تعمیر آنلاین نمایندگی بیش از ۶ برند مطرح ایرانی و اروپایی را به عهده دارد. کارشناسان و تکنسین‌های تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزش تخصصی، خدمات تعمیر انواع چای ساز را با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت عالی عرضه می‌کنند. کلیه خدمات تعمیر آنلاین با ۶ ماه گارانتی و فاکتور رسمی انجام می‌شوند.

خدمات تعمیر چایساز در تعمیر آنلاین

هدف شرکت تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آنلاین جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. ازهمین‌رو کلیه خدمات این مجموعه را حول همین هدف شکل داده‌ایم. از مهم‌ترین مزایای خدمات تعمیر چای ساز در تعمیر آنلاین می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کارشناسان تعمیر آنلاین هنگام تعمیر انواع چای ساز فقط از قطعات اورجینال هر برند استفاده می‌کنند.
  • کلیه خدمات تعمیر چایساز در این مجموعه با گارانتی ۶ ماهه عرضه می‌شود.
  • در انتهای کار فاکتور رسمی با جزئیات کامل برایتان صادر می‌شود.
  • همه کارشناسان و تکنسین‌های تعمیر آنلاین دوره‌های تخصصی تعمیر چای ساز لمسی و غیرلمسی را گذرانده‌اند.
  • هزینه تعمیر چای ساز در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها پایین‌تر از نرخ اتحادیه است.

تعمیر چایساز در تعمیر آنلاین به دو صورت ممکن است. شما می‌توانید درخواست پیک بدهید تا پیک مجموعه دستگاه را حمل کند یا درخواست تعمیر چای ساز در محل را داشته باشید. در صورت مورد دوم، کارشناس مربوطه در کمتر از یک ساعت با شما هماهنگ کرده و در منزلتان حاضر می‌شود. البته خودتان هم می‌توانید در صورت امکان، چای ساز را برای تعمیر به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین بیاورید.

تعمیر انواع چای ساز در تعمیر آنلاین

رایج‌ترین دلایل برای تعمیر چای ساز در محل

روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیر چای ساز شرق تهران یا سایر مناطق به ما داده می‌شود که در این بخش می‌خواهیم به پرتکرارترین آن‌ها بپردازیم. از مهم‌ترین دلایل نیاز به تعمیر انواع چای ساز می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

عیب یابی و تعمیر چای ساز درصورت خاموش شدن دستگاه قبل از جوشیدن آب

در ساختار چای ساز از یک سنسور، ترموستات یا بی متال برای اندازه‌گیری دمای آب استفاده شده است. زمانی که دمای آب داخل چای ساز به ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد برسد، این سنسورها فعال شده و با تغییر حالت جریان برق را قطع می‌کنند. اگر سنسور یا ترموستات دستگاه به هر دلیلی دچار خرابی شود، دستگاه معیوب شده و خاموش نمی‌شود. در چنین شرایطی تعمیرکار باید قطعه موردنظر را عوض کند تا دستگاه مانند روز اول شروع به کار کند.

تعمیر چایساز درصورت خاموش نشدن دستگاه بعد از جوشیدن آب

بی متال از دو ورقه فلز ناهم‌جنس ساخته شده است که مقاومت‌های مختلفی در برابر دما دارند. زمانی که دمای آب به ۱۰۰ درجه می‌رسد، این دو فلز از هم فاصله می‌گیرند و کلید چای ساز قطع می‌شود. جرم‌گرفتگی بیش از حد این قطعه باعث اختلال در عملکرد آن شده و به این‌ترتیب دستگاه بعد از رسیدن به دمای جوش خاموش نمی‌شود. در چنین شرایطی تعمیر کار چای ساز با تعویض قطعه بی متال به تعمیر آن می‌پردازد.

تعمیرات چای ساز با قطعات اورجینال

تعمیر چای ساز لمسی درصورت نشتی

نشتی آب از کف دستگاه یکی دیگر از مشکلات رایج است. آب معمولا از قسمت کف دستگاه و نقطه اتصال کتری به صفحه چای ساز نشت می‌کند. در صورت بروز این مشکل، باید کف دستگاه عوض شود. تعویض این قطعات را به تعمیر آنلاین بسپارید تا با استفاده از قطعات اورجینال دستگاهتان مانند روز اول سالم شود.

علت گرم نشدن قوری چای ساز

قوری چای ساز روی یک صفحه قرار می‌گیرد که با استفاده از یک المنت، گرمای ملایمی برای دم کردن چایی تولید می‌کند. سوختن المنت‌ها یا سنسورهای دستگاه باعث گرم نشدن صفحه و در نتیجه گرم نشدن قوری خواهند شد. در چنین مواقعی، تعمیر کار برد، کلیدهای پاور و المنت را بررسی و قطعات آسیب‌دیده را تعویض یا تعمیر می‌کند.

علت قطع شدن فیوز برق به‌محض روشن کردن چای ساز

در صورت بروز اتصال کوتاه در چای ساز، فاز و نول اتصالی کرده و همزمان با روشن شدن دستگاه فیوز برق ساختمان قطع می‌شود. تعمیرکار برای تعمیر چای ساز در چنین شرایطی برد الکترونیکی و المنت را بررسی کرده و با پیدا کردن قطعه معیوب عیب دستگاه را برطرف می‌کند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر چایی ساز در تهران

تعمیر آنلاین؛ مرکز معتبر تعمیر انواع چای ساز در تهران

تعمیر آنلاین یک شرکت معتبر خدماتی است که با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری، انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی را عرضه می‌کند. با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین، نیروی متخصص به منزلتان اعزام شده یا پیک به سمت منزل فرستاده می‌شود. با استفاده از خدمات تعمیراتی تعمیر آنلاین از مزایایی مانند تعمیر با کمترین هزینه، ضمانت ۱۸ ماهه و تعمیر در سریع‌ترین زمان ممکن بهره‌مند خواهید شد. برای ثبت سفارش با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم مربوطه را در سایت تکمیل کنید.