تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر آنلاین به عنوان مرکز تخصصی بوش در ایران، مجری تخصصی خدمات لوازم خانگی BOSCH از جمله تعمیر ظرفشویی بوش می‌باشد. کلیه ایرادات مرتبط با ماشین ظرفشویی بوش توسط تکنسین های مجرب و متخصص برند بوش در تعمیر آنلاین صورت می‌پذیرد. هم اکنون می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش نصب و یا تعمیرات را ثبت نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی بوش

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

اگر می‌خواهید تعمیر ظرفشویی بوش خود را به تکنسین‌های مجربی بسپارید که در کار خود نهایت تجربه، اطلاعات و صداقت را دارند، حتما تعمیر آنلاین را انتخاب کنید. این برند که زیر مجموعه شرکت امید ضمانت پارسیان است، در حال حاضر فوق تخصصی‌ترین دوره‌های تعمیرات لوازم خانگی به خصوص تعمیرات ظرفشویی بوش، در کشور را برگزار می‌کند و بالاترین جامعه آماری مشتری را دارد.

تعمیرآنلاین با بیش از 14 سال سابقه درخشان، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی محسوب می‌شود. کسب بهترین عملکرد و رضایت مشتریان در ایران، استفاده از قطعات اصلی و داشتن دانش کافی در زمینه تعمیر لوازم برقی از جمله دلایلی است که اکثر افراد ترجیح می‌دهند تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را به تعمیر آنلاین بسپارند.

 

خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما

تعمیر آنلاین، مرکزی تخصصی جهت نصب، آموزش و تعمیر لوازم خانگی در کشور است و خدمات پس از فروش برای برندهایی چون بوش، ال جی، سامسونگ و سایر برندها را انجام می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از مطالب منتشر شده در سایت تعمیر آنلاین، مشکلات رایج در تعمیر ظرفشویی بوش، دلایل خرابی و روش رفع آن را یاد بگیرید. با این حال ممکن است برخی از مشکلات، نیاز به ابزار و اطلاعات تخصصی داشته باشند که در این صورت متخصصین تعمیر آنلاین به شما کمک خواهند کرد.

با استفاده از خدمات تعمیر طرفشویی بوش در تعمیر آنلاین میتوانید از ضمانت 180 روزه آن بهره ببرید.

در صورتی که تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش خود را به متخصصان ما بسپارید، تمامی خدمات را با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد. از جمله دلایلی که باعث تمایز تعمیر آنلاین نسبت به دیگر مراکز تعمیر لوازم خانگی در کشور شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• سرعت خدمات رسانی بالا
• استفاده از تکنسین‌های ماهر و مجرب (با رعایت پروتکل‌های بهداشتی)
• استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت
• وجود شفافیت در هزینه‌ها
• امکان تعمیر دستگاه در خانه و عدم نیاز به جابه‌جایی به مکانی دیگر
• قیمت‌‌های کاملا مناسب

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش چگونه محاسبه می‌ شود؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی یا دیگر لوازم خانگی بر اساس نوع مشکل دستگاه، هزینه قطعه جدید و اجرت تکنسین تعیین می‌شود. لذا نمی‌توان بدون بازدید از دستگاه و برآورد هزینه‌های تعمیرات، قیمت قطعی و نهایی را به مشتری اعلام کرد. به همین دلیل تعمیرکاران متخصص پس از تماس شما با تعمیر آنلاین و درخواست اعزام تکنسین، در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت و راهی منزل شما جهت تشخیص مشکل ماشین ظرفشویی خواهند شد.

به طور کلی هزینه ایاب ذهاب و تشخیص مشکل اصلی دستگاه، هزینه ثابت و مشخصی است که در تماس‌های اولیه به شما ابلاغ می‌شود. با مشخص شدن علت مشکل و نحوه بر طرف کردن آن، هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش توسط تکنسین محاسبه و به شما اطلاع داده می‌شود.

لازم به ذکر است که قیمت پیشنهادی بر اساس قیمت قطعه و اجرت تعمیر محاسبه می‌گردد که معمولا پایین‌تر از قیمت اعلام شده توسط اتحادیه تعمیر لوازم خانگی است. در صورت موافقت با مبلغ پیشنهادی، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به سرعت شروع می‌شود تا در کمترین زمان دستگاه شما به حالت اولیه خود بازگردد.

 

عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که عیبی در ظرفشویی شما رخ دهد دستگاه آن را بصورت کد نمایش می‌دهد. در ماشین ظرفشویی بوش کدخطاها و ارورهای مختلفی وجود دارد از جمله ارور e09, e24, e15, e16, e02 و سایر ارورها که همه را می‌توانید در مقاله ارورهای ظرفشویی بوش مطالعه کنید. در این مقاله علاوه بر معرفی این مشکلات، به توضیح راه حل نیز پرداخته شده و حتی در صورت نیاز، به آن ارور در مطلب جداگانه‌ای به صورت کامل پرداخته شده است.

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی بوش

در ادامه به بررسی برخی ایرادات که سبب درخواست خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش می‌شود می‌پردازیم.

 • نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به علت صدای زیاد

ماشین ظرفشویی بوش در هنگام کار معمولا مقدار کمی سر و صدا دارد. اما اگر این صدا بیش از حد نرمال باشد نیاز به تعمیرات ظرفشویی بوش خواهید داشت. در دستگاه هایی که هنگام شستن ظروف صدایی تولید نمی‌کنند، بروز صدای کم نیز می‌تواند نشان دهنده اختلال در فعالیت دستگاه باشد.

در صورت صدای زیاد در دستگاه ممکن است نیازی به استفاده از تعمیر ماشین ظرفشویی بوش نبوده و با چیدمان درست ظروف مشکل برطرف شود.

در صورت ایجاد صدا در ظرفشویی ممکن است ایراد از پمپ دستگاه باشد. در این صورت بهتر است تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نیروی متخصص بسپارید. در برخی مواقع ممکن است صدای زیاد به دلیل چیدمان ظروف باشد که توصیه می‌شود در هنگام استفاده از دستگاه به چیدمان درست ظروف دقت نمایید. یکی دیگر از موارد قابل توجه در این زمینه بازوهای آبپاش است. در صورت خرابی بازوهای آبپاش و یا خارج شدن از مکان خود و برخود این قطعه با ظروف ممکن است متوجه صدا در دستگاه خود شوید.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

روشن نشدن ماشین ظرفشویی BOSCH  یکی از ایرادات رایجی است که در برخی موارد توسط صاحب دستگاه قابل حل و در برخی موارد بهتر است تعمیرات ظرفشویی بوش به تکنسین متخصص سپرده شود.

در صورت بروز این مشکل در ابتدا دوشاخه و پریز برق را بررسی نمایید و از سلامت آنها اطمینان حاصل نمایید، سپس وجود جریان برق در پریز را به وسیله فازمتر بررسی نموده و فیوزها را نیز چک کنید.

در صورت نیاز به تعمیرات طرفشویی بوش به دلیل روشن نشدن ابتدا دوشاخه و پریز را بررسی کنید.

اگر مشکل از موارد فوق نباشد، نوبت به بررسی قفل و میکروسوئیچ درب است زیرا در صورت اختلال در این قطعات و بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی BOSCH دستگاه روشن نخواهد شد. در صورت سالم بودن قفل و میکروسوئیچ تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی نمایید بررسی این قطعات خصوصا در زمانی که پمپ تخلیه دستگاه نیز کار نمیکند اهمیت بیشتری دارد.

اگر ایراد از موارد گفته شده نباشد بهتر است برای تعمیر ظرفشویی خود به تعمیرکار حرفه ای مراجعه نمایید تا عیب یابی و تعمیر دستگاه را انجام دهد.

 • بوی بد ماشین ظرفشویی

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی بوش یکی از ایراداتی است که اغلب اوقات توسط صاحب دستگاه قابل حل بوده و نیازی به حضور نیروی متخصص و انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به طور تخصصی نیست.

بوی بد ظرفشویی ممکن است به دلیل تمیز نکردن صحیح ظروف باشد.

حل این مشکل ساده است اما در صورت سهل انگاری تشدید شده و بوی بد ماشین ظرفشویی باعث صرف نظر شما از استفاده از این دستگاه می‌شود. برای رفع بوی بد ابتدا شلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید. ممکن است جمع شدن پسماند در این لوله باعث مسدود شدن و ایجاد بوی نامطبوع شود. در مرحله بعد بهتر است بازوهای آبپاش را بررسی نمایید زیرا ماندن پسماند در این قطعه نیز میتواند علت ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی شود.

 • خشک نشدن ظروف پس از اتمام کار ماشین ظرفشویی بوش

در برخی موارد ممکن است پس از اتمام شستشو ظروف خشک نشده و یا پس از بازکردن درب ماشین ظرفشویی آب از دستگاه جاری شود. در این مورد ممکن است پمپ تخلیه دستگاه دچار خرابی یا اختلال شده یا مسیر پمپ تخلیه با مواد عذایی باقی مانده روی ظروف مسدود شده باشد. در این هنگام ابتدا دریچه مخزن تخلیه را بررسی کنید و در صورت گرفتگی دریچه را تمیز کرده و مشکل را برطرف کنید. اگر مشکل با این عمل برطرف نشد بهتر است با نیروی متخصص تماس گرفته و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعویض پمپ تخلیه را به وی بسپارید.

 • نشت آب از ماشین ظرفشویی بوش

نشت آب از ماشین ظرفشویی یکی از ایراداتی است که علاوه بر آسیب زدن به دستگاه باعث کثیفی محیط و آسیب رسیدن به وسایلی که در مجاورت ماشین ظرفشویی قرار دارند نیز میشود. در صورت بروز این ایراد ممکن است مشکل از پاره شدن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه و یا ترک خوردن واشرهای دور درب دستگاه باشد. برای حل این مشکل ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل از پمپ تخلیه باشد، به جهت حساسیت قطعه، بهتر است تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نیروی باتجربه در این زمینه بسپارید. اگر پمپ تخلیه سالم بود واشرهای دور درب را بررسی کرده و در صورت ترک خوردن یا شکستگی قطعه را تعویض کنید. پس از بررسی واشرهای دور درب به شراغ شلنگ پمپ تخلیه بروید، در صورت وجود انسداد در شلنگ برطرف کردن آن مشکل را حل میکند اما اگر شلنگ دچار پارگی باشد باید آن را تعویض کنید.

 • عدم آبگیری ماشین ظرفشویی بوش

یکی دیگر از مواردی که میتواند سبب نیاز به استقاده از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش شود انجام نشدن آبگیزی صحیح و کامل در دستگاه است. برای شروع به کار ماشین ظرفشویی باید سطح معینی از آب درون دستگاه وجود داشته باشد و عدم وجود آن باعث اختلال در عملکرد دستگاه میشود.

آبگیری نکردن کامل ماشین ظرفشویی میتواند به دلیل خرابی شیر ورودی آب دستگاه باشد. از دلایل دیگر بروز این مشکل میتواند مسدود شدن مسیر قطعاتی مانند شناور آب با ذرات غذای باقی مانده در دستگاه و یا خرابی تایمر و سوئیچ شناور در ماشین ظرفشویی نیز باشد.

برای برطرف کردن این ایراد ابتدا شیر آب ورودی را بررسی کنید و از مسدود و یا خراب نبودن آن اطمینان حاصل کنید در صورت مرتفع نشدن مشکل در مرحله بعد، مسیر شناور را بررسی کنید و در صورت انسداد مسیر این قطعه را تمیز کنید. اگر مشکل پیش آمده با انجام این مراحل حل نشد بهتر است تایمر و سوئیچ شناور را چک کرده و در صورت نیاز این قطعات را تعویض نمایید.

سخن پایانی

در صورت بروز اختلال در ماشین ظرفشویی می‌توانید جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی بوش از طریق سایت تعمیر آنلاین اقدام نمایید. تکنسین های تعمیر آنلاین در اسرع وقت در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی، تخمین هزینه و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما اقدامات لازم را انجام می‌دهند. تعمیر آنلاین با تعمیر تخصصی دستگاه شما با توجه به مدل دستگاه و ایراد آن ضمانت یک الی شش ماهه برای خدمات تعمیر ظرفشویی بوش ارائه می‌دهد.

ایرادات متداول تعمیر ظرفشویی بوش

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی بوش مطلع شوید.

ظروف در ماشین ظرفشویی بوش درست شسته نمی شوند؟

اگر ظروف پس از شستشو باز هم کثیف می باشد در ساده ترین حالت شوینده های ماشین ظرفشویی خود را چک کنید تا تقلبی و یا تاریخ مصرف گذشته نباشد. پس از این مورد می بایست ایراد را در ماشین ظرفشویی بیابیم،اول نکته این است که آیا ظرفشویی و یا شئ خارجی خاصی جلوی حرکت آبفشان ها را نگرفته است؟ آیا ابفشان ها دچار گرفتگی شده است؟در ادامه اگر ایراد از آبفشان نبود ،می بایست ایراد را در کثیفی مخازن داخلی و یا ایراد فنی مانند ضعیف شدن موتور بیابیم.

بیشتربیشتر

درب محفظه قرارگیری قرص ماشین ظرفشویی باز نمی شود.

اگر ظروف پس از شستشو باز هم کثیف می باشد در ساده ترین حالت شوینده های ماشین ظرفشویی خود را چک کنید تا تقلبی و یا تاریخ مصرف گذشته نباشد.

پس از این مورد می‌بایست ایراد را در ماشین ظرفشویی بیابیم، اول نکته این است که آیا ظرفشویی و یا شئ خارجی خاصی جلوی حرکت آبفشان ها را نگرفته است؟
آیا آبفشان ها دچار گرفتگی شده است ؟ در ادامه اگر ایراد از آبفشان نبود، می بایست ایراد را در کثیفی مخازن داخلی و یا ایراد فنی مانند ضعیف شدن موتور بیابیم.

بیشتربیشتر

نحوه جرمگیری ماشین ظرفشویی بوش

به منظور جرمگیری ظرفشویی بوش و بهبود کیفیت، محتویات بک بسته جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش را در داخل جای قرص ظرفشویی خالی کرده و درجه قابلمه شور که آب را در حدود ۷۰ درجه گرم میکند بگذارید.
این عمل را باید هر ماه به صورت مرتب انجام دهید.

بیشتربیشتر

ارور E25 ماشین ظرفشویی بوش

یکی از ارورهای اصلی ماشین ظرفشویی بوش می باشد که مربوط به تخلیه آب می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و راه های احتمالی رفع عیب می توانید وارد مقاله مربوط به این کد خطا شوید. در این مقاله، کارشناسان تعمیرآنلاین به صورت تخصصی به بررسی ارور E25 ظرفشویی بوش پرداخته اند.

بیشتربیشتر

دلایل گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش

گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش، به خاطر چند دلیل اصلی رخ می‌دهد. البته در ابتدا باید بگوییم که ظرفشویی بوش ۲ مدل اصلی دارد. یک مدل ماشین ظرفشویی بوش، مدل SGS و مدل دیگر SMS است.علت گرم نشدن آب بسته به مدل دستگاه متفائت است. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه مقاله علت گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه فرمایید.

بیشتربیشتر

چرا ارور E15 بر روی صفحه نمایش ایجاد می‌شود؟

معنی و مفهوم پیغام E15 در ماشین ظرفشویی بوش به صورت کلی نشت آب به داخل کابین قطعات بوده و زمانی که آب به هر دلیلی بر روی قطعات اصلی ماشین ظرفشویی ریخته شود، این کد خطا ظاهر خواهد شد و می توان گفت که این کد خطا محدوده وسیعی از عیوب را شامل می شود.برای رفع این ارور، مقاله ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه فرمایید.

بیشتربیشتر

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش

علامت شیر آب در ظرفشویی بوش که معمولا با رنگ قرمز نمایان میشود یکی از ارورهای متداول ماشین لباسشویی بوش است. این ارور معمولا زمانی رخ می دهد که سیستم ورود و خروج آب دچار اختلال شده باشد. زمانی که سیستم دچار نشتی شده باشد احتمالا با ارور E15 نیز مواجه شوید.ما در مقاله علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش به طور مفصل به این مورد پرداخته ایم.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی بوش آب را تخلیه نمی کند؟

پمپ اصلی ترین قطعه مرتبط با تخلیه آب می باشد ،در صورتی که آب داخل مخزن ظرفشویی مانده و هیچگونه گرفتگی خاصی در مسیر خروجی قرار ندارد . احتمالا ایراد از پمپ است . ظرفشویی های بوش بسته به مدل ماشین ظرفشویی شامل ۵نوع پمپ می باشد . پمپ ضامن دار،پمپ موشکی ،پمپ ستاره ای ،پمپ فشنگی و پمپ اینورتر از انواع پمپ های ماشین ظرفشویی بوش می باشد

هم اکنون به منظور تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

پیغام E09 بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بوش ظاهر می شود.

زمانی که ارور E09 بر روی نمایشگر ظرفشویی بوش ظاهر می شود آب هیچگاه گرم نمی شود و در ادامه کیفیت شستشو به شدت پایین آمده و ظروف اصلا خشک نمی شود. تعویض المنت و یا تعویض هیت پمپ کامل راه حل رفع این عیب می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه فرمایید.

بیشتربیشتر

ظرفشویی بوش صدای زیادی می دهد؟

ابتدا بررسی کنید که صدای تولید شده ناشی از برخورد پره آبفشان ها به ظروف نباشد در صورتی که اینطور نبود احتمالا جسمی خارجی وارد موتور شده است و یا اینکه موتور دچار آسیب شده است.

هم اکنون با مرکز خدمات ظرفشویی بوش تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

درب ماشین ظرفشویی بوش باز نمیشود؟

یکی از ایرادات اصلی ظرفشویی بوش این است که درب ظرفشویی بسته شده است و دیگر باز نمی شود و یا اینکه در به شدت سفت شده است و به راحتی باز و بسته نمی شود.

این ایراد ناشی از خرابی لولای درب ظرفشویی بوش و یا شکستگی های محل نگهداری زه درب می باشد.

در اینگونه مواقع معمولا درب ماشین ظرفشویی، لولا، طناب ها و کابل های نگهدارنده درب ماشین ظرفشویی بوش نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

بیشتربیشتر

علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟

زمانی که ماشین ظرفشویی شروع به کار می‌کند تا پایان شستشو، مقداری آب در مخزن‌های کناری ذخیره آب باقی می‌ماند.
دلیل ذخیره این میزان آب در مخزن‌های کناری دستگاه این است که بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، بخار‌هایی که در داخل دستگاه است به بدنه کنار جذب شوند و باعث خشک شدن ظروف شوند. این آب همیشه در مخزن کناری ذخیره می‌شود تا بدنه‌های ماشین ظرفشویی از بین نرود.
اگر شما از ماشین ظرفشویی برای مدت طولانی مثلاً ۲ ماه استفاده نکنید، این آبی که در داخل دستگاه است به همراه مواد شوینده باقی‌مانده در آن، باعث ایجاد بوی بد در دستگاه می‌شود.

برای رفع بوی بد ماشین ظرفشویی بوش، کلیک کنید.

بیشتربیشتر

ظروف در ماشین ظرفشویی بوش خشک نمی‌شوند.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش علل مختلفی دارد که در این مقال نمی‌گنجد. برای پی‌بردن به راه حل این ایراد، مقاله “علت خشک نشدن ظروف در ظرفشویی بوش” را مطالعه کنید.

هم چنین برای اعزام تکنسین با مرکز تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی BOSCH چقدر است؟

هزینه تعمیرات دستگاه بستگی به نوع ایراد دارد. تکنسین در هنگام مراجعه و قبل از شروع کار به صورت کامل عیب و هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش را به شما اعلام می کند.
این نرخ معمولا شامل دو بخش می باشد. قسمت اول هزینه قطعات است که قیمت قطعات اصلی بر اساس سایت رسمی بوش آلمان اعلام می شود. قسمت دوم هزینه ها اجرت یا همان هزینه دستمزد تعمیر ظرفشویی است. که بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه اعلام می شود.

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی بوش این تضمین را به شما می دهد که هزینه اعلام شده بر اساس نرخنامه شورای رقابتی اعلام شده و حداقل هزینه تعمیر ظرفشویی بوش می باشد.

02خدمات تعمیر ظرفشویی بوش چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات صورت گرفته بر روی ماشین ظرفشویی بوش شامل 6 ماه ضمانت می باشد. به مدت 6 ماه یا 180 روز از تعمیر دستگاه توسط تعمیر آنلاین، اگر ماشین ظرفشویی از همان ناحیه دچار ایراد مشابه شد تعمیر آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا رایگان دستگاه را مجدد تعمیر میکند. لازم به توضیح است که قطعات زینتی و لاستیکی شامل این ضمانت نمی شود.

03برای ثبت درخواست تعمیرات چه اقدامی انجام دهم؟

به منظور ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی بوش در تهران می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، تعمیرکار ماشین ظرفشویی BOSCH در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

04چه مدل هایی از ماشین ظرفشویی بوش توسط تعمیرآنلاین تعمیر می شود؟

تمامی مدل های ماشین ظرفشویی بوش از جمله سری SGS , SMS و تمامی سری های جدید ماشین ظرفشویی بوش توسط این مجموعه تعمیر می شود.

تمامی کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی مدل های مختلف ظرفشویی BOSCH را گذرانده اند.

05در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه و اساسی تعمیر آنلاین است. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی در همان لحظه به مساله رسیدگی کند.

06در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

07آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

08نحوه پرداخت صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب تعمیر ظرفشویی بوش مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 1 بهمن 1398 عباس معینی پاسخ دهید

  سلام روز خوش -من چهار روزه دستگاه ظرفشویی بوش رو خریداری کردم ولی اخر شستشو که کارش کلا تموم میشه اب داخل دستگاهم جمع شده با فروشگاهی که خریداری کردم هم تماس گرفتم گفتن طبیعی هستش…به نظر شما هم این ایراد طبیعی هست و مشکلی نداره و بعداا باید با چی این آب رو خالی کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر ظروف خشک هستن و فقط مقداری رطوبت در کف و اطراف دستگاه و یا زیر فیلتر قرار دارد، طبیعی می باشد. اما در صورتی که در کف دستگاه شما آب جمع می شود، ماشین ظرفشویی شما دچار ایراد می باشد و توصیه ما این است که از خدمات گارانتی بوش استفاده کنید.

 • 4 اسفند 1399 موسی زاده پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر من 3ساله دستگاه ظرفشوییم رو خریداری کردم ولی جدیدا ظرفا رو خیلی کثیف میشوره …حتی از جرم گیر مخصوص و ژل وقرص مخصوص هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت..میشه راهنماییم کنید که ایا این ایراده ؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   احتمالا دستگاه شما نیاز به سرویس سالیانه و مخزن شویی دارد. اگر با جرمگیری ظرفشویی هم باز مشکل دستگاه حل نشد حضور تکنسین الزامی می باشد.

 • 6 اسفند 1399 خلیلی پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر من یک ظرفشویی بوش دارم ارور 9 میداده جرمگیر داخلش رفتم مدتی ازش استفاده نکردم الان ارور نمیزنه ایا ایراد برطرف شده؟!

 • 7 اسفند 1399 خانم مهری دانش پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل عزیز یک سوال از خدمتتون داشتم به تازگی نقل مکان کردیم و میخواهم به مدت یکسال از ظرفشویی بوش هم استفاده نکنم آیا باید نکات خاصی رو رعایت کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   توصیه ما این است که تا جایی که امکان دارد ماشین ظرفشویی خود را بدون استفاده نگذارید اما در صورت لزوم، موارد زیر را انجام دهید.
   1- مخزن نمک ماشین ظرفشویی را به صورت کامل تخلیه کنید.
   2- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود خارج کرده و یک دستمال در کف دستگاه بگذارید تا رطوبت را به خود جذب کند.
   3- در صورت امکان درب ماشین ظرفشویی به مدت یک هفته باز باشد.

 • 9 اسفند 1399 ساداتی پاسخ دهید

  خدا به کسب و کارتون برکت بده. ظرفشویی من ارور ۱۵ میداد ی تعمیرکار از شرکت (نام شرکت از نظر حذف گردید) اومد گفت باید دستگاه رو ببرن من قبول نکردم بعد زنگ زدم به این شرکت اومد تو خونه مشکل رو حل کرد هزینه هم تا حدی کمتر گرفتن. از همه ممنون بخصوص آقای محمدیان بابت پشتیبانی قوی
  ساداتی

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   از اعتماد جنابعالی به مجموعه سپاسگزاریم. با تشکر

 • 12 اسفند 1399 یاسمی پاسخ دهید

  از تمامی خدمات خوبتون ممنون هستم. سرعت و تخصص عالی بود اما ی پیشنهاد دارم و اون اینکه توی سایتتون ی پرتال گزارش کار بزارید مثل دیجیکالا و …
  اگر اینجور بشه خیلی عالی میشه دم تیم خوبتون گرم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   با تشکر از نظر شما. حتما در پروسه رشد خدمات تعمیرآنلاین این موضوع را در نظر خواهیم گرفت تا رضایت شما به صورت کامل جلب شود.

 • 13 اسفند 1399 مریم پاسخ دهید

  سلام من ظرفشوییم ارور e09 میده یعنی چی؟ سه ساله که خریدم شهرستان هستم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در یک مقاله تخصصی به بررسی این ارور پرداختیم ایم.
   ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش

   • 14 مرداد 1400 هما شهری پاسخ دهید

    سلام وقت بخیر من سه سال ماشین رو خریدم شهرستان هستم ماشین بعد از اتمام شستشو ارور E09میده آیا در منزل تعمیر انجام میشه؟؟ممنون از پاسخگوییتون

    • 16 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     این ارور مربوط به هیت پمپ ماشین ظرفشویی شما می باشد و در منزل تعمیرات انجام می شود.

 • 15 اردیبهشت 1400 لیلا پاسخ دهید

  سلام یه ظرفشویی دارم جدیدا ارور e15میده باید چکار کنم ؟کلا
  2سال هم هست که خریداری کردم

 • 28 اردیبهشت 1400 مریم جلالی پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر اینکه میگن زمان شستشو این دستگاه خیلی طولانی هست،درسته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ظرفشویی های بوش زمان شستشو از حدود 20 دقیقه تا 3 ساعت 50 دقیقه را دارا می باشد. اما معمولا یک شستشوی نرمال حدود یک ساعت و نیم زمان می برد.

 • 28 اردیبهشت 1400 محمد رضا پاسخ دهید

  سلام
  من به دلیل ریختن زیاد مایع ظرفشویی ماشین پر از کف شد و کف ها رو من خالی کروم اما خطاe15داده الان باید چیکار کنم؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   سنسور نشتی آب فعال شده است. احتمال دارد مشکلی برای دستگاه بوجود نیامده باشد و پس از چند ساعت مشکل ماشین ظرفشویی شما حل شود.

 • 28 اردیبهشت 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر .دستگاه من رومیزی هستش جدیدا آب به داخل دستگاه پمپ نمیشه ولی خروجی عمل میکنه .مشکل دستگاهم چی هستش ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر تمامی مراحل درست عمل می کند و فقط آب تخلیه نمی شود، ایراد از پمپ ماشین ظرفشویی می باشد.
   توصیه ما این است ابتدا فیلتر دستگاه را بررسی و تمیز کنید و در صورت عدم رفع عیب با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

 • 8 خرداد 1400 طباطبایی پاسخ دهید

  با سلام، جدیدا یک ظرفشویی بوش دست دوم اما نسبتا نو خریداری کردم؛ تاحالا دو سه بار ازش استفاده کردم اما هربار پس از شست و شو کف ماشین ظرفشویی، حجم نسبتا بالایی حباب های ریز سفید رنگ جمع میشه که خیلی شبیه کف میمونه اما به نظرم کف نیست چون تا در ماشین رو باز میکنم در عرض چند ثانیه کلا محو میشه و موقع محو شدن صدای جیلیز ویلیز میده و روی بعضی قسمت های ظروف هم از همون مواد که شبیه کف میمونه اما حالت لزج بودن نداره، جمع میشه. بار اول بدون مایع جلادهنده ماشین رو روشن کردم و کاملا خوب ظروف رو تمیز کرد و این مشکل پیش نیومد، اما بعد از اینکه مایع جلادهنده توی ماشین ریختم هربار ازش استفاده میکنم، این مشکل پیش میاد. میشه راهنمایی کنید

  • 8 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   درب مخزن مایع جلادهنده نشتی دارد. یا باید تعویض شود و یا اینکه از شوینده هایی استفاده کنید که نیاز به جلادهنده ندارند. توصیه ما این است که از قزص های کوانتوم فینیش استفاده کنید که نیاز به جلادهنده ندارند و کیفیت شستشوی بالاتری دارند.

 • 8 خرداد 1400 طباطبایی پاسخ دهید

  ممنون از راهنماییتون، ببخشید میشه توضیح بدید چجوری درب مخزن مایع جلادهنده رو تعویض کنم؟

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در برخی مدل ها درب تک موجود نبوده و باید کل دیسپنسر یا همان جاقرصی ماشین ظرفشویی تعویض شود. اما در برخی مدل های درب تنها تعویض می شود و با کشیدن درب به سمت بالا درب جدا می شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

 • 9 خرداد 1400 همدانی پاسخ دهید

  متاسفانه مدتی است که در ماشین ظرفشویی بوش ما میفته زمین یعنی اگر با دست نگهش ندارم میفته پایین. آیا راهی داره خودمون حل کنیم و علتش چیه؟

  • 9 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا لولا و یا بندهای نگهدارنده لولای درب ظرفشویی بوش آسیب دیده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. علت این اتفاق فشار زیاد به بدنه بیرونی و یا ضربه به بدنه دستگاه می باشد.

 • 17 تیر 1400 ف.فرجی پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ماشین ظرفشویی بوش ما تا روشن میشه آب ازگوشه ماشین بیرون میریزه ودرآخرهم خاموش نمیشه همش ی صدای مثل دمیدن هوا میده وبه اجبار ما ماشین جلومیکشیم وازبرق درمیاریم عملا ازدستمون افتاده

  • 19 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   دستگاه شما از کنار لولا نشتی آب دارد و نیاز به تعمیرات دارد. صدای دمیدن هوا هم به علت نشتی آب به کف دستگاه هست که احتمالا ارور E15 روی نمایشگر ظاهر می شود و با رفع ایراد اول مشکل لباسشویی حل میشود.

 • 12 مرداد 1400 علی رجب پور پاسخ دهید

  ماشین خطا f23میزنه درب هم باز نمیشه از چی هست؟

 • 25 مرداد 1400 رضا رضایی پاسخ دهید

  برخورد رضایتبخش و پشتیبانی عالی

 • 25 مرداد 1400 سپیده پاسخ دهید

  باسلام ازپیگیری شما راضی بودم باتشکر

 • 20 شهریور 1400 مرتضی قربانی پاسخ دهید

  با سلام. ماشین ظرفشویی ما به تازگی از داخل سینک ظرفشویی وقتی استفاده میکنیم آب کثیف وارد ماشین میشه. لطفا راهنمایی کنید. ممنون از شما

  • 21 شهریور 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   ماشین ظرفشویی شما ایرادی ندارد و این مشکل به علت مشکل در اتصالات زیر سینک ظرفشویی شما می باشد و آب داخل دستگاه می شود. نیاز به بازدید توسط کارشناس تاسیسات می باشد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18