جنرال الکتریک یک برند معتبر آمریکایی بوده و به نوعی یک ابر کمپانی به حساب می آید . این به آن معناست که بخش لوازم خانگی جنرال الکتریک ،کم ترین بخش تولیدات این کارخانه را شامل می شود و هم اکنون جنرال الکتریک در صنایع هوا و فضا ،الکترونیک ،پزشکی و … فعالیت اصلی خود را ادامه می دهد.

وقتی می گوییم جنرال الکتریک یک برند آمریکایی است بدین معنا نیست که حتما در ایالت متحده آمریکا ساخته می شود، بلکه دفتر مرکزی این برند در آمریکا بوده و کارخانه های اصلی آن در این کشور می باشد .اما بیش از ۵ کارخانه اصلی نیز در کشورهای دیگر از جمله مکزیک و آرژانتین و برزیل و چین و…….در اختیار جنرال پروفایل می باشد .اکثر محصولات جنرال الکتریکی که توسط نمایندگی جنرال الکتریک وارد ایران می شود در کشور مکزیک تولید شده است.

محصولات کارخانه جنرال الکتریک (GE) توسط برترین مهندسان طراحی و تولید می شوند و از کیفیت بالایی برخوردارند. این کمپانی در سایت خود (www.ge.com) اعلام کرده که به دنبال بهبود تکنولوژی های خود در وسایل آشپزخانه است و رو به smart technology (تکنولوژی هوشمند سازی) آورده است.

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک جهت تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در خدمت شما می باشد.

ویژگی های مثبت لوازم خانگی جنرال الکتریک

1.طراحی کلاسیک و فوق العاده وارگونومیک

اگر درب ساید و یخچال جنرال الکتریک را باز کنید دقیقا متوجه می شوید که نمایندگی جنرال الکتریک به موضوع ارگونومیک بردن محصولات توجه فراوانی داشته است ،دقیقا مانند یک گوشی هوشمند که دسترسی به تملم امکانات آن به آسانی امکان پذیر است برای خارج کردن مواد غذایی پر مصرف شما سختی زیادی را متحمل نخواهید شد . از سوی دیگر طراحی داخلی در عین سادگی در ساید بای ساید جنرال الکتریک  زبانزد عام و خاص است .

2.کیفیت بالای قطعات فنی

عمر مفید قطعات ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک حداقل ۱۰سال است و حتی امکان دارد تا ۴۰سال نیز بدون هیچ مشکای برای شما کار کند .متریال فوق العاده این قطعات که تولید خود شرکت جنرال الکتریک است یاعث تمایز قطعات این برند شده است .

3. در دسترس بودن قطعات

از دیگر نکات قابل توجه در محصولات جنرال الکتریمک ،در دسترس بودن و تهیه آسان قطعات می باشد . البته ۲نکته در اینجا وجود دارد . مورد اول این است که در تهیه قطعات باید به موضوع اصل بودن قطعه توجه داشت و توصیه ما تهیه قطعات از نمایندگی جنرال الکتریک می باشد . متاسفانه در ایران قطعات ظاهری مثل بدنه و کشو و….به راحتی یافت نمی شود .و معمولا قیمت های زیادی را شامل می شود .

4. نمایندگی تعمیرات در دسترس

بعضی از برندهای موجود در بازار در زمینه تعمیرات با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکند . از جمله اینکه تکنسین مجرب در ایران برای این برندها وجود ندارد . نمایندگی جنرال الکتریک با آموزش و تربیت بیش از ۲۰۰کارشناس مجرب ،این دغدغه را برای مشتریان جنرال الکتریک از بین برده است

ویژگی های منفی لوازم خانگی جنرال الکتریک

1.قیمت بالای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

اگر در بازار قیمت یخچال جنرال الکتریک را بپرسید و اطلاعی را جمع به قیمت های این محصول نداشته باشید ،احتمالا از اختلاف قیمت خاص این برند این برند با دیگر برندها تعجب خواهبد کرد . برای مثال قیمت سایدبای ساید جنرال الکتریک حدودا ۱۰۰درصد بیش تر از ساید بای ساید های کره ای مثل ال جی می باشد . اما آیا کیفیت این محصول ۲برابر می باشد ؟خیر . به این صورت نیست ،بلکه برند سازی جنرال الکتریک آمریکا سوق داده شوند .

2.قیمت بالای لوازم جانبی

متاسفانه با توجه به بالارفتن قیمت ارز جهانی و به خصوص دلار،لوازم جانبی ساید بای ساید جنرال الکتریک با قیمت های بسیار بالا در ایران به فروش می رسد و همین امر سبب گردیده است که مردم به قطعات فیک روی آورده اند . برای مثال فن جنرال الکتریک بستگی به مدل و ورژن از ۳۵تا۶۰دلار قیمت دارد . این در صورتی است که قطعات فیک با یک سوم این قیمت به فروش می رسد .

3.کاهش کیفیت نسبت به گذشته

طبق مستندات و نظر صاحبنظزان و کارشناسان کیفیت محصولات جنرال الکتریک رو به افول است و همین امر باعث کاهش ۵۰درصد مشتریان این شرکت تا سال ۲۵/۲ می شود . متاسفانه هم اکنون جنرال الکتریک از سابقه پیشینه خود استفادهد میکند .و با این رویه ،تا چندین سال آینده محصول در خور نام جنرال الکتریک نخواهیم دید .

4.نمایندگی فروش جنرال الکتریک

در ایران به صورت رسمی هیچگونه فروشگاه تخصصی جنرال الکتریک وجود نداشته و معمولا در فروشگاه های چند برندی این دستگاه به فروش می رسد . توجه داشته باشید که برای خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک ،به هیچ وجه از فروشگاه های بانه خرید نکنید زیرا در ۹۰درصد مواقع این محصولات فیک می باشد . مراکز اصلی فروش محصولات نمایندگی جنرال الکتریک در سه راه امین حضور و خیابان شریعتی محدوده قلهک و خیابان سهروردی محدوده آپادانا وعباس آباد می باشد . در هنگام خرید محصول ، حتما فاکتور رسمی دریافت  کرده و در فاکتور حتما تاکید گردد که به شرط اصل بودن، محصول خریداری شده است .

سوالات متداول درباره خدمات نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک تعمیرات چه لوازمی را انجام می دهد؟

تعمیرآنلاین مجوز تعمیرات ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید، کولرگازی و… جنرال الکتریک را در اختیار داشته و به عنوان تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک ، ارائه دهنده خدمات این برند آمریکایی می باشد.

آیا تعمیرآنلاین فروش قطعات لوازم خانگی جنرال الکتریک را هم انجام می دهد؟

بله . تمامی قطعات اصلی توسط تعمیرآنلاین به مشترکان عادی و یا نمایندگان و تعمیرکاران شهرهای دیگر عرضه می شود. این تامین قطعه ملزم به وجود قطعه مورد نظر در شرکت بیش از نیاز مجموعه می باشد.

آیا قطعات اصلی جنرال الکتریک در ایران وجود دارد؟

یکی از سوالات اصلی مشتریان جنرال الکتریک این است که آیا با توجه به تحریم های آمریکا و کشورهای اروپایی، قطعات اصلی وارد ایران می شود . نکته اول اینکه تحریم های فوق قطعات لوازم خانگی را در بر نگرفته است و دوم اینکه تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک، مجوز ورود قطعات را از کشورهای همسایه بدون نیاز به ارتباط با جنرال آمریکا به صورت مستقیم دارد. همین امر باعث گردیده است که به شما ضمانت دهیم تمامی قطعات مصرف شده در پروسه تعمیرات اصلی و شامل گارانتی شش ماهه می باشد.

علت قیمت بالای ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست؟

یکی از سوالات اصلی مشتریان در هنگام مراجعه به بازار و اطلاع از قیمت های ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک، بالا بودن نرخ فروش این برند می باشد.
دو دلیل اصلی برای این موضوع وجود دارد:
اولا لوازم خانگی جنرال الکتریک بویژه ساید بای ساید این برند که معمولا با نام پروفایل شناخته می شود از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به خاطر بحث برندینگ، قیمت بالایی بر روی ساید بای ساید های جنرال الکتریک گذاشته می شود.
دوما با توجه به تحریم ایران توسط آمریکا، این دستگاه به صورت مستقیم وارد ایران نشده و معمولا با دو الی سه دست وارد ایران می شود که مسلما باعث می شود که تا ۳۰ درصد بیش تر از نرخ جهانی وارد ایران شود.

چرا تعمیر آنلاین را انتخاب کنیم؟

تعمیر آنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بر خود واجب میداند تا با ارائه بهترین کیفیت با استفاده از نیروی کار، کارآزموده و متخصص که دوره های مختلفی در این زمینه گذرانده اند، بکارگیری لوازم و قطعات اصلی، اعزام فوری تکنسین، ضمانت ۱۸۰ روزه و ارائه فاکتور رسمی کمک به کاهش هزینه ها و دغدغه های مشتریان گرامی نماید.

آیا جنرال الکتریک ساخت کشور آمریکا است؟

به طور کلی این برند ملیتی آمریکایی دارد اما این به آن معنا نیست که لزوما محصولات آن در آمریکا تولید می شود. اکثر تولیدات جدید این شرکت در مکزیک تولید شده و از قطعات داخلی تایلندی، اسپانیایی و موتورهایی عمدتا برزیلی تشکیل شده است. به صورت مشخص تر می توان گفت که هم اکنون دفتر مرکزی جنرال الکتریک در آمریکا قرار دارد اما کارخانه های اصلی در کشورهایی قرار دارد که مالیات تولید پایین تری را وضع کرده اند.

پروسه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در نمایندگی جنرال الکتریک چه مقدار می باشد؟

معمولا عیب دستگاه در اکثر موارد در همان لحظه حضور تکنسین در منزل حل خواهد شد مگر در مواردی که عیب به صورت خاص و بر روی قطعه ای خاص باشد. برای مثال زمانی که برد دستگاه آسیب ببیند مسلما برای تعمیرات برد، نیاز به لوازم تخصصی می باشد که عملا این امکان در منزل مشتری وجود ندارد . با این وجود باز هم دستگاه از محل خارج نخواهد شد و تنها قطعه مورد نظر ( مثل برد ) برای انجام تعمیرات به نمایندگی جنرال الکتریک منتقل خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به صفحه تعمیر یخچال جنرال الکتریک با برخی ایرادات متداول ای یخچال آشنا شوید.

آیا پروفایل و جنرال الکتریک شرکت مشترک می باشد؟

یکی از باورهای غلط مشتریان این است که تصور دارند پروفایل یک شرکت می باشد . بلکه پروفایل یکی از سری های پرطرفدار ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. پس می توان گفت پروفایل زیر مجموعه برند جنرال الکتریک می باشد. هم اکنون جهت سفارش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید با نمایندگی پروفایل جنرال الکتریک تماس بگیرید.

تفاوت شرکت های تعمیرات جنرال در ایران چیست؟

با توجه به خلا قانونی در مورد شرکت های آمریکایی در ایران، بسیاری از شرکت های غیرمجاز خدماتی خود را نمایندگی این برند معرفی می کنند. این در صورتی رخ می دهد که برخی از این شرکت ها حتی تخصص لازم برای تعمیرات جنرال الکتریک ندارند. در هنگام سفارش تعمیرات به هر چیز تعمیراتی به پروانه کسب مجموعه، کد آیسیک و گواهینامه های تخصصی آن مجموعه توجه داشته باشید تا در دام شرکت های غیرمجاز قرار نگیرید.

درخواست تعمیر کار در تعمیر آنلاین چگونه می باشد؟

شما می توانید از دو طریق جهت اعزام تعمیرکار درخواست خود را ثبت نمایید. در راه اول می توانید با شماره ۴۵۳۹۶ -۰۲۱ تماس گرفته و درخواست تعمیرات دهید و در راه دوم می توانید از طریق درخواست آنلاین ، اطلاعات خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست تعمیرکار، همکاران ما در تعمیر آنلاین اقدام به اعزام تکنسین با توجه به نوع وسیله شما خواهند کرد. نرخ ایاب و ذهاب برای تعمیر انواع مختلف لوازم خانگی در مناطق ۲۲ گانه تهران در تعمیر آنلاین یکسان می باشد.