تعمیر گاز آلتون

تعمیر گاز آلتون در محل با ضمانت 6 ماهه تعمیر اجاق گاز رومیزی

در صورت بروز هرگونه ایراد و خرابی در قطعات اجاق گاز آلتون می‌توانید برای تعمیر آن از تعمیر آنلاین کمک بگیرید. مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آنلاین، به‌عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون، انواع تعمیرات گاز آلتون و تعویض قطعات آن را با ضمانت ۶ ماهه انجام می‌دهد. برای ثبت درخواست تعمیر گاز آلتون، با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» در زیر این متن کلیک کنید.

6 ماه ضمانت خدمات
هزینه شفاف ابتدای کار
تسویه پس از تعمیر
استفاده از قطعات اصل
اعزام سریع تعمیرکار
تعمیر گاز آلتون
رضایت مشتری یک شعار نیست

مشتریان تعمیر آنلاین چه می‌گویند؟

سوالات متداول

01قطعات اجاق گاز آلتون را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه قطعات اجاق گاز آلتون می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا در قسمت فروشگاهی سایت، قطعه موردنظر خود را پیدا کنید.

02آیا تعمیر آنلاین نصب گاز آلتون را هم انجام می‌دهد؟

بله؛ تعمیر آنلاین کلیه خدمات از نصب تا تعمیرات گاز آلتون را به کمک تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌دهد.

03چرا جرقه زن گاز آلتون کار نمی‌کند؟

درصورتی‌که جرقه زن گاز آلتون کار نمی‌کند، در اولین مرحله باید از مسدود نبودن سوراخ فندک اطمینان پیدا کنید. در ادامه اگر باز هم جرقه زن کار نکرد، برای بررسی اتصالات برق با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

04آیا قطعات اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین اورجینال هستند؟

بله؛ همه تعمیر و تعویض قطعات اجاق گاز آلتون با ضمانت ۶ ماهه در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرند.

05در صورت بروز مجدد مشکل، برای تعمیر گاز آلتون باید هزینه بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که مشکل دستگاه برطرف نشود، در طول زمان گارانتی ۶ ماهه می‌توانید بدون پرداخت هزینه مجدد برای ثبت درخواست تعمیر گاز آلتون اقدام کنید.

06چرا فر اجاق گاز آلتون روشن نمی‌شود؟

بروز خرابی در پیلوت و ترموستات دستگاه، روشن نشدن فر را در پی دارد. برای رفع این مشکل و خرید قطعات اجاق گاز آلتون با کارشناسان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

ایرادات متداول اجاق گاز آلتون

لیست ایرادات متداول در اجاق گاز آلتون و روش رفع آن ها

ضعیف شدن حرارت شعله‌ها

ضعیف شدن حرارت شعله‌های گاز، یکی از مشکلات رایج در بین انواع اجاق گاز آلتون است. این مشکل بر اثر اختلال در گازرسانی به شعله‌ها ایجاد می‌شود.

یکسره شدن جرقه زن گاز آلتون

یکسره شدن جرقه زن گاز آلتون به دلیل خرابی الکترود، ماژول دستگاه یا فندک رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل باید از تکنسین‌های حرفه‌ای برای تعمیر گاز آلتون کمک بگیرید.

از کار افتادن جرقه زن

اگر جرقه زن گاز آلتون کار نمی‌کند، باید قطعات اجاق گاز آلتون از جمله مشعل، فندک، شعله پخش کن و پوشش روی آن را بررسی کنید. عیب یابی و بررسی دقیق این قطعات باید توسط تعمیرکاران نمایندگی گاز التون انجام شود.

فعال ماندن جرقه زن بعد از روشن شدن شعله

درصورتی‌که جرقه زن بعد از روشن شدن شعله‌ها هم فعال مانده است، باید الکترود جرقه یا ماژول دستگاه توسط متخصص تعمیرات گاز آلتون بررسی شود. شاید این قطعات اجاق گاز آلتون نیاز به تعویض داشته باشند.

خاموش شدن گاز بعد از رها کردن شیر ولوم

پیش از بررسی قطعات اجاق گاز آلتون باید از تمیز بودن گاز و شعله پخش کن اطمینان پیدا کنید. در صورت تمیز بودن گاز، شیر ولوم، شیر گاز و ترموکوپل دستگاه نیاز به بررسی دارند

خاموش شدن پیلوت اجاق گاز آلتون

خاموش شدن پیلوت اجاق گاز آلتون به دلیل کم بودن مقدار گاز ورودی به پیلوت یا وارد شدن هوای بیش از اندازه به به مخلوط کن است.

بوی گاز در اجاق گاز آلتون

درصورتی‌که نصب گاز آلتون و اتصال قطعات آن به‌درستی انجام نشده باشد، بوی گاز استشمام می‌شود. برای رفع این مشکل ابتدا گاز را خاموش کرده و پنجره‌ها را باز بگذارید و با یک تعمیر کار حرفه ای تماس بگیرید.

چرا تعمیرآنلاین؟

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی و معتبر برای تعمیر انواع محصولات الکترونیکی از برند های متنوع است که خدمات تعمیراتی را در محل و بدون نیاز به جابه جایی دستگاه انجام می‌دهد.
9
سال تجربه و اعتبار
24
برند لوازم خانگی
167
تعمیرکار و تکنسین
95000
مشتری خوشحال و وفادار
1100000
دنبال‌کننده اینستاگرام

انواع گاز مورداستفاده در خانه با خرابی‌های متعددی مانند کم شدن شعله، جرقه نزدن شمعک‌ها یا نشتی گاز دچار خرابی می‌شود. اگر مهارت کافی برای تعمیر اجاق گاز را ندارید، توصیه می‌کنیم این کار را به متخصصان ماهر تعمیر آنلاین بسپارید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین

کلیه تعمیرات و تعویض قطعات اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین به‌صورت کاملا تخصصی انجام می‌شود. قطعات اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین کاملا اورجینال بوده و با ضمانت ۶ ماهه به فروش می‌رسند. همچنین، خدمات تعمیر گاز آلتون در این مجموعه با ضمانت ۶ ماهه و توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود؛ بنابراین از کیفیت خدمات تعمیر گاز آلتون در تعمیر آنلاین اطمینان کامل داشته باشید و کار را به حرفه‌ای‌ها بسپارید. استفاده از خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

  • اعزام تکنسین‌های مجرب
  • سرعت بالا در انجام تعمیرات و خدمات رسانی
  • استفاده از قطعات گاز آلتون ۱۰۰ درصد اورجینال و باکیفیت
  • امکان انجام تعمیرات گاز آلتون در منزل بدون نیاز به جابه‌جایی
  • هزینه مناسب قطعات و تعمیرات اجاق گاز آلتون

این‌ها فقط چند مورد از مزایای استفاده از خدمات تعمیرات گاز آلتون در تعمیر آنلاین هستند. علاوه‌بر این، شما عزیزان می‌توانید برای بررسی اولیه ایراد دستگاه خود با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات گاز آلتون در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر گاز آلتون به عواملی مانند: مشکل دستگاه، قیمت قطعات اجاق گاز آلتون، هزینه ایاب‌وذهاب و دستمزد تکنسین بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات اجاق گاز آلتون، باید دستگاه موردبازبینی و عیب‌یابی قرار بگیرد. برای اطلاع از هزینه حدودی تعمیرات نیز می‌توانید با مجموعه تعمیرآنلاین تماس بگیرید؛ هزینه ایاب‌وذهاب، قیمت قطعات مانند قیمت ترموکوپل اجاق گاز آلتون و دستمزد حدودی تکنسین‌ها در تماس تلفنی به شما اعلام خواهد شد و در صورت موافقت با هزینه‌ها، تکنسین‌ها برای انجام تعمیرات گاز آلتون به منزل شما اعزام می‌شوند.

نحوه ثبت درخواست تعمیرات گاز آلتون در تعمیر آنلاین

برای بهره بردن از خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون در تعمیر آنلاین، کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواست خود را در بالای این صفحه و با فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» ثبت کنید. پس از فشردن دکمه فرم مربوطه را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان تعمیر آنلاین باشید. کارشناسان در مدت زمان کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته و برای اعزام نیروی متخصص تعمیرات گاز آلتون با شما هماهنگ خواهند کرد.

ثبت درخواست تعمیرات گاز آلتون در تعمیر آنلاین

رایج‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیرات گاز آلتون

با وجود کیفیت بالای وسایل برند آلتون، گاهی اوقات قطعات اجاق گاز آلتون دچار خرابی می‌شوند. در چنین شرایطی برای تعمیر گاز آلتون باید از تکنسین‌های حرفه‌ای کمک بگیرید. روزانه تماس‌های بسیاری با مرکز تعمیر آنلاین برای انجام تعمیرات گاز آلتون برقرار می‌شوند. بسیاری از مشکلات مطرح‌شده در این تماس‌ها به‌سادگی قابل‌برطرف شدن هستند و نیازی به تعمیرات ندارند. با این حال، برخی از این مشکلات نیاز به انجام تعمیر گاز آلتون به‌صورت تخصصی و توسط تکنسین‌های حرفه‌ای دارند. در ادامه این مشکلات رایج را بررسی می‌کنیم.

تعمیر گاز آلتون به دلیل روشن نشدن شعله‌ها

در برخی از موارد مسدود بودن سوراخ فندک گاز آلتون، روشن نشدن شعله‌ها را در پی دارد. برای رفع این مشکل ابتدا از تمیز بودن سر فندک اطمینان پیدا کنید. اگر مشکل برطرف نشد، باید بوبین و ترموکوپل دستگاه را بررسی کنید. گاهی اوقات ترموکوپل نیاز به تعویض دارد. برای اطلاع از قیمت ترموکوپل اجاق گاز آلتون می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

تعمیرات گاز آلتون به دلیل خاموش شدن شعله پس از رها کردن شیر ولوم

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث خاموش شدن شعله بعد از رها کردن شیر ولوم می‌شود، کثیف بودن شعله پخش کن است. در‌صورتی‌که شعله پخش کن تمیز است، شیر ولوم را بررسی کنید. ترموکوپل اجاق گاز آلتون نیز در چنین شرایطی نیاز به بررسی و عیب‌یابی دارد. برای این کار می‌توانید روی کمک نیروهای متخصص تعمیر آنلاین حساب کنید.

تمیز کردن گاز آلتون برای جلوگیری از خاموش شدن شعله

تعمیر گاز آلتون به دلیل ضعیف بودن حرارت شعله‌ها

اگر حرارت شعله‌های گاز کم است، سوراخ‌های شعله پخش کن را بررسی کنید. گاهی اوقات این سوراخ‌ها با چربی و آلودگی‌های مواد غذایی مسدود می‌شوند؛ بنابراین باید دائما آن‌ها را تمیز کنید. اگر گاز تمیز است، سیستم گاز ورودی به شعله‌‌ها را موردبازبینی قرار دهید. اگر سررشته‌ای از تعمیرات این چنینی ندارید، با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعمیرات اجاق گاز آلتون به دلیل خاموش شدن پیلوت

خاموش شدن پیلوت گاز آلتون، یکی از مشکلات رایج در بین گازهای این برند است. کم بودن مقدار گاز ورودی به پیلوت یا وارد شدن هوای بیش از حد به مخلوط کن، باعث بروز این مشکل می‌شود. برای رفع این مشکل قطعا به کمک تخصصی نیاز دارید. برای استفاده از خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون و برطرف کردن این مشکل با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

استشمام بوی گاز و درخواست تعمیر گاز آلتون

گاهی اوقات نصب قطعات اجاق گاز آلتون به‌درستی انجام نمی‌شود و همین موضوع باعث نشت گاز در فضای آشپزخانه خواهد شد. علاوه‌بر این، نشتی گاز از شیر ورودی به اجاق گاز آلتون نیز باعث بروز این مشکل می‌شود. برای رفع این مشکل و ایمنی بیشتر، سریعا اجاق گاز را خاموش کرده و شیر ورودی را ببندید. در مرحله بعد با تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا تکنسین‌های حرفه‌ای این مجموعه برای کمک به شما حاضر شوند.

تعمیر گاز آلتون برای جلوگیری از استشمام بوی گاز

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون

در صورت بروز هرگونه مشکل در قطعات اجاق گاز آلتون یا نیاز به خدمات پس از فروش اجاق گاز آلتون، با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید و کار را به افراد حرفه‌ای در تعمیر آنلاین بسپارید. کلیه تعمیرات اجاق گاز آلتون در حضور مشتری و توسط تکنسین‌های باتجربه انجام خواهد شد. در نهایت پس از اتمام مراحل تعمیرات گاز آلتون، فاکتور رسمی همراه با برچسب گارانتی ۶ ماهه به شما تقدیم می‌شود. در مدت زمان گارانتی، هزینه تعمیر گاز آلتون و تعویض قطعات، بدون دریافت هزینه مجدد انجام خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شاهو صیدی 2023/08/02

    سپاس فراوان از همکاریتون

    پاسخ

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.