تعمیر جاروشارژی بوش

تعمیر جاروشارژی

به مرکز تخصصی تعمیر جاروشارژی بوش خوش آمدید. در اینجا می‌توانید از با خواندن ایرادات متداول از برخی عیب‌های دستگاه خود با خبر شوید اگر قادر به عیب‌یابی جاروشارژی بوش بودید که آنرا برطرف کنید در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروشارژی بوش

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول تعمیر جاروشارژی بوش

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروشارژی بوش مطلع شوید.

جاروشارژی بوش بلافاصله پس از روشن شدن، خاموش می شود. علت چیست؟

۱- دستگاه شارژ کافی ندارد.
روشن شدن چراغ چشمک زن، نشان دهنده این است که باتری نیاز به شارژ دارد. اگر چه در مدل های مختلف، چراغ چشمک زن می تواند نشان دهنده بروز مشکلات دیگر باشد. لازم به ذکر است که، احتمال پایان یافتن عمر مفید باتری وجود دارد.
۲- محفظه جاروشارژی پر شده است.
دستگاه برای کارکرد نیاز به گردش ثابت هوا دارد. محفظه پر، مانع گردش هوای مؤثر می شود. پس از بررسی محفظه، قسمت های دیگر مانند پارویی و لوله را بررسی کنید که مسدود نشده باشد.
۳- فیلترها بیش از حد کثیف شده است.
فیلتر هوا مانع از ورود گردوغبار به موتور و فیلتر هپا مانع از ورود آلودگی های به محیط خانه می شود. لذا آلودگی بیش از حد آن، از ورود مناسب هوا به داخل موتور ممانعت به عمل می آورد. فیلتر هوا در جاروشاری بوش باید هر ماه بازدید شود و در صورت نیاز تمیز و یا تعویض گردد.

بیشتربیشتر

غلتک برس جاروشارژی نمی چرخد، راه حل چیست؟

۱- اگر غلتک برس جارو شارژی به طور صحیح نمی چرخد.
ابتدا تسمه را چک کنید و در صورتی که پاره و یا کشیده شده بود، اقدام به تعویض آن نمایید. همچنین باید تسمه در محل مناسب قرار گرفته باشد.

۲- برس توسط مو، پرز و … مسدود شده باشد.
اگر برس توسط مو، پرز و … مسدود شده باشد، اصطکاک بالا باعث اعمال فشار بر روی تسمه می شود. اگر غلتک برس پس از تمیز کردن نمی چرخد، اقدام به تعویض آن نمایید.

۳- موتور برس خراب شده است.
وجود اتصال در موتور برس را بررسی کنید و در صورت وجود اتصال مطمئن شوید که، موتور به صورت آزادانه می چرخد.

بیشتربیشتر

جارو شارژی بوش بوی سوختگی می دهد، علت چیست؟

۱) تسمه را بررسی کنید.
شایع ترین علت ایجاد بوی سوختگی جاروشارژی، تسمه دستگاه است. تسمه وظیفه انتقال نیروی محرکه به غلتک برس را بر عهده دارد که ممکن است پاره شده و یا از محل مناسب خود خارج شده باشد. همچنین احتمال سوختگی تسمه وجود دارد، که این امر باعث ایجاد بویی شبیه به سوختگی لاستیک می شود.

۲) موتور جارو شارژی بوش سوخته است.
سوختگی موتور به دلایلی متعددی از جمله استفاده بیش از حد از دستگاه و یا پایان یافتن عمر مفید کاری جاروشارژی رخ دهد. تعویض موتور الزاماً باید توسط تکنسین متخصص انجام شود. در برخی از موارد دستگاه به علت گرم شدن بیش از حد، دچار این مشکل می‌شود و در این صورت نیازی به تعویض موتور نمی باشد.

۳) موتور و فیلترها کثیف شده است.
در برخی از موارد ممکن است بوی سوختگی دستگاه به دلیل سوختن گردوغبار جمع شده بر روی موتور توسط حرارت ایجاد شده باشد.

بیشتربیشتر

جارو شارژی بوش شارژ نمی شود، راه حل چیست؟

۱- بررسی کنید که جاروشارژی به درستی بر روی پایه های شارژر قرار گرفته باشد.
۲- اتصالات شارژر را چک کنید و در صورت وجود قطعی، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.
۳- نسبت به خاموش بودن جاروشارژی در زمان شارژ شدن اطمینان کسب نمایید.
۴- در برخی از مدل ها، اگر جاروشارژی برای اولین مرتبه شارژ می شود، ممکن است تا ۱۲ ساعت فرایند شارژ شدن زمان ببرد.
۵- عمر باتری و یا شارژر پایان یافته است.

بیشتربیشتر

جارو شارژی بوش مکش کافی ندارد، علت چیست؟

۱- محفظه جاروشارژی مسدود شده است.
پس از خالی کرن محفظه، آن را بشویید.
۲- برس را بررسی کنید.
در صورت مشاهده تجمع آلودگی ها، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. غلتک برس ها باید با اعمال کمی نیرو به صورت آزادانه بچرخد. توجه داشته باشید که غلتک برس را در جهت مناسب قرار دهید.
۳- فیلترها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.

بیشتربیشتر

علت گرم شدن بیش از حد جارو شارژی بوش چیست؟

جهت رفع این مشکل و تعمیر جارو شارژی بوش ابتدا دستگاه را خاموش کرده و به آن اجازه دهید تا خنک شود. در صورت گرم شدن بیش از حد مجدد به موارد ذیل توجه کنید:

۱- فیلترها بیش از حد کثیف شده است.
کثیفی فیلترها در حین کارکرد جاروشارژی، به موتور دستگاه فشار وارد می کند و این امر باعث گرم شدن بیش از حد و درنتیجه خاموش شدن دستگاه می شود.

۲- برس مسدود شده است.
انسداد برس توسط مو، پرز و … باعث عدم چرخش غلتک و در نتیجه کاهش راندمان موتور می شود. با توجه به اثربخشی کمتر، دستگاه نیاز به کار در مدت زمان بیشتر دارد. این امر باعث گرم شدن بیش از حد جاروشارژی می شود.

۳- مخزن جاروشارژی پر شده است.
اگر محفظه دستگاه مملو از گردوغبار باشد، جهت فشرده کردن زباله ها به کارکرد بیشتر دستگاه نیاز است و درنتیجه جاروشارژی بیش از حد گرم خواهد شد.

بیشتربیشتر

علت صدای زیاد جارو شارژی بوش چیست؟

۱- اگر صدای جارو شارژی شما به صورت یک مرتبه افزایش یافته است،
احتمالاً فیلترهای دستگاه کثیف شده است. لذا اقدام به شستشو و در صورت نیاز تعویض آن ها نمایید.
۲- لوله، برس و یا پارویی دستگاه را بررسی نمایید.
در صورت مشاهده گرفتگی، آن را برطرف کنید.
۳- برس دستگاه خراب شده است.
شکستگی بلبرینگ برس باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود. این مشکل با لرزش شدید همراه است و رفع آن نیاز به تعویض برس دارد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01علت بوی سوختگی در جاروشارژی بوش چیست؟

اولین چیزی که باعث می‌شود تا بوی سوختگی از جارو شارژی به مشام برسد، استفاده‌ی بیش از حد از این دستگاه است. باید در نظر داشته باشید که جارو شارژی بوش، با این که قدرت زیادی دارد اما هرگز نمی‌تواند جایگزین دستگاهی مانند جاروبرقی شود. پس اگر بیش از حد دستگاه از آن کار بکشید، به موتور دستگاه آسیب خواهید رساند و بوی سوختگی از جارو بلند خواهد شد.

مشکل دیگری که به بوی سوختگی ختم خواهد شد، خراب شدن یا پاره شدن تسمه است. زمانی که تسمه‌ی این دستگاه خراب شود، موتور ممکن است دچار نیم سوختگی یا سوختگی شود و بوی سوختگی بدهد.

02علت نیاز به تعمیر جاروشارژی بوش به دلیل نچرخیدن غلتک برس جاروشارژی چیست؟

غلتک برس جارو شارژی بوش، یکی از مهم‌ترین قطعات این دستگاه است که با چرخش خود به جمع کردن و تمیز کردن زباله‌ها و کثیفی‌ها می‌پردازد. نچرخیدن این غلتک برس می‌تواند نشان دهنده‌ی دو مشکل باشد.
مشکل اول، این است که شاید مدت زیادی از آخرین بار که جاروی خود را تمیز کرده‌اید می‌گذرد. زمانی که حجم زیادی از زباله‌ها و آشغال‌ها در قسمت غلتک برس جارو شارژی بوش جمع می‌شود، رفته رفته از قدرت دستگاه کم می‌کند و باعث می‌شود تا چرخیدن برای آن دشوارتر از قبل شود. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید، از تمیز بودن غلتک برس و یا پاک کردن آن از هر گونه تمیزی، اطمینان خاطر کسب کنید.

مشکل دوم، پاره شدن تسمه‌ی مربوط به این بخش است. با پاره شدن تسمه، غلتک برس دیگر قادر به چرخیدن نخواهد بود و برای حل آن، لازم است که تسمه را تعمیر و یا تعویض کنید.

03علت صدای زیاد در جاروشارژی بوش چیست؟

اگر بلبرینگ‌های جارو شارژی شکسته باشند، ممکن است باعث تولید صداهایی شود که غیرطبیعی یا حتی گوش خراش هستند. جدا از بلبرینگ‌ها، شکستگی لوله یا قسمتی از قطعات درونی جارو شارژی نیز می‌تواند به تولید صداهایی از این قبیل منجر شود.
تعمیر جاروشارژی بوش در چنین مواقعی بهتر است به دست یک متخصص انجام شود تا بتواند به خوبی دستگاه را عیب یابی کند و ریشه‌ی مشکل آن را پیدا کند.

04چرا مکش جاروشارژی بوش کم شده است؟

در چنین مواقعی، اولین موردی که باید به آن توجه، و آن را بررسی کنید، فضای محفظه است. پر شدن محفظه‌ی جارو شارژی باعث می‌شود تا مکش جارو شارژی کم شود و کم کم، از قدرت آن کاسته شود.
در صورتی که محفظه را خالی کرده اید اما مشکل کم شدن قدرت مکش جارو شارژی همچنان حل نشده است، ممکن است اشکال کار از فیلتر دستگاه باشد. باید به خاطر داشته باشید که هر چند وقت یک بار، لازم است تا علاوه بر خالی کردن محفظه‌ی جارو شارژی، فیلتر آن را نیز تمیز و یا تعویض کنید.
در قدم آخر، در صورتی که هیچ کدام از دو راه قبل، نتوانست قدرت همیشگی جاروی شما را به آن بازگرداند، لوله‌ی جارو را بررسی کنید و از باز بودن راه آن مطمئن شوید. در بسیاری از مواقع، تکه‌های زباله در این لوله گیر می‌کنند و با مسدود کردن راه آن، منجر به کم شدن قدرت مکش جارو شارژی می‌شوند.

05چرا جاروشارژی بوش داغ میشود؟

معمولا وقتی که برای مدت زمان طولانی از یک وسیله‌ی برقی استفاده می‌شود، داغ می‌کند. این حالت داغ شدن تا جایی طبیعی است که گرمای دستگاه به قطعات داخلی آن، به ویژه موتور آن، آسیبی نزند. در صورتی که احساس می‌کنید که داغ کردن دستگاه به دلیل استفاده‌ی بیش از حد شما است، بهتر است مدت زمان استفاده از آن را کم کنید.

با این وجود، اگر فکر می‌کنید که داغ شدن دستگاه نسبت به زمانی که از آن استفاده کرده اید طبیعی نیست، مشکل از جای دیگری است. برای تعمیر جاروشارژی بوش در چنین موقعیتی در ابتدا تمیز بودن فیلترها و سپس باز بودن راه لوله‌های جارو شارژی را بررسی کنید. بسته بودن راه فیلتر و لوله‌ها باعث می‌شود تا دستگاه فشار بیشتری متحمل شود و داغ کند.

06آیا استفاده کم از جاروشارژی بوش سبب افزایش طول عمر آن میشود؟

خیر؛یکی از نکات مهمی که در خصوص تعمیر جاروشارژی بوش، بسیار بر روی آن تاکید کردیم؛ استفاده‌ی بهینه از جارو شارژی بوش است که نباید بیش از حد از آن استفاده کرد. با این وجود، لازم است به این نکته نیز توجه کنید که یکی از دلایل رایج خرابی جارو شارژی بوش، استفاده نکردن از آن است.
در صورتی که چنین دستگاهی به مدت طولانی، بلا استفاده بماند، ممکن از برخی از قطعات آن دچار مشکل شوند و دستگاه خراب شود. پس بهترین راه حل این است که به صورت استاندارد و بدون فشار آوردن به جارو شارژی خود، از آن استفاده کنید.

جارو شارژی یکی از پرکاربردترین لوازم برقی است که در بسیاری از خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. احتمالا برای شما هم پیش آمده که تنها به خاطر یک کثیفی کوچک، مجبور شده باشید از جارو برقی استفاده کنید. در حالی که چه از نظر زمانی و چه از نظر مصرف برق، چنین کاری برای شما به صرفه نخواهد بود. خرابی چنین وسیله‌ای مطمئنا آزاردهنده خواهد بود. پس در این مقاله قصد داریم تا به بحث تعمیر جاروشارژی بوش بپردازیم که یکی از بهترین برندهای تولید این دستگاه به شمار می‌رود. با ما همراه باشید.

ایرادات رایج جاروشارژی

مهم‌ترین نکته در زمان تعمیر جاروشارژی بوش یا هر برند دیگر، این است که بتوانیم به شیوه‌ای درست، دستگاه را عیب یابی کنیم. برای این که فرایند عیب یابی این وسیله به خوبی پیش برود، بهتر است که از قبل با چند ایراد و مشکل رایج که در جارو شارژی‌های این برند وجود دارند آشنا شوید.

 •  شارژ نشدن باتری جارو شارژی

طبیعی است که در مرحله‌ی اول، باید از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید. در بسیاری از مواقع ممکن است که اتصال برق به دلیل وجود مشکلی قطع شده باشد و به همین دلیل عملکرد تمام لوازم برقی خانه با مشکل مواجه خواهد شد.
احتمال دیگر، خراب بودن پایه‌ی شارژر جارو، یا قرار دادن آن در یک موقعیت نامناسب است که باعث می‌شود جارو شارژی نتواند شارژ شود.
آخرین احتمال نیز مشکل داشتن باتری دستگاه است که این مشکل در اکثر مواقع با تعویض باتری جارو شارژی بوش حل خواهد شد. برای تعمیر جاروشارژی بوش در چنین حالت‌هایی، از یک پریز برق دیگر استفاده کنید و اگر مشکل حل نشد، پایه‌ی شارژر را به نزد یک تعمیرکار متخصص و باتجربه ببرید.

تعمیر جاروشارژی بوش در برخی موارد به دلیل استفاده نکردن طولانی مدت از این دستگاه مورد نیاز واقع میشود.
 •  کم شدن مکش جارو شارژی

در چنین مواقعی، اولین موردی که باید به آن توجه، و آن را بررسی کنید، فضای محفظه است. پر شدن محفظه‌ی جارو شارژی باعث می‌شود تا مکش جارو شارژی کم شود و کم کم، از قدرت آن کاسته شود.
در صورتی که محفظه را خالی کرده اید اما مشکل کم شدن قدرت مکش جارو شارژی همچنان حل نشده است، ممکن است اشکال کار از فیلتر دستگاه باشد. باید به خاطر داشته باشید که هر چند وقت یک بار، لازم است تا علاوه بر خالی کردن محفظه‌ی جارو شارژی، فیلتر آن را نیز تمیز و یا تعویض کنید.
در قدم آخر، در صورتی که هیچ کدام از دو راه قبل، نتوانست قدرت همیشگی جاروی شما را به آن بازگرداند، لوله‌ی جارو را بررسی کنید و از باز بودن راه آن مطمئن شوید. در بسیاری از مواقع، تکه‌های زباله در این لوله گیر می‌کنند و با مسدود کردن راه آن، منجر به کم شدن قدرت مکش جارو شارژی می‌شوند.

 •  داغ شدن بیش از حد جارو شارژی

معمولا وقتی که برای مدت زمان طولانی از یک وسیله‌ی برقی استفاده می‌شود، داغ می‌کند. این حالت داغ شدن تا جایی طبیعی است که گرمای دستگاه به قطعات داخلی آن، به ویژه موتور آن، آسیبی نزند. در صورتی که احساس می‌کنید که داغ کردن دستگاه به دلیل استفاده‌ی بیش از حد شما است، بهتر است مدت زمان استفاده از آن را کم کنید.

تعمیرات جاروشارژی به دلیل داغ شدن دستگاه یکی از درخواست های شایغ است.
با این وجود، اگر فکر می‌کنید که داغ شدن دستگاه نسبت به زمانی که از آن استفاده کرده اید طبیعی نیست، مشکل از جای دیگری است. برای تعمیر جاروشارژی بوش در چنین موقعیتی در ابتدا تمیز بودن فیلترها و سپس باز بودن راه لوله‌های جارو شارژی را بررسی کنید. بسته بودن راه فیلتر و لوله‌ها باعث می‌شود تا دستگاه فشار بیشتری متحمل شود و داغ کند.

 • به گوش رسیدن صداهای آزاردهنده از جارو شارژی

اگر بلبرینگ‌های جارو شارژی شکسته باشند، ممکن است باعث تولید صداهایی شود که غیرطبیعی یا حتی گوش خراش هستند. جدا از بلبرینگ‌ها، شکستگی لوله یا قسمتی از قطعات درونی جارو شارژی نیز می‌تواند به تولید صداهایی از این قبیل منجر شود.
تعمیر جاروشارژی بوش در چنین مواقعی بهتر است به دست یک متخصص انجام شود تا بتواند به خوبی دستگاه را عیب یابی کند و ریشه‌ی مشکل آن را پیدا کند.

 •  نچرخیدن غلتک برس جارو شارژی

غلتک برس جارو شارژی بوش، یکی از مهم‌ترین قطعات این دستگاه است که با چرخش خود به جمع کردن و تمیز کردن زباله‌ها و کثیفی‌ها می‌پردازد. نچرخیدن این غلتک برس می‌تواند نشان دهنده‌ی دو مشکل باشد.
مشکل اول، این است که شاید مدت زیادی از آخرین بار که جاروی خود را تمیز کرده‌اید می‌گذرد. زمانی که حجم زیادی از زباله‌ها و آشغال‌ها در قسمت غلتک برس جارو شارژی بوش جمع می‌شود، رفته رفته از قدرت دستگاه کم می‌کند و باعث می‌شود تا چرخیدن برای آن دشوارتر از قبل شود. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید، از تمیز بودن غلتک برس و یا پاک کردن آن از هر گونه تمیزی، اطمینان خاطر کسب کنید.

باتوجه به اهمیت غلتک برس جاروشارژی هرگونه ایراد در این قطعه باید جدی گرفته شود.
مشکل دوم، پاره شدن تسمه‌ی مربوط به این بخش است. با پاره شدن تسمه، غلتک برس دیگر قادر به چرخیدن نخواهد بود و برای حل آن، لازم است که تسمه را تعمیر و یا تعویض کنید.

 •  آمدن بوی سوختگی از جارو شارژی

اولین چیزی که باعث می‌شود تا بوی سوختگی از جارو شارژی به مشام برسد، استفاده‌ی بیش از حد از این دستگاه است. باید در نظر داشته باشید که جارو شارژی بوش، با این که قدرت زیادی دارد اما هرگز نمی‌تواند جایگزین دستگاهی مانند جاروبرقی شود. پس اگر بیش از حد دستگاه از آن کار بکشید، به موتور دستگاه آسیب خواهید رساند و بوی سوختگی از جارو بلند خواهد شد.

استفاده بیش از حد از جلروشارژی سبب ایجاد بوی سوختگی در دستگاه میشود.
مشکل دیگری که به بوی سوختگی ختم خواهد شد، خراب شدن یا پاره شدن تسمه است. زمانی که تسمه‌ی این دستگاه خراب شود، موتور ممکن است دچار نیم سوختگی یا سوختگی شود و بوی سوختگی بدهد.

 

نکته: یکی از نکات مهمی که در خصوص تعمیر جاروشارژی بوش، بسیار بر روی آن تاکید کردیم؛ استفاده‌ی بهینه از جارو شارژی بوش است که نباید بیش از حد از آن استفاده کرد. با این وجود، لازم است به این نکته نیز توجه کنید که یکی از دلایل رایج خرابی جارو شارژی بوش، استفاده نکردن از آن است.
در صورتی که چنین دستگاهی به مدت طولانی، بلا استفاده بماند، ممکن از برخی از قطعات آن دچار مشکل شوند و دستگاه خراب شود. پس بهترین راه حل این است که به صورت استاندارد و بدون فشار آوردن به جارو شارژی خود، از آن استفاده کنید.

تعمیرات جارو شارژی بوش

خریدن لوازمی که ساخت برند مشهوری همچون بوش هستند، جدا از کیفیت بالا، مزیت دیگری نیز دارند. پیدا کردن مراکز معتبر تعمیرات بوش، و تعمیرگاه‌هایی که بتوانند به خوبی دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند دیگر برای شما مشکل نخواهد بود.
مرکز تعمیرآنلاین، از کمک متخصصانی استفاده می‌کند که به صورت مجزا، در خصوص تعمیر هر برند خاص تجربه دارند و می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، نسبت به تعمیر جاروشارژی بوش شما اقدام کنند و مشکل اصلی آن را حل کنند. از همراهی شما تا این لحظه سپاسگزاریم.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 27 اسفند 1399 موژان پاسخ دهید

  سلام
  من شارژر دستگاهم گم شده
  چیکار میشه کرد؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا مدل دستگاه را برای تیم پشتیانی ارسال نمایید.

   • 27 فروردین 1401 سیاوش یوسفی پاسخ دهید

    جارو شارژی بوش دو سرعته دارم علت کم شدن سرعت در حالت دوم کلید( سرعت بیشتر و چرخش غلتک برس جارو ) چیست؟؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید

    • 1 خرداد 1401 zahra abdolmajidi پاسخ دهید

     سلام دوست عزیز وقتتون بخیر؛ این مورد میتونه دلایل متعددی داشته باشه اما با توجه به اینکه میفرمایید در حالت دوم افت سرعت اتفاق میوفته احتمال زیاد باتری دستگاه شما دچار اشکال و ضعیف شده چون در حالت دوم غلطک پارویی هم فعال شده و کار میکمه فشار بیشتری به باتری وارد شده و باعث پایین اومدن قدرت دستگاه میشه. اگر افت سرعت خیلی زیاد باشه برای تعمیر جاروشارژی بوش لازمه که باتری بررسی بشه.

 • 17 فروردین 1400 شهاب پاسخ دهید

  من جارو شارژیم رو انتقال دادم دفترتون و تکنسینتون اقای موحد گفتنکه چه ایرادی داره
  خواستم تشکر کنم چون هر جای دیگه که میبردم دستگاه رو نمیتونستن تعمییر کنن. ممنونم ازتون

 • 28 اردیبهشت 1400 علیزاده پاسخ دهید

  ممنونم از کارشناس خوبتون اقای موحدی بابت تعمیراتشون من 15 سال پیش جاروم رو خریداری کردم الان فکر میکردم دیگه درست نمیشه اما شمادرستش کردین شما

 • 2 تیر 1400 امین پاسخ دهید

  سلام من تقریبا دو روزی هستن که جاروبرقی بوش مدل ۱۸۰۵ خریدم . دقیقا ۶ ساعت شارژ گذاشتم ولی ۴ چراغ چشمک زنش روشنه دستگاه یک لحظه روشن میشه و خاموش میشه . همه قطعات هم نصب هستن دقیق .علتش چیه ؟

  • 2 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا موتور گردش برس دچار ایراد شده و یا برد ایراد دارد. نیاز به بازدید می باشد.

 • 22 تیر 1400 مریم کریمی پاسخ دهید

  سلام
  جاروشارژی بوش دارم ۱۸ ولت جدیدا احساس می کنم زود شارژ ش تموم میشه
  این دفعه دو ساعت گذاشتم شارژ شد ولی زود تموم شد.
  استفاده زیادی هم ندارم در حد ۲ دقیقه هست هر بار

  • 22 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   باتری جاروشارژی شما به اصطلاح تنبل شده . نیاز به دشارژ شارز و یا تعویض باتری داره

 • 5 آذر 1400 علی پاسخ دهید

  من لوازم خانگی دارم دیروز یه جاروشارژی بوش مدل ۲۰ولت دادم میزنه به شارژ بعد نیم ساعت چراغش چشمک ابی قرمز میزنه شارژ هم نمیشه علت چیست

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.