تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی آاگ یکی از مطرح‌ترین برندهای موجود در بازار است که به‌دلیل کیفیت بالای خود، بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد. بااین‌حال، لوازم خانگی به‌دلیل استفاده مکرر همواره در معرض خرابی قطعات قرار دارند. به همین دلیل، تعمیر آنلاین تعمیر ظرفشویی آاگ را در فهرست خدمات تخصصی خود قرار داده است. این مجموعه به‌عنوان مرکز خدمات و نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ در تهران، قوی‌ترین تیم تعمیراتی کشور برای تعمیر ماشین ظرفشویی AEG را دارد. تعمیرکاران این مرکز از زبده‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان آاگ در ایران هستند. برای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی ااگ، با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» کلیک کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی آاگ

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی آاگ

برخی از مشکلات ماشین ظرف‌شویی AEG، در بین مدل‌های مختلف متداول هستند؛ در این بخش ایرادهای متداول ماشین ظرفشویی آاگ را بررسی می‌کنیم. شما می‌توانید برای تعمیرات لوازم خانگی خود از‌ جمله تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و رفع این ایرادها از خدمات تعمیر آنلاین استفاده کنید.

آب‌گیری نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ

ورود آب به ماشین ظرفشویی بر عهده آکو استاپ است. آکو استاپ قطعه‌ای است که از یک بوبین فرمان، یک شیر برقی و یک شلنگ ورود آب تشکیل می‌شود. این قطعه فرمان برد ظرفشویی آاگ و آبگیری را اجرا می‌کند. بنابراین زمانی که آب وارد دستگاه نمی‌شود تعمیرکار ظرفشویی آاگ باید برد یا آکو استاپ دستگاه را تعمیر یا تعویض کند.

بیشتربیشتر

ارور I50 ماشین ظرفشویی آاگ

ارور 150 در ماشین ظرفشویی AEG به‌معنای اختلال در عملکرد موتور و هیت پمپ ظرفشویی است. در‌صورت نمایش این ارور ماشین ظرفشویی آاگ، موتور دستگاه به تعویض، تعمیر یا سرویس کامل نیاز دارد؛ بنابراین حتما در اسرع‌وقت برای انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ خود اقدام کنید.

بیشتربیشتر

جرم گرفتن ظرفشویی آاگ

هر ماه یکبار یک بسته ۴۰ الی ۵۰‌ گرمی جرم‌گیر ظرفشویی AEG را داخل جای قرص بریزید و حرارت آب دستگاه را روی ۷۰ درجه قرار دهید. هنگام اجرای برنامه جرم‌گیری، به‌هیچ‌وجه ظرف‌ها را درون ماشین قرار ندهید و ماشین ظرفشویی را به‌صورت خالی روشن کنید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی aeg

وظیفه گرم کردن آب در ماشین ظرفشویی آاگ بر‌عهده المنت است. در سری‌های ماشین ظرفشویی AEG قدیمی المنت به‌ صورت قطعه‌ای مستقل عمل می‌کند؛ اما در سری‌های جدید این ماشین ظرفشویی المنت جزئی از موتور دستگاه شده و با نام هیت پمپ شناخته می‌شود. در‌صورت گرم نشدن آب باید نسبت به تعمیر ظرفشویی آاگ و قطعاتی مانند هیت پمپ، سنسورها یا برد اقدام کنید. تعمیر هیت پمپ ماشین ظرفشویی آاگ حتما باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود.

بیشتربیشتر

برق داشتن بدنه ماشین ظرفشویی آاگ

حالت برق گرفتگی بدنه ماشین ظرفشویی AEG به‌صورت کلی ایراد نیست، بلکه به‌علت نبود چاه ارت و سیم اتصال به زمین در محل نصب دستگاه است. اگر منزل شما سیستم ارت دارد، پس باید ارت منزل چک شود؛ اگر منزلتان سیستم ارت ندارد، برای جلوگیری از برق‌گرفتی هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ پای خود را روی فرش بگذارید یا دم‌پایی بپوشید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ظرفشویی آاگ

وظیفه تخلیه آب بر‌عهده پمپ ماشین ظرفشویی آاگ است. معمولا عمر مفید پمپ‌ها بین ۵ تا ۷ سال متغیر است. معمولا پمپ به یک‌باره نمی‌سوزد؛ بلکه به مرور زمان کیفیت کارکرد آن کاهش می‌یابد و آب در دستگاه می‌ماند. برای تعمیرات ظرفشویی ااگ و تعویض پمپ ماشین ظرفشویی AEG قدیمی با تعمیرکاران تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی آاگ چقدر است؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی آاگ به‌دلیل ایرادات متنوع ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات ظرفشویی آاگ را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد. بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی aeg را با پایین‌ترین نرخ عرضه می‌کند. هزینه قطعات ظرفشویی aeg را نیز از سایت رسمی این برند مشاهده کنید.

02آیا تعمیرات ظرفشویی آاگ گارانتی دارد؟

6 ماه ضمانت پس از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ، از ویژگی‌های بارز این مجموعه است. تضمین می‌کنیم که اگر پس از تعمیرات تا 6 ماه همان ایراد تکرار شد، بدون نیاز به پرداخت هزینه دستگاه را مجددا تعمیر کنیم.

03در صورت بروز مجدد عیب، آیا برای تعمیر ظرفشویی آاگ باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر؛ اگر مشکل دستگاه شما در دوران گارانتی مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای بابت تکرار تعمیرات نباید پرداخت کنید. تعمیر آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی و تعمیرظرفشویی آاگ را با ضمانت کیفیت انجام می‌دهد.

04سفارش تعمیر ظرفشویی آاگ در محل را چگونه ثبت کنم؟

به‌منظور ثبت سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی آ ا گ، می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

05اگر از تعمیرکار ماشین ظرفشویی آاگ رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیر آنلاین است؛ بنابراین درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله؛ همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند که موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. به‌علاوه، از قبل از این افراد گواهی عدم سوء پیشینه و تست‌های روانشناسی دریافت شده است.

07هزینه تعمیر ظرفشویی aeg را چگونه باید پرداخت کنم؟

پس از اتمام خدمات ظرفشویی آاگ و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08چرا ماشین ظرفشویی بو می‌دهد؟

گرفتگی فیلتر تخلیه دستگاه و مسدود شدن سوراخ‌های آب‌پاش باعث می‌شوند که با باز کردن در ماشین ظرفشویی آاگ بوی نامطبوعی به مشام برسد. برای جلوگیری از بروز این اتفاق باید به‌صورت مرتب فضای داخلی ماشین ظرفشویی را تمیز کنید.

09آیا برند قرص مورداستفاده در ماشین ظرفشویی آاگ اهمیت دارد؟

ماشین ظرفشویی آاگ کیفیت بسیار بالایی دارد و با انواع قرص و پودرهای ماشین ظرفشویی سازگاری دارد. با این حال استفاده از قرص‌های باکیفیت، به افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی کمک می‌کند.

10تعمیر آنلاین فقط تعمیرظرفشویی آاگ تهران را انجام می‌دهد؟

در صورت تماس با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶، کارشناسان به‌صورت تلفنی شما را برای تعمیر ظرفشویی آاگ راهنمایی می‌کنند. امکان ارسال قطعات ماشین ظرفشویی آاگ به سراسر کشور از تعمیر آنلاین نیز وجود دارد.

برند لوازم برقی آاگ یکی از مشهورترین برندهای موجود در دنیا است. ماشین‌های ظرفشویی‌ این برند آلمانی به‌ دلیل کیفیت بالا و عملکرد عالی، محبوبیت فراوانی دارند و علی‌رغم قیمت بالا، مشتریان متعددی را به خود جذب می‌کند. بااین‌حال، نیاز به خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ را نمی‌توان کتمان کرد؛ چراکه قطعات برقی عمر محدودی دارند و در گذر زمان فرسوده می‌شوند. درصورتی‌که در زمینه تعمیرات آاگ اطلاعات چندانی ندارید و ایرادات متداول دستگاهتان را نمی‌شناسید، حتما از کارشناسان تعمیرآنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ کمک بگیرید.

معرفی برند AEG؛ برند مشهور آلمانی

آاگ یک برند آلمانی به‌معنای «شرکت برق عمومی» است که در گذشته به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی شناخته می‌شد. این برند قدیمی در سال 1883 در برلین شروع به کار کرد و پس از عبور از پستی و بلندی‌های بسیار، در سال 2007 به شرکت الکترولوکس واگذار شد.

امروزه این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های صنعتی و لوازم برقی خانگی فعالیت دارد و محصولاتش در ایتالیا و آلمان ساخته می‌شود. برند آاگ علاوه‌بر ماشین ظرفشویی در تولید و ساخت ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید و جاروبرقی نیز فعالیت دارد. این کمپانی سطح فروش نسبتا خوبی را در ایران و سایر کشورهای دنیا از آن خود کرده است. شرکت تعمیر آنلاین برای تعمیرات ظرفشویی آاگ و تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی از قطعات اورجینال برند دستگاه استفاده می‌کند.

تعمیر ظرفشویی آاگ با بهترین کیفیت در تعمیر آنلاین

 

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی AEG قدیمی و جدید نیازمند قطعات اورجینال و مهارت بالا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی هستید؛ بنابراین هنگام خرابی دستگاه راهی جز تماس با نمایندگی و درخواست اعزام تکنسین متخصص نخواهید داشت. تعمیرآنلاین با هدف رفع این دغدغه‌ها، با حذف واسطه‌ها همه قطعات ماشین ظرفشویی آاگ را به‌صورت مستقیم وارد کشور می‌کند.

همچنین، تکنسین‌های فعال در مجموعه دوره‌های تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی AEG در مدل‌های مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. در صورت بروز مشکل برای ظرفشویی آاگ، به‌هیچ‌عنوان نگران نباشید. تنها کاری که باید بکنید تماس گرفتن با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیرآنلاین است. البته در بسیاری از مواقع برای تعمیرظرفشویی آاگ، نیاز به حضور تعمیرکار در منزل نیست. در ادامه ایرادات متداول مربوط به ماشین ظرفشویی AEG قدیمی و جدید را بررسی کرده و راه‌حل آن‌ها را نیز توضیح می‌دهیم. به‌این‌ترتیب، خودتان در منزل می‌توانید نسبت به تعمیر ظرفشویی آاگ اقدام کنید.

دلایل رایج درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

خوشبختانه کلیه ایراداتی که ممکن است در دستگاه ایجاد شود، نیاز به تعمیرات ظرفشویی آاگ ندارد و گاهی با اقدام سریع کاربر و رعایت چند نکته می‌توان از بروز مشکل جدی‌تر جلوگیری کرد. در برخی از مواقع ایرادات به‌منزله خرابی دستگاه نیستند و فقط کیفیت شست‌وشو را کاهش می‌دهند.

بااین‌حال، نباید به این علائم بی‌توجهی کرد و توصیه می‌کنیم به‌سرعت برای تعمیر ماشین ظرفشویی آ ا گ و رفع آن‌ها اقدام کنید. با رفع به‌موقع این‌گونه مشکلات کوچک، می‌توان از بروز ایرادات جدی‌تر جلوگیری کرد. از‌جمله دلایل خراب شدن ماشین ظرفشویی Aeg می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

استفاده از شوینده نا‌مرغوب؛ اولین دلیل خراب شدن ظرفشویی آاگ

وجود لکه سفید روی ظروف پس از شست‌وشو به نامرغوب بودن شوینده و مایع جلادهنده استفاده‌شده در ماشین ظرفشویی آاگ بازمی‌گردد. در برخی از مواقع نیز لکه‌های سفید به‌دلیل سختی بالای آب شهری و بی‌کیفیت بودن نمک ماشین ظرفشویی ایجاد می‌شوند.

به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از بروز این مشکل تاریخ انقضای شوینده، نمک و مایع جلادهنده خود را بررسی کنید و از اصل بودن محصولاتتان مطمئن شوید. در‌صورت بی‌توجهی به این مسئله، قطعات داخلی ماشین ظرفشویی آاگ در بلندمدت دچار مشکل خواهند شد. به‌این‌ترتیب، به خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ نیاز پیدا خواهید کرد.

تعمیرات ظرفشویی آاگ با ضمانت ۶ ماهه

انتخاب برنامه شست‌و‌شوی اشتباه؛ دلیل خرابی ماشین ظرفشویی آاگ

برخی مواقع پس از باز کردن در ظرفشویی در انتهای برنامه شست‌وشو، با تعدادی ظرف نیمه‌تمیز مواجه می‌شوید که لکه غذا یا چربی روی آن‌ها باقی مانده است. علت بروز این مشکل را می‌توانید در انتخاب برنامه شست‌وشوی اشتباه با دمای پایین یا نامرغوب بودن شوینده جست‌وجو کنید. چیدمان اشتباه ظروف داخل دستگاه نیز می‌تواند چرخش بازوهای آبپاش و دسترسی آب و شوینده به سطح ظروف را کم کند. همچنین، مسدود شدن سوراخ‌های آبپاش و استفاده بیش‌از‌حد از ظرفیت دستگاه نیز از‌جمله دلایل بروز این مشکل هستند.

طبیعتا در همه این موارد شما نیازی به تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ ندارید. در‌واقع فقط با چیدمان صحیح و اصولی ظروف، استفاده از برنامه مناسب، ریختن شوینده اصل و تمیز کردن آبپاش‌ها این مشکل برطرف خواهد شد.

مایع جلا‌دهنده و شوینده‌های تقلبی؛ دلیل نیاز پیدا کردن به تعمیرظرفشویی آاگ

شاید شما هم تابه‌حال با ظرف‌های خیس و لکه‌های بخار روی ظروف، پس از اتمام کار شست‌وشو مواجه شده باشید. این مسئله احتمالا به‌دلیل کم بودن مایع جلادهنده یا غیراورجینال بودن آن است. در صورت استفاده از جلادهنده مرغوب، این مشکل هنوز رخ می‌دهد، باید درجه جلادهنده را بررسی کنید. این درجه نباید کمتر از ۳ باشد.

درصورتی‌که همه موارد گفته‌شده را انجام دادید، اما هنوز هم ظروف خیس هستند، احتمالا هیتر پمپ ماشین ظرفشویی آاگ خراب شده است. در‌ چنین‌ شرایطی دستگاه قادر به انتشار هوای داغ برای از بین بردن رطوبت ظروف نیست. در‌این‌حالت، باید برای تعمیر ظرفشویی آاگ اقدام کنید و با تعمیر آنلاین تماس بگیرید. توجه کنید که در برخی از مواقع، چیدمان نادرست و اشتباه ظروف در داخل دستگاه از خشک شدن برخی از ظروف جلوگیری می‌کند. البته باقی ماندن رطوبت داخل ظروف گود کاملا طبیعی است.

عیب‌یابی دقیق و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

وجود کف بیش‌از‌حد در ظرفشویی Aeg

برخی از کاربران از وجود کف بیش‌از‌حد در فضای داخلی ماشین ظرفشویی آاگ یا روی ظروف، بعد از اتمام شستشو شکایت می‌کنند. در‌چنین‌مواقعی ممکن است با علامت‌های ارور ماشین ظرفشویی AEG نیز مواجه شوید. وجود کف فراوان داخل دستگاه می‌تواند عملکرد ماشین را مختل کند و کیفیت شست‌وشو را کاهش دهد. این حالت هنگام استفاده از شوینده‌های نامرغوب و تقلبی پیش می‌آید.

از طرفی، ورود بیش‌از‌حد جلادهنده به داخل مخزن نیز کف بسیاری تولید می‌کند. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم هنگام ریختن جلادهنده داخل مخزن دقت کنید که مایع بیرون نریزد. همچنین، درجه جلادهنده هنگام استفاده از قرص کلاسیک و پودر ماشین ظرفشویی باید بین عدد 2 و 3 باشد و هنگام استفاده از قرص‌های همه‌کاره و کوانتوم به عدد 1 کاهش پیدا کند. به یاد داشته باشید که بی‌توجهی به کف بیش از حد داخل دستگاه، خرابی قطعات داخلی خصوصا قطعه برد را در پی خواهد داشت و شما به تعمیرات ظرفشویی آاگ نیاز پیدا خواهید کرد.

صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی Aeg

اینکه صدای دستگاه هنگام آبگیری و تخلیه آب اندکی بیشتر می‌شود، کاملا طبیعی است؛ اما اگر این صدا حین شست‌وشو بیشتر شود یا صدای طبیعی و معمولی نباشد، باید به وجود مشکلی داخل دستگاه شک کنید. در اغلب موارد، شنیدن صدای ناهنجار از ماشین ظرفشویی، به دلیل چیدمان اشتباه ظروف و برخورد بازوی آبپاش به ظرف‌هاست؛ درغیراین‌صورت، از تراز بودن دستگاه روی زمین و مسدود نبودن شیر آب ورودی و شلنگ تخلیه مطمئن شوید.

بعد از انجام این کارها، اگر باز هم مشکل صدای غیرطبیعی از دستگاه برطرف نشد، آن را به‌سرعت خاموش کنید و برای بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی این برند تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که بی‌توجهی به این مسئله خرابی‌های بیشتری را برای ظرفشویی آاگ به‌ همراه خواهد داشت. در چنین شرایطی، هزینه تعمیرات ظرفشویی آاگ نیز با افزایش چشم‌گیری مواجه می‌شود.

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی رسمی آاگ در تهران

روشن شدن بی‌دلیل چراغ نمک یا جلادهنده؛ نشانی از نیاز به تعمیر ظرفشویی آاگ

در برخی از مواقع، کاربران از روشن شدن بی‌دلیل چراغ نمک یا جلادهنده ماشین ظرفشویی AEG شکایت می‌کنند. در این حالت مخزن به‌تازگی پر شده، اما چراغ کماکان خاموش نشده است. برای رفع این مشکل و جلوگیری از بروز دوباره آن، پیشنهاد می‌شود که از نمک و جلادهنده استاندارد و اصل استفاده کنید.

همچنین، پس از ریختن نمک در داخل مخزن، آن را با یک قاشق چوبی به‌آرامی به هم بزنید تا کل مخزن از نمک پر شود. هنگام ریختن جلادهنده داخل مخزن نیز از پر شدن کامل آن مطمئن شوید. در‌صورت حل نشدن مشکل، احتمالا مخزن و سنسور نمک یا جلادهنده خراب شده است. مراجعه به نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران در چنین مواقعی را جدی بگیرید.

شروع به کار نکردن ظرفشویی Aeg علی‌رغم روشن بودن آن

در برخی از مواقع دستگاه روشن می‌شود و شما برنامه خود را انتخاب می‌کنید؛ اما برنامه شست‌وشو شروع به کار نمی‌کند و صدای آبگیری نیز به گوش نمی‌رسد. دلایل متعددی باعث بروز این مشکل می‌شوند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نبود آب در لوله‌کشی ساختمان
 • فشار کم آب
 • خرابی دکمه START
 • بسته نشدن در ظرفشویی آاگ
 • خرابی برد
 • مسدود بودن شلنگ ورودی آب
 • ایست دستگاه به‌صورت موقت
 • خرابی پنل و قفل بودن دکمه‌ها

در‌چنین‌مواقعی، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای عیب‌یابی و رفع آن اقدام کنند.

خروج بوی نامطبوع بعد از باز کردن در ماشین ظرفشویی آاگ

یکی از دلایل بوی بد داخل ماشین ظرفشویی آاگ، گرفتگی فیلتر تخلیه دستگاه با پسماندها و ذرات باقیمانده مواد غذایی است. گاهی این ذرات ممکن است در سوراخ‌های بازوهای آب‌پاش قرار گرفته و آن‌ها را مسدود کنند؛ چنین چیزی هم باعث خروج بوی بد از داخل ظرفشویی آاگ می‌شود. برای جلوگیری از بروز این مشکل پیش از چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی، ذرات غذا را از روی آن‌ها پاک کنید. تمیز کردن ظرفشویی آاگ به‌صورت منظم نیز توصیه می‌شود.

نشت آب از ماشین ظرفشویی؛ یکی از علت‌های رایج تماس با مرکز تعمیر ظرفشویی آاگ

از جمله دلایل اصلی برای نشت آب از ماشین ظرفشویی آاگ می‌توان به خراب بودن واشر لاستیکی یا بست درب، مسدود یا پاره شدن شلنگ تخلیه آب و خراب بودن پمپ ماشین ظرفشویی آاگ اشاره کرد. برای تعمیر چنین مشکلی حتما باید با مرکز تعمیر ظرفشویی آاگ تماس بگیرید. تکنسین‌های حرفه‌ای در تعمیرآنلاین برای رفع این مشکل به شما کمک خواهند کرد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تعمیرآنلاین

هزینه تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران به عوامل مختلفی از جمله: نوع مشکل دستگاه، قیمت قطعه جایگزین و دستمزد تکنسین بستگی دارد؛ به همین دلیل برای اطلاع از هزینه نهایی تعمیرظرفشویی آاگ باید دستگاه موردبررسی قرار بگیرد. در صورت تماس تلفنی با تعمیرآنلاین، از هزینه حدودی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ اطلاع پیدا خواهید کرد.

هزینه قطعات ماشین ظرفشویی آاگ نیز مقدار مشخصی دارد؛ برای اطمینان می‌توانید به سایت رسمی فروش قطعات برند سر بزنید و قیمت قطعات را با قیمت ارائه شده توسط تعمیر آنلاین تطبیق دهید. تعمیرآنلاین به دلیل حذف واسطه‌ها، قطعات ماشین ظرفشویی AEG قدیمی و جدید را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند. همه خدمات و قطعات فروخته شده در این مرکز با گارانتی ۶ ماهه به خریداران تقدیم خواهد شد.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

معمولا برای رفع همه ایرادات دستگاه به خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران نیاز نخواهید داشت؛ اما درصورتی‌که نیاز به خدمات تعمیرات ظرفشویی آاگ داشتید، حتما به یک نمایندگی معتبر مراجعه کنید. تعمیر آنلاین مرکز خدمات ظرفشویی آاگ در تهران است که برای انجام خدمات تعمیراتی از قطعات باکیفیت و اورجینال استفاده می‌کند. به همین خاطر کلیه خدمات این مجموعه با ۶ ماه گارانتی معتبر همراه است. اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارید، همین حالا درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. برای خرید قطعات ماشین ظرفشویی آاگ نیز می‌توانید به بخش فروشگاهی سایت سر بزنید یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 15 بهمن 1399 پاکان پاسخ دهید

  سلام ماشین ظرفشویی ما مشکل پیدا کرده دستگاه کاملا سالم بود. روشن میکنم زمان میدم دستگاه شروع به کار میکنه بعد از یک دقیقه عدد تایمش برعکس میشه و اب داخل دستگاه نمیاد.مشکل چی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا دقیقا بگید روی صفحه نمایش منظور از عدد برعکس چیه؟ هر حرف یا عدد نماد یک کد خطا می باشد که بیانگر ایراد ماشین ظرفشویی شما می باشد.

   • 14 مهر 1400 اعظم محمودزاده پاسخ دهید

    سلام ماشین ارور کدi30میزند وگاهی هم بسته بودن شیر اب را مشکل از کجاست وهزینه تعمیر ان ؟

    • 17 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد اما ارور i30 به علت ابریزش روی قطعات داخلی می باشد.

 • 23 بهمن 1399 سیاوشیان پاسخ دهید

  سلام قفسه های ظرفشوییمون دیگه هنگام شست و شو نمیچرخه.نیاز به تعمیر هست یا راه حلی هست که خودم درستش کنم؟؟ ممنون

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر منظورتون آبفشان های ماشین ظرفشویی هست معمولا در صورتی که دچار گرفتگی بشه این حالت پیش میاد. لطفا آبفشان ها رو از جای خود خارج کنید و با آب کاملا بشویید و مجدد نصب کنید. مشکل دستگاه حل خواهد شد.

 • 23 اردیبهشت 1400 هویدا پاسخ دهید

  ظرفشویی ااگ رو 20 ساله داریم ولی 3 سال خاموش بوده الان دیگه ظرفارو تمیز نمیشوره و قرص رو هم حل نمیکنه این ایراد فنی داره یا من درست ازش استفاده نمیکنم میشه راهنماییم کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   موارد زیر را بررسی کرده و در صورت عدم رفع عیب درخواست اعزام کارشناس دهید:
   1- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود در آوردید به صورت کامل نظافت کنید.
   2- دقت کنید که آب در حین شستشو داغ می کند یا نه . اگر اب داغ نشود ایراد فنی دارد.
   3- ماشین ظرفشویی را به کمک یک جرمگیر اصلی AEG نظافت کنید.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.