تعمیرات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در تهران

دستگاه جاروبرقی ممکن است به علت های زیادی خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. در چنین شرایطی نگران نباشید و روی ما حساب کنید! مجموعه‌ی تعمیر آنلاین در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند تا با کسب اطلاعات برای تعمیر جاروبرقی شما، هماهنگی لازم برای پروسه تعمیرات را انجام دهند. تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی در تعمیرآنلاین با بالاترین کیفیت و ارائه ضمانت کتبی 6 ماهه انجام می‌شود. برای دریافت خدمات تعمیرات جاروبرقی با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

6 ماه ضمانت خدمات
هزینه شفاف ابتدای کار
تسویه پس از تعمیر
استفاده از قطعات اصل
اعزام سریع تعمیرکار
تعمیر جارروبرقی

هزینه تعمیر جاروبرقی

انواع هزینه شامل مراجعه به تعمیرکار،ارائه خدمات، تعمیر و تعویض قطعات

عیب یابی دستگاه

تشخیص عیب جاروبرقی داخل مجموعه به صورت رایگان انجام میشود

رایگان

قیمت قطعات مورد نیاز

با توجه به برند و مدل دستگاه (نیاز به بازدید تعمیرکار)

نیاز به بازدید تعمیرکار

اجرت تعویض قطعات

اجرت تعویض پارویی

رایگان در مجموعه

اجرت تعویض خرطومی

40000تا50000تومان

اجرت تعویض تلسکوپی

رایگان در مجموعه

اجرت تعویض کوبل

40000تا50000تومان

اجرت تعویض جا پاکتی

رایگان در مجموعه

اجرت تعویض فیلترها

رایگان در مجموعه

اجرت تعویض برد

350000تا450000تومان

اجرت تعویض ولوم

70000تا80000تومان

اجرت تعویض موتور

350000تا450000تومان

اجرت تعویض کلکتور

250000تا350000تومان

اجرت تعویض پروانه موتور

80000تا150000تومان

اجرت تعویض زانویی

50000تا60000تومان
رضایت مشتری یک شعار نیست

مشتریان تعمیر آنلاین چه می‌گویند؟

سوالات متداول

01علت داغ شدن جاروبرقی میدیا چیست؟

پر بودن پاکت، پایان یافتن عمر فیلترها، انسداد مسیر مکش هوا و همچنین خرابی موتور جاروبرقی در قسمت بلبرینگ یا کلکتور از مهم‌ترین دلایل داغ شدن جاروبرقی میدیا است.

02آیا تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مدیا را به عهده دارد؟

بله؛ تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی تعمیر انواع جاروبرقی است که نمایندگی برندهای مختلف از جمله میدیا را به عهده دارد.

03راهکار روشن نشدن جاروبرقی میدیا چیست؟

در صورت روشن نشدن جاروبرقی میدیا ابتدا پریز و اتصالات برق را بررسی کنید. درصورت جریان داشتن برق، لوله‌ها، پاکت و فیلترها را بررسی کنید. چنانچه هیچ‌گونه مشکلی در این موارد وجود نداشت، احتمالا مشکل از برد یا موتور جاروبرقی است که برای تعمیر باید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی مدیا مراجعه کنید.

04هزینه تعمیر جاروبرقی مدیا چقدر است؟

هزینه تعمیر جاروبرقی مدیا بر اساس قطعه آسیب‌دیده، نوع مشکل و دستمزد تکنسین محاسبه می‌شود. تکنسین تعمیر آنلاین بعد از عیب یابی جاروبرقی مدیا هزینه دقیق را به شما اعلام خواهد کرد. بااین‌حال هزینه تقریبی را می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی از کارشناسان تعمیر آنلاین بپرسید.

05لوازم جانبی و قطعات جاروبرقی مدیا را از کجا تهیه کنم؟

انواع لوازم جانبی و قطعات جاروبرقی مدیا را می‌توانید با تضمین اصالت کالا از بخش فروشگاهی تعمیر آنلاین تهیه کنید. امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی تعمیر آنلاین نیز برای شما عزیزان فراهم شده است.

عیب یابی اولیه جاروبرقی

رایج ترین مشکلات جاروبرقی و روش رفع آن ها
بالا رفتن صدای جاروبرقی

افزایش ناگهانی صدای جاروبرقی

علت صدای زیاد جارو برقی به عواملی مثل خرابی موتور جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر هوا، مسدود شدن شلنگ، شکستگی قطعات داخلی و .. مرتبط است.

در صورت بروز این مشکل باید اقدامات زیر را انجام دهید :

 • در ابتدا دستگاه را خاموش کنید و آن را از برق بکشید.
 • ممکن است اجسام خارجی در بخش هایی مثل پارویی، خرطومی و لوله تلسکوپی گیر کرده باشند، از این رو این بخش ها را به طور دقیق بررسی کنید.
 • فیلتر هوا، فیلتر هپا و پاکت بخش های مهمی هستند که در صورت کثیف بودن می‌توانند باعث خفگی موتور و افزایش صدای دستگاه شوند. پس نسبت به تعویض آن ها اقدام کنید.
 • از بستن مسیر خروجی هوای دستگاه خودداری کنید. در صورتی که با چسب مسیر خروج هوا را مسدود کردید، چسب را از محفظه خروج هوا جدا کنید.
 • از سالم بودن قطعاتی مثل پروانه، بلبرینگ و کلکتور دستگاه اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که موارد بالا را انجام دادید و مشکل بالا بودن صدای جاروبرقی همچنان برقرار بود، نیاز است که یک تعمیرکار جاروبرقی حرفه ای این مشکل را بررسی کند و اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه را انجام دهد.

تعمیر جاروبرقی

علت داغ شدن جاروبرقی

خرابی سنسور حرارتی یا ترموستات، نیم سوز شدن موتور، مسدود شدن مسیر مکش، گیر کردن گرد و خاک در پروانه موتور می‌تواند از جمله دلایل داغ شدن جاروبرقی باشد.

در صورتی که دستگاه جاروبرقی شما با این مشکل مواجه شد، اقدامات زیر را انجام دهید:

 • دستگاه را خاموش کنید تا به مدت حداقل 1 ساعت استراحت کند.
 • قطعاتی مثل ترموستات را چک کنید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید.
 • فیلتر هوا، پاکت دستگاه، خرطومی، برس یا پارویی دستگاه را بررسی نمایید و در صورت آلودگی و کثیفی آن‌ها را تعویض یا تمیز کنید.

بعد از انجام اقدامات بالا مجدد دستگاه را روشن کنید و کمی با آن کار کنید، اگر همچنان مشکل داغ شدن دستگاه برطرف نشد، احتمالا ایرادات جدی تری مثل خرابی یا تعویض موتور وجود دارد که برای رفع آن باید از یک تعمیرکار جاروبرقی حرفه‌ای کمک بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

علت اصلی این مشکل داغ شدن بیش از اندازه موتور جاروبرقی است و نیاز به بررسی تعمیرکار جاروبرقی حرفه‌ای دارد.

علت های رایج مشکل خاموش شدن جاروبرقی و اقدامات لازم برای رفع آن ها:

 • در صورتی که داخل قطعات دستگاه مثل پارویی، زانویی، تلسکوپی و خرطومی جسمی گیر کند به موتور فشار وارد شده و دستگاه خاموش می‌شود. بنابراین باید داخل این قطعات را چک کنید.
 • در صورت کثیف بودن فیلتر هوا فشار خیلی زیادی به موتور وارد می‌شود. تعویض فیلتر هوا از دیگر اقدامات مهم برای رفع این مشکل است.
 • چک کردن و تعویض فیلتر هپا یکی دیگر از کارهای مهمی است که باید انجام دهید.
 • پاکت های جاروبرقی را حتما تعویض کرده و از پاکت های نانو استفاده کنید.

چنانچه پس از انجام تمام راهکارها همچنان دستگاه شما با این مشکل مواجه بود با مجموعه‌ی تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما بررسی و برطرف شود.

جلوگیری از سوختن موتور با جمع نکردن آب با جاروبرقی

آب رفتن داخل جاروبرقی

این مسئله یکی از مهم‌ترین دلایل سوختن موتور جاروبرقی است. در این شرایط، بلافاصله دستگاه را خاموش و از برق خارج کنید و با یک تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص تماس بگیرید.

در صورت بروز این مشکل احتمال برق گرفتگی، وارد شدن آسیب های خیلی جدی به قطعات دستگاه و سوختگی موتور جاروبرقی وجود دارد. بهترین اقدام بعد از به وجود آمدن همچین مشکلی، خاموش کردن جاروبرقی است. سپس کمی صبر کنید تا دستگاه به طور کامل خنک شود.

اقدامات زیر را فراموش نکنید:

 • از خشک بودن لوله، پاروی جاروبرقی، کیسه و فیلتر هوای جاروبرقی اطمینان پیدا کنید.
 • موتور جاروبرقی را از دستگاه خارج کرده و در هوای آزاد قرار دهید تا به طور کامل خشک شود.

چنانچه پس از سر هم کردن قطعات جاروبرقی دستگاه همچنان روشن نشد از یک تعمیرکار حرقه ای برای حل این مشکل کمک بگیرید.

کم شدن مکش جاروبرقی

عواملی مانند پر شدن یا سوراخ بودن پاکت جاروبرقی، گرفتگی لوله خرطومی، کثیف بودن فیلتر، خرابی موتور دستگاه، نشت هوا از اتصالات جاروبرقی باعث بروز این مشکل می‌شوند.

برای رفع این مشکل اقدامات زیر را انجام دهید:

 • داخل خرطومی دستگاه را چک کنید.
 • کثیف بودن و گرفتگی فیلترها باعث عدم وارد شدن هوا به موتور و در نهایت کم شدن مکش دستگاه می‌شود. بنابراین حتما پاکت کاغذ دیواری، فیلتر هوا و فیلتر هپا را تعویض کنید.
 • محل اتصال خرطومی به بدنه دستگاه را مجکم کنید تا هوا از جاروبرقی نشت نکند.
 • ممکن است لاستیکی جاروبرقی به درستی در سر جای خودش قرار نگرفته باشد. با تنظیم درست آن مجددا دستگاه را روشن کرده و قدرت مکش را بررسی کنید.

در صورتی که با انجام اقدامات بالا، مشکل برطرف نشد از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید. برای اینکه قدرت مکش دستگاه شما بالاتر رود حتما از پاکت های یک بار مصرف اما با پارچه های نانو استفاده کنید.

مشکل خاک دادن جارو برقی

علت اصلی خاک دادن جاروبرقی پر بودن کیسه جاروبرقی، گرفتگی لوله‌ها، کثیفی فیلترها یا خرابی تسمه موتور جاروبرقی است. در ادامه موثر ترین راهکار های رفع این مشکل را به شما توضیح می‌دهیم.

در صورتی که دستگاه شما با مشکل خاک دادن مواجه شد این اقدامات را انجام دهید :

 • از سالم بودن کیسه دستگاه و قرار گرفتن در جای مناسب اطمینان حاصل کنید.
 • کیسه یا پاکت جاروبرقی را به موقع تخلیه کنید.
 • حتما فیلتر های دستگاه را تمیز کنید یا اگر قدیمی یا غیرقابل شستشو بودند آن ها را تعویض کنید. یکی از علت های اصلی خاک دادن دستگاه، کثیف بودن فیلتر هاست.
 • هر گونه گرفتگی در لوله یا خرطومی دستگاه را بررسی کنید.
 • تسمه جاروبرقی را بررسی کنید. در صورتی که تسمه ترک بردارد یا بشکند فرآیند مکش با اختلال مواجه می‌شود و این مسئله موجب خاک دادن دستگاه می‌شود.
تنظیم ارتفاع؛ راحت‌ترین راه‌حل خاک دادن از جاروبرقی

یکسره شدن جاروبرقی

استفاده طولانی مدت از دستگاه، داغ کردن موتور، پر بودن کیسه، کثیف بودن فیلتر، نیم سوز شدن موتور عواملی هستند که باعث یکسره کار کردن جاروبرقی می‌شوند.

یکسره کار کردن جاروبرقی به معنی روشن شدن دستگاه بلافاصله بعد از اتصال به برق است. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • اتصالات برق را به درستی بررسی کنید.
 • دستگاه جاروبرقی را به طور کامل باز کنید.
 • دکمه روشن و خاموش دستگاه و همینطور سایر قطعات را تمیز کنید.
 • در صورت خرابی سوئیچ یا دکمه جاروبرقی آن را تعویض کنید.

مواردی مثل نیم سوز شدن موتور نیاز به بررسی مستقیم تعمیرکار دارد. اما چنانچه تمامی راهکاری های ذکر شده را انجام دادید اما همچنان مشکل برطرف نشد از تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص تعمیر آنلاین برای رفع مشکل کمک بگیرید.

جلوگیری از ایجاد بوی سوختگی با جارو نکردن خاک فراوان

بوی سوختگی جاروبرقی

مواردی مثل سوختگی یا داغ شدن موتور، ورود رطوبت، گرد و خاک به داخل دستگاه، خرابی تسمه، مسدود شدن فیلترها، پر شدن کیسه، وارد شدن جسم خارجی به داخل موتور از اصلی ترین علت های بروز این مشکل مهم هستند.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی  باید چند نکته مهم را بدانید:

 • پاکت و کیسه جاروبرقی و همینطور فیلتر های دستگاه را به موقع تمیز و تعویض کنید.
 • از دستگاه به مدت طولانی استفاده نکنید.
 •  از تمیز کردن آشغال‌های تر با جاروبرقی خودداری کنید.

به طور کلی بوی سوختگی جاروبرقی مسئله جدی و مهمی است که حتما باید توسط یک تعمیرکار جاروبرقی متخصص بررسی شود. شما می‌توانید با مجموعه تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل دستگاه شما اقدام کنند.

جرقه زدن موتور جاروبرقی

سوختگی موتور جاروبرقی،اختلال در اتصالات مدار و استاتور، خرابی کلکتور، آرمیچر و بالشتک های دستگاه از اصلی ترین دلایل جرقه زدن موتور جاروبرقی است که بهتر است توسط یک تکنسین حرفه‌ای بررسی شود.

مشکلات و ایرادات مربوط به جرقه زدن موتور به علت حساس بودن و پیچیدگی های موتور جاروبرقی بهتر است توسط یک تکنسین حرفه‌ای مورد بررسی قرار گیرد.

چنانچه جاروبرقی شما با این مشکل مواجه شد، بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و از یک تعمیر کار جاروبرقی کمک بگیرید.

خراب شدن سیم جمع کن

یکی از ایرادات رایج جاروبرقی، خرابی سیم جمع کن است که به علت عدم استفاده درست و بیش از حد کشیدن سیم، پیچ خوردگی و پارگی سیم و گرد و غبار ایجاد می‌شود.

نکاتی که باید برای افزایش طول عمر سیم جمع کن جاروبرقی بدانید:

 • بعد از جاروبرقی کشیدن به تمیز بودن سیم توجه و دقت کافی داشته باشید.
 • به هیچ وجه به صورت ناگهانی سیم را بیرون نکشید. پیشنهاد می‌شود یک بار به آرامی سیم را تا انتها بیرون بکشید. سپس حدود ۵۰ تا ۱۰۰ سانتی‌ متر انتهای سیم را با چسب رنگی علامت‌گذاری کنید و هنگام بیرون کشیدن تنها تا قسمت علامت‌گذاری‌شده آن را بیرون بکشید.

در صورتی که دستگاه شما با خرابی سیم جمع کن مواجه است، با کارشناسان مجموعه‌ی تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا با مناسب ترین هزینه مشکل دستگاه شما برطرف شود.

خدمات تعمیر آنلاین برای جاروبرقی

تعمیرات و خدماتی که پیشنهاد می‌کنیم توسط یک متخصص جاروبرقی انجام شود.
خدمات تعمیر جاروبرقی شامل سه بخش خدمات عمومی، تعمیرات برقی و مشکلات فنی و مکانیکی می‌شود که در ضورت بروز هر کدام از این مشکل ها می‌توانید با خیال راحت نسبت به رفع مشکلات اقدام کنید.
خدمات عمومی
خدمات عمومی
 • تعویض فیلتر و پاکت
 • نصب خرطومی و تلسکوپی و پارویی
 • تشخیص ایراد در شرکت
تعمیرات برقی
تعمیرات برقی
 • روشن نشدن دستگاه
 • خاموش شدن در حین کار
 • فیوز واحد قطع میشود
 • بوی سوختگی دستگاه
 • خراب بودن ولوم
 • دستگاه یکسره شده باشد
 • برق گرفتگی بدنه
مشکلات فنی و مکانیکی
مشکلات فنی و مکانیکی
 • مکش خوبی ندارد
 • صدای موتور شدید باشد
 • داغ شدن بدنه
 • شست و شوی مخزن و موتور
 • جرقه زدن دستگاه
 • سیم جمع کن عمل نمیکند

چرا تعمیرآنلاین؟

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی و معتبر برای تعمیر انواع محصولات الکترونیکی از برند های متنوع است که خدمات تعمیراتی را در محل و بدون نیاز به جابه جایی دستگاه انجام می‌دهد.
9
سال تجربه و اعتبار
24
برند لوازم خانگی
167
تعمیرکار و تکنسین
95000
مشتری خوشحال و وفادار
1100000
دنبال‌کننده اینستاگرام

شرکت تعمیر لوازم خانگی تعمیرآنلاین با بیش از ۶ برند مطرح لوازم خانگی در ایران فعالیت می‌کند. تیمی از کارشناسان و تکنسین‌های مجرب با گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیر جاروبرقی انواع برندها، با استفاده از قطعات اورجینال و با ارائه ضمانت ۶ ماهه، بهترین خدمات را برای مشتریان انجام می دهند. جهت درخواست تعمیر جاروبرقی سامسونگ، ال‌جی، بوش و سایر برندها، کافیست با شرکت تعمیرآنلاین تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش خدمات را پر کنید. در کمتر از یک ساعت، کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم برای ارسال جاروبرقی توسط پیک یا حضور کارشناس در منزل را انجام می‌دهد. با اعتماد به تعمیرآنلاین، از بهترین خدمات تعمیری جاروبرقی، بهره‌مند خواهید شد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

سامسونگ یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین برندهای جهانی برای جاروبرقی است که در ایران نیز مشتریان خود را دارد. هرچند عمر مفید وسایل خانگی این برند بالا است، اما همه افراد بعد از مدتی نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ را احساس کرده‌اند. ازجمله دلایل رایج برای درخواست خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ

کلیه قطعات مورداستفاده در تعمیرآنلاین برای تعمیرات جارو برقی صددرصد اورجینال هستند و تا ۶ ماه گارانتی دارند؛ بنابراین درصورتی‌که بعد از تعمیر، دستگاه شما با همان مشکل قبلی مواجه شد، کارشناسان ما به‌صورت رایگان نسبت به تعمیر مجدد آن به‌صورت رایگان اقدام خواهند کرد. همچنین برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان تعمیر آنلاین در صورت امکان شما را برای تعمیر دستگاه راهنمایی کنند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ با قطعات اصل

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرآنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس، به‌عنوان نمایندگی این برند شناخته می‌شود. تیم مجرب و آموزش‌دیده تعمیرآنلاین با همراهی گروه پشتیبانی خیال شما را بابت تعمیر جاروشارژی الکترولوکس راحت می‌کنند. مشکلات و ایرادات رایج در جاروبرقی الکترولوکس عبارت‌اند از:

 • مکش کم
 • بوی سوختگی
 • داغ شدن بیش از حد
 • روشن نشدن دستگاه

تعمیرآنلاین برای کسب رضایت شما مشتریان عزیز فقط از قطعات اصلی برای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس قدیمی و جدید استفاده می‌کند. همین امر رضایت مشتریان را در طول این سال‌ها برایمان به ارمغان آورده است.

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیرآنلاین انواع خدمات پس از فروش جارو برقی بوش در سری‌های مختلف از جمله ERGOMAXXX، HOME PROFESHIONAL، HEPA FILTER و FOTMULA را بر عهده دارد. بااین‌حال خدمات تعمیر جاروبرقی بوش این مجموعه فقط به همین سری‌ها ختم نشده و شما می‌توانید تعمیر انواع دستگاه‌های قدیمی و جدید بوش را با خیال راحت به ما بسپارید. خدمات متنوع تعمیر آنلاین برای تعمیرجاروبرقی بوش عبارت‌اند از:

 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی بوش
 • تعمیر موتور جاروبرقی بوش
 • تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی بوش
 • تعمیر کلید جاروبرقی بوش

تعمیرآنلاین برای نشاندن لبخند رضایت بر لبان شما، علاوه‌بر رفع مشکل اصلی، به سرویس جاروبرقی بوش نیز می‌پردازد و مخزن‌شویی می‌کند. در نهایت نیز یک ابر دور موتور، فیلتر هوا و یک پاکت به‌صورت هدیه، همراه با دستگاه برایتان ارسال می‌شود. همین موضوع یکی از وجوه تمایز تعمیرآنلاین با سایر شرکت‌های خدماتی به شمار می‌آید.

تعمیر جاروبرقی آاگ

مجموعه بزرگ و تخصصی تعمیرآنلاین به‌عنوان نمایندگی جارو برقی aeg، خدمات پس از فروش را برای کلیه جاروبرقی‌های تولید‌شده در سال ۲۰۰۰ به بعد به شما مشتریان محترم عرضه می‌کند. اگر عمر دستگاه شما کمتر از ۱۸ ماه است، کلیه مراحل سرویس و تعمیرات جاروبرقی آاگ به‌صورت رایگان برایتان انجام می‌شود. علاوه‌بر این، تعمیرآنلاین کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ را برای انواع مختلف این دستگاه‌ها عرضه می‌کند.

تعمیر جاروبرقی آاگ با ضمانت ۶ ماهه

تعمیر جاروبرقی زیمنس

تعمیر جاروبرقی زیمنس مانند سایر برندهای مطرح با ۶ ماه ضمانت کیفیت و با استفاده از قطعات اصلی در تعمیرآنلاین انجام می‌شود. این مجموعه با فعالیت به‌عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس، خیال شما را برای دریافت خدمات باکیفیت از هر بابت راحت می‌کند. متخصصان این مجموعه همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، انواع خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه کنند. تعمیرات جاروبرقی زیمنس در تهران توسط تکنسین‌های ما در کمتر از ۴۸ ساعت انجام شده و دستگاه سالم همراه با گارانتی به شما عزیزان تقدیم می‌شود.

تعمیر جاروبرقی ال جی

تعمیرآنلاین به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی ال جی در ایران، انواع خدمات تعمیراتی را با کیفیت بالا و با استفاده از قطعات اصل انجام می‌دهد. باتوجه‌به حذف انواع واسطه‌ها، هزینه دریافتی در این مجموعه معقول و پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. پایین بودن هزینه تعمیر موتور جاروبرقی ال جی و سایر قطعات نسبت به سایر شرکت‌ها به‌معنای افت کیفیت نیست و تعمیرآنلاین کلیه خدمات را با ضمانت ۶ ماهه عرضه می‌کند. از جمله خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در این مجموعه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعمیر برد جاروبرقی ال جی
 • تعمیر دسته جاروبرقی ال جی
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی ال جی
 • تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی ال جی
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

علاوه‌بر دریافت خدمات تعمیراتی، کلیه قطعات جارو برقی ال جی را می‌توانید از فروشگاه تعمیر آنلاین خریداری کنید.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در منزل

تعمیر آنلاین؛ مرکز تعمیرات جاروبرقی با قیمت مناسب

جاروبرقی یکی از لوازم ضروری زندگی است که به‌دلیل استفاده مکرر، بیشتر در معرض خرابی قرار دارد. بعضی از مشکلات جاروبرقی با کارهای ساده‌ای مانند تعویض فیلتر یا پاکت برطرف می‌شود؛ اما در بعضی از موارد، برطرف کردن مشکل دستگاه به عیب‌یابی و تعمیر توسط یک تکنسین ماهر نیاز دارد. کلیه کارشناس‌های تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تعمیر جاروبرقی از برندهای مختلف، اشراف کامل به ایرادات احتمالی این دستگاه دارند. با ثبت درخواست از طریق تکمیل فرم موجود در همین صفحه یا برقراری تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ درخواست خود را به اطلاع کارشناسان ما برسانید. تکنسین مربوطه در کمتر از یک ساعت هماهنگی‌های لازم را برای شما انجام داده و در کمتر از ۴۸ ساعت جاروبرقی را به دست شما خواهد رساند.

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.