تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش، مجری تخصصی انواع خدمات لوازم خانگی BOSCH است. کلیه ایرادات مرتبط با ماشین ظرفشویی بوش توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص این برند در تعمیر آنلاین انجام می‌شود. هم اکنون می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا سفارش خود را از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر برایمان ارسال کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی بوش

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ظرفشویی بوش

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی بوش مطلع شوید.

تمیز نشدن ظروف بعد از اتمام کار دستگاه

برای رفع این مشکل، اول از همه تاریخ انقضا و اصالت شوینده‌های ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. درصورت استفاده از شوینده مناسب، باید از باز بودن مسیر حرکت آب‌فشان‌ها مطمئن شوید. کثیفی مخزن داخلی و ایراد فنی مانند ضعیف شدن موتور نیز از جمله دلایل دیگر تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرف‌شویی است. در این صورت باید تعمیر ظرفشویی بوش را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

نحوه جرمگیری ماشین ظرفشویی بوش

برای جرمگیری ظرفشویی بوش و بهبود کیفیت، محتویات بک بسته جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش را داخل جای قرص ظرفشویی خالی کرده و برنامه قابلمه‌شور با دمای آب ۷۰ درجه سانتی‌گراد را تنظیم کنید. جرمگیری ماشین ظرفشویی باید بعد از هر ۲۰ تا ۳۰ بار استفاده تکرار شود.

بیشتربیشتر

ارور E25 ماشین ظرفشویی بوش

این ارور در ارتباط با تخلیه آب است. انسداد یا سوختگی پمپ و همچنین آسیب دیدن هیت پمپ از دلایل رایج نمایش ارور E25 است. مقاله ارور E25 ظرفشویی بوش را برای رفع این ارور مطالعه کنید یا تعمیرات ظرفشویی بوش را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب دستگاه

گرم نشدن آب دستگاه معمولا به‌دلیل خرابی برد ماشین ظرفشویی، سوختن المنت و خرابی سنسورهای داخلی است. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه مقاله علت گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

ارور E15 ظرفشویی بوش

نمایش ارور E15 معمولا به‌دلیل نشت آب به داخل کابین قطعات یا به‌طورکلی خیس شدن قطعات اصلی ماشین ظرفشویی است. این کد خطا چندین عیب را در بر می‌گیرد. برای رفع این ارور، مقاله ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

نمایش علامت شیر آب روی نمایشگر دستگاه

علامت شیر آب در ظرفشویی بوش که معمولا با رنگ قرمز نمایان می‌شود، یکی از ارورهای متداول ماشین ظرفشویی بوش است. این ارور معمولا زمانی رخ می‌دهد که سیستم ورود و خروج آب دچار اختلال شده باشد. ما در مقاله علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش به‌طورمفصل به این مورد پرداخته‌ایم.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب دستگاه

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش ممکن است به‌دلیل گرفتگی مسیر خروجی یا خرابی پمپ باشد. درصورت خرابی پمپ، قطعه اورجینال را از نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش تعمیرآنلاین تهیه کنید.

بیشتربیشتر

پیغام E09 روی نمایشگر ظرفشویی بوش

این ارور نشان‌دهنده گرم نشدن آب است که باعث پایین آمدن کیفیت شست‌وشو و خشک نشدن ظروف بعد از اتمام کار دستگاه می‌شود. تعویض المنت یا تعویض هیت پمپ کامل راه‌حل رفع این عیب است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه کنید یا برای تعمیر ظرفشویی بوش با ما تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

ایجاد صدای بلند ظرفشویی

درصورتی‌که صدای تولیدشده ناشی از برخورد پره آبفشان‌ها با ظروف نباشد، به احتمال زیاد باید دنبال وجود جسم خارجی داخل موتور یا وارد شدن آسیب به موتور باشید. برای رفع این مشکل حتما با مرکز خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

باز نشدن در ماشین ظرفشویی بوش

خرابی لولای در یا شکستگی‌های محل نگهداری زه در ماشین ظرفشویی باعث باز نشدن در می‌شود. در چنین مواقعی معمولا در ماشین ظرفشویی، لولا، طناب‌ها و کابل‌های نگهدارنده در ماشین ظرفشویی بوش نیاز به سرویس یا تعویض دارد. این کار را فقط به کارشناس تعمیر ظرفشویی بوش بسپارید.

بیشتربیشتر

بوی بد ماشین ظرفشویی

همیشه مقداری آب در کناره‌های ماشین ظرفشویی ذخیره می‌شوند تا بخارها به بدنه جذب شده و ظروف خشک شوند. استفاده نکردن بیشتر از دو ماه از دستگاه باعث باقی ماندن آب در کناره‌ها و ایجاد بوی بد می‌شود. در این صورت نیازی به تعمیرات ظرفشویی بوش نیست و فقط کافی است مقاله رفع بوی بد ماشین ظرفشویی بوش را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

خشک نشدن ظروف بعد از اتمام کار ظرفشویی

خشک نشدن ظروف بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی معمولا ناشی از نبود مایع جلادهنده داخل مخزن، خرابی المنت گرمایی،خرابی ترموستات یا حتی چیدمان نادرست ظروف است. برای پی‌بردن به راه‌حل این ایراد، مقاله علت خشک نشدن ظروف در ظرفشویی بوش را مطالعه کنید.

همچنین برای اعزام تکنسین با مرکز تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی بوش چقدر است؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی بوش به‌دلیل ایرادات متنوعی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات ظرفشویی بوش را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد.

بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند.

02آیا خدمات تعمیر ظرفشویی بوش گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. به مدت 6 ماه یا 180 روز بعد از تعمیر دستگاه توسط تعمیر آنلاین، اگر ماشین ظرفشویی از همان ناحیه دچار ایراد مشابه شد، تعمیر آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا رایگان دستگاه را مجدد تعمیر می‌کند. توجه کنید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل این ضمانت نمی‌شود.

03چگونه درخواست تعمیر ظرفشویی بوش را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، تعمیرکار ظرفشویی بوش در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

04تعمیرآنلاین تعمیر چه مدل‌هایی از ماشین ظرفشویی بوش را انجام می‌دهد؟

همه مدل‌های ماشین ظرفشویی بوش از جمله سری SGS، SMS و کلیه سری‌های جدید ماشین ظرفشویی بوش توسط این مجموعه تعمیر می‌شود؛ زیرا همه کارشناسان این مرکز دوره‌های تخصصی مدل‌های مختلف ظرفشویی BOSCH را گذرانده‌اند.

05اگر از تعمیرکار ظرفشویی بوش راضی نباشم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه و اساسی تعمیر آنلاین است. پس درصورت هرگونه نارضایتی از رفتار و تخصص تکنسین، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی در همان لحظه به مسئله رسیدگی می‌کنند.

06در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه تعمیر ظرفشویی بوش بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش نباید پرداخت کنید.

07آیا امنیت حریم شخصی من در حضور تعمیرکار ظرفشویی بوش در محل حفظ خواهد شد؟

بله؛ کلیه کارشناسان تعمیرآنلاین را از میان افراد متعهد و امین انتخاب کرده‌ایم که همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین تعمیرکاران ما تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

08هزینه تعمیر ظرفشویی بوش را چگونه باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین فاکتور و لیبل گارانتی را با احترام تقدیم شما می‌کند. سپس شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

09اگر بعد از حضور تکنسین به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

اگر بعد از حضور تعمیرکار در محل یا عیب‌یابی دستگاه، به هر دلیلی از دریافت خدمات منصرف شدید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

اگر می‌خواهید تعمیر ظرفشویی بوش خود را به تکنسین‌های مجرب بسپارید که در کار خود نهایت تجربه، اطلاعات و صداقت را دارند، به سایت مناسبی مراجعه کرده‌اید. تعمیر آنلاین برند شرکت امید ضمانت پارسیان است که در حال حاضر فوق تخصصی‌ترین دوره‌های تعمیر لوازم خانگی به‌خصوص تعمیرات ظرفشویی بوش را در کشور برگزار می‌کند و بالاترین جامعه آماری مشتری را دارد.

تعمیرآنلاین با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان، در حال حاضر بهترین نمایندگی تعمیر ظرفشویی در تهران و ایران محسوب می‌شود. کسب بهترین عملکرد و رضایت مشتریان در ایران، استفاده از قطعات اورجینال هر برند و داشتن دانش کافی در زمینه تعمیر لوازم برقی از جمله دلایلی است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تهران تعمیر آنلاین استفاده کنند.

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران و ایران

تعمیر آنلاین، یک مرکز تخصصی برای نصب، آموزش و تعمیر لوازم خانگی در کشور است و خدمات پس از فروش برای برندهایی چون بوش، ال جی، سامسونگ و سایر برندهای ایرانی و خارجی را عرضه می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از مطالب منتشرشده در سایت تعمیر آنلاین، مشکلات رایج در تعمیر ظرفشویی بوش، دلایل خرابی و روش رفع آن را یاد بگیرید. بااین‌حال ممکن است برخی از مشکلات، نیاز به ابزار و اطلاعات تخصصی داشته باشند که در این صورت می‌توانید تعمیرات ظرفشویی بوش را به متخصصین تعمیر آنلاین بسپارید. با استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 •  سرعت خدمات رسانی بالا
 • استفاده از تکنسین‌های ماهر و مجرب (با رعایت پروتکل‌های بهداشتی)
 • استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت
 • امکان تعمیر ظرفشویی بوش در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی
 • وجود شفافیت در هزینه‌ها
 • قیمت پایین‌تر از نرخ اتحادیه

در صورتی که تعمیرات ظرفشویی بوش خود را به متخصصان ما بسپارید، کلیه خدمات را با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش بر اساس نوع مشکل دستگاه، هزینه قطعه جدید و اجرت تکنسین تعیین می‌شود؛ بنابراین بدون بازدید از دستگاه و برآورد هزینه‌های تعمیرات، نمی‌توان قیمت قطعی و نهایی را به مشتری اعلام کرد. بااین‌حال، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار و عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بوش، مبلغ ثابت و مشخصی است که در تماس‌های اولیه به شما ابلاغ می‌شود. با مشخص شدن علت مشکل و نحوه برطرف کردن آن، هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش توسط تکنسین محاسبه و به شما اطلاع داده می‌شود.

به شما اطمینان می‌دهیم که قیمت پیشنهادی توسط تعمیرکار ظرفشویی بوش بر اساس قیمت قطعه و اجرت تعمیر محاسبه می‌شود که معمولا پایین‌تر از قیمت اعلام‌شده توسط اتحادیه است. در صورت موافقت شما مشتریان عزیز با مبلغ پیشنهادی، تکنسین فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را شروع کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن، کار را به اتمام می‌رساند. در نهایت نیز فاکتور رسمی با جزئیات کامل به همراه برچسب گارانتی ۶ ماهه تقدیم شما عزیزان می‌شود.

نحوه دریافت خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش

برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین فقط کافی است با شماره تلفن 02145396 تماس بگیرید یا درخواستتان را از طریق همین صفحه به اطلاع ما برسانید. کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی بوش در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس می‌گیرند. بعد از هماهنگی زمان و مکان اعزام نیرو، تعمیرکار ظرفشویی بوش در محل حاضر شده و شروع به عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بوش می‌کند.

بعد از یافتن عیب دقیق، هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش به اطلاع شما می‌رسد و در صورت موافقتتان، فرایند تعمیر ظرفشویی بوش bosch توسط تعمیرکار شروع می‌شد. در انتها نیز کارشناس تعمیر ماشین ظرفشویی بوش‎، فاکتور هزینه‎‌ها را به همراه برگه گارانتی 6 ماهه تقدیم شما عزیزان می‌کند.

 عیب یابی: اولین گام در تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

درصورتی‌که عیبی در ظرفشویی شما رخ دهد، کدهای به‌خصوصی را روی نمایشگر دستگاه مشاهده خواهید کرد. در ماشین ظرفشویی بوش کد خطاها و ارورهای مختلفی از جمله ارور e02، e16، e15، e24 و e09 وجود دارد. با مطالعه مقاله ارورهای ظرفشویی بوش می‌توانید گاهی اوقات خودتان برای تعمیرات ظرفشویی بوش اقدام کنید. در این مقاله علاوه‌بر معرفی این مشکلات، به توضیح راه‌حل نیز پرداخته شده است. درصورت نیاز به راهنمایی نیز می‌توانید با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین تماس بگیرید و از مشورت متخصصان ما بهره‌مند شوید.

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران و سایر شهرهای ایران

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیرات ظرفشویی بوش تهران و سایر شهرهای ایران دریافت می‌کنیم که رایج‌ترین آن‌ها را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم. شما نیز در صورت مواجهه با هر یک از این ایرادات می‌توانید کارهای ابتدایی را انجام دهید و در صورت برطرف نشدن مشکل، درخواستتان را با ما در میان بگذارید. در ادامه به بررسی ایراداتی می‌پردازیم که سبب درخواست خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.

تعمیر ظرفشویی بوش به‌دلیل روشن نشدن

روشن نشدن ماشین ظرفشویی BOSCH یکی از ایرادات رایجی است که در برخی موارد توسط خودتان قابل‌حل است. در صورت بروز این مشکل، ابتدا دوشاخه و پریز برق را بررسی کنید و از سلامت آن‌ها مطمئن شوید؛ سپس فیوزها و همچنین وجود جریان برق در پریز را به وسیله فازمتر بررسی کنید.

اگر مشکل از موارد فوق نباشد، نوبت به بررسی قفل و میکروسوئیچ در است؛ زیرا در صورت اختلال در این قطعات و بسته نشدن در ماشین ظرفشویی BOSCH دستگاه روشن نخواهد شد. در صورت سالم بودن قفل و میکروسوئیچ باید تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی کنید. بررسی این قطعات خصوصا در زمانی که پمپ تخلیه دستگاه نیز کار نمی‌کند، اهمیت بیشتری دارد.

درصورتی که با انجام این کارها هنوز هم دستگاه روشن نشد، تعمیر ظرفشویی بوش را به تکنسین متخصص بسپارید.

تعمیرات ظرفشویی بوش درصورت ایجاد صدای بلند

ماشین ظرفشویی بوش هنگام کار معمولا مقدار کمی سروصدا دارد؛ اما اگر این صدا بیش از حد معمول باشد، باید تعمیرات ظرفشویی بوش را جدی بگیرید. ایجاد صدای کم در دستگاه‌های بدون صدا نیز معمولا نشان‌دهنده اختلال در عملکرد آن است.

در صورت ایجاد صدا در ظرفشویی ممکن است ایراد از پمپ دستگاه باشد. در این صورت توصیه می‌کنیم تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نیروی متخصص بسپارید. در برخی مواقع ممکن است صدای ناخوشایند به‌دلیل چیدمان ظروف باشد. همچنین خرابی بازوهای آب‌پاش یا خارج شدن آن‌ها از جای خود و برخورد با ظروف از جمله مواردی است که منجر به تولید صدای بالا هنگام کار کردن می‌شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش در تعمیرآنلاین

درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به‌خاطر وجود بوی بد در دستگاه

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی بوش یکی از ایراداتی است که در بسیاری از مواقع می‌توانید بدون نیاز به حضور متخصص، آن را برطرف کنید. راه‌حل این مشکل بسیار ساده است. برای این کار، ابتدا شلنگ تخلیه دستگاه را بررسی کنید. ممکن است جمع شدن پسماند در این لوله باعث مسدود شدن و ایجاد بوی نامطبوع شود. بعد از این کار به بررسی بازوهای آب‌پاش بپردازید؛ زیرا ماندن پسماند لای این قطعه نیز از رایج‌ترین دلایل ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی است. چنانچه با وجود انجام چنین کارهایی باز هم بوی بد دستگاه رفع نشد، از تعمیرکار ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین کمک بخواهید.

تعمیرات ظرفشویی بوش به‌دلیل خشک نشدن کامل ظروف

گاهی اوقات ممکن است پس از اتمام کار ظرفشویی، ظروف خشک نشده یا پس از باز کردن در ماشین ظرفشویی، آب از دستگاه جاری شود. در این مورد احتمالا پمپ تخلیه دستگاه دچار خرابی یا اختلال شده یا مسیر پمپ تخلیه با مواد غذایی باقی‌مانده روی ظروف مسدود شده است. برای رفع این مشکل، ابتدا دریچه مخزن تخلیه را بررسی کرده و در صورت گرفتگی، آن را تمیز کنید. درصورت برطرف نشدن مشکل با تعمیرآنلاین تماس گرفته و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعویض پمپ تخلیه را به متخصصان ما بسپارید. به‌این‌ترتیب، تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان اعزام خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی بوش درصورت نشت آب

نشت آب از ماشین ظرفشویی یکی از ایراداتی است که علاوه‌بر آسیب زدن به دستگاه، باعث کثیفی محیط و آسیب رسیدن به سایر وسایل مجاور دستگاه می‌شود. این ایراد معمولا ناشی از پاره شدن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه یا ترک خوردن واشرهای دور در دستگاه است. برای حل مشکل نشتی آب، ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

درصورت خرابی پمپ تخلیه، توصیه می‌کنیم تعمیر آن را به تعمیرآنلاین، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش تهران، بسپارید. درصورت سالم بودن پمپ، واشرهای دور در را بررسی کرده و قطعات ترک‌خورده یا شکسته را تعویض کنید. پس از بررسی و تعمیر واشرهای دور در به سراغ شلنگ پمپ تخلیه بروید. رفع انسداد شلنگ یا تعویض شلنگ پاره قطعا مشکل نشتی آب را برطرف خواهد کرد. درصورتی‌که برای باز کردن ماشین ظرفشویی بوش نیاز به راهنمایی داشتید، حتما از راهنمایی‌های تلفنی کارشناسان تعمیر ظرفشویی بوش در تهران کمک بگیرید.

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیرات ظرفشویی بوش به‌دلیل آبگیری نکردن

یکی دیگر از رایج‌ترین درخواست‌ها برای تعمیر ظرفشویی بوش تهران، انجام نشدن آبگیری صحیح و کامل در دستگاه است. ماشین ظرف‌شویی بعد از آب‌گیری کامل و وجود سطح معینی از آب داخل دستگاه شروع به کار می‌کند؛ بنابراین هرگونه مشکل در روند آب‌گیری باعث اختلال در عملکرد دستگاه خواهد شد.

خرابی شیر ورودی آب دستگاه، مسدود شدن مسیر ورود آب با ذرات باقی‌مانده غذا، خرابی تایمر و سوئیچ شناور باعث بروز مشکل در ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.

برای برطرف کردن این ایراد، ابتدا شیر آب ورودی را بررسی کنید و به رفع مشکل انسداد یا خرابی قطعات آن بپردازید. درصورت برطرف نشدن مشکل، باید به سراغ تایمر و سوئیچ شناور بروید. برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش حتما از متخصصان تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

در صورت بروز هرگونه اختلال در ماشین ظرفشویی بوش، درخواست تعمیرات ظرفشویی بوش را از طریق سایت تعمیر آنلاین با ما در میان بگذارید. تکنسین‌های تعمیر آنلاین در کمتر از ۶۰ دقیقه بعد از ثبت درخواست، در محل حاضر شده و اقدامات لازم برای عیب‌یابی، تخمین هزینه و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را انجام می‌دهند. با خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش تعمیر آنلاین و گارانتی 6 ماهه این شرکت خیالتان بابت هرگونه خرابی دستگاه راحت خواهد بود.

سوالات و نظرات خود را درباره تعمیر ظرفشویی بوش bosch در قسمت نظرات با ما و سایر مخاطبان تعمیر آنلاین به اشتراک بگذارید. متخصصان ما در اسرع وقت به سوالاتتان پاسخ خواهند داد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 1 بهمن 1398 عباس معینی پاسخ دهید

  سلام روز خوش -من چهار روزه دستگاه ظرفشویی بوش رو خریداری کردم ولی اخر شستشو که کارش کلا تموم میشه اب داخل دستگاهم جمع شده با فروشگاهی که خریداری کردم هم تماس گرفتم گفتن طبیعی هستش…به نظر شما هم این ایراد طبیعی هست و مشکلی نداره و بعداا باید با چی این آب رو خالی کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر ظروف خشک هستن و فقط مقداری رطوبت در کف و اطراف دستگاه و یا زیر فیلتر قرار دارد، طبیعی می باشد. اما در صورتی که در کف دستگاه شما آب جمع می شود، ماشین ظرفشویی شما دچار ایراد می باشد و توصیه ما این است که از خدمات گارانتی بوش استفاده کنید.

 • 4 اسفند 1399 موسی زاده پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر من 3ساله دستگاه ظرفشوییم رو خریداری کردم ولی جدیدا ظرفا رو خیلی کثیف میشوره …حتی از جرم گیر مخصوص و ژل وقرص مخصوص هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت..میشه راهنماییم کنید که ایا این ایراده ؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   احتمالا دستگاه شما نیاز به سرویس سالیانه و مخزن شویی دارد. اگر با جرمگیری ظرفشویی هم باز مشکل دستگاه حل نشد حضور تکنسین الزامی می باشد.

 • 6 اسفند 1399 خلیلی پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر من یک ظرفشویی بوش دارم ارور 9 میداده جرمگیر داخلش رفتم مدتی ازش استفاده نکردم الان ارور نمیزنه ایا ایراد برطرف شده؟!

 • 7 اسفند 1399 خانم مهری دانش پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل عزیز یک سوال از خدمتتون داشتم به تازگی نقل مکان کردیم و میخواهم به مدت یکسال از ظرفشویی بوش هم استفاده نکنم آیا باید نکات خاصی رو رعایت کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   توصیه ما این است که تا جایی که امکان دارد ماشین ظرفشویی خود را بدون استفاده نگذارید اما در صورت لزوم، موارد زیر را انجام دهید.
   1- مخزن نمک ماشین ظرفشویی را به صورت کامل تخلیه کنید.
   2- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود خارج کرده و یک دستمال در کف دستگاه بگذارید تا رطوبت را به خود جذب کند.
   3- در صورت امکان درب ماشین ظرفشویی به مدت یک هفته باز باشد.

 • 9 اسفند 1399 ساداتی پاسخ دهید

  خدا به کسب و کارتون برکت بده. ظرفشویی من ارور ۱۵ میداد ی تعمیرکار از شرکت (نام شرکت از نظر حذف گردید) اومد گفت باید دستگاه رو ببرن من قبول نکردم بعد زنگ زدم به این شرکت اومد تو خونه مشکل رو حل کرد هزینه هم تا حدی کمتر گرفتن. از همه ممنون بخصوص آقای محمدیان بابت پشتیبانی قوی
  ساداتی

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   از اعتماد جنابعالی به مجموعه سپاسگزاریم. با تشکر

 • 12 اسفند 1399 یاسمی پاسخ دهید

  از تمامی خدمات خوبتون ممنون هستم. سرعت و تخصص عالی بود اما ی پیشنهاد دارم و اون اینکه توی سایتتون ی پرتال گزارش کار بزارید مثل دیجیکالا و …
  اگر اینجور بشه خیلی عالی میشه دم تیم خوبتون گرم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   با تشکر از نظر شما. حتما در پروسه رشد خدمات تعمیرآنلاین این موضوع را در نظر خواهیم گرفت تا رضایت شما به صورت کامل جلب شود.

 • 13 اسفند 1399 مریم پاسخ دهید

  سلام من ظرفشوییم ارور e09 میده یعنی چی؟ سه ساله که خریدم شهرستان هستم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در یک مقاله تخصصی به بررسی این ارور پرداختیم ایم.
   ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش

   • 14 مرداد 1400 هما شهری پاسخ دهید

    سلام وقت بخیر من سه سال ماشین رو خریدم شهرستان هستم ماشین بعد از اتمام شستشو ارور E09میده آیا در منزل تعمیر انجام میشه؟؟ممنون از پاسخگوییتون

    • 16 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     این ارور مربوط به هیت پمپ ماشین ظرفشویی شما می باشد و در منزل تعمیرات انجام می شود.

 • 15 اردیبهشت 1400 لیلا پاسخ دهید

  سلام یه ظرفشویی دارم جدیدا ارور e15میده باید چکار کنم ؟کلا
  2سال هم هست که خریداری کردم

 • 28 اردیبهشت 1400 مریم جلالی پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر اینکه میگن زمان شستشو این دستگاه خیلی طولانی هست،درسته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ظرفشویی های بوش زمان شستشو از حدود 20 دقیقه تا 3 ساعت 50 دقیقه را دارا می باشد. اما معمولا یک شستشوی نرمال حدود یک ساعت و نیم زمان می برد.

 • 28 اردیبهشت 1400 محمد رضا پاسخ دهید

  سلام
  من به دلیل ریختن زیاد مایع ظرفشویی ماشین پر از کف شد و کف ها رو من خالی کروم اما خطاe15داده الان باید چیکار کنم؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   سنسور نشتی آب فعال شده است. احتمال دارد مشکلی برای دستگاه بوجود نیامده باشد و پس از چند ساعت مشکل ماشین ظرفشویی شما حل شود.

 • 28 اردیبهشت 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر .دستگاه من رومیزی هستش جدیدا آب به داخل دستگاه پمپ نمیشه ولی خروجی عمل میکنه .مشکل دستگاهم چی هستش ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر تمامی مراحل درست عمل می کند و فقط آب تخلیه نمی شود، ایراد از پمپ ماشین ظرفشویی می باشد.
   توصیه ما این است ابتدا فیلتر دستگاه را بررسی و تمیز کنید و در صورت عدم رفع عیب با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

 • 8 خرداد 1400 طباطبایی پاسخ دهید

  با سلام، جدیدا یک ظرفشویی بوش دست دوم اما نسبتا نو خریداری کردم؛ تاحالا دو سه بار ازش استفاده کردم اما هربار پس از شست و شو کف ماشین ظرفشویی، حجم نسبتا بالایی حباب های ریز سفید رنگ جمع میشه که خیلی شبیه کف میمونه اما به نظرم کف نیست چون تا در ماشین رو باز میکنم در عرض چند ثانیه کلا محو میشه و موقع محو شدن صدای جیلیز ویلیز میده و روی بعضی قسمت های ظروف هم از همون مواد که شبیه کف میمونه اما حالت لزج بودن نداره، جمع میشه. بار اول بدون مایع جلادهنده ماشین رو روشن کردم و کاملا خوب ظروف رو تمیز کرد و این مشکل پیش نیومد، اما بعد از اینکه مایع جلادهنده توی ماشین ریختم هربار ازش استفاده میکنم، این مشکل پیش میاد. میشه راهنمایی کنید

  • 8 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   درب مخزن مایع جلادهنده نشتی دارد. یا باید تعویض شود و یا اینکه از شوینده هایی استفاده کنید که نیاز به جلادهنده ندارند. توصیه ما این است که از قزص های کوانتوم فینیش استفاده کنید که نیاز به جلادهنده ندارند و کیفیت شستشوی بالاتری دارند.

 • 8 خرداد 1400 طباطبایی پاسخ دهید

  ممنون از راهنماییتون، ببخشید میشه توضیح بدید چجوری درب مخزن مایع جلادهنده رو تعویض کنم؟

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در برخی مدل ها درب تک موجود نبوده و باید کل دیسپنسر یا همان جاقرصی ماشین ظرفشویی تعویض شود. اما در برخی مدل های درب تنها تعویض می شود و با کشیدن درب به سمت بالا درب جدا می شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

 • 9 خرداد 1400 همدانی پاسخ دهید

  متاسفانه مدتی است که در ماشین ظرفشویی بوش ما میفته زمین یعنی اگر با دست نگهش ندارم میفته پایین. آیا راهی داره خودمون حل کنیم و علتش چیه؟

  • 9 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا لولا و یا بندهای نگهدارنده لولای درب ظرفشویی بوش آسیب دیده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. علت این اتفاق فشار زیاد به بدنه بیرونی و یا ضربه به بدنه دستگاه می باشد.

 • 17 تیر 1400 ف.فرجی پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ماشین ظرفشویی بوش ما تا روشن میشه آب ازگوشه ماشین بیرون میریزه ودرآخرهم خاموش نمیشه همش ی صدای مثل دمیدن هوا میده وبه اجبار ما ماشین جلومیکشیم وازبرق درمیاریم عملا ازدستمون افتاده

  • 19 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   دستگاه شما از کنار لولا نشتی آب دارد و نیاز به تعمیرات دارد. صدای دمیدن هوا هم به علت نشتی آب به کف دستگاه هست که احتمالا ارور E15 روی نمایشگر ظاهر می شود و با رفع ایراد اول مشکل لباسشویی حل میشود.

 • 12 مرداد 1400 علی رجب پور پاسخ دهید

  ماشین خطا f23میزنه درب هم باز نمیشه از چی هست؟

 • 25 مرداد 1400 رضا رضایی پاسخ دهید

  برخورد رضایتبخش و پشتیبانی عالی

 • 25 مرداد 1400 سپیده پاسخ دهید

  باسلام ازپیگیری شما راضی بودم باتشکر

 • 20 شهریور 1400 مرتضی قربانی پاسخ دهید

  با سلام. ماشین ظرفشویی ما به تازگی از داخل سینک ظرفشویی وقتی استفاده میکنیم آب کثیف وارد ماشین میشه. لطفا راهنمایی کنید. ممنون از شما

  • 21 شهریور 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   ماشین ظرفشویی شما ایرادی ندارد و این مشکل به علت مشکل در اتصالات زیر سینک ظرفشویی شما می باشد و آب داخل دستگاه می شود. نیاز به بازدید توسط کارشناس تاسیسات می باشد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.