یکی از ایراداتی که باعث میشود مردم برای تعمیر جاروبرقی بوش خود به مراکز تعمیرات مراجعه کنند شکستگی یا دفرمه شدن درب فیلتر جاروبرقی است. در جاروبرقی های مدل HOME PROFESIONAL و ERGOMAXXX یک درب پلاستیکی تعبیه شده است که در زیر آن فیلتر هپا جاروبرقی بوش قرار گرفته است. در این مقاله آموزشی قصد داریم که به شما آموزش دهیم چگونه این درب تعویض گردد.

تعویض درب فیلتر جاروبرقی بوش

 

وظیفه درب هپا فیلتر چیست؟

این درب به نوعی قاب نگهدارنده فیلتر هپا جاروبرقی بوش HEPA FILTER BOSCH می باشد و به صورت شبکه ای می باشد. این شبکه ها مسیر خروج هوای گرم از داخل دستگاه به محیط اطراف می باشد. با اینکه جنس بدنه جاروبرقی بوش در مقابل حرارت مقاوت است اما در صورتی که به هر دلیلی از جمله نیم سوز شدن موتور و یا عدم تعویض فیلتر جاروبرقی، دستگاه داغ شود، احتمالا ذوب شدن این درب وجود دارد.

علاوه بر دفرمه شدن، شکستگی اهرم درب فیلتر و یا شکستگی لولای درب نیز سبب می شود که به فکر تعویض درب فیلتر جاروبرقی بوش باشیم.

جاروبرقی بوش

 

رنگ درب هپا فیلتر جاروبرقی بوش BOSCH

در حال حاضر تمامی رنگ های این قطعه در مجموعه تعمیرآنلاین موجود می باشد. رنگ های موجود بر اساس کد رنگ به شرح زیر می باشد:
EN000 : کد رنگ سفید براق
EN001 : کد رنگ نوک مدادی براق
EN032 : کد رنگ زرد مات
EN111 :  کد رنگ مشکی مات
EN057 : کد رنگ قرمز معمولی
EN058 : کد رنگ قرمز اکریلی
علاوه بر رنگ های فوق، رنگ های سبز، قرمز مخملی، آبی کاربنی، آبی نفتی، آبی روشن و … موجود می باشد.

 

آموزش تعویض درب فیلتر جاروبرقی بوش

در ادامه به کمک یک فیلم ویدئویی به شما آموزش تعویض درب جاروبرقی بوش را آموزش خواهیم داد. آقای محمد هاشمی، کارشناس تعمیر جاروبرقی بوش و عضو تیم تعمیرات نمایندگی بوش به شما تعویض درب جاروبرقی بوش و تعمیر جاروبرقی را آموزش می دهد.

هم اکنون می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول با تعمیر آنلاین، مرکز تعمیرات بوش ارتباط بگیرید. جهت مشاوره با کارشناسان با 45396 – 021 تماس بگیرید.