ویژگی های خدمات تعمیر آنلاین

پشتیبانی همه جانبه

تعمیرآنلاین در هر مرحله از ثبت سفارش خدمات در کنار شماست و در صورت ایجاد هرگونه مشکل در روند دریافت تعمیرات ، تیم پشتیبانی مجموعه در کمترین زمان ممکن به بررسی موضوع پرداخته و تا هنگام رفع کامل مسئله همراه شما خواهند بود.


 

 

تکنسین های مجرب و بااخلاق

از مهمترین الویت های مجموعه تعمیرآنلاین حفظ بستری امن در ارائه خدمات به مشتریان است و بر این مبنا با در اختیار گرفتن کادری مجرب و حرفه ای و با رعایت همه جانبه اصول اخلاقی ، همواره و مستمر در حفظ حریم شخصی شما کوشا خواهد بود.


 

 

 6 ماه ضمانت خدمات

برای دریافت خدمات با خیالی آسوده اقدام کنید زیرا برای شما مشتریان گرامی تعمیرات انجام شده به مدت 180 روز معادل 6 ماه از سال جاری ، شامل گارانتی مجموعه تعمیرآنلاین میشود و با تکیه بر ضمانت اعلام شده ، در صورت بروز ایراد مجدد در خدمت شما خواهیم بود.


 

 

سرعت بالای خدمات

مجموعه تعمیرآنلاین بر این است که به محض ثبت سفارش مشتریان چه به هنگام تماس مستقیم و چه از طریق تکمیل فرم در سایت ، در سریع ترین زمان ممکن برای هماهنگی های لازم و دریافت اطلاعات مشتری اقدام نموده و خدمات درخواستی را بلافاصله به کارشناسان تعمیرآنلاین برای بررسی و مراجعه حضوری ارجاع دهند.


 

 

اعلام هزینه قطعی تعمیرات

رضایت مشتری در گرو اطلاع یافتن از هزینه ای است که به منظور دریافت خدمات پرداخت خواهد کرد زیرا با آگاهی قبلی از قیمت های اعلام شده در صورت میل و رضایت خویش اقدام به تعمیر دستگاه خود مینماید. تعمیرآنلاین با ارائه این ویژگی در مسیر کسب رضایت مشتری قدم نهاده و باعث آسودگی خاطر مشتریان مجموعه خود شده است.

 

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18