تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران تعمیر ماشین ظرف شویی

عیب‌یابی دقیق ظرفشویی بوش، تعمیر کلیه قطعات، استفاده از قطعات اصل و باکیفیت، تعمیر در محل توسط تعمیرکار ظرفشویی بوش، ارائه خدمات با 6 ماه گارانتی معتبر با مناسبترین قیمت، از مزایای تعمیر ظرفشویی بوش در مجموعه تعمیر آنلاین است. برای ثبت درخواست از طریق شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ با ما در ارتباط باشید.

 • ارور E09: خرابی المنت خطی یا گرم نشدن آب دستگاه
 • ارور E15: نشت آب در ماشین ظرفشویی

ارور ماشین ظرفشویی بوش

همه ارور ها
لیست کد ارور ظرفشویی بوش با معنی هر کدام
E01

خرابی المنت هیتر یا مشکل گرمایش آب

در صورت مشاهده ارور e01 ظرفشویی بوش باید برد، المنت هیتر و سنسور دمای دستگاه را به طور کامل بررسی کنید و حتما از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

E02

عدم گرم شدن آب در ماشین ظرفشویی

برای رفع خطای e2 در ماشین ظرفشویی بوش برد، سنسور و هیتر گرمایشی دستگاه را باید بررسی کنید. ارور e2 ظرفشویی بوش در اکثر مواقع بعد از ارور e1 ظاهر می‌شود و مشابه هستند.

E03

عدم پر شدن آب در ماشین ظرفشویی

برای رفع این ارور باید سیستم آبرسانی دستگاه را کامل چک کنید. مواردی مانند شلنگ وروردی، فیلتر ورودی آب، سنسور و در نهایت پمپ تخلیه باید به طور دقیق بررسی شوند.

E04

خرابی سنسور کنترل فشار آب

ارور e4 ظرفشویی بوش نشان دهنده وجود مشکل در سنسور کنترل فشار و خرابی آبپاش های دستگاه است و باعث بروز اختلال در عملکرد جریان آب می شود.

E05

پر شدن بیش از حد مخزن

این ارور را زمانی مشاهده می‌کنید که مخزن دستگاه بیش از حد لازم آب دریافت کرده باشد و سنسور قادر به توقف این فرآیند نباشد. سنسور سطح آب، اتصالات و سیم کشی مربوط به سنسور، شیر پر کن آب مواردی هستند که به طور دقیق باید بررسی کنید.

E06

بروز مشکل در درب دستگاه

در ابتدا برای رفع این ارور، از بسته بودن درب ماشین ظرفشوییاطمینان حاصل کنید. در نهایت خرابی میکروسوئیچ،چیدمان نادرست ظروف،قطع بودن اتصالات میکروسوئیچ به برد نیز موارد دیگری هستند که باعث بروز این ارور می شوند و حتما باید بررسی شوند.

E07

خرابی فن گرمایشی یا چینش نامناسب ظروف

برای رفع این ارور فن گرمایشی دستگاه را بررسی کنید همچنین به نحوه چیدمان ظروف در دستگاه توجه ویژه ای داشته باشید.

E08

سطح آب در حال کاهش است

خرابی برد، خرابی سنسور آب، خرابی شیر برقی، تجمع رسوب در مسیر ورودی آب مواردی هستند که باید برای رفع این کد ارور بررسی کنید.

E09

خرابی المنت خطی یا گرم نشدن آب دستگاه

ارور e9 در ماشین ظرفشویی بوش معمولا با تعویض المنت هیتر و تعمیر فن گرمایشی رفع می‌شود اما برای رفع کامل نیاز به بررسی دقیق تر تعمیرکار فنی دارد.

E10

خرابی زئولیت و مشکل در المنت هیتر

برای رفع این کد خطا باید یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش به برسی المنت هیتر و زئولیت بپردازد و در صورت نیاز آن را تعویض کند.

E11

خرابی مقاومت ترموستات یا سنسور دما

برای رفع این ارور باید سیم های مربوط به ترموستات و سنسور دما و اتصالات ماژول کنترل بررسی شود.

E12

کثیف بودن المنت هیتر

در برخی از مدل ها می‌توانید با برداشتن المنت دستگاه و تمیز کردن آن این مشکل را برطرف کنید و در سایر موارد که این امکان نبود میتوانید از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

E13

بالا بودن دمای بیش از حد آب ورودی

برای رفع این ارور به طور دقیق بررسی کنید که آب ورودی به آب گرم و با دمای خیلی زیاد متصل نباشد.

E14

خرابی سنسور سطح آب

برای رفع این مشکل باید سنسور سطح آب بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. برای تعویض آن از تعمیرکار ظرفشویی بوش کمک بگیرید.

E15

نشت آب در ماشین ظرفشویی

ارور e15 ظرفشویی بوش از رایج ترین ارور های این دستگاه است. برای رفع ارور e15 ماشین ظرفشویی بوش سینی ظرفشویی، شلنگ ها باید به طور کامل چک شوند و در صورت لازم برای رفع کامل مشکل از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

E16

بروز مشکل در شیر برقی و سنسور سطح آب

برای رفع این ارور، سنسور سطح آب، شیر برقی و برد دستگاه باید بررسی شوند و توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعمیر شوند.

E17

پر شدن بیش از حد مخزن آب

خرابی هیدرواستات، خرابی سنسور جریان آب، شیر برقی و برد دستگاه از جمله دلایل بروز این کد خطا هستند که باید بطور دقیق بررسی و تعمیر شوند.

E18

پایین بودن سطح آب دستگاه

برای رفع این کد ارور باید شیر ورودی آب و شیر برقی دستگاه را با کمک تکنسین حرفه ای بررسی کنید.

E19

بروز مشکل در اتصالات جاقرصی ظرفشویی

برای حل این مشکل به بررسی و تعمیر اتصالات جاقرصی ماشین طرفشویی بوش بپردازید.

E20

مشکل در سیم پیچ مقاومت

ارور e20 ظرفشویی بوش به ندرت اتفاق می افتد اما در صورت مشاهد این کد با یک تعمیرکار حرفه ای ظرفشویی بوش تماس بگیرید.

E21

مشکل در پمپ تخلیه دستگاه

ارور e21 ظرفشویی بوش مربوط به پمپ تخلیه دستگاه است که ممکن است به علت گیر کردن آشغال به پروانه آن دچار گرفتگی شود. بعد از بررسی این مورد، برای رفع کامل ارور e21 ماشین ظرفشویی بوش فیلتر دستگاه را نیز حتما بررسی کنید.

E22

گرفتگی پمپ یا کثیف بودن فیلتر

برای رفع ارور e22 ماشین ظرفشویی بوش باید فیلتر ها را به دقت بررسی و تمیز کنید. در برخی مواقع نیز مشکل از پمپ تخلیه است که باید توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی و تعمیر شود.

E23

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی

ارور e23 ظرفشویی بوش به عواملی مثل گرفتگی فاضلاب، خرابی شلنگ تخلیه یا تا شدن آن، خرابی پمپ آب، کثیفی و مسدود بودن فیلتر خروجی ،خرابی برد اتقاق می افتد که باید توسط تکنسین حرفه ای دقیقا عیب یابی و تعمیر شود.

E24

مسدود شدن فیلتر تخلیه دستگاه

ارور e24 ماشین ظرفشویی بوش به خاطر ایراد در قطعات برد، پمپ تخلیه، فیلتر ماشین ظرفشویی، گرفتگی و یا تاخوردگی شلنگ تخلیه میتواند اتفاق بیفتد که نیاز به بررسی دقیق تکنسین دارد.

E25

خرابی پمپ تخلیه و تخلیه نشدن آب دستگاه

ارور e25 ظرفشویی بوش نشان دهنده خرابی پمپ ماشین ظرفشویی و اختلال در عملکرد هیت پمپ یا موتور دستگاه است که حتما باید توسط تعمیرکار ظرفشویی بوش بررسی شود.

E26

بروز مشکل در سوئیچ آب

برای رفع خطای e26 سوئیچ آب دستگاه را بررسی کنید و برای تعمیر آن با یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص تماس بگیرید.

E27

نوسانات شدید جریان برق

بهترین راه‌حل برای رفع ارور e27 ماشین ظرفشویی بوش نصب یک محافظ برق یا ترانس مخصوص ظرفشویی بوش است تا دستگاه به طور مستقیم به منبع برق ساختمان وصل نشود و از شوک‌ الکتریکی محفوظ بماند.

E28

بروز مشکل در سنسور کثیفی آب

چنانچه این کد ارور را مشاهده کردید، یعنی آب کثیف وارد دستگاه شده و ظرف ها به خوبی تمیز نشده اند. برای رفع این مشکل با یک تعمیرکار حرفه ای حتما مشورت کنید.

E30

اختلال در سیتم الکتریکی دستگاه

برای رفع این کد ارور کافی است دستگاه را مجدد ریست و راه اندازی کنید. اگر مشکل برطرف نشد، با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

E31

خرابی هیتر یا پمپ حرارتی زئولیت

در صورت مشاهده این ارور، در قدم اول اتصالات و سیم کشی‌ها را چک کنید. سپس مقدار ولتاژ را به کمک ولت متر یا اهم متر اندازه بگیرید واگر مشکل همچنان برطرف نشد، قطعه را تعویض کنید.

6 ماه ضمانت خدمات
هزینه شفاف ابتدای کار
تسویه پس از تعمیر
استفاده از قطعات اصل
اعزام سریع تعمیرکار

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی بوش چقدر است؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی بوش به‌دلیل ایرادات متنوعی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات ظرفشویی بوش را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد.

بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند.

02آیا خدمات تعمیر ظرفشویی بوش گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. به مدت 6 ماه یا 180 روز بعد از تعمیر دستگاه توسط تعمیر آنلاین، اگر ماشین ظرفشویی از همان ناحیه دچار ایراد مشابه شد، تعمیر آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا رایگان دستگاه را مجدد تعمیر می‌کند. توجه کنید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل این ضمانت نمی‌شود.

03چگونه درخواست تعمیر ظرفشویی بوش را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، تعمیرکار ظرفشویی بوش در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

04تعمیرآنلاین تعمیر چه مدل‌هایی از ماشین ظرفشویی بوش را انجام می‌دهد؟

همه مدل‌های ماشین ظرفشویی بوش از جمله سری SGS، SMS و کلیه سری‌های جدید ماشین ظرفشویی بوش توسط این مجموعه تعمیر می‌شود؛ زیرا همه کارشناسان این مرکز دوره‌های تخصصی مدل‌های مختلف ظرفشویی BOSCH را گذرانده‌اند.

05اگر از تعمیرکار ظرفشویی بوش راضی نباشم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه و اساسی تعمیر آنلاین است. پس درصورت هرگونه نارضایتی از رفتار و تخصص تکنسین، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی در همان لحظه به مسئله رسیدگی می‌کنند.

06در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه تعمیر ظرفشویی بوش بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش نباید پرداخت کنید.

07آیا امنیت حریم شخصی من در حضور تعمیرکار ظرفشویی بوش در محل حفظ خواهد شد؟

بله؛ کلیه کارشناسان تعمیرآنلاین را از میان افراد متعهد و امین انتخاب کرده‌ایم که همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین تعمیرکاران ما تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

08هزینه تعمیر ظرفشویی بوش را چگونه باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین فاکتور و لیبل گارانتی را با احترام تقدیم شما می‌کند. سپس شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

09اگر بعد از حضور تکنسین به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

اگر بعد از حضور تعمیرکار در محل یا عیب‌یابی دستگاه، به هر دلیلی از دریافت خدمات منصرف شدید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

رضایت مشتری یک شعار نیست

مشتریان تعمیر آنلاین چه می‌گویند؟

اگر می‌خواهید تعمیر ظرفشویی بوش خود را به یک تعمیرگاه ظرفشویی بوش با تکنسین‌های مجرب بسپارید که در کار خود نهایت تجربه، اطلاعات و صداقت را دارند، به سایت مناسبی مراجعه کرده‌اید. تعمیر آنلاین برند شرکت امید ضمانت پارسیان است که در حال حاضر فوق تخصصی‌ترین دوره‌های تعمیر لوازم خانگی به‌خصوص تعمیرات ظرفشویی بوش را در کشور برگزار می‌کند و بالاترین جامعه آماری مشتری را دارد.

تعمیرآنلاین با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان، در حال حاضر بهترین تعمیرگاه ماشین ظرفشویی بوش در تهران و ایران محسوب می‌شود. کسب بهترین عملکرد و رضایت مشتریان در ایران، استفاده از قطعات اورجینال هر برند و داشتن دانش کافی در زمینه تعمیر لوازم برقی از جمله دلایلی است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تهران تعمیر آنلاین استفاده کنند.

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

تعمیر آنلاین، یک مرکز تخصصی برای نصب، آموزش و تعمیر لوازم خانگی در کشور است و خدمات پس از فروش برای برندهایی چون بوش، ال جی، سامسونگ و سایر برندهای ایرانی و خارجی را عرضه می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از مطالب منتشرشده در سایت تعمیر آنلاین، مشکلات رایج در تعمیر ظرفشویی بوش، دلایل خرابی و روش رفع آن را یاد بگیرید. بااین‌حال ممکن است برخی از مشکلات، نیاز به ابزار و اطلاعات تخصصی داشته باشند که در این صورت می‌توانید تعمیرات ظرفشویی بوش را به متخصصین تعمیر آنلاین بسپارید. با استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 •  سرعت خدمات رسانی بالا
 • استفاده از تکنسین‌های ماهر و مجرب (با رعایت پروتکل‌های بهداشتی)
 • استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت
 • امکان تعمیر ظرفشویی بوش در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی
 • وجود شفافیت در هزینه‌ها
 • قیمت پایین‌تر از نرخ اتحادیه

در صورتی که تعمیرات ظرفشویی بوش خود را به متخصصان ما بسپارید، کلیه خدمات را با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

نحوه دریافت خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش

برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین فقط کافی است با شماره تلفن 02145396 تماس بگیرید یا درخواستتان را از طریق همین صفحه به اطلاع ما برسانید. کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی بوش در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس می‌گیرند. بعد از هماهنگی زمان و مکان اعزام نیرو، تعمیرکار ظرفشویی بوش در محل حاضر شده و شروع به عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بوش می‌کند.

بعد از یافتن عیب دقیق، هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش به اطلاع شما می‌رسد و در صورت موافقتتان، فرایند تعمیر ظرفشویی بوش bosch توسط تعمیرکار شروع می‌شد. در انتها نیز کارشناس تعمیر ماشین ظرفشویی بوش‎، فاکتور هزینه‎‌ها را به همراه برگه گارانتی 6 ماهه تقدیم شما عزیزان می‌کند.

 عیب یابی: اولین گام در تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

درصورتی‌که عیبی در ظرفشویی شما رخ دهد، کدهای به‌خصوصی را روی نمایشگر دستگاه مشاهده خواهید کرد. در ماشین ظرفشویی بوش کد خطاها و ارورهای مختلفی از جمله ارور e02، e16، e15، e24 و e09 وجود دارد. با مطالعه مقاله ارورهای ظرفشویی بوش می‌توانید گاهی اوقات خودتان برای تعمیرات ظرفشویی بوش اقدام کنید. در این مقاله علاوه‌بر معرفی این مشکلات، به توضیح راه‌حل نیز پرداخته شده است. درصورت نیاز به راهنمایی نیز می‌توانید با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین تماس بگیرید و از مشورت متخصصان ما بهره‌مند شوید.

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران و سایر شهرهای ایران

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیرات ظرفشویی بوش تهران و سایر شهرهای ایران دریافت می‌کنیم که رایج‌ترین آن‌ها را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم. شما نیز در صورت مواجهه با هر یک از این ایرادات می‌توانید کارهای ابتدایی را انجام دهید و در صورت برطرف نشدن مشکل، درخواستتان را با ما در میان بگذارید. در ادامه به بررسی ایراداتی می‌پردازیم که سبب درخواست خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.

تعمیر ظرفشویی بوش به‌دلیل روشن نشدن

روشن نشدن ماشین ظرفشویی BOSCH یکی از ایرادات رایجی است که در برخی موارد توسط خودتان قابل‌حل است. در صورت بروز این مشکل، ابتدا دوشاخه و پریز برق را بررسی کنید و از سلامت آن‌ها مطمئن شوید؛ سپس فیوزها و همچنین وجود جریان برق در پریز را به وسیله فازمتر بررسی کنید.

اگر مشکل از موارد فوق نباشد، نوبت به بررسی قفل و میکروسوئیچ در است؛ زیرا در صورت اختلال در این قطعات و بسته نشدن در ماشین ظرفشویی BOSCH دستگاه روشن نخواهد شد. در صورت سالم بودن قفل و میکروسوئیچ باید تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی کنید. بررسی این قطعات خصوصا در زمانی که پمپ تخلیه دستگاه نیز کار نمی‌کند، اهمیت بیشتری دارد.

درصورتی که با انجام این کارها هنوز هم دستگاه روشن نشد، تعمیر ظرفشویی بوش را به تکنسین متخصص بسپارید.

تعمیرات ظرفشویی بوش درصورت ایجاد صدای بلند

ماشین ظرفشویی بوش هنگام کار معمولا مقدار کمی سروصدا دارد؛ اما اگر این صدا بیش از حد معمول باشد، باید تعمیرات ظرفشویی بوش را جدی بگیرید. ایجاد صدای کم در دستگاه‌های بدون صدا نیز معمولا نشان‌دهنده اختلال در عملکرد آن است.

در صورت ایجاد صدا در ظرفشویی ممکن است ایراد از پمپ دستگاه باشد. در این صورت توصیه می‌کنیم تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نیروی متخصص بسپارید. در برخی مواقع ممکن است صدای ناخوشایند به‌دلیل چیدمان ظروف باشد. همچنین خرابی بازوهای آب‌پاش یا خارج شدن آن‌ها از جای خود و برخورد با ظروف از جمله مواردی است که منجر به تولید صدای بالا هنگام کار کردن می‌شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش در تعمیرآنلاین

درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به‌خاطر وجود بوی بد در دستگاه

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی بوش یکی از ایراداتی است که در بسیاری از مواقع می‌توانید بدون نیاز به حضور متخصص، آن را برطرف کنید. راه‌حل این مشکل بسیار ساده است. برای این کار، ابتدا شلنگ تخلیه دستگاه را بررسی کنید. ممکن است جمع شدن پسماند در این لوله باعث مسدود شدن و ایجاد بوی نامطبوع شود. بعد از این کار به بررسی بازوهای آب‌پاش بپردازید؛ زیرا ماندن پسماند لای این قطعه نیز از رایج‌ترین دلایل ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی است. چنانچه با وجود انجام چنین کارهایی باز هم بوی بد دستگاه رفع نشد، از تعمیرکار ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین کمک بخواهید.

تعمیرات ظرفشویی بوش به‌دلیل خشک نشدن کامل ظروف

گاهی اوقات ممکن است پس از اتمام کار ظرفشویی، ظروف خشک نشده یا پس از باز کردن در ماشین ظرفشویی، آب از دستگاه جاری شود. در این مورد احتمالا پمپ تخلیه دستگاه دچار خرابی یا اختلال شده یا مسیر پمپ تخلیه با مواد غذایی باقی‌مانده روی ظروف مسدود شده است. برای رفع این مشکل، ابتدا دریچه مخزن تخلیه را بررسی کرده و در صورت گرفتگی، آن را تمیز کنید. درصورت برطرف نشدن مشکل با تعمیرآنلاین تماس گرفته و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعویض پمپ تخلیه را به متخصصان ما بسپارید. به‌این‌ترتیب، تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان اعزام خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی بوش درصورت نشت آب

نشت آب از ماشین ظرفشویی یکی از ایراداتی است که علاوه‌بر آسیب زدن به دستگاه، باعث کثیفی محیط و آسیب رسیدن به سایر وسایل مجاور دستگاه می‌شود. این ایراد معمولا ناشی از پاره شدن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه یا ترک خوردن واشرهای دور در دستگاه است. برای حل مشکل نشتی آب، ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

درصورت خرابی پمپ تخلیه، توصیه می‌کنیم تعمیر آن را به تعمیرآنلاین، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش تهران، بسپارید. درصورت سالم بودن پمپ، واشرهای دور در را بررسی کرده و قطعات ترک‌خورده یا شکسته را تعویض کنید. پس از بررسی و تعمیر واشرهای دور در به سراغ شلنگ پمپ تخلیه بروید. رفع انسداد شلنگ یا تعویض شلنگ پاره قطعا مشکل نشتی آب را برطرف خواهد کرد. درصورتی‌که برای باز کردن ماشین ظرفشویی بوش نیاز به راهنمایی داشتید، حتما از راهنمایی‌های تلفنی کارشناسان تعمیر ظرفشویی بوش در تهران کمک بگیرید.

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیرات ظرفشویی بوش به‌دلیل آبگیری نکردن

یکی دیگر از رایج‌ترین درخواست‌ها برای تعمیر ظرفشویی بوش تهران، انجام نشدن آبگیری صحیح و کامل در دستگاه است. ماشین ظرف‌شویی بعد از آب‌گیری کامل و وجود سطح معینی از آب داخل دستگاه شروع به کار می‌کند؛ بنابراین هرگونه مشکل در روند آب‌گیری باعث اختلال در عملکرد دستگاه خواهد شد.

خرابی شیر ورودی آب دستگاه، مسدود شدن مسیر ورود آب با ذرات باقی‌مانده غذا، خرابی تایمر و سوئیچ شناور باعث بروز مشکل در ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.

برای برطرف کردن این ایراد، ابتدا شیر آب ورودی را بررسی کنید و به رفع مشکل انسداد یا خرابی قطعات آن بپردازید. درصورت برطرف نشدن مشکل، باید به سراغ تایمر و سوئیچ شناور بروید. برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش حتما از متخصصان تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

در صورت بروز هرگونه اختلال در ماشین ظرفشویی بوش، درخواست تعمیرات ظرفشویی بوش را از طریق سایت تعمیر آنلاین با ما در میان بگذارید. تکنسین‌های تعمیر آنلاین در کمتر از ۶۰ دقیقه بعد از ثبت درخواست، در محل حاضر شده و اقدامات لازم برای عیب‌یابی، تخمین هزینه و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را انجام می‌دهند. با خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین و گارانتی 6 ماهه این شرکت خیالتان بابت هرگونه خرابی دستگاه راحت خواهد بود.

سوالات و نظرات خود را درباره تعمیر ظرفشویی بوش bosch در قسمت نظرات با ما و سایر مخاطبان تعمیر آنلاین به اشتراک بگذارید. متخصصان ما در اسرع وقت به سوالاتتان پاسخ خواهند داد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ن. م 2023/11/04

  با سلام، وقت بخیر. به اشتباه نمک رو قسمت تخلیه ماشین ریختم ، با اینکه زود متوجه شدم و تا جایی که تونستم نمکها رو خارج کردم، الان چند باری که ظرف شستم تمام ظرفاثها شوره میزنه. نیاز به تعمیر داره با با چند بار شستشو برطرف میشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
 • ناشناس 2023/10/15

  سلام وقتتون بخیر دستگاه طرف شویی دکمه روشن وخاموش را که میزنم بدون اینکه بر نامه بدم بهش روی تایم۳:۴۵
  میره وخود بخود بدون اینکه دکمه استارت را بزنم شروع به کار کردن‌میکنه

  پاسخ
 • مریم عباسی 2023/08/16

  با سلام، چرا بعد از خریداری و نصب ظرفشویی بوش سری ۶ مونتاژ ترکیه؛کد ارور E31 همراه با آلارم قرمز رنگ شیر آب رو صفحه نمایش ظاهر میشه؟؟!!

  پاسخ
 • حسن قاسمی 2023/07/15

  سلام میخام نمک بریزم توی مخزن نمک ماشین ظرفشویی هرکاری می کنم درب مخزن باز نمیشه

  پاسخ
 • مرتضی قربانی 2021/09/11

  با سلام. ماشین ظرفشویی ما به تازگی از داخل سینک ظرفشویی وقتی استفاده میکنیم آب کثیف وارد ماشین میشه. لطفا راهنمایی کنید. ممنون از شما

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/09/12

   ماشین ظرفشویی شما ایرادی ندارد و این مشکل به علت مشکل در اتصالات زیر سینک ظرفشویی شما می باشد و آب داخل دستگاه می شود. نیاز به بازدید توسط کارشناس تاسیسات می باشد.

   پاسخ
 • سپیده 2021/08/16

  باسلام ازپیگیری شما راضی بودم باتشکر

  پاسخ
 • رضا رضایی 2021/08/16

  برخورد رضایتبخش و پشتیبانی عالی

  پاسخ
  • مرتضی افسری 2023/04/10

   سلام ظرفشویی بوش من بردش سوخته یک برد میخام آیا موجود است

   پاسخ
  • ادیب بهبودی 2023/08/02

   سلام ووقت بخیر ماشین ظرفشویی من وقتی با تایم ۲۹ دقیقه برای شستشو کار میکنه بتازگی واغلب اوقات ارور ۲۴ میده با توصیه یکی از دوستان لوله تخلیه را زیر سینک درشرایط مناسبتری قرار دادیم ولی باز پیام ارور ظاهر میشه ووقتی بلافاصله ودوباره باهمان برنامه میزارم ارور نمیده ونکته جالب اینکه وقتی با تایم ۱۱۸ دقیقه برای شستشو کارمیکنه ارور ۲۴ نمیده ممکنه خواهش کنم با توجه به تجربیات کارشناسان بنده را راهنمایی کنید وعیب حادث شده را برام روشن کنیدواینکه این مورد تعمیراتی را بدنبال دارد یا خیر؟.باسپاس از لطف دوستان درشرکت.

   پاسخ
 • علی رجب پور 2021/08/03

  ماشین خطا f23میزنه درب هم باز نمیشه از چی هست؟

  پاسخ
 • ف.فرجی 2021/07/08

  سلام وقت بخیر
  ماشین ظرفشویی بوش ما تا روشن میشه آب ازگوشه ماشین بیرون میریزه ودرآخرهم خاموش نمیشه همش ی صدای مثل دمیدن هوا میده وبه اجبار ما ماشین جلومیکشیم وازبرق درمیاریم عملا ازدستمون افتاده

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/07/10

   دستگاه شما از کنار لولا نشتی آب دارد و نیاز به تعمیرات دارد. صدای دمیدن هوا هم به علت نشتی آب به کف دستگاه هست که احتمالا ارور E15 روی نمایشگر ظاهر می شود و با رفع ایراد اول مشکل لباسشویی حل میشود.

   پاسخ
 • همدانی 2021/05/30

  متاسفانه مدتی است که در ماشین ظرفشویی بوش ما میفته زمین یعنی اگر با دست نگهش ندارم میفته پایین. آیا راهی داره خودمون حل کنیم و علتش چیه؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/30

   احتمالا لولا و یا بندهای نگهدارنده لولای درب ظرفشویی بوش آسیب دیده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. علت این اتفاق فشار زیاد به بدنه بیرونی و یا ضربه به بدنه دستگاه می باشد.

   پاسخ
 • طباطبایی 2021/05/29

  ممنون از راهنماییتون، ببخشید میشه توضیح بدید چجوری درب مخزن مایع جلادهنده رو تعویض کنم؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/31

   در برخی مدل ها درب تک موجود نبوده و باید کل دیسپنسر یا همان جاقرصی ماشین ظرفشویی تعویض شود. اما در برخی مدل های درب تنها تعویض می شود و با کشیدن درب به سمت بالا درب جدا می شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

   پاسخ
 • طباطبایی 2021/05/29

  با سلام، جدیدا یک ظرفشویی بوش دست دوم اما نسبتا نو خریداری کردم؛ تاحالا دو سه بار ازش استفاده کردم اما هربار پس از شست و شو کف ماشین ظرفشویی، حجم نسبتا بالایی حباب های ریز سفید رنگ جمع میشه که خیلی شبیه کف میمونه اما به نظرم کف نیست چون تا در ماشین رو باز میکنم در عرض چند ثانیه کلا محو میشه و موقع محو شدن صدای جیلیز ویلیز میده و روی بعضی قسمت های ظروف هم از همون مواد که شبیه کف میمونه اما حالت لزج بودن نداره، جمع میشه. بار اول بدون مایع جلادهنده ماشین رو روشن کردم و کاملا خوب ظروف رو تمیز کرد و این مشکل پیش نیومد، اما بعد از اینکه مایع جلادهنده توی ماشین ریختم هربار ازش استفاده میکنم، این مشکل پیش میاد. میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/29

   درب مخزن مایع جلادهنده نشتی دارد. یا باید تعویض شود و یا اینکه از شوینده هایی استفاده کنید که نیاز به جلادهنده ندارند. توصیه ما این است که از قزص های کوانتوم فینیش استفاده کنید که نیاز به جلادهنده ندارند و کیفیت شستشوی بالاتری دارند.

   پاسخ
 • ناشناس 2021/05/18

  سلام وقت بخیر .دستگاه من رومیزی هستش جدیدا آب به داخل دستگاه پمپ نمیشه ولی خروجی عمل میکنه .مشکل دستگاهم چی هستش ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   اگر تمامی مراحل درست عمل می کند و فقط آب تخلیه نمی شود، ایراد از پمپ ماشین ظرفشویی می باشد.
   توصیه ما این است ابتدا فیلتر دستگاه را بررسی و تمیز کنید و در صورت عدم رفع عیب با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

   پاسخ
 • محمد رضا 2021/05/18

  سلام
  من به دلیل ریختن زیاد مایع ظرفشویی ماشین پر از کف شد و کف ها رو من خالی کروم اما خطاe15داده الان باید چیکار کنم؟؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   سنسور نشتی آب فعال شده است. احتمال دارد مشکلی برای دستگاه بوجود نیامده باشد و پس از چند ساعت مشکل ماشین ظرفشویی شما حل شود.

   پاسخ
 • مریم جلالی 2021/05/18

  سلام وقتتون بخیر اینکه میگن زمان شستشو این دستگاه خیلی طولانی هست،درسته؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   ظرفشویی های بوش زمان شستشو از حدود 20 دقیقه تا 3 ساعت 50 دقیقه را دارا می باشد. اما معمولا یک شستشوی نرمال حدود یک ساعت و نیم زمان می برد.

   پاسخ
 • لیلا 2021/05/05

  سلام یه ظرفشویی دارم جدیدا ارور e15میده باید چکار کنم ؟کلا
  2سال هم هست که خریداری کردم

  پاسخ
  • کارشناس تعمیر آنلاین 2021/05/05

   در یک مقاله تخصصی به بررسی ارور E15 ظرفشویی بوش پرداخته ایم.
   ورود به مقاله ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش

   پاسخ
 • مریم 2021/03/03

  سلام من ظرفشوییم ارور e09 میده یعنی چی؟ سه ساله که خریدم شهرستان هستم

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   در یک مقاله تخصصی به بررسی این ارور پرداختیم ایم.
   ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش

   پاسخ
   • هما شهری 2021/08/05

    سلام وقت بخیر من سه سال ماشین رو خریدم شهرستان هستم ماشین بعد از اتمام شستشو ارور E09میده آیا در منزل تعمیر انجام میشه؟؟ممنون از پاسخگوییتون

    پاسخ
    • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/08/07

     این ارور مربوط به هیت پمپ ماشین ظرفشویی شما می باشد و در منزل تعمیرات انجام می شود.

     پاسخ
 • یاسمی 2021/03/02

  از تمامی خدمات خوبتون ممنون هستم. سرعت و تخصص عالی بود اما ی پیشنهاد دارم و اون اینکه توی سایتتون ی پرتال گزارش کار بزارید مثل دیجیکالا و …
  اگر اینجور بشه خیلی عالی میشه دم تیم خوبتون گرم

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   با تشکر از نظر شما. حتما در پروسه رشد خدمات تعمیرآنلاین این موضوع را در نظر خواهیم گرفت تا رضایت شما به صورت کامل جلب شود.

   پاسخ
 • ساداتی 2021/02/27

  خدا به کسب و کارتون برکت بده. ظرفشویی من ارور ۱۵ میداد ی تعمیرکار از شرکت (نام شرکت از نظر حذف گردید) اومد گفت باید دستگاه رو ببرن من قبول نکردم بعد زنگ زدم به این شرکت اومد تو خونه مشکل رو حل کرد هزینه هم تا حدی کمتر گرفتن. از همه ممنون بخصوص آقای محمدیان بابت پشتیبانی قوی
  ساداتی

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   از اعتماد جنابعالی به مجموعه سپاسگزاریم. با تشکر

   پاسخ
 • خانم مهری دانش 2021/02/25

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل عزیز یک سوال از خدمتتون داشتم به تازگی نقل مکان کردیم و میخواهم به مدت یکسال از ظرفشویی بوش هم استفاده نکنم آیا باید نکات خاصی رو رعایت کنم؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   توصیه ما این است که تا جایی که امکان دارد ماشین ظرفشویی خود را بدون استفاده نگذارید اما در صورت لزوم، موارد زیر را انجام دهید.
   1- مخزن نمک ماشین ظرفشویی را به صورت کامل تخلیه کنید.
   2- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود خارج کرده و یک دستمال در کف دستگاه بگذارید تا رطوبت را به خود جذب کند.
   3- در صورت امکان درب ماشین ظرفشویی به مدت یک هفته باز باشد.

   پاسخ
 • خلیلی 2021/02/24

  سلام وقتتون بخیر من یک ظرفشویی بوش دارم ارور 9 میداده جرمگیر داخلش رفتم مدتی ازش استفاده نکردم الان ارور نمیزنه ایا ایراد برطرف شده؟!

  پاسخ
 • موسی زاده 2021/02/22

  سلام وقتتون بخیر من 3ساله دستگاه ظرفشوییم رو خریداری کردم ولی جدیدا ظرفا رو خیلی کثیف میشوره …حتی از جرم گیر مخصوص و ژل وقرص مخصوص هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت..میشه راهنماییم کنید که ایا این ایراده ؟؟؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   احتمالا دستگاه شما نیاز به سرویس سالیانه و مخزن شویی دارد. اگر با جرمگیری ظرفشویی هم باز مشکل دستگاه حل نشد حضور تکنسین الزامی می باشد.

   پاسخ
 • عباس معینی 2020/01/21

  سلام روز خوش -من چهار روزه دستگاه ظرفشویی بوش رو خریداری کردم ولی اخر شستشو که کارش کلا تموم میشه اب داخل دستگاهم جمع شده با فروشگاهی که خریداری کردم هم تماس گرفتم گفتن طبیعی هستش…به نظر شما هم این ایراد طبیعی هست و مشکلی نداره و بعداا باید با چی این آب رو خالی کنم؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   اگر ظروف خشک هستن و فقط مقداری رطوبت در کف و اطراف دستگاه و یا زیر فیلتر قرار دارد، طبیعی می باشد. اما در صورتی که در کف دستگاه شما آب جمع می شود، ماشین ظرفشویی شما دچار ایراد می باشد و توصیه ما این است که از خدمات گارانتی بوش استفاده کنید.

   پاسخ

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.