مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات بوش

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات بوش در کنار شماست. هم اکنون سفارش نصب، بررسی گارانتی لوازم خانگی بوش و تعمیرات دستگاه خود را ثبت کنید. بدین منظور می توانید با دفتر مرکزی بوش BOSCH در ایران تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بوش را تکمیل کنید. کارشناسان بوش پاسخگوی شما هستند.

سوالات متداول مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات بوش

به منظور ثبت سفارش تعمیرات بوش چه اقدامی انجام دهم؟
به منظور ثبت سفارش تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH تنها کافی است با مرکز خدمات بوش به شماره 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.
خدمات انجام شده توسط مرکز خدمات بوش چه مدت گارانتی دارد؟
تمامی خدمات صورت گرفته شامل شش ماه ضمانت بوش می باشد. توجه داشته باشید که قطعات تزیینی، لاستیکی شامل ضمانت نمی باشد.
آیا قطعات به کار رفته در پروسه تعمیرات لوازم خانگی BOSCH اصلی می باشد؟
بله. تمامی قطعات به کار رفته در تعمیرات بوش اصلی بوده و شامل گارانتی می باشد. معمولا قطعات اصلی بین یک ماه تا یکسال ضمانت می باشد.
در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟
پس از تعمیرات لوازم خانگی بوش در صورتی که همان عیب مجددا تکرار شود، مشتری لازم نیست هزینه ای برای تعمیرات مجدد پرداخت نماید.
آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟
بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.
آیا هزینه تعمیرات بوش بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید. از طرفی قیمت قطعات نیز بر اساس سایت قیمت رسمی سایت بوش آلمان محاسبه می گردد.
چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

ویژگی های تعمیرآنلاین

مراحل ثبت درخواست برای مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات بوش

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

شرکت بوش یکی از شرکت های پیشرو در صنعت لوازم خانگی است. در کشور ایران نیز بوش جایگاه خوبی در میان مردم پیدا کرده است و محصولات این برند در بسیاری از آشپزخانه های ایرانی یافت می شود. هر محصولی ممکن است پس از مدتی استفاده نیز به سرویس یا تعمیر پیدا کند. مثلا فیلتر جاروبرقی بوش در حداقل حالت خود باید سالی ۳-۴ بار تعویض شود و در مواقعی نیز ممکن است قطعاتی از دستگاه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. نکته ای که در این بین حیاتی به نظر می رسد این است که تعمیر لوازم خانگی بوش را نباید به هر کسی سپرد. تکنولوژی بالای به کار رفته در محصولات این برند آلمانی ما را مجاب می کند تا برای تعمیر آن به سراغ تکنسین های حرفه ای نمایندگی بوش برویم. تعمیر آنلاین با بهره گیری از تکنسین های متخصص تعمیرات لوازم خانگی بوش میتواند نیاز های شما را به خوبی پاسخ دهد. تاکید متخصصین مرکز تعمیرات بوش بر این است که برای صرفه جویی در هزینه ها اولویت را به تعمیر قطعات بدهند و تا زمانی که یک قطعه واقعا نیاز به تعویض نداشته باشد آن را تعویض نکنند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش 

یکی از خدمات اصلی نمایندگی بوش تعمیر لباسشویی بوش است. تعمیر آنلاین به وسیله متخصصین مجرب و متعهد ماشین لباسشویی بوش تمام ایرادات ممکن را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام خواهد داد. خدماتی که نمایندگی بوش بابت تعمیر لباسشویی بوش ارائه میدهد عبارتند از : برطرف کردن مشکل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی، روشن نشدن ماشین لباسشویی ، بوی بد ماشین لباسشویی بوش، صدا و لرزش زیاد دستگاه، خرابی برد و یا تایمر ماشین لباسشویی، قفل شدن درب لباسشویی بوش، شکسته شدن دستگیره درب و ده ها ایراد و مشکل دیگری که ممکن است برای لباسشویی بوش پیش بیاید. تمامی دستگاه هایی که توسط تعمیرکاران تعمیر آنلاین تعمیر میشود دارای ضمانت نامه ۶ ماهه است و اگر در این مدت دستگاه دچار مشکل شود به صورت رایگان توسط تعمیرآنلاین سرویس داده خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش همانند دیگر دستگاه ها شامل خدمات تعمیرات بوش می شود. ماشین های ظرفشویی بوش بدلیل اینکه از ظرافت خاصی برخوردار هستند می بایست توسط تعمیرکاران حرفه ای و متخصص تعمیر شوند. تعمیر آنلاین تعمیرکارانی را به کار گرفته است که تخصص اصلی شان تعمیر ماشین ظرفشویی بوش است و میتوانند ایرادات موحود در دستگاه را اول به درستی تشخیص داده و بعد آن را تعمیر کنند. ظرفشویی بوش شما ممکن است که ظروف را به درستی نشوید یا نشتی آب داشته باشد. در بعضی مواقع نیز ممکن است دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نشده باشد یا شاید ظرفشویی شما ارور های مختلفی را نمایش می دهد که راه چاره را نمیدانید! همه این ایرادات به همراه ده ها مساله دیگر مشمول خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تعمیرآنلاین میشود. ضمانت نامه ۱۸۰ روزه برای دستگاه های تعمیر شده توسط نمایندگی بوش تعمیرآنلاین برای ظرفشویی های بوش نیز صدق کرده و پس از تعمیر دستگاه خیال شما را تا مدت ها راحت می کند.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش 

از دیگر خدماتی که در تعمیر آنلاین صورت میگیرید تعمیر یخچال، یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش است. متخصصین مجرب تعمیر آنلاین می توانند در کمترین زمان ممکن جدی ترین ایرادات یخچال یا ساید شما را برطرف کنند. اگرچه برطرف کردن تمام ایرادات دستگاه شما توسط تکنسین های تعمیر آنلاین انجام می شود ولیکن از مهم ترین ایراداتی که معمولا مردم به آن دلایل به ما مرجعه میکنند می توان از آبریزش یخچال فریزر ، بسته نشدن درب یخچال و ساید بوش ، صدای زیاد موتور یخچال ، خنک نشدن مواد غذایی داخل یخچال ، خرابی برد ساید بای ساید ، بوی نامطبوع یخچال فریزر ، کار کردن یک سره یخچال به صورت مداوم و … اشاره کرد که تمامی این مسائل در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت توسط تعمیرکاران متخصص برطرف می گردد. یخچال هایی که توسط بوش – تعمیر آنلاین – تعمیر می شوند مشمول گارانتی ۶ ماهه تعمیرات نیز میگردند بدین صورت که اگر دستگاه دچار ایراد مشابه شد به صورت کاملا رایگان این ایراد توسط تعمیر آنلاین برطرف خواهد شد. برای اطلاع بیشتر از شرایط تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش با شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس گرفته یا به صفحه “تعمیر یخچال بوش ” مراجعه کنید.

تعمیر جاروبرقی بوش

بوش یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید جاروبرقی است و شاید بتوان به راحتی جاروبرقی بوش را بهترین برند موجود در بازار ایران دانست. جاروبرقی بوش به علت تکنولوژی پیشرفته و خاص نیاز به متخصصین زبده برای تعمیر دارد و نمی توان تعمیر جاروبرقی بوش را به راحتی به هرکسی سپرد. بهترین راه استفاده از نمایندگی‌های بوش برای تعمیر است. متخصصین تعمیر آنلاین در نمایندگی بوش کار و تخصص اصلی‌شان تعمیر جاروبرقی های بوش است.  این تعمیرکاران در وهله اول تشخیص درست داده و در مرحله دوم اقدام به تعمیر دستگاه می کنند. خدمات تعمیر جاروبرقی بوش شامل برطرف کردن ایراداتی از قبیل؛ صدای زیاد جاروبرقی، داغ شدن بیش از حد جاروبرقی، خرابی سیم جمع کن، پارگی فیلتر جاروبرقی ، کاهش مکش جاروبرقی بوش و … می باشد. ضمانت نامه ۱۸۰ روزه برای دستگاه های تعمیر شده توسط نمایندگی بوش تعمیرآنلاین برای جاروبرقی های بوش نیز صدق کرده و پس از تعمیر دستگاه خیال شما را تا مدت ها راحت می کند. برای اطلاع بیشتر از شرایط تعمیر جاروبرقی بوش با شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس گرفته یا به صفحه “تعمیر جاروبرقی بوش ” مراجعه کنید. تعمیر آنلاین به عنوان مرکز خدمات بوش ، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات بوش در ایران بوده و به مشتریان این برند آلمانی خدماتی خاص ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که پس از سفارش تعمیر لوازم خانگی بوش ، اگر دستگاه شما در دوران گارانتی تعمیرآنلاین قرار گرفته باشد ، بابت تعمیرات و خدمات ، هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تمامی مراحل تعمیرات بوش ، کاملا رایگان می باشد . اگر هم دستگاه خارج از دوران گارانتیباشد ، خدمات به صورت تخصصی به تمام مشتریان ارائه خواهد شد . لازم به ذکر است تعمیرآنلاین به عنوان تعمیرگاه بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی ، گاز و فر ، ماکروفر و ماکروویو و … را به صورت تخصصی انجام می دهد.

وضعیت نمایندگی های شرکت بوش در ایران به چه صورت است؟

با توجه به خلاهای قانونی در ایران در ارتباط با نمایندگی های شرکت های اروپایی و آمریکایی، متاسفانه برخی از سودجویان بدون داشتن گواهینامه ها و مجوزهای لازمه، خود را نمایندگی تعمیرات بوش معرفی می کنند. هم اکنون برای بررسی اینکه آیا شرکت مورد نظر نمایندگی بوش در ایران می باشد و یا خیر، می بایست کدهای اعتبار سنجی شرکت را بررسی کنید.

تعمیرات صورت گرفته چه مدت گارانتی دارد؟ 

مدت گارانتی تعمیرات پس از اتمام کار از یکماه تا یکسال می باشد .این مدت، بستگی به قطعه استفاده شده و یا خدمت صورت گرفته می باشد .مدت گارانتی هر قطعه در لیست انتهای فاکتور درج گردیده است.برای مثال تعویض پمپ لباسشویی بوش شامل یکسال گارانتی و عیوب دیگ ومحورهای چرخنده شامل ۶ ماه گارانتی میباشد. مدت این گارانتی در فاکتور نمایندگی لوازم خانگی بوش ثبت خواهد شد.

لوازم خانگی بوش در چه کشوری تولید می شود؟

در حالت کلی بوش متعلق به کشور آلمان بود و در دهه گذشته با تاسیس کارخانه B,S,H در ترکیه بیش از ۷۰ درصد محصولات بوش در کشور ترکیه تولید می شود .

گارانتی کدام شرکت بوش در هنگام خرید دستگاه معتبر است؟

شرکت های متعددی به عنوان واردکننده لوازم خانگی بوش گارانتی دستگاه را بر عهده میگیرند و باید توجه داشت که هم اکنون نمایندگی بوش به صورت رسمی  در ایران وجود ندارد و تمامی شرکت ها از گذشته نمایندگی B,S,Hرا در ایران در اختیار داشته اند . از جمله این شرکت ها میتوان به سناپویان ، کاراگستر ،گارانتیران،مهستان اشاره کرد

چگونه بوش اصلی از تقلبی را تشخیص دهیم؟

تمامی محصولات شرکت بوش BOSCH دارای یک کد شناسایی بوده که هویت کامل دستگاه بر روی آن نوشته شده است. بر روی این برچسب که معمولا در پشت دستگاه نصب شده است، کد E-NR نوشته شده است. وارد سایت اصلی بوش شده و این کد را در وب سایت سرچ نمایید. پس از ثبت اطلاعات و قرار دادن کد، عکس اطلاعات و عکس دستگاه بوش ارجینال ظاهر می شود که می توانید با دستگاه خریداری شده مقایسه کنید.

با توجه به تحریم ها آیا قطعات اصلی توسط بوش به ایران عرضه می گردد؟

متاسفانه در چند سال گذشته تامین قطعات با مشکلاتی مواجه گردیده است اما با توجه به تمهیدات صورت گرفته توسط تیم پشتیبانی تعمیر انلاین به عنوان نمایندگی بوش علاوه بر تامین قطعات اصلی ،قیمت این قطعات  نیز بر اساس قیمت قطعات اعلام شده توسط سایت رسمی بوش آلمان محاسبه میگردد. تیم تعمیر انلاین، مرکز خدمات بوش، به شما تامین قطعات اصلی با نرخ مشخص را تضمین میدهد .

آیا به شهرهایی جز تهران نیز امکان ارسال قطعه وجود دارد؟

بله.تعمیر انلاین موظف است که قطعات مورد نیاز کاربران و نمایندگان بوش در اقصا نقاط ایران تامین نماید . شما می توانید برای استعلام قطعه و یا سفارش لوازم جانبی بوش از فروشگاه تعمیرآنلاین خرید کرده و یا با کارشناسان نمایندگی BOSCH تماس بگیرید.

تولیدات بوش ترکیه کیفیت بهتری دارد یا بوش آلمان؟

اگر ابهام در ارتباط با اصل بودن دستگاه دارید باید تاکید کنیم که هر دو کارخانه مربوط به B,S,Hبود و تمامی تولیدات این دو کارخانه اصل میباشد . اما سوال اکثر کاربران این است که تولیدات کدام کارخانه کیفیت مطلوب تری دارد ؟ در پاسخ باید گفت که از لحاظ کیفیت هیچگونه تفاوت وجود ندارد و تنها تفاوت در قطعات داخلی میباشد .توصیه ما این است به دلایل در دسترس بودن و تامین قطعات راحت تر محصولات  بوش آلمان ،لوازم خانگی تولید شده در کشور آلمان از لحاظ تعمیرات مطلوب تری میباشد .

ثبت سفارش تعمیرات در تعمیرآنلاین چگونه است؟

شما میتوانید به صورت مستقیم باشماره ۰۲۱-۴۵۳۹۶  تماس بگیرید و یا فرم  درخواست تعمیرات به صورت ۲۴ ساعته  تکمیل نمایید .پس از ثبت سفارش تا قبل از ساعت ۲۱،تکنسین در کمتر از ۳۰دقیقه با شما به منظور هماهنگی حضور در منزل تماس خواهد گرفت . از ساعت ۲۱تا ۸ صبح روز بعد ،تکنسین در ابتدای ساعت کاری  ۹ صبح با شما تماس خواهند گرفت  و در همان روز در منزل شما حاضر خواهند شد

آیا کارشناسان نمایندگی بوش تخصص لازم را دارند؟

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران تعمیرآنلاین، دوره های تخصصی شرکت بوش را گذرانده و پس از پایان دوره، گواهینامه معتبر B/S/H را دریافت کرده اند. علاوه بر آن این تکنسین ها دوره های تعمیرات عملی را به صورت فشرده گذرانده و از آخرین تغییرات و ایرادات لوازم خانگی بوش با اطلاع هستند.
دیدگاه های کاربران
 • شهابی گفت:

  واقعا نمایندگی بوش تو ایران کیه؟ از صبح همه ی سایت ها رو دیدیم همه زدن نمایندگی بوش و هر کدوم هم میگن که اون یکی دروغ میگه . شما نمایندگی بوش هستید؟

  پاسخ
 • کارشناس تعمیر آنلاین گفت:

  به علت تحریم های کشورهای اروپایی، متاسفانه شرکت بوش آلمان به صورت مستقیم در ایران نمایندگی رسمی ندارد. همین امر باعث شده است که حتی افرادی بدون داشتن حتی کمترین مجوزهای صنفی خود را نمایندگی بوش اعلام کنند در صورتی که حتی مکان و موقعیت مشخصی را نیز دارا نمی باشند. به صورت مشخص باید این نکته رو یادآور شد که در حال حاضر در کشور ایران بوش هیچگونه نمایندگی را دارا نمی باشد. سوال اکثر کاربران بوش این است پس در شرایط فعلی برای خرید و تعمیرات به چه شرکتی اعتماد کنیم. در پاسخ به این سوال چند نکته امنیتی و اعتباری را یادآور می شویم تا در پروسه خرید و تعمیرات با مشکل مواجه نشوید: 1- گواهینامه ها و مجوزهای لازم: به شرکتی اعتماد کنید که مجوزهای لازم از جمله پروانه کسب اتحادیه ها را داشته و شرکت ثبت شده باشد. از سوی دیگر تمامی مدارک فنی بین المللی را نیز در اختیار داشته باشد. 2- موقعیت مشخصی: پیش از ثبت سفارش حتما از موقعیت مکانی شرکت مطلع شوید. به سایت ها و شرکت هایی اعتماد کنید که آدرس ثبت شده و مشخص در وب سایت خود داشته باشند. 3- نحوه پرداخت: پیش از اتمام کار هزینه ای پرداخت نکنید و یا رسید پرداختی خود را دریافت نمایید. لازم به توضیح است که تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات بوش دارای تمامی مدارک و پروانه و گواهینامه های معتبر بوده و به عنوان شرکت معتبر با پیشینه قوی در زمینه تعمیرات بوش فعالیت دارد.

 • مسعودی گفت:

  شما فروش قطعات بوش رو هم دارید؟

  پاسخ
 • کارشناس تعمیر آنلاین گفت:

  بله تمامی قطعات بوش توسط تعمیرآنلاین به فروش میرسه

 • یاوری گفت:

  دیروز برای تعمیر لباسشوییم به تعمیرآنلاین زنگ زدم. ی تعمیرکار به اسم کرم زاده برام فرستادید خیلی عالی بود جدا از بحث تخصص که عالی بود اخلاقش هم فوق العاده بود. اگه میشه ی سامانه نظر سنجی راه بندازید که از این انسان های عالی تشکر بشه. برا همین کامنت گذاشتم که از لطفش تشکر کنم. هم سریع انجام داد و تو این وضع اقتصادی واقعا کم هزینه تعمیر کرد.

  پاسخ
 • سهیلا رحمتی گفت:

  از نقاط قوتتون میشه به تکنسین های خیلی مجرب و با ادبتون اشاره کرد. اگر یخرده سرعت کار بالاتر باشه خیلی بهتر هم میشه چون توی سایت زده بودید یکساعته میاد تکنسین اما حدودا سه ساعت طول کشید. البته تکنسین همون موقع بهم زنگ زد گفت سه ساعت دیگه میاد. در کل ممنون از نمایندگی بوش بابت همه چی و تشکر از آقای کرم زاده بابت اخلاق خوبشون

  پاسخ
 • کارشناس تعمیر آنلاین گفت:

  از نظر سازنده شما بسیار سپاسگزاریم. در ارتباط با موضوع زمان حضور تکنسین، با توجه به عدم وجود زمان دقیق در امور فنی، در برخی موارد تاخیر بوجود می آید. البته توجه داشته باشید که در توضیحات وب سایت به تماس تا یکساعت تاکید شده است و زمان حضور توسط کارشناس با شما هماهنگ خواهد شد. تماس تلاش نمایندگی بوش بر این است که زمان حضور تکنسین را به کمترین حالت ممکن برساند. به خانواده تعمیرآنلاین خوش آمدید.

دیدگاه های خود را بنویسید.
Loading...