برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی بوش در ایران، مجری تخصصی خدمات لوازم خانگی BOSCH از جمله تعمیر ظرفشویی بوش می باشد. کلبه ایرادات مرتبط با ماشین ظرفشویی بوش توسط تکنسین های مجرب و متخصص برند بوش در تعمیر آنلاین صورت می پذیرد. هم اکنون می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش نصب و یا تعمیرات را ثبت نمایید.

تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH

سوالات متداول در سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیرات دستگاه بستگی به نوع ایراد دارد. تکنسین در هنگام مراجعه و قبل از شروع کار به صورت کامل عیب و هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش را به شما اعلام می کند.
این نرخ معمولا شامل دو بخش می باشد. قسمت اول هزینه قطعات است که قیمت قطعات اصلی بر اساس سایت رسمی بوش آلمان اعلام می شود. قسمت دوم هزینه ها اجرت یا همان هزینه دستمزد تعمیر ظرفشویی است. که بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه اعلام می شود.

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی ظرفشویی بوش این تضمین را به شما می دهد که هزینه اعلام شده بر اساس نرخنامه شورای رقابتی اعلام شده و حداقل هزینه تعمیر ظرفشویی بوش می باشد.

تمامی خدمات صورت گرفته بر روی ماشین ظرفشویی بوش شامل 6 ماه ضمانت می باشد. به مدت 6 ماه یا 180 روز از تعمیر دستگاه توسط تعمیر آنلاین، اگر ماشین ظرفشویی از همان ناحیه دچار ایراد مشابه شد تعمیر آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا رایگان دستگاه را مجدد تعمیر میکند. لازم به توضیح است که قطعات زینتی و لاستیکی شامل این ضمانت نمی شود.

به منظور ثبت سفارش تعمیرات ظرفشویی بوش BOSCH می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه و اساسی تعمیر آنلاین است. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی در همان لحظه به مساله رسیدگی کند.

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات بوش در ایران، تحت نظارت سازمان اصناف ایران، اتحادیه خدمات پس از فروش می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات ظرفشویی بوش BOSCH را گذرانده اند.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ظرفشویی بوش

ظروف در ماشین ظرفشویی بوش درست شسته نمی شوند؟
Read More
اگر ظروف پس از شستشو باز هم کثیف می باشد در ساده ترین حالت شوینده های ماشین ظرفشویی خود را چک کنید تا تقلبی و یا تاریخ مصرف گذشته نباشد . پس از این مورد می بایست ایراد را در ماشین ظرفشویی بیابیم ،اول نکته این است که آیا ظرفشویی و یا شئ خارجی خاصی جلوی حرکت آبفشان ها را نگرفته است .؟آیا ابفشان ها دچار گرفتگی شده است ؟در ادامه اگر ایراد از آبفشان نبود ،می بایست ایراد را در کثیفی مخازن داخلی و یا ایراد فنی مانند ضعیف شدن موتور بیابیم .
درب محفظه قرارگیری قرص ماشین ظرفشویی باز نمی شود.
Read More
اگر ظروف پس از شستشو باز هم کثیف می باشد در ساده ترین حالت شوینده های ماشین ظرفشویی خود را چک کنید تا تقلبی و یا تاریخ مصرف گذشته نباشد . پس از این مورد می بایست ایراد را در ماشین ظرفشویی بیابیم، اول نکته این است که آیا ظرفشویی و یا شئ خارجی خاصی جلوی حرکت آبفشان ها را نگرفته است؟ آیا آبفشان ها دچار گرفتگی شده است ؟ در ادامه اگر ایراد از آبفشان نبود، می بایست ایراد را در کثیفی مخازن داخلی و یا ایراد فنی مانند ضعیف شدن موتور بیابیم
نحوه جرمگیری ماشین ظرفشویی بوش
Read More
به منظور جرمگیری ظرفشویی بوش و بهبود کیفیت، محتویات بک بسته جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش را در داخل جای قرص ظرفشویی خالی کرده و درجه قابلمه شور که آب را در حدود ۷۰ درجه گرم می کند بگذارید. این عمل را باید هر ماه به صورت مرتب انجام دهید.
ارور E25 ماشین ظرفشویی بوش
Read More

یکی از ارورهای اصلی ماشین ظرفشویی بوش می باشد که مربوط به تخلیه آب می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و راه های احتمالی رفع عیب می توانید وارد مقاله مربوط به این کد خطا شوید. در این مقاله، کارشناسان تعمیرآنلاین به صورت تخصصی به بررسی ارور E25 ظرفشویی بوش پرداخته اند.

ارور E25 ماشین ظرفشویی بوش

دلایل گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش
Read More

گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش، به خاطر چند دلیل اصلی رخ می‌دهد. البته در ابتدا باید بگوییم که ظرفشویی بوش ۲ مدل اصلی دارد. یک مدل ماشین ظرفشویی بوش، مدل SGS و مدل دیگر SMS است.
علت گرم نشدن آب بسته به مدل دستگاه متفائت است. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

علت گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش

چرا ارور E15 بر روی صفحه نمایش ایجاد می‌شود؟
Read More

معنی و مفهوم پیغام E15 در ماشین ظرفشویی بوش به صورت کلی نشت آب به داخل کابین قطعات بوده و زمانی که آب به هر دلیلی بر روی قطعات اصلی ماشین ظرفشویی ریخته شود، این کد خطا ظاهر خواهد شد و می توان گفت که این کد خطا محدوده وسیعی از عیوب را شامل می شود.

برای رفع ارور E15، مقاله ” ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش ” را مطالعه فرمایید.

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش
Read More

علامت شیر آب در ظرفشویی بوش که معمولا با رنگ قرمز نمایان میشود یکی از ارورهای متداول ماشین لباسشویی بوش است. این ارور معمولا زمانی رخ می دهد که سیستم ورود و خروج آب دچار اختلال شده باشد. زمانی که سیستم دچار نشتی شده باشد احتمالا با ارور E15 نیز مواجه شوید.

ما در مقاله ” علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش ” به طور مفصل به این مورد پرداخته ایم.

ماشین ظرفشویی بوش آب را تخلیه نمی کند؟
Read More
پمپ اصلی ترین قطعه مرتبط با تخلیه آب می باشد ،در صورتی که آب داخل مخزن ظرفشویی مانده و هیچگونه گرفتگی خاصی در مسیر خروجی قرار ندارد . احتمالا ایراد از پمپ است . ظرفشویی های بوش بسته به مدل ماشین ظرفشویی شامل ۵نوع پمپ می باشد . پمپ ضامن دار،پمپ موشکی ،پمپ ستاره ای ،پمپ فشنگی و پمپ اینورتر از انواع پمپ های ماشین ظرفشویی بوش می باشد هم اکنون به منظور تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.
پیغام E09 بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بوش ظاهر می شود.
Read More

زمانی که ارور E09 بر روی نمایشگر ظرفشویی بوش ظاهر می شود آب هیچگاه گرم نمی شود و در ادامه کیفیت شستشو به شدت پایین آمده و ظروف اصلا خشک نمی شود. تعویض المنت و یا تعویض هیت پمپ کامل راه حل رفع این عیب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله” ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش ” را مطالعه فرمایید.

ظرفشویی بوش صدای زیادی می دهد؟
Read More
ابتدا بررسی کنید که صدای تولید شده ناشی از برخورد پره آبفشان ها به ظروف نباشد در صورتی که اینطور نبود احتمالا جسمی خارجی وارد موتور شده است و یا اینکه موتور دچار آسیب شده است . هم اکنون با مرکز خدمات ظرفشویی بوش تماس بگیرید.
درب ماشین ظرفشویی بوش باز نمی شود؟
Read More
یکی از ایرادات اصلی ظرفشویی بوش این است که درب ظرفشویی بسته شده است و دیگر باز نمی شود و یا اینکه در به شدت سفت شده است و به راحتی باز و بسته نمی شود. این ایراد ناشی از خرابی لولای درب ظرفشویی بوش و یا شکستگی های محل نگهداری زه درب می باشد. در اینگونه مواقع معمولا درب ماشین ظرفشویی، لولا، طناب ها و کابل های نگهدارنده درب ماشین ظرفشویی بوش نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟
Read More
زمانی که ماشین ظرفشویی شروع به کار می‌کند تا پایان شستشو، مقداری آب در مخزن‌های کناری ذخیره آب باقی می‌ماند. دلیل ذخیره این میزان آب در مخزن‌های کناری دستگاه این است که بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، بخار‌هایی که در داخل دستگاه است به بدنه کنار جذب شوند و باعث خشک شدن ظروف شوند. این آب همیشه در مخزن کناری ذخیره می‌شود تا بدنه‌های ماشین ظرفشویی از بین نرود. اگر شما از ماشین ظرفشویی برای مدت طولانی مثلاً ۲ ماه استفاده نکنید، این آبی که در داخل دستگاه است به همراه مواد شوینده باقی‌مانده در آن، باعث ایجاد بوی بد در دستگاه می‌شود. برای رفع بوی بد ماشین ظرفشویی بوش، اینجا کلیک کنید.
ظروف در ماشین ظرفشویی بوش خشک نمی‌شوند.
Read More
خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش علل مختلفی دارد که در این مقال نمی‌گنجد. برای پی‌بردن به راه حل این ایراد، مقاله “علت خشک نشدن ظروف در ظرفشویی بوش” را مطالعه کنید. هم چنین برای اعزام تکنسین با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH تماس بگیرید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیرات

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات ظرفشویی

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

5 1 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
16 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
لیلا
لیلا

سلام یه ظرفشویی دارم جدیدا ارور e15میده باید چکار کنم ؟کلا
2سال هم هست که خریداری کردم

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  لیلا

در یک مقاله تخصصی به بررسی ارور E15 ظرفشویی بوش پرداخته ایم.
ورود به مقاله ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش

مریم جلیلی
مریم جلیلی

سلام وقتتون بخیر اینکه میگن زمان شستشو این دستگاه خیلی طولانی هست،درسته؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مریم جلیلی

ظرفشویی های بوش زمان شستشو از حدود 20 دقیقه تا 3 ساعت 50 دقیقه را دارا می باشد. اما معمولا یک شستشوی نرمال حدود یک ساعت و نیم زمان می برد.

محمدرضا
محمدرضا

سلام
من به دلیل ریختن زیاد مایع ظرفشویی ماشین پر از کف شد و کف ها رو من خالی کروم اما خطاe15داده الان باید چیکار کنم؟؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  محمدرضا

سنسور نشتی آب فعال شده است. احتمال دارد مشکلی برای دستگاه بوجود نیامده باشد و پس از چند ساعت مشکل ماشین ظرفشویی شما حل شود.

ناشناس
ناشناس

سلام وقت بخیر .دستگاه من رومیزی هستش جدیدا آب به داخل دستگاه پمپ نمیشه ولی خروجی عمل میکنه .مشکل دستگاهم چی هستش ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  ناشناس

اگر تمامی مراحل درست عمل می کند و فقط آب تخلیه نمی شود، ایراد از پمپ ماشین ظرفشویی می باشد.
توصیه ما این است ابتدا فیلتر دستگاه را بررسی و تمیز کنید و در صورت عدم رفع عیب با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

مریم
مریم

سلام من ظرفشوییم ارور e09 میده یعنی چی؟ سه ساله که خریدم شهرستان هستم

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مریم

در یک مقاله تخصصی به بررسی این ارور پرداختیم ایم.
ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش

یاسمی
یاسمی

از تمامی خدمات خوبتون ممنون هستم. سرعت و تخصص عالی بود اما ی پیشنهاد دارم و اون اینکه توی سایتتون ی پرتال گزارش کار بزارید مثل دیجیکالا و …
اگر اینجور بشه خیلی عالی میشه دم تیم خوبتون گرم

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  یاسمی

با تشکر از نظر شما. حتما در پروسه رشد خدمات تعمیرآنلاین این موضوع را در نظر خواهیم گرفت تا رضایت شما به صورت کامل جل شود.

ساداتی
ساداتی

خدا به کسب و کارتون برکت بده. ظرفشویی من ارور ۱۵ میداد ی تعمیرکار از شرکت (نام شرکت از نظر حذف گردید) اومد گفت باید دستگاه رو ببرن من قبول نکردم بعد زنگ زدم به این شرکت اومد تو خونه مشکل رو حل کرد هزینه هم تا حدی کمتر گرفتن. از همه ممنون بخصوص آقای محمدیان بابت پشتیبانی قوی
ساداتی

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  ساداتی

از اعتماد جنابعالی به مجموعه سپاسگزاریم. با تشکر

خانم مهری دانش
خانم مهری دانش

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل عزیز یک سوال از خدمتتون داشتم به تازگی نقل مکان کردیم و میخواهم به مدت یکسال از ظرفشویی بوش هم استفاده نکنم آیا باید نکات خاصی رو رعایت کنم؟

کارشناس تعمیرآنلاین

توصیه ما این است که تا جایی که امکان دارد ماشین ظرفشویی خود را بدون استفاده نگذارید اما در صورت لزوم، موارد زیر را انجام دهید.
1- مخزن نمک ماشین ظرفشویی را به صورت کامل تخلیه کنید.
2- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود خارج کرده و یک دستمال در کف دستگاه بگذارید تا رطوبت را به خود جذب کند.
3- در صورت امکان درب ماشین ظرفشویی به مدت یک هفته باز باشد.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
16
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x