تعمیر چایساز بوش

تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز بوش به‌دلیل قطعات حساسی که دارد، باید توسط تعمیرکار متخصص یا نمایندگی بوش انجام شود. با مراجعه به نمایندگی تعمیر چای ساز بوش از کیفیت خدمات عرضه‌شده مطمئن خواهید بود و دیگر نیاز نیست نگران خرابی‌های مکرر دستگاه باشید.

تعمیر آنلاین سال‌ها است که به‌عنوان نمایندگی چای ساز بوش در تهران فعالیت می‎کند. کارشناسان تعمیر آنلاین با تجربه چندین ساله خود و با استفاده از قطعات اورجینال بوش اقدام به تعمیر چای ساز بوش می‌کنند. اگر می‌خواهید از هزینه‌های مکرر تعمیرات چای ساز بوش جلوگیری کنید، همین حالا درخواستتان را از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» ثبت کنید یا با شماره تلفن 02145396 تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر چایساز بوش

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر چای ساز بوش

با‌وجود کیفیت بالای چای ساز بوش، این دستگاه نیز گاهی به دلایل مختلف خراب می‌شود. بسیاری از ایرادهای چای ساز بوش در میان همه مدل‌ دستگاه‌ این برند رایج هستند. شما می‌توانید برای رفع این ایرادات متداول از خدمات تعمیرات چای ساز بوش در تعمیر آنلاین استفاده کنید. در باکس‌های زیر نیز می‌توانید از ایرادات متداول چای ساز بوش مطلع شوید.

داغ نشدن آب

خرابی یا از کار افتادگی اتصالات المنت باعث داغ نشدن آب می‌شود. تعمیر المنت چای ساز بوش را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن چای ساز بوش

خرابی اتصالات برق، خرابی کلید روشن و خاموش و همچنین وجود اشکال در برد الکترونیکی باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود. برای تعمیر هرکدام از این قطعات چای ساز بوش به حضور تکنسین نیاز است.

بیشتربیشتر

خاموش شدن دستگاه قبل از جوشیدن آب

خرابی سنسور، ترموستات و بی متال و همچنین تضعیف جریان برق و مسدود شدن لوله بخار باعث بروز اشتباه در اندازه‌گیری دمای آب و در نتیجه خاموش شدن دستگاه قبل از به جوش آمدن آب می‌شود. برای تعمیر چای ساز بوش در تهران درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

خاموش نشدن چای ساز بعد از جوشیدن آب

خرابی ترموستات و بروز ایراد در سنسور کنترل دما از مهم‌ترین دلایل خاموش نشدن چای ساز بعد از جوشیدن آب می‌شود. تعمیرات چای ساز بوش در چنین شرایطی به مهارت تعمیرکار حرفه‌ای نیاز دارد.

بیشتربیشتر

نشتی آب از کف دستگاه

نشتی آب از کف دستگاه و نقطه اتصال کتری به صفحه چای ساز یکی از مشکلات رایج است. برای تعمیر چای ساز بوش در چنین شرایطی کف دستگاه باید عوض شود.

بیشتربیشتر

گرم نشدن قوری چای ساز

خراب شدن یا سوختن المنت‌ها و سنسورهای دستگاه باعث گرم نشدن صفحه و در نتیجه گرم نشدن قوری می‌شود. تعمیر کار با تعمیر برد، کلید پاور یا المنت به رفع مشکل می‌پردازد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیر چای ساز بوش را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیرات چای ساز بوش می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش را در سایت تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، پیک مجموعه برای دریافت دستگاه به محل اعزام می‌شود. همچنین می‌توانید به‌صورت حضوری چای ساز را به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین بیاورید.

02آیا تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیر چای ساز بوش است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، از کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و کد آیسیک برخوردار است و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند. این مجموعه با اخذ نمایندگی تعمیر چای ساز بوش در تهران تعمیر انواع مدل‌های چای ساز بوش را انجام می‌دهد.

03آیا خدمات چای ساز بوش گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند شیشه و قطعات لاستیکی مشمول گارانتی نمی‌شود.

04در صورت بروز مجدد عیب آیا باید دوباره هزینه تعمیر بپردازم؟

خیر. درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات تعمیر چای ساز بوش، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

05هزینه تعمیرات چای ساز بوش را باید چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. برای تسویه صورت‌حساب می‌توانید مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

06هزینه تعمیر چای ساز بوش چقدر است؟

هزینه تعمیر چای ساز قبل از عیب‌یابی مشخص نیست. بااین‌حال، قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات می‌توانید از اجرت خدمات مطلع شوید.

کارشناسان تعمیر آنلاین در راستای جلب رضایت و رفع نیاز شما مشتریان عزیز، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات عرضه می‌کنند. ازهمین‌رو باکیفیت خدمات را می‌توانید با قیمتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه از تعمیر آنلاین دریافت کنید. به یاد داشته باشید که کلیه خدمات این مجموعه با 6 ماه گارانتی بی‌قیدوشرط همراه است.

نمایندگی تعمیر چای ساز بوش در تهران

تعمیر آنلاین نمایندگی بیش از 6 برند اروپایی و آسیایی را بر عهده دارد. متخصصان این مجموعه دوره‌های آموزشی تعمیر چای ساز بوش را گذرانده‌اند و به‌خوبی به کلیه ایرادات احتمالی و ساختار انواع مدل‌های چای ساز و کتری برقی بوش آشنایی دارند. به همین خاطر تعمیر آنلاین کلیه خدماتش را با 6 ماه گارانتی عرضه می‌کند تا خیالتان بابت خرابی مجدد دستگاه در آینده راحت باشد.

برای دریافت خدمات تعمیرات چای ساز بوش می‌توانید دستگاهتان را به‌صورت حضوری به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین بیاورید. علاوه‌بر این، تعمیر آنلاین امکان ارسال چای ساز با پیک مجموعه را نیز برایتان فراهم کرده است. به‌این منظور فقط کافی است درخواستتان را در سایت ثبت کنید تا پیک مجموعه برای دریافت چای ساز بوش به منزلتان فرستاده شود.

رایج‌ترین دلایل برای تعمیرات چای ساز بوش

هرچند ساختار و عملکرد چای ساز چندان پیچیده نیست، اما خرابی این وسیله دلایل متعددی دارد. با زدن یک دکمه روی صفحه یا کتری چای ساز، المنت دستگاه شروع به کار کرده و آب به نقطه جوش می‌رسد. دستگاه سالم بعد از به جوش آمدن آب به‎طورخودکار خاموش می‌شود. وجود مشکل در هر کدام از مراحل کار چای ساز دلایل مختلفی دارد. عیب یابی چایساز بوش باید توسط متخصص انجام شود تا درگیر خرابی‌های مکرر دستگاه نشوید. در ادامه انواع دلایلی را که مشتریان برای تعمیر چای ساز بوش در تهران مطرح می‌کنند، با هم بررسی می‌کنیم.

تعمیر کتری برقی بوش در صورت نشتی آب

نشتی آب از چای ساز یا کتری برقی بوش معمولا از قسمت کف دستگاه و نقطه اتصال آن با صفحه است. در این صورت برای تعمیر چای ساز بوش کفی دستگاه را عوض کنید. تعمیر آنلاین انواع لوازم یدکی چای ساز بوش را به‌طورمستقیم وارد کرده و در تعمیرات استفاده می‌کند. به‌این‎ترتیب با سپردن دستگاهتان به تعمیر آنلاین خیالتان بابت تعمیرات مکرر کتری برقی بوش راحت خواهد شد.

تعمیر چای ساز بوش با قطعات اصل

تعمیر کتری چای ساز بوش درصورت خاموش نشدن دستگاه بعد از جوشیدن آب

خرابی قطعه بی متال یا ترموستات باعث خاموش نشدن چای ساز بعد از جوشیدن آب می‌شود. این قطعات از دو فلز ناهم‌جنس تشکیل شده است که مقاومت مختلفی در برابر دمای 100 درجه دارند. با رسیدن به دمای جوش، این دو فلز از هم فاصله گرفته و کلید خاموش می‌شود. به‌این‎ترتیب جریان برق قطع شده و دستگاه خاموش می‌شود. خرابی ترموستات یا متال بی باعث می‌شود که چای ساز با جوشیدن آب خاموش نشود. متخصصان تعمیر آنلاین با تعویض قطعات چای ساز بوش، دستگاهتان را مانند روز اول سالم می‌کنند.

تعمیر چایساز بوش در صورت خاموش شدن دستگاه قبل از جوشیدن آب

اگر کتری چای ساز بوش قبل از جوشیدن آب خاموش می‌شود، احتمالا سنسورهای دستگاه خراب شده است. با رسیدن به دمای 100 درجه سانتی‌گراد، سنسورهای چای ساز فعال شده و جریان برق را قطع می‌کنند. هرگونه اختلال در سنسورها باعث خاموش شدن چای ساز قبل از جوشیدن آب می‌شود. تعمیر آنلاین با استفاده از لوازم یدکی چای ساز بوش اصل در سریع‎ترین زمان ممکن مشکل دستگاهتان را برطرف می‌کنند.

تعمیرات چای ساز بوش

تعمیر برد چای ساز لمسی بوش درصورت روشن نشدن دستگاه

خرابی برد یکی از رایج‌ترین دلایل روشن نشدن چای ساز است. البته اگر دستگاهتان روشن نمی‌شود، اول از همه دوشاخه برق را بررسی کنید و از وجود جریان برق داخل دستگاه مطمئن شوید. سپس اگر مشکل هنوز وجود داشت، تعمیر برد چای ساز بوش را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

خرید لوازم یدکی چای ساز بوش از تعمیر آنلاین

اگر امکان تعمیر چای ساز بوش در تهران را ندارید یا خودتان در این کار حرفه‌ای هستید، لوازم یدکی چای ساز بوش را می‌توانید از تعمیر آنلاین سفارش دهید. این مجموعه علاوه‌بر تعمیر چای ساز بوش، انواع قطعات چای ساز بوش را هم به شما عزیزان در سراسر ایران عرضه می‌کند. کلیه قطعات موجود در تعمیر آنلاین با 6 ماه گارانتی همراه است.

تعمیر چایساز بوش در سریع‌ترین زمان ممکن

بررسی هزینه تعمیر چایساز بوش

هزینه تعمیر چای ساز بوش به عوامل مختلفی مانند مدل دستگاه، ایراد چای ساز و همچنین قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد. ازهمین‌رو، اعلام هزینه تعمیرات چای ساز بوش قبل از عیب‌یابی توسط متخصص امکان‌پذیر نیست. بااین‌حال برای آرامش شما عزیزان، متخصص تعمیر آنلاین بعد عیب‌یابی، هزینه دقیق تعمیرات چای ساز بوش را به شما اعلام کرده و بعد از موافقتتان، فرایند تعمیر را آغاز خواهد کرد. همچنین به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیر چای ساز بوش در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها کمتر از نرخ اتحادیه خواهد بود.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی چای ساز بوش در تهران

تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیر چای ساز بوش در تهران است که انواع مدل‌های کتری برقی و چای ساز بوش را با قیمت مناسب و گارانتی 6 ماهه به شما عزیزان عرضه می‌کند. با ثبت سفارش در تعمیر آنلاین پیک مجموعه با شما هماهنگ کرده و در زمان و مکان مقرر برای دریافت چای ساز حاضر می‌شود. بعد از تعمیر نیز دستگاه سالم توسط پیک برایتان ارسال می‌شود. برای ثبت سفارش فقط کافی است از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» اقدام کنید یا با شماره تلفن 02145396 تماس بگیرید.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر چایساز بوش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.