تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی

ظرفشویی آاگ یکی از مطرح‌ترین برندهای موجود در بازار است که به‌دلیل کیفیت بالای خود، بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد. بااین‌حال، لوازم خانگی به‌دلیل استفاده مکرر همواره در معرض خرابی و فرسودگی قطعات قرار دارند. به همین خاطر تعمیر آنلاین تعمیر ظرفشویی آاگ را در فهرست خدمات تخصصی خود قرار داده است. این مجموعه به‌عنوان مرکز خدمات و تعمیرات آاگ AEG و مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با تمرکز روی این برند آلمانی، قوی‌ترین تیم تعمیراتی کشور را دارد. تعمیرکاران این مرکز از زبده‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان آاگ در ایران هستند. هم اکنون برای سفارش تعمیرات ظرفشویی آاگ با ما تماس بگیرید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی آاگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی آاگ

در ادامه از برخی از ایرادات متداول ماشین ظرفشویی آاگ با خبر شوید.

آب‌گیری نکردن ظرفشویی آاگ

ورود آب به ماشین ظرفشویی بر عهده آکو استاپ است. آکو استاپ قطعه‌ای است که از یک بوبین فرمان، یک شیر برقی و یک شلنگ ورود آب تشکیل می‌شود. این قطعه فرمان برد ظرفشویی آاگ و آبگیری را اجرا می‌کند. پس زمانی که آب وارد دستگاه نمی‌شود تعمیرکار ظرفشویی آاگ باید برد یا آکو استاپ دستگاه را تعمیر یا تعویض کند.

بیشتربیشتر

ارور I50 ظرفشویی آاگ

این پیغام به‌معنای اختلال در عملکرد موتور و هیت پمپ ظرفشویی است. در صورت نمایش این ارور ماشین ظرفشویی آاگ، موتور دستگاه به تعویض، تعمیر یا سرویس کامل نیاز دارد.

بیشتربیشتر

جرم گرفتن ظرفشویی آاگ

هر ماه یکبار یک بسته ۴۰ الی ۵۰ گرمی جرم گیر ظرفشویی AEG را داخل جای قرص خالی کنید و دستگاه را روی درجه قوی که آب را ۷۰ درجه گرم می‌کند، قرار دهید. به هیچ وجه در برنامه جرم گیری از داخل ظرفشویی ظرف نگذارید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب

وظیفه گرم کردن آب در ماشین ظرفشویی آاگ بر عهده المنت است. در سری‌های قدیمی ظرفشویی‌های آاگ المنت به‌صورت قطعه‌ای مستقل عمل می‌کند، اما در سری‌های جدید این ماشین ظرفشویی المنت جزئی از موتور دستگاه شده و با نام هیت پمپ شناخته می‌شود. در صورت گرم نشدن آب باید هیت پمپ، سنسورها و برد عیب‌یابی و تعمیر شوند.

بیشتربیشتر

برق داشتن بدنه ماشین ظرفشویی آاگ

حالت برق گرفتی بدنه به‌صورت کلی ایراد نیست بلکه به‌علت نبود چاه ارت و سیم اتصال به زمین در محل نصب دستگاه است. اگر منزل شما سیستم ارت دارد، پس باید ارت منزل چک شود و اگر ارت ندارد برای جلوگیری از برق‌گرفتی لحظه‌ای پای خود را روی فرش بگذارید یا دم‌پایی بپوشید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ظرفشویی آاگ

وظیفه تخلیه آب بر عهده پمپ ماشین ظرفشویی آاگ است. معمولا عمر مفید پمپ‌ها بین ۵ تا ۷ سال متغیر است. معمولا پمپ به یکباره نمی‌سوزد، بلکه به مرور زمان کیفیت کارکرد آن کاهش می‌یابد و آب در دستگاه می‌ماند. برای تعویض یا تعمیر پمپ با تعمیرکاران تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی آاگ چقدر است؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی آاگ به‌دلیل ایرادات متنوع ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات ظرفشویی آاگ را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد. بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند. هزینه قطعات ماشین ظرفشویی aeg را نیز از سایت رسمی این برند مشاهده کنید.

02آیا تعمیرات ظرفشویی آاگ AEG گارانتی دارد؟

۶ ماه ضمانت پس از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ از ویژگی‌های بارز این مجموعه است. این تضمین وجود دارد که پس از تعمیرات اگر تا شش ماه همان ایراد مجددا تکرار شود، شما می‌توانید از گارانتی تعمیرات قبلی استفاده کنید.

03در صورت بروز مجدد عیب، آیا برای تعمیر ظرفشویی آاگ باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر؛اگر مشکل دستگاه شما در دوران گارانتی مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای بابت تکرار تعمیرات نباید پرداخت کنید.

04سفارش تعمیر ظرفشویی آاگ در محل را چگونه ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

05اگر از تعمیرکار ماشین ظرفشویی آاگ رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند که موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. به‌علاوه، گواهی عدم سوء پیشینه و تست‌های روانشناسی مجموعه از این افراد دریافت شده است.

07هزینه تعمیر ظرفشویی aeg را چگونه باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

برند لوازم برقی آاگ یکی از مشهورترین برندهای موجود در دنیا است. ماشین ظرفشویی‌های این برند به‌دلیل کیفیت بالا و عملکرد عالی، از محبوبیت بالایی برخوردارند و علی‌رغم قیمت بالا، مشتریان فراوانی را به خود جذب می‌کنند. بااین‌حال، نیاز به خدمات ظرفشویی آاگ را نمی‌توان کتمان کرد؛ چراکه قطعات برقی عمر محدودی دارند و در گذر زمان فرسوده می‌شوند. درصورتی‌که در زمینه تعمیرات aeg اطلاعات چندانی ندارید و ایرادات متداول دستگاهتان را نمی‌شناسید، حتما از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ کمک بگیرید.

معرفی برند AEG؛ برند مشهور آلمانی

آاگ یک برند آلمانی به‌معنای شرکت برق عمومی است که در گذشته به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی شناخته می‌شد. این برند قدیمی در سال 1883 در برلین شروع به کار کرد و پس از گذر کردن از پستی و بلندی‌های بسیار، در سال 2007 به شرکت الکترولوکس واگذار شد.

امروزه این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های صنعتی و لوازم برقی خانگی فعالیت دارد و محصولاتش در ایتالیا و آلمان ساخته می‌شود. برند آاگ علاوه‌بر ماشین ظرفشویی در تولید و ساخت ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید و جاروبرقی نیز فعالیت دارد. این برند سطح فروش نسبتا خوبی را در ایران و سایر کشورهای دنیا از آن خود کرده است. شرکت تعمیر آنلاین برای تعمیر ماشین ظرفشویی از قطعات اورجینال برند دستگاه شما استفاده می‌کند.تعمیر ظرفشویی آاگ با بهترین کیفیت در تعمیر آنلاین

 

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی رسمی aeg

ازآنجایی‌که تعمیر ماشین ظرفشویی aeg قدیمی و جدید نیازمند قطعات اورجینال و مهارت خاص همان مدل است، هنگام خرابی دستگاه راهی جز تماس با نمایندگی و درخواست اعزام تکنسین متخصص نخواهید داشت. این مسئله ممکن است پروسه خدمات آاگ را اندکی طولانی‌تر کند. چراکه قطعات باید از ایتالیا و آلمان ارسال شوند و تعمیرکاران مجرب و باتجربه کمی وجود دارد. به همین دلیل باید در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران نسبت به سایر برندها بالاتر است.

بااین‌حال، بسیاری از مشتریان علی‌رغم قیمت بالای محصول و هزینه بالاتر تعمیر ظرفشویی آاگ، باز هم به خرید و استفاده از این برند اصرار دارند؛ چراکه هیچ‌چیز نمی‌تواند جای کیفیت را بگیرد. همچنین استفاده از قطعات باکیفیت در ساخت ماشین ظرفشویی‌های این برند باعث شده است که تا تا سالیان سال بتوانید بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید.

دلایل رایج درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

خوشبختانه کلیه ایراداتی که ممکن است در دستگاه ایجاد شود، نیاز به تعمیرات ظرفشویی آاگ ندارد و گاهی با اقدام سریع کاربر و رعایت چند نکته می‌توان از بروز مشکل جدی‌تر جلوگیری کرد. در برخی از مواقع ایرادات به‌منزله خرابی دستگاه نیستند و فقط کیفیت شست‌وشو را کاهش می‌دهند.

بااین‌حال، نباید به این علائم بی‌توجهی کرد و توصیه می‌کنیم به‌سرعت در جهت رفع آن‌ها اقدام کنید. با رفع به‌موقع این‌گونه مشکلات کوچک، می‌توانید از بروز ایرادات جدی‌تر جلوگیری کنید. از جمله ایرادات متداول در ماشین ظرفشویی آاگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وجود لکه سفید روی ظروف

وجود لکه سفید روی ظروف پس از شست‌وشو به نامرغوب بودن شوینده و مایع جلادهنده استفاده‌شده در ماشین ظرفشویی آاگ بازمی‌گردد. در برخی از مواقع نیز لکه‌های سفید به‌دلیل سختی بالای آب شهری و بی‌کیفیت بودن نمک ماشین ظرفشویی ایجاد می‌شود.

به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از بروز این مشکل تاریخ انقضای شوینده، نمک و مایع جلادهنده خود را بررسی کنید و از اصل بودن محصولاتتان مطمئن شوید. در صورت بی‌توجهی به این مسئله، قطعات داخلی ماشین ظرفشویی در بلندمدت دچار مشکل خواهند شد. به‌این‌ترتیب، نیاز به تعمیر ظرفشویی آاگ خود پیدا خواهید کرد.

تعمیرات ظرفشویی آاگ با ضمانت ۶ ماهه

تمیز نشدن کامل ظروف

برخی مواقع پس از باز کردن در ظرفشویی در انتهای برنامه شست‌وشو، با تعدادی ظرف نیمه‌تمیز مواجه می‌شوید که لکه غذا یا چربی روی آن‌ها باقی مانده است. علت بروز این مشکل را می‌توانید در انتخاب برنامه شست‌وشوی اشتباه با دمای پایین یا نامرغوب بودن شوینده جست‌وجو کنید. چیدمان اشتباه ظروف داخل دستگاه نیز می‌تواند چرخش بازوهای آبپاش و دسترسی آب و شوینده به سطح ظروف را کم کند. مسدود شدن سوراخ‌های آبپاش و استفاده بیش از حد از ظرفیت دستگاه از جمله سایر دلایل بروز این مشکل هستند.

طبیعتا در همه این موارد شما نیازی به تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ ندارید. در واقع فقط با چیدمان صحیح و اصولی ظروف، استفاده از برنامه مناسب، ریختن شوینده اصل و تمیز کردن آبپاش‌ها این مشکل برطرف خواهد شد.

خشک نشدن ظروف

شاید شما هم تابه‌حال با ظرف‌های خیس پس از اتمام کار شست‌وشو مواجه شده باشید. این مسئله احتمالا به‌دلیل کم بودن مایع جلادهنده یا غیراورجینال بودن آن است. اما درصورت بروز این اشکال با وجود استفاده مناسب از مایع جلادهنده اصل، حتما باید درجه جلادهنده را بررسی کنید. این درجه نباید کمتر از ۳ باشد. درصورتی‌که همه موارد گفته‌شده را انجام دادید، اما هنوز هم ظروف شما خیس هستند، احتمالا هیتر پمپ شما خراب شده است. در چنین شرایطی دستگاه با انتشار هوای داغ، نمی‌تواند رطوبت روی ظروف را از بین ببرد. در این حالت، باید برای تعمیر ظرفشویی آاگ اقدام کرده و با نمایندگی تماس بگیرید.

توجه کنید که در برخی از مواقع، چیدمان نادرست و اشتباه ظروف در داخل دستگاه از خشک شدن برخی از ظروف جلوگیری می‌کند. البته باقی ماندن رطوبت داخل ظروفی با ته گود کاملا طبیعی است.

عیب‌یابی دقیق و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

خارج شدن کف از دستگاه

برخی از کاربران از وجود کف بیش از حد در کف دستگاه یا روی ظروف خود شکایت می‌کنند. در چنین مواقعی ممکن است با علامت های ماشین ظرفشویی aeg نیز مواجه شوید. وجود کف بیش از حد داخل دستگاه ممکن است عملکرد دستگاه را مختل کند و کیفیت شست‌وشو را کاهش دهد. این حالت هنگام استفاده از شوینده‌های نامرغوب و غیرمخصوص پیش می‌آید. البته در برخی از مواقع، استفاده بیش از حد از شوینده اصل و باکیفیت نیز باعث ایجاد این مشکل می‌شود.

از طرفی، ورود بیش از حد جلادهنده به داخل مخزن نیز کف بسیاری تولید می‌کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم هنگام ریختن جلادهنده داخل مخزن دقت کنید که بیرون نریزد. همچنین درجه جلادهنده هنگام استفاده از قرص کلاسیک و پودر ماشین ظرفشویی باید بین عدد 2 و 3 باشد و هنگام استفاده از قرص‌های همه‌کاره و کوانتوم به عدد 1 کاهش پیدا کند. به یاد داشته باشید بی‌توجهی به کف بیش از حد داخل دستگاه، خرابی قطعات داخلی خصوصا قطعه برد را در پی خواهد داشت و شما نیاز به تعمیر ظرفشویی آاگ پیدا خواهید کرد.

صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی

اینکه صدای دستگاه هنگام آبگیری و تخلیه آب اندکی بیشتر می‌شود، کاملا طبیعی است؛ اما اگر این صدا حین شست‌وشو بیشتر شود یا صدای طبیعی و معمولی نباشد، باید به وجود مشکلی داخل دستگاه شک کنید. در اغلب موارد، شنیدن صدای ناهنجار از ماشین ظرفشویی، به دلیل چیدمان اشتباه ظروف و برخورد بازوی آبپاش به ظرف‌ها است؛ درغیراین‌صورت از تراز بودن دستگاه روی زمین و مسدود نبودن شیر آب ورودی و شلنگ تخلیه مطمئن شوید.

بعد از انجام کارهای بالا، اگر باز هم مشکل صدای غیرطبیعی از دستگاه برطرف نشد، آن را به‌سرعت خاموش کرده و برای بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی این برند تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که بی‌توجهی به این مسئله خرابی‌های بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. در چنین شرایطی، هزینه تعمیرات ظرفشویی آاگ نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت.

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی رسمی آاگ در تهران

روشن شدن بی‌دلیل چراغ نمک یا جلادهنده

در برخی از مواقع، کاربران از روشن شدن بی‌دلیل چراغ نمک یا جلادهنده شکایت می‌کنند. در این حالت مخزن به تازگی پر شده، اما چراغ کماکان خاموش نشده است. برای رفع این مشکل و جلوگیری از بروز دوباره آن پیشنهاد می‌شود که از نمک و جلادهنده استاندارد و اصل استفاده کنید.

همچنین پس از ریختن نمک در داخل مخزن، آن را با یک قاشق چوبی به‌آرامی به هم بزنید تا کل مخزن از نمک پر شود. هنگام ریختن جلادهنده داخل مخزن نیز از پر شدن کامل آن مطمئن شوید. درصورت حل نشدن مشکل، احتمالا مخزن و سنسور نمک یا جلادهنده خراب شده است. مراجعه به نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ در چنین مواقعی را جدی بگیرید.

شروع به کار نکردن دستگاه علی‌رغم روشن بودن آن

در برخی از مواقع دستگاه روشن شده و شما برنامه خود را انتخاب می‌کنید، اما برنامه شست‌وشو شروع به کار نمی‌کند و صدای آبگیری نیز به گوش نمی‌رسد. دلایل زیادی باعث بروز این مشکل می‌شود که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نبود آب در لوله‌کشی ساختمان
 • فشار کم آب
 • خرابی دکمه START
 • بسته نشدن در ظرفشویی
 • خرابی برد
 • مسدود بودن شلنگ ورودی آب
 • ایست دستگاه به صورت موقت
 • خرابی پنل و قفل بودن دکمه‌ها

در چنین مواقعی، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید تا در سریع‌ترین ممکن برای عیب‌یابی و رفع آن اقدام کنند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

همان‌طورکه گفتیم همه ایرادات نیاز به تعمیر ظرفشویی آاگ ندارند و تا حدودی با انجام کارهای کوچک قابل‌رفع شدن هستند. درصورتی‌که نیاز به تعمیرات ظرفشویی آاگ داشتید، حتما به یک نمایندگی معتبر مراجعه کنید. تعمیر آنلاین تعمیرگاه ظرفشویی آاگ است که برای انجام خدمات تعمیراتی از قطعات باکیفیت و اورجینال استفاده می‌کند. به همین خاطر کلیه خدمات این مجموعه با ۶ ماه گارانتی معتبر همراه است. اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارید، همین حالا درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 15 بهمن 1399 پاکان پاسخ دهید

  سلام ماشین ظرفشویی ما مشکل پیدا کرده دستگاه کاملا سالم بود. روشن میکنم زمان میدم دستگاه شروع به کار میکنه بعد از یک دقیقه عدد تایمش برعکس میشه و اب داخل دستگاه نمیاد.مشکل چی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا دقیقا بگید روی صفحه نمایش منظور از عدد برعکس چیه؟ هر حرف یا عدد نماد یک کد خطا می باشد که بیانگر ایراد ماشین ظرفشویی شما می باشد.

   • 14 مهر 1400 اعظم محمودزاده پاسخ دهید

    سلام ماشین ارور کدi30میزند وگاهی هم بسته بودن شیر اب را مشکل از کجاست وهزینه تعمیر ان ؟

    • 17 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد اما ارور i30 به علت ابریزش روی قطعات داخلی می باشد.

 • 23 بهمن 1399 سیاوشیان پاسخ دهید

  سلام قفسه های ظرفشوییمون دیگه هنگام شست و شو نمیچرخه.نیاز به تعمیر هست یا راه حلی هست که خودم درستش کنم؟؟ ممنون

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر منظورتون آبفشان های ماشین ظرفشویی هست معمولا در صورتی که دچار گرفتگی بشه این حالت پیش میاد. لطفا آبفشان ها رو از جای خود خارج کنید و با آب کاملا بشویید و مجدد نصب کنید. مشکل دستگاه حل خواهد شد.

 • 23 اردیبهشت 1400 هویدا پاسخ دهید

  ظرفشویی ااگ رو 20 ساله داریم ولی 3 سال خاموش بوده الان دیگه ظرفارو تمیز نمیشوره و قرص رو هم حل نمیکنه این ایراد فنی داره یا من درست ازش استفاده نمیکنم میشه راهنماییم کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   موارد زیر را بررسی کرده و در صورت عدم رفع عیب درخواست اعزام کارشناس دهید:
   1- فیلتر ماشین ظرفشویی را از جای خود در آوردید به صورت کامل نظافت کنید.
   2- دقت کنید که آب در حین شستشو داغ می کند یا نه . اگر اب داغ نشود ایراد فنی دارد.
   3- ماشین ظرفشویی را به کمک یک جرمگیر اصلی AEG نظافت کنید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.