بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

به سایت رسمی نمایندگی آاگ AEG و مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خوش آمدید. این مرکز با تمرکز به روی تعمیرات این برند آلمانی، قوی ترین تیم تعمیراتی کشور را دارا بوده و تعمیرکاران این مرکز از زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان آاگ در ایران می باشند. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

تعمیر ظرفشویی آاگ

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

به علت گستره ی وسیع ایرادات ماشین ظرفشویی، نمی توان هزینه دقیق برای تعمیرات آن بیان نمود اما می توان این تضمین را داد که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ توسط تعمیرآنلاین به دلیلی عدم وجود واسطه، پایین ترین حالت ممکن خواهد بود.

معمولا دستمزد تعمیرات کارشناسان این مرکز از نرخ اعلام شده توسط اتحادیه نیز کمتر می باشد.

از سوی دیگر نیز قیمت قطعات اصلی بر اساس سایت رسمی آاگ آلمان محاسبه می شود.

شش ماه ضمانت پس از انجام تعمیرات از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد. این تضمین وجود دارد که پس از تعمیرات اگر تا شش ماه همان ایراد مجددا تکرار شود شما می توانید از گارانتی تعمیرات قبلی استفاده نمایید.

اگر مشکل دستگاه شما در دوران گارانتی مجددا تکرار شود شما هیچ هزینه ای بابت تکرار تعمیرات نباید پرداخت نمایید.

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

بله. این شرکت نمایندگی رسمی آاگ در تهران بوده و به صورت تخصصی تعمیر ظرفشویی آاگ در ایران را انجام می دهد.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

آب وارد ظرفشویی آاگ نمی شود
Read More
ورود آب به ماشین ظرفشویی بر عهده آکو استاپ می باشد . آکو استاپ قطعه ای است که شامل یک بوبین فرمان – یک شیر برقی و یک شلنگ ورود آب می باشد . این قطعه فرمان برد ظرفشویی آاگ را اجرا کرده و باعث ورود آب به ظرفشویی می شود. پس زمانی که آب وارد دستگاه نمی شود یا برد آسیب دیده است و یا آکو استاپ نیاز به تعویض و سرویس دارد .
ارور I50 در ظرفشویی آاگ به چه معناست
Read More
این پیغام به معنای اختلال در عملکرد موتور و هیت پمپ ظرفشویی می باشد . زمانی که ارور ۵۰ در ماشین ظرفشویی به نمایش در بیاید می بایستی موتور به صورت کامل بازدید و در صورت نیاز سرویس و یا تعمیر شود
ظرفشویی آاگ هر چند وقت یکبار نیاز به جرم گیری دارد؟
Read More
هر ماه یکبار یک بسته ۴۰ الی ۵۰ گرمی جرم گیر ظرفشویی AEG را در داخل جای قرص خالی کنید و دستگاه را بر روی درجه قوی که آب را ۷۰’C گرم میکند قرار دهید . لازم به ذکر است به هیچ وجه در برنامه جرم گیری از داخل ظرفشویی ظرف نگذارید.
ظرفشویی آاگ آب را گرم نمیکند
Read More
وظیفه گرم نمودن آب در ماشین ظرفشویی بر عهده المنت می باشد. در سری های قدمی ظرفشوییهای آاگ المنت به صورت قطعه ای مستقل عمل می نمود اما در سری های جدید این ماشین ظرفشویی المنت جزیی از موتور دستگاه شده و با نام هیت پمپ شناخته می شود . زمانی که این قطعه آسیب ببیند آب گرم نمی شود . البته در مواقعی نیز ایرادات بردی و یا سنسورها باعث به وجود آمدن این عیب می شوند .
بدنه ماشین ظرفشویی آاگ برق دارد
Read More
حالت برق گرفتی بدنه به صورت کلی ایراد نیست بلکه به علت عدم وجود چاه ارت و سیم اتصال به زمین در محل نصب دستگاه می باشد . اگر منزل شما سیستم ارت دارد پس می بایست ارت منزل چک شود و اگر ارت ندارد برای جلوگیری از برق گرفتی لحظه ای پای خود را عایق نمایید ( به کمک فرش و یا دمپایی )
ظرفشویی آاگ آب را تخلیه نمی کند
Read More
وظیفه تخلیه آب بر عهده پمپ ماشین ظرفشویی آاگ می باشد . معمولا عمر مفید پمپ ها بین ۵ تا ۷ سال متغیر است . معمولا پمپ به یکباره نمی سوزد بلکه به مرور زمان کیفیت کارکرد آن کاهش می یابد و آب در دستگاه می ماند .
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
هویدا
هویدا

ظرفشویی ااگ رو 20 ساله داریم ولی 3 سال خاموش بوده الان دیگه ظرفارو تمیز نمیشوره و قرص رو هم حل نمیکنه این ایراد فنی داره یا من درست ازش استفاده نمیکنم میشه راهنماییم کنید

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  هویدا

موارد زیر را بررسی کرده و در صورت عدم رفع عیب درخواست اعزام کارشناس دهید:
1- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود در آوردید به صورت کامل نظافت کنید.
2- دقت کنید که آب در حین شستشو داغ می کند یا نه . اگر اب داغ نشود ایراد فنی دارد.
3- ماشین ظرفشویی را به کمک یک جرمگیر اصلی AEG نظافت کنید.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
2
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x