تعمیر جاروشارژی بوش

تعمیر جاروشارژی

مجموعه تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی جارو شارژی بوش در تهران، کلیه خدمات تعمیرات جاروشارژی بوش را با کیفیت بالا انجام می‌دهد. این مجموعه با تشکیل یک تیم حرفه‌ای از تعمیرکاران متخصص، خدمات تعمیر جارو شارژی بوش را با نرخی پایین‌تر از اتحادیه برای مشتریان خود عرضه می‌کند. برای ثبت درخواست تعمیر جارو شارژی بوش خود با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروشارژی بوش

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر جاروشارژی بوش

با‌وجود کیفیت بالای جاروشارژی بوش، این دستگاه نیز گاهی به‌دلایل مختلف خراب می‌شود. بسیاری از ایرادهای جاروشارژی بوش در میان همه مدل‌ دستگاه‌ این برند رایج هستند. شما می‌توانید برای رفع این ایرادات متداول از خدمات تعمیر جاروشارژی در تعمیر آنلاین استفاده کنید. در باکس‌های زیر نیز می‌توانید از ایرادات متداول جاروشارژی بوش مطلع شوید.

خاموش شدن سریع جارو‌شارژی Bosch

به‌طور‌کلی، روشن شدن چراغ چشمک‌زن، نشان‌دهنده این است که باتری نیاز به شارژ دارد. اگر چه در مدل‌های مختلف، چراغ چشمک‌زن می تواند نشان‌دهنده بروز مشکلات دیگر نیز باشد. لازم به ذکر است که احتمال پایان یافتن عمر مفید باتری نیز وجود دارد. خاموش شدن سریع دستگاه می‌تواند به دلایل دیگری مانند پر شدن محفظه یا کثیف شدن فیلتر نیز اتفاق بیفتد. برای تعویض باتری جارو شارژی بوش می‌توانید از مجموعه تعمیر آنلاین اقدام کنید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن غلتک برس جاروشارژی بوش

اگر غلتک برس جارو شارژی به‌طور صحیح نمی‌چرخد، ابتدا تسمه را چک کرده و در‌صورتی‌که تسمه پاره  یا کشیده شده بود، اقدام به تعویض آن کنید. همچنین، اگر برس توسط مو یا پرز مسدود شده است، اصطکاک باعث خرابی تسمه خواهد شد و شما باید برای دریافت خدمات تعمیرات جارو شارژی بوش درخواست دهید.

بیشتربیشتر

بوی سوختگی دستگاه و نیاز به تعمیر جارو شارژی بوش

شایع‌ترین علت ایجاد بوی سوختگی جاروشارژی، خرابی تسمه دستگاه است. تسمه وظیفه انتقال نیروی محرکه به غلتک برس را بر عهده دارد که ممکن است پاره شده یا از محل مناسب خود خارج شده باشد. همچنین احتمال سوختگی تسمه وجود دارد که این امر باعث ایجاد بویی شبیه به سوختگی لاستیک می‌شود. اگر بوی سوختگی از موتور به مشامتان می‌رسد، احتمالا عمر مفید آن پایان یافته است و شما باید برای تعویض قطعات جارو شارژی بوش اقدام کنید. در برخی از مواقع نیز بوی سوختگی به‌دلیل کثیفی فیلترها پخش می‌شود.

بیشتربیشتر

شارژ نشدن باتری جارو‌شارژی Bosch

در‌این‌شرایط باید بررسی کنید که دستگاه به‌درستی روی پایه‌های شارژر قرار گرفته باشد. همچنین، اتصالات شارژر را چک کنید تا قطع نشده باشند. توجه داشته باشید که دستگاه باید در هنگام شارژ خاموش باشد. در برخی از مدل‌ها، اگر جارو‌شارژی برای اولین مرتبه شارژ می شود، ممکن است تا ۱۲ ساعت فرایند شارژ شدن زمان ببرد. در نهایت، اگر عمر باتری پایان یافته است، باید برای تعویض باتری جارو شارژی بوش خود اقدام کنید.

بیشتربیشتر

کاهش قدرت دستگاه و نیاز به تعمیرات جارو شارژی بوش

شاید محفظه جارو‌شارژی پر شده باشد؛ بنابراین از خالی بودن محفظه اطمینان حاصل کنید. در‌صورت وجود هر‌گونه آلودگی در محفظه یا برس دستگاه، حتما باید این قسمت‌های حساس جارو‌شارژی را بشویید. برای اینکه به خدمات تعمیر جاروشارژی بوش نیاز پیدا نکنید، فیلترهای دستگاه را نیز به‌طور مرتب تمیز کنید.

بیشتربیشتر

گرم شدن بیش‌از‌حد جاروشارژی بوش

برای رفع این مشکل و تعمیر جاروشارژی بوش خود ابتدا دستگاه را خاموش کنید و منتظر خنک شدن آن بمانید. گرم شدن بیش‌از‌حد دستگاه ممکن است به‌دلیل کثیفی فیلترها یا انسداد برس و لوله‌ها توسط مو یا پرز اتفاق بیفتد. همچنین، اگر محفظه جارو‌شارژی پر شده باشد، باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

بیشتربیشتر

صدای فراوان جاروشارژی بوش

اگر صدای دستگاه شما آزاردهنده است، احتمالا فیلترهای ماشین کثیف شده‌اند؛ بنابراین ابتدا اقدام به شست‌وشوی فیلترهای جاروشارژی خود کنید. اگر مشکل حل نشد، باید لوله، برس و پارویی دستگاه چک شوند. در‌صورت خرابی برس باید برای تعویض قطعات جارو شارژی بوش با مرکز تخصصی تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا پس از استشمام بوی سوختگی از دستگاه، برای تعمیرجاروشارژی بوش اقدام کنیم؟

اولین موردی که باعث می‌شود بوی سوختگی از جارو شارژی به مشام برسد، استفاده‌ بیش‌از‌حد از این دستگاه است. با اینکه جاروشارژی بوش قدرت بالایی دارد؛ اما هرگز نمی‌تواند جایگزین دستگاهی مانند جاروبرقی باشد؛ بنابراین اگر از دستگاه خود بیش‌از‌حد کار بکشید، به موتور آسیب وارد می‌شود و به خدمات تعمیر جارو شارژی بوش نیاز پیدا می‌کنید.  البته خرابی تسمه نیز می‌تواند دلیل دیگر بوی سوختگی باشد.

02در‌صورت نچرخیدن غلتک جاروشارژی بوش چه کار کنیم؟

غلتک برس جارو شارژی بوش، یکی از مهم‌ترین قطعات این دستگاه است که با چرخش خود به جمع کردن و تمیز کردن زباله‌ها و کثیفی‌ها می‌پردازد. نچرخیدن غلتک برس می‌تواند نشان‌دهنده‌ دو مشکل باشد: مشکل اول، تمیز نکردن دستگاه برای مدت طولانی و مشکل دوم خرابی تسمه مربوط به این بخش است؛ بنابراین برای جلوگیری از کاهش قدرت دستگاه باید همواره آن را تمیز نگه دارید. برای تعمیر تسمه نیز پیشنهاد می‌کنیم با نمایندگی جارو شارژی بوش در تهران تماس بگیرید.

03علت صدای فراوان جاروشارژی بوش چیست؟

اگر بلبرینگ‌های جارو شارژی شکسته شده باشند، ممکن است باعث تولید صداهای آزاردهنده از دستگاه شوند. البته شکستگی لوله یا قطعات دستگاه نیز می‌تواند به تولید صدای آزاردهنده بینجامد. در‌چنین‌مواقعی، برای تعمیرات جاروشارژی بوش خود باید با مجموعه تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

04چرا مکش جاروشارژی بوش کم شده است؟

در‌چنین‌مواقعی، ابتدا فضای محفظه دستگاه را چک کنید تا پر نشده باشد. اگر باز هم مشکل ادامه داشت، باید نسبت به تعویض یا تعمیر فیلتر جاروشارژی بوش خود اقدام کنید. همچنین، مسدود شدن لوله‌های ماشین نیز می‌تواند به کاهش مکش دستگاه منجر شود.

05چرا جاروشارژی بوش داغ می‌شود؟

معمولا وقتی که برای مدت زمان طولانی از یک وسیله‌ برقی استفاده می‌شود، دستگاه داغ می‌کند. این حالت داغ شدن تا جایی طبیعی است که گرمای دستگاه به قطعات داخلی آن، به ویژه موتور آسیبی نزند. در‌صورتی‌که احساس می‌کنید داغ کردن دستگاه به دلیل استفاده‌ بیش‌از‌حد شماست، بهتر است مدت زمان استفاده از آن را کم کنید. همچنین، اگر احساس کردید که این داغ شدن غیر‌طبیعی است، برای تعمیرات جاروشارژی بوش خود با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

06آیا استفاده کم از جاروشارژی بوش سبب افزایش طول عمر آن می‌شود؟

خیر؛ یکی از نکات مهمی که در‌خصوص تعمیر جاروشارژی بوش در تهران باید به آن توجه کنید، استفاده بهینه از جاروشارژی است. البته توجه داشته باشید که استفاده نکردن طولانی‌مدت از این دستگاه نیز باعث خرابی آن می‌شود و شاید شما به خدمات تعویض باتری جارو شارژی بوش نیاز پیدا کنید.

جارو شارژی یکی از پرکاربردترین لوازم برقی است که قیمت آن روز‌به‌روز افزایش می‌یابد؛ بنابراین باید با استفاده صحیح در نگه‌داری از این دستگاه کوشا باشید. به همه شما عزیزان توصیه می‌کنیم برای اینکه به خدمات تعمیرات جارو شارژی بوش نیاز پیدا نکنید، همواره دستگاه خود را تمیز نگه دارید. البته مجموعه تعمیر آنلاین خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران را با بهترین قیمت برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

تعمیر جارو شارژی بوش و رفع ایرادات رایج آن با تعمیر آنلاین

مهم‌ترین نکته در زمان تعمیر جارو شارژی بوش یا هر برند دیگر، این است که بتوانیم به شیوه‌ای درست، دستگاه را عیب‌یابی کنیم. برای این که فرایند عیب‌یابی این وسیله به‌خوبی پیش برود، بهتر است از قبل با چند ایراد و مشکل رایج که در جارو شارژی‌های این برند وجود دارند، آشنا شوید.

تعمیر جارو شارژی بوش در تهران

شارژ نشدن باتری و نیاز به تعویض باتری جارو شارژی بوش

طبیعی است که در مرحله‌ اول، باید از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید. در بسیاری از مواقع ممکن است که اتصال برق به‌دلیل وجود مشکل، قطع شده و عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه کرده باشد. درست قرار ندادن دستگاه روی پایه‌ها نیز می‌تواند باعث شارژ نشدن دستگاه شود. به‌هر‌صورت اگر به خدمات تعویض باتری جارو شارژی بوش نیاز داشتید، با مجموعه تعمیر آنلاین تماس بگیرید. کارشناسان تعمیر آنلاین کار تعمیرات بوش را با ضمانت 6 ماهه انجام خواهند داد.

ALT تصویر: شارژ نشدن باتری و نیاز به خدمات تعمیرات جاروشارژی بوش

کم شدن مکش جارو؛ دلیل مهم برای تعمیر جارو شارژی بوش

در‌صورت کم شدن قدرت مکش دستگاه، فضای محفظه باید چک شود. پر شدن این فضا قدرت مکش را کاهش خواهد داد. اگر پس از بررسی محفظه، فیلترها و لوله دستگاه باز هم قدرت آن کم بود، حتما برای ثبت سفارش تعمیرات جاروشارژی بوش در تهران با تعمیر آنلاین تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع‌وقت پیگیر تعمیر دستگاه شما خواهند بود.

برای تعمیر برخی دیگر از ایرادات مانند داغ شدن دستگاه، صداهای آزاردهنده یا نچرخیدن غلط که در بالا اشاره کردیم نیز می‌توانید از خدمات تخصصی مجموعه تعمیر آنلاین استفاده کنید.  همکاران ما در‌صورت نیاز به خدمات تعویض قطعات جارو شارژی بوش یا تعمیر دستگاه، در کمترین زمان مشکل شما را رفع می‌کنند.

تعمیرات جاروشارژی بوش در تعمیر آنلاین

تعویض قطعات جارو شارژی بوش با قطعه‌های اورجینال

در بسیاری از اوقات تعمیر جارو شارژی بوش فقط با تعویض قطعات آن امکان‌پذیر است. در‌این‌صورت، باید به‌دنبال لوازم و قطعات اورجینال این ماشین ظرفشویی آلمانی باشید. امروزه پیدا کردن لوازم اصل محصولات خارجی کار دشواری است؛ اما مجموعه تعمیر آنلاین کار تعویض قطعات جارو شارژی بوش را با قطعه‌های اصل و اورجینال این برند مطرح و با قیمت‌های منصفانه انجام می‌دهد.

هزینه تعمیر جارو شارژی بوش چقدر است؟

برای تعیین قیمت تعمیر جاروشارژی بوش ابتدا باید با عیب‌یابی دستگاه مشکل آن مشخص شود. به‌همین‌دلیل، نمی‌توان بدون بررسی ظرفشویی قیمتی اعلام کرد. تعمیرکاران تعمیر آنلاین پس از بررسی و عیب‌یابی کامل دستگاهتان، هزینه تعمیر را به شما عزیزان اعلام می‌کنند. این مبلغ را می‌توانید به حساب شرکت یا شخص تعمیرکار واریز کنید.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات جارو شارژی بوش در تهران

خرید لوازم منزل از برندهای مشهور و معتبری مانند Bosch، مزایای فراوانی برای مصرف‌کنندگان دارد. برای مثال، امروزه پیدا کردن نمایندگی جارو شارژی بوش که کار تعمیرات جارو شارژی بوش را انجام دهد، از برندهای دیگر آسان‌تر است. مرکز تخصصی تعمیر آنلاین، کار تعمیر جارو شارژی بوش در تهران را با قیمت مناسب و با 6 ماه ضمانت کیفیت عرضه می‌کند. برای ثبت سفارش تعمیرات بوش کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.