بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

اگر ساید بای ساید و یا یخچال فریزر بوش را در اختیار دارید و تعمیرات آن به یک دغدغه برای شما تبدیل شده است تنها کافی است با تعمیر آنلاین، نمایندگی تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید بوش ، تماس بگیرید. پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مجرب تعمیر یخچال بوش با شما تماس گرفته و در محل عیب دستگاه شما را حل می نمایند.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

سوالات رایج تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

به منظور ثبت سفارش تعمیرات ساید بای ساید و یخچال می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد. ضمنا تکنسین های متخصص بوش در تعمیر آنلاین مشغول فعالیت هستند.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. تعمیر آنلاین موظف است در صورت خرابی مجدد دستگاه از همان ناحیه، در اسرع وقت به صورت رایگان برای تعمیر مجدد و رفع ایرادات اقدام نماید.

البته توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل لاستیک دور درب یخچال شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید  تعمیر آنلاین موظف است در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت رایگان عیب یخچال یا ساید بای ساید را برطرف نماید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیرات ساید بای ساید و یخچال بوش

دمای یخچال بالا و پایین می شود، اما دستگاه خنک است؟
Read More
وقتی در کارکرد دستگاه خللی ایجاد نشده است و فقط دمای نمایشگر بالا و پایین می شود احتمالا سنسورهای تشخیص دما آسیب دیده است و نیاز به تعویض دارد . عمر مفید سنسورهای دمایی ۱۰سال است .
کشوی ساید بای ساید دچار شکستگی شده است؟
Read More

به شما توصیه می کنیم که در حفظ و نگه داری لوازم زینتی ،کشوها و ……..دقت فرمایید زیرا در اکثر موارد این لوازم جز لوازم لوکس و خاص محاسبه شده و در اکثر موارد نایاب و قیمتی غیر واقعی دارد.

در این موارد راه حلی جز تعویض کشو نیست. برای تعویض بهتر است قطعه را به صورت اورجینال و از نمایندگی بوش تهیه کنید. جهت استعلام با تعمیر آنلاین تماس بگیرید

چرا داخل کشوی یخچال بوش آب جمع می شود؟
Read More
یکی از ایرادات متداول یخچال فریزر BOSCH این است که در کشوی یخچال و یا فریزر آب جمع می شود. علت اصلی بروز این عیب ، آسی به سیستم تخلیه آب ، مخزن جمع آوری آب و یا المنت یخچال فریزر بوش می باشد که نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد . تنها اقدامی که خود مشترک می تواند انجام دهد و راه حل احتمالی رفع این مشکل است ، این است که لوله تخلیه آب که در کف و در پشت پایین ترین کشو قرار دارد را با یک نی تمیز و سرویس نمایید.
فریزر خنک است اما یخچال گرم شده است؟
Read More
در اینگونه مواقع در اکثر اوقات فن دستگاه نیاز به تعویض دارد تا سیستم گردش هوا به درستی عمل کند . اما در مواردی محدود بخصوص در ساید بای سایدهای جدید بوش ایرادات مشابهی گزارش شده است که ناشی از خرابی های برد دیجیتال ساید بوش می باشد .
چه موقعی باید فیلتر های یخچال و ساید بای ساید بوش را تعویض کرد؟
Read More

دو مدل فیلتر در ساید بای ساید بوش نیاز به تعویض دارد . فیلتر داخلی که از ورود املاح و ناخالصی مضر به داخل دستگاه جلوگیری می کند و فیلتر خارجی که وظیفه بهبود کیفیت آب را دارد . فیلتر خارجی سبک های مختلفی دارد که با توجه به سلیقه کاربر استفاده می شود . اما فیلتر داخلی فقط یک مدل بوده و بسته به ورژن ساید بوش شما متفاوت است . هر ۶ماه یکبار این فیلترها می بایست تعویض گردد.

در این باره می توانید به مقاله "فیلتر آب ساید بای ساید" رجوع کنید.

ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش صدای زیادی می دهد.
Read More
در بسیاری از موارد مشاهده شده است که صدای زیاد ساید و یخچال بوش ناشی از خرابی و آسیب به فن دستگاه می باشد . فن وسیله ای است که وظیفه گردش هوا در داخل کابین جاروبرقی را بر عهده داشته و زمانی که دچار آسیب می شود تولید صدای ناهنجار کرده و نیاز به تعویض دارد.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیر یخچال و ساید بوش

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
6 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
مریم محمدی
مریم محمدی

یخچال فریزر بوش من منجمد و خنک نمیکنه – ایراد از کجاست؟؟؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مریم محمدی

این ایراد یک ایراد کلی بوده و دلایل مختلفی باعث کاهش سرمایش یخچال فریزر بوش می شود. از جمله می توان به نشتی گاز، سوختگی موتور و یا خرابی برد اشاره کرد. برای سفارش تعمیر یخچال فریزر بوش تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

مرشدی
مرشدی

سلام من یخچال بوش از تهران تهیه کردم و حدود 7 ماهه ساکن رشت هستم یخچال تک نوفراست دارم که به تازگی برفک میزند و متاسفانه این محدوده نمایندگی بوش نداره چجوری میتونم ایراد رو برطرف کنم؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مرشدی

لطفا موارد زیر را بررسی کنید:
1- در کف دستگاه منفذی برای خروج آب وجود دارد که به احتمال زیاد دچار گرفتگی شده است. آن را تمیز نمایید.
2- لاستیک دستگاه را بررسی کنید تا دچار پارگی نشده باشد.
3- فاصله پشت یخچال از دیوار را افزایش دهید تا گردش هوا به درستی در کندانسور صورت گیرد.

مرادی
مرادی

سلام و عرض ادب
ساید بای ساید بوش داریم که سیستم نو فراست و ضد یخ داره ولی دستگاهم تقریبا دو هفته است که برفک میزنه چجوری میتونم حلش کنم؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مرادی

موارد زیر را بررسی کنید:
1- فاصله ساید از دیوار بیش از 5 سانتی متر باشد
2- لاستیک دور درب ساید بای ساید را چک کنید.
3- لوله درین در کف دستگاه را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
6
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x