکروویو می باشد که عمل کبابی کردن را انجام می دهد. گریل هیچگونه ربطی به اشعه ندارد و تنها به کمک المنت فوقانی صورت می گیرد . پس از صورتی که ماکرو شما گریل نمی کند به احتمال فراوان المنت بالایی دستگاه آسیب دیده است.

خدمات پس از فروش ماکروفر و ماکروویو

آیا ماکروویو ، ماکروفر شما گارانتی تعمیر آنلاین می باشد؟ در صورتی که پاسخ شما مثبت است تنها کافی است که با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما بدون هیچ هزینه ای دستگاه شما را نصب، سرویس و یا تعمیر نمایند. اگر هم دستگاه شما از دوران گارانتی خارج شده است هم می توانید از خدمات طلایی شرکت تعمیرآنلاین، نمایندگی رسمی برندهای اروپایی از جمله تعمیر فر بوش زیمنس نف گاگنا آاگ بهره مند شوید. از ویژگی های خدمات طلایی ما، استفاده از قطعات اصلی، سرعت بالا، ۱۸۰ روز گارانتی مجدد و … می باشد.