شرکت بوش یکی از شرکت های پیشرو در صنعت لوازم خانگی است. در کشور ایران نیز بوش جایگاه خوبی در میان مردم پیدا کرده است و محصولات این برند در بسیاری از آشپزخانه های ایرانی یافت می شود. هر محصولی ممکن است پس از مدتی استفاده نیز به سرویس یا تعمیر پیدا کند. مثلا فیلتر جاروبرقی بوش در حداقل حالت خود باید سالی ۳-۴ بار تعویض شود و در مواقعی نیز ممکن است قطعاتی از دستگاه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. نکته ای که در این بین حیاتی به نظر می رسد این است که تعمیر لوازم خانگی بوش را نباید به هر کسی سپرد. تکنولوژی بالای به کار رفته در محصولات این برند آلمانی ما را مجاب می کند تا برای تعمیر آن به سراغ تکنسین های حرفه ای تعمیر بوش برویم. تعمیر آنلاین با بهره گیری از تکنسین های متخصص تعمیرات لوازم خانگی بوش میتواند نیاز های شما را به خوبی پاسخ دهد. تاکید متخصصین مرکز تعمیرات بوش بر این است که برای صرفه جویی در هزینه ها اولویت را به تعمیر قطعات بدهند و تا زمانی که یک قطعه واقعا نیاز به تعویض نداشته باشد آن را تعویض نکنند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش 

یکی از خدمات اصلی مرکز تعمیرات بوش، تعمیر لباسشویی بوش است. تعمیر آنلاین به وسیله متخصصین مجرب و متعهد ماشین لباسشویی بوش تمام ایرادات ممکن را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام خواهد داد. خدماتی که مرکز رسمی تعمیرات بوش بابت تعمیر لباسشویی بوش ارائه میدهد عبارتند از :

  • برطرف کردن مشکل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی
  •  روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش
  •  بوی بد ماشین لباسشویی بوش
  • صدا و لرزش زیاد دستگاه
  • خرابی برد یا تایمر ماشین لباسشویی
  • قفل شدن درب لباسشویی بوش
  • شکسته شدن دستگیره درب

و ده ها ایراد و مشکل دیگری که ممکن است برای لباسشویی بوش پیش بیاید. علاوه بر این در خیلی از اوقات شما شاهد ارور ماشین لباسشویی بوش هستید، در این مواقع نیز تعمیرآنلاین به کمک شما خواهد آمد. تمامی دستگاه هایی که توسط تعمیرکاران تعمیر آنلاین تعمیر میشود دارای ضمانت نامه ۶ ماهه است و اگر در این مدت دستگاه دچار مشکل شود به صورت رایگان توسط تعمیرآنلاین سرویس داده خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش همانند دیگر دستگاه ها شامل خدمات تعمیرات بوش می شود. ماشین های ظرفشویی بوش بدلیل اینکه از ظرافت خاصی برخوردار هستند می بایست توسط تعمیرکاران حرفه ای و متخصص تعمیر شوند. تعمیر آنلاین تعمیرکارانی را به کار گرفته است که تخصص اصلی شان تعمیر ماشین ظرفشویی بوش است و میتوانند ایرادات موحود در دستگاه را اول به درستی تشخیص داده و بعد آن را تعمیر کنند. ظرفشویی بوش شما ممکن است که ظروف را به درستی نشوید یا نشتی آب داشته باشد. در بعضی مواقع نیز ممکن است دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نشده باشد یا شاید ظرفشویی شما ارور های مختلفی را نمایش می دهد که راه چاره را نمیدانید! همه این ایرادات به همراه ده ها مساله دیگر مشمول خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تعمیرآنلاین میشود. ضمانت نامه ۱۸۰ روزه برای دستگاه های تعمیر شده توسط مرکز خدمات بوش تعمیرآنلاین برای ظرفشویی های بوش نیز صدق کرده و پس از تعمیر دستگاه خیال شما را تا مدت ها راحت می کند.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش

از دیگر خدماتی که در تعمیر آنلاین صورت میگیرید تعمیر یخچال، یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش است. متخصصین مجرب تعمیر آنلاین می توانند در کمترین زمان ممکن جدی ترین ایرادات یخچال یا ساید شما را برطرف کنند. اگرچه برطرف کردن تمام ایرادات دستگاه شما توسط تکنسین های تعمیر آنلاین انجام می شود ولیکن از مهم ترین ایراداتی که معمولا مردم به آن دلایل به ما مرجعه میکنند می توان از آبریزش یخچال فریزر ، بسته نشدن درب یخچال و ساید بوش ، صدای زیاد موتور یخچال ، خنک نشدن مواد غذایی داخل یخچال ، خرابی برد ساید بای ساید ، بوی نامطبوع یخچال فریزر ، کار کردن یک سره یخچال به صورت مداوم و … اشاره کرد که تمامی این مسائل در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت توسط تعمیرکاران متخصص برطرف می گردد. یخچال هایی که توسط بوش – تعمیر آنلاین – تعمیر می شوند مشمول گارانتی ۶ ماهه تعمیرات نیز میگردند بدین صورت که اگر دستگاه دچار ایراد مشابه شد به صورت کاملا رایگان این ایراد توسط تعمیر آنلاین برطرف خواهد شد. برای اطلاع بیشتر از شرایط تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش با شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس گرفته یا به صفحه “تعمیر یخچال بوش” مراجعه کنید.

تعمیر جاروبرقی بوش

بوش یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید جاروبرقی است و شاید بتوان به راحتی جاروبرقی بوش را بهترین برند موجود در بازار ایران دانست. جاروبرقی بوش به علت تکنولوژی پیشرفته و خاص نیاز به متخصصین زبده برای تعمیر دارد و نمی توان تعمیر جاروبرقی بوش را به راحتی به هرکسی سپرد.  متخصصین تعمیر آنلاین در مرکز تعمیرات بوش کار و تخصص اصلی‌شان تعمیر جاروبرقی های بوش است.  این تعمیرکاران در وهله اول تشخیص درست داده و در مرحله دوم اقدام به تعمیر دستگاه می کنند. خدمات تعمیر جاروبرقی بوش شامل برطرف کردن ایراداتی از قبیل؛ صدای زیاد جاروبرقی، داغ شدن بیش از حد جاروبرقی، خرابی سیم جمع کن، پارگی فیلتر جاروبرقی ، کاهش مکش جاروبرقی بوش و … می باشد. ضمانت نامه ۱۸۰ روزه برای دستگاه های تعمیر شده توسط تعمیرکاران بوش تعمیرآنلاین برای جاروبرقی های بوش نیز صدق کرده و پس از تعمیر دستگاه خیال شما را تا مدت ها راحت می کند. برای اطلاع بیشتر از شرایط تعمیر جاروبرقی بوش با شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس گرفته یا به صفحه “تعمیر جاروبرقی بوش” مراجعه کنید. تعمیر آنلاین به عنوان مرکز خدمات بوش ، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات بوش در ایران بوده و به مشتریان این برند آلمانی خدماتی خاص ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که پس از سفارش تعمیر لوازم خانگی بوش ، اگر دستگاه شما در دوران گارانتی تعمیرآنلاین قرار گرفته باشد، بابت تعمیرات و خدمات ، هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تمامی مراحل تعمیرات بوش، کاملا رایگان می باشد. اگر هم دستگاه خارج از دوران گارانتیباشد ، خدمات به صورت تخصصی به تمام مشتریان ارائه خواهد شد . لازم به ذکر است تعمیرآنلاین به عنوان تعمیرگاه بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی ، گاز و فر ، ماکروفر و ماکروویو و … را به صورت تخصصی انجام می دهد.

تعمیر جاروشارژی بوش

جاروشارژی یکی از وسایل پرطرفدار و بسیار کاربردی در منزل است که در غین کاربردذی بودن بسیار حساس است و باید حین کار با این وسیله موارد ایمنی و حفاظتی مرتبط با آن را انجام داد. یکی از باکیفیت ترین برندهای جاروشارژی موجود در بازار جاروشارژی بوش است. یکی از نکات مهم در استفاده از جاروشارژی بوش توجه به میزان استفاده از آن است. استفاده زیاد از جاروشارژی بوش میتواند باعث ایجاد بوی سوختگی در دستگاه و نیاز به استفاده از خدمات تعمیر جاروشارژی بوش شود. در مقابل استفاده نکردن از این وسیله نیز میتواند سبب افت کیفیت و خرابی آن شود. از دیگر مشکلات رایج در جاروشارژی بوش که نشان دهنده نیاز دستگاه به تعمیر است میتوان به شارژ نشدن باتری، کاهش مکش جاروشارژی بوش، کاهش مکش دستگاه، داغ شدن جاروشارژی و … اشاذه کرد.

تعمیر قهوه ساز بوش

قهوه ساز یکی از وسایل برقی خانگی است که با افزایش دغدغه ها و مشغله روزانه افراد  و کم شدن زمان برای دم کردن قهوه و همچنین کیفیت این دستگاه ها و سهولت کار با آنها مورد استقبال و توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. قهوه ساز و اسپرسوساز بوش با توجه به استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها در این حوزه یکی از محبوب ترین انواع قهوه ساز است. با توجه به پیچیدگی و تکنولوژی مدرن استفاده شده در این دستگاه تعمیر قهوه ساز بوش امری تخصصی بوده و بهتر است به تکنسین ماهر در این زمینه سپرده شود. از موارد رایج هنگام ثبت سفارش جهت تعمیر قهوه ساز بوش میتوان به مواردی چون گرم نشدن دستگاه،هرابی لامپ خبر، ایراد در ترموستات، اختلال ذر عملکرد النت و … اشارع کرد. الزم به ذکر است جرمگیری مرتب قهوه ساز بوش میتواند به کیفیت عملکرد و طول عمر دستگاه کمک کند.

سوالات متداول درباره تعمیر لوازم خانگی بوش

در ادامه به بررسی چند مورد از سوالات متداول و پرتکرار هنگام ثبت سفارش برای خدمات و تعمیرات بوش در تعمیر آنلاین میپرداریم:

لوازم خانگی بوش در چه کشوری تولید می‌شود؟

در حالت کلی بوش متعلق به کشور آلمان بود و در دهه گذشته با تاسیس کارخانه B,S,H در ترکیه بیش از ۷۰ درصد محصولات بوش در کشور ترکیه تولید می شود .

چگونه بوش اصلی از تقلبی را تشخیص دهیم؟

تمامی محصولات شرکت بوش BOSCH دارای یک کد شناسایی بوده که هویت کامل دستگاه بر روی آن نوشته شده است. بر روی این برچسب که معمولا در پشت دستگاه نصب شده است، کد E-NR نوشته شده است. وارد سایت اصلی بوش شده و این کد را در وب سایت سرچ نمایید. پس از ثبت اطلاعات و قرار دادن کد، عکس اطلاعات و عکس دستگاه بوش ارجینال ظاهر می شود که می توانید با دستگاه خریداری شده مقایسه کنید.

با توجه به تحریم ها آیا قطعات اصلی توسط بوش به ایران عرضه می گردد؟

متاسفانه در چند سال گذشته تامین قطعات با مشکلاتی مواجه گردیده است اما با توجه به تمهیدات صورت گرفته توسط تیم پشتیبانی تعمیر انلاین به عنوان مرکز تعمیر بوش علاوه بر تامین قطعات اصلی، قیمت این قطعات  نیز بر اساس قیمت قطعات اعلام شده توسط سایت رسمی بوش آلمان محاسبه میگردد. تیم تعمیر انلاین، مرکز خدمات تعمیر بوش، به شما تامین قطعات اصلی با نرخ مشخص را تضمین میدهد.

تولیدات بوش ترکیه کیفیت بهتری دارد یا بوش آلمان؟

اگر ابهام در ارتباط با اصل بودن دستگاه دارید باید تاکید کنیم که هر دو کارخانه مربوط به B,S,H بود و تمامی تولیدات این دو کارخانه اصل میباشد. اما سوال اکثر کاربران این است که تولیدات کدام کارخانه کیفیت مطلوب تری دارد؟ در پاسخ باید گفت که از لحاظ کیفیت هیچگونه تفاوت وجود ندارد و تنها تفاوت در قطعات داخلی میباشد. توصیه ما این است به دلایل در دسترس بودن و تامین قطعات راحت تر محصولات بوش آلمان، لوازم خانگی تولید شده در کشور آلمان از لحاظ تعمیرات مطلوب تری میباشد.