شرایط ضمانت نامه

بیشترین دغدغه متقاضیان خدمات لوازم خانگی، تضمین تعمیراتی است که برای دستگاه آنان صورت گرفته است به طوری که در زمان بروز ایراد مجدد بتوانند بدون پرداخت دوباره مبالغ مختلف از رفع عیب دستگاه خود اطمینان حاصل کنند.

تعمیرآنلاین در جهت پاسخ به این دغدغه مشتریان، خدمات خود را به مدت 180 روز معادل 6 ماه در سال جاری، شامل ضمانت خواهد کرد و بدین ترتیب متقاضیان خدمات با خیالی آسوده اقدام به تعمیر دستگاه مورد نظر خود نمونده و به واسطه کسب اطمینان از پشتیبانی و ضمانت مجموعه تعمیرآنلاین، عضو دائمی خانواده بزرگ ما خواهند شد.

 

بندهای ضمانت نامه تعمیرآنلاین

در چه صورت دستگاه شما تحت پوشش ضمانت 6 ماهه تعمیرآنلاین قرار میگیرد؟

  • قطعات مصرفی و لوازم جانبی دستگاه، مانند: فیلترها، قطعه های زینتی، قطعه های لاستیکی، خرطومی، کشوها، دستگیره ها، لاستیک دور درب، چدن گاز، ولوم گاز و … به طور کلی قطعاتی که قابلیت شکستگی و یا پاره شدن را داشته باشند شامل ضمانت نخواهند شد.
  • آسیب های وارد شده به برد دستگاه شامل ضمانت نخواهند بود و فقط پس از تعمیرات صورت گرفته بر روی برد، به مدت 7 روز الی یک ماه ( بستگی به نوع تعمیرات انجام شده ) حق تست خواهید داشت. زیرا برد قطعه ای است که به طور مستقیم با برق ارتباط داشته و با ایجاد هرگونه مشکل در اتصالات برق و یا بروز نوسانات برقی احتمال خرابی آن وجود داشته و امکان جلوگیری از آسیب دیدگی آن در اینگونه موارد وجود ندارد.
  • هر قطعه تعویضی و هرگونه تعمیرات صورت گرفته برای دستگاه، تنها دارای یک دوره 6 ماهه ضمانت است و پس از اتمام این مدت دیگر تحت پوشش ضمانت مجموعه نخواهد بود و بعد از پایان یافتن این 180 روز، تعویض هرگونه قطعه و دریافت انواع تعمیرات، شامل هزینه می‌شود.
  • تاریخ شروع ضمانت از لحظه پایان کار، حساب خواهد شد. به طور مثال (اگر در تاریخ 13 خرداد ماه اقدام به ثبت سفارش خدمات کرده و در تاریخ 16 خرداد تعمیرات به طور کلی انجام شده باشد، از تاریخ شانزدهم خرداد ثبت ضمانت دستگاه شما در مجموعه صورت خواهد گرفت)
  • اجرت دریافتی تکنسین نیز شامل ضمانت خواهد بود اما هزینه ایاب و ذهاب به عهده شخص مشتری بوده و در صورت مراجعه تکنسین در طول 6 ماه ضمانت، نیاز به پرداخت هیچگونه مبلغی به جز هزینه ایاب و ذهاب نخواهید بود.
  • شارژ گاز یخچال و ساید بای ساید شامل ضمانت نمی‌باشد، و فقط به مدت یک هفته دارای حق تست برای مشتریان گرامی خواهد بود.
  • اگر در مدت زمان ضمانت 6 ماهه ، دستگاه برای انجام تعمیرات نیاز به انتقال به شرکت داشته باشد، هزینه حمل و نقل آن بر عهده مشتری خواهد بود.
ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.