نحوه درخواست تعمیرات

مجموعه ما همواره در تلاش است تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به شما عضو خانواده تعمیرآنلاین ارائه دهد، به همین علت مراحل ثبت درخواست شما تا حد امکان آسان در نظر گرفته شده است.

روش اول (تکمیل فرم در سایت) در 24 ساعت شبانه روز

شما مشتری عزیز می‌توانید از طریق منو و دسته‌بندی‌های موجود در نوار بالای سایت و مشاهده آیکون تعمیرات، در قسمت تعمیر دستگاه مورد نظر خود، درخواستتان را ثبت کنید:

در حالت اول :

اگر فرم پر شده در ساعت کاری مجموعه باشد {ساعات کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8 تا 20 – پنجشنبه 8 تا 18 – جمعه 10 تا 18} در کمتر از 60 دقیقه با شما برای دریافت اطلاعات و هماهنگی‌های لازم تماس گرفته خواهد شد.

در حالت دوم :

اگر فرم پر شده خارج از ساعات کاری مجموعه باشد، در ابتدای وقت کاری روز بعد، در سریع‌ترین زمان ممکن برای دریافت اطلاعات، با شما تماس گرفته خواهد شد.

به طور مثال: اگر شما مشتری گرامی در ساعت 15 روز پنجشنبه فرم پر کرده باشید تا کمتر 60 دقیقه با شما در همان روز تماس گرفته خواهد شد، اما اگر شما در همان روز پنجشنبه ساعت 18:15 نسبت به پر کردن فرم در سایت اقدام کنید، چون خارج از زمان کاری مجموعه است، در ابتدای وقت کاری روز بعد یعنی ساعت 10 الی 11 صبح روز جمعه با شما تماس حاصل می‌شود.

به یاد داشته باشید که در هر دو حالت، مجموعه تعمیرآنلاین پیگیر درخواست شما خواهد بود تا در کمترین زمان، بهترین خدمات را از ما دریافت کنید.

روش دوم ( تماس مستقیم ) در ساعات کاری

در این روش شما مشتری گرامی می‌توانید در ساعات کاری مجموعه به طور مستقیم با شماره 45396-021 تماس گرفته و پس از اتصال به اولین اپراتور، اطلاعات لازم را ارائه داده و درخواست تعمیرات خود را در لحظه ثبت کنید.

 

سوالات متداول ثبت درخواست تعمیرات

  • اگر در سایت تعمیرآنلاین فرم پر کنیم اما تماسی گرفته نشود باید چه اقدامی انجام دهیم؟

پس از ثبت فرم درخواست تعمیرات، به طور قطع اپراتورهای وب سایت تعمیرات لوازم خانگی تعمیرآنلاین با شما تماس خواهند گرفت و عدم برقراری تماس در قبال فرم های ثبت شده از سمت مجموعه وجود نخواهد داشت. اما اگر به هر دلیلی ( از جمله اختلالات سیستمی، قطعی برق، قطعی تلفن و…) با شما مشتری گرامی تماسی حاصل نشد، در ساعات کاری مجموعه از طریق شماره 45396-021 پیگیر درخواست ثبت فرم خود شوید ، اپراتورهای تعمیرآنلاین در کمترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

 

  • اگر مجموعه تعمیرآنلاین با مشتری تماس گرفت و پاسخگو نبود، درخواست خود را چگونه پیگیری کنیم؟

در صورت عدم پاسخگویی مشتری، پیامکی از سمت مجموعه تعمیرآنلاین برای صاحب فرم ثبت شده ارسال خواهد شد، مبنی بر عدم جواب دهی تلفن و پس از گذشت 60 دقیقه نیز مجدد با مشتری تماس حاصل میشود. اگر در تماس مجدد باز هم صاحب فرم پاسخگو نباشد از لیست مرکز تماس خارج خواهد شد و برای پیگیری درخواست خود باید مجدد فرم پر کرده و یا به طور مستقیم برای ثبت سفارش خود با مجموعه تعمیرآنلاین تماس حاصل نماید.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.