تعمیر فر و ماکروفر دوو

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

اگر ماکروفر دوو قدیمی یا فر دوو شما نیاز به تعمیرات دارد، کار را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید. در مجموعه تخصصی لوازم خانگی تعمیر آنلاین، همه خدمات تعمیر فر و ماکروفر دوو را همراه با ضمانت ۶ ماهه انجام می‌دهد. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات دوو در تهران، از تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای برای تعمیر ماکروویو دوو و فر این برند بهره می‌برد. برای ثبت درخواست تعمیر فر و ماکروفر دوو کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر این متن کلیک کنید. پس از تکمیل فرم مربوطه، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان دوو در تعمیر آنلاین در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر فر و ماکروفر دوو

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماکروویو و فر دوو

در باکس‌های زیر ایرادات متداول فر و ماکروفر دوو را بررسی می‌کنیم.

خراب شدن قفل ماکروفر دوو

گاهی اوقات به دلیل باز و بسته کردن در ماکروفر در طولانی مدت، قفل‌ها فرسوده یا هرز می‌شوند. برای رفع این مشکل باید قفل دستگاه را تعویض کنید. برای این کار نیاز به کمک مرکز تعمیر ماکروفر دوو خواهید داشت.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ماکروفر دوو

درصورتی‌که ماکروویو دوو بی‌دلیل خاموش می‌شود، ابتدا قفل در را بررسی کرده و سپس سلامت فن موتور را موردارزیابی قرار دهید. برای تعمیر ماکروویو دوو و برطرف کردن مشکل خاموش شدن دستگاه، می‌توانید از تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

کار نکردن لامپ ماکروفر دوو

اگر لامپ ماکروفر دوو کار نمی‌کند، احتمالا لامپ سوخته است. این اتفاق در ماکروفر دوو قدیمی بیشتر رخ می‌دهد. تنظیمات دستگاه را نیز بررسی کنید و در صورت نیاز به تعویض لامپ ماکروفر دوو با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن ماکروفر دوو

گاهی اوقات به دلیل معیوب بودن مگنترون ماکروفر دوو ایجاد حرارت نمی‌کند. سوختگی دیود نیز یکی از علت‌های گرم نشدن مایکروویو دوو است. برای رفع این مشکل و استفاده از خدمات پس از فروش دوو با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن سینی مایکروویو دوو

اگر سینی مایکروویو دوو نمی‌چرخد، در اولین اقدام مسیر حرکت سینی را بررسی کنید؛ شاید چیزی جلوی چرخش سینی و غلتک‌های چرخان آن را گرفته باشد. اگر این قسمت مشکلی ندارد، موتور گردان ماکروفر دوو را بررسی کنید.

بیشتربیشتر

جرقه زدن ماکروفر دوو

علت جرقه زدن ماکروفر دوو ممکن است قرار دادن ظروف فلزی باشد. در غیر این صورت باید لامپ مگنترون و ورق فلزی درون دستگاه را بررسی کنید. برای تعمیر یا تعویض قطعات با تعمیر آنلاین، نمایندگی تعمیرات دوو در تهران، تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

از کار افتادن صفحه نمایش و دکمه‌های ماکروفر دوو

خرابی برد الکترونیکی، برد کنترل و برد نمایشگر باعث می‌شود که دکمه‌های ماکروفر دوو کار نکنند. در این صورت برای تعویض یا تعمیر این قطعات می‌توانید از خدمات پس از فروش دوو در تعمیر آنلاین استفاده کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چرا سینی ماکروفر دوو نمی‌چرخد؟

درست جا نیفتادن سینی ماکروفر دوو، وجود مانع بر سر راه غلتک‌های چرخان و ایراد در موتور چرخاننده باعث می‌شود که سینی نچرخد.

 

02چرا لامپ ماکروفر دوو روشن نمی‌شود؟

اگر لامپ روشن نمی‌شود احتمالا لامپ سوخته باشد و نیاز به تعویض آن خواهید داشت. برای این کار باید از تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

03خدمات تعمیرات دوو در تعمیر آنلاین گارانتی دارد؟

بله؛ همه قطعات و خدمات تعمیرات دوو در تعمیر آنلاین با ضمانت‌نامه ۶ ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

04آیا می‌توان درخواست تعمیر ماکروفر دوو را کنسل کنم؟

اگر تعمیرکار به محل شما اعزام نشده باشد، به‌راحتی با یک تماس تلفنی می‌توانید درخواست خود را لغو کنید. در‌صورتی‌که تعمیرکار در محل حاضر شده و عیب دستگاه را تشخیص داده باشد، شما فقط باید هزینه ایاب‌وذهاب را پرداخت کنید.

05آیا خدمات نصب ماکروفر دوو توسط تعمیر آنلاین انجام می‌شود؟

بله؛ اگر به‌تازگی ماکروفر دوو خریداری کرده و برای نصب آن نیاز به راهنمایی دارید، با یک تماس می‌توانید از تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

06آیا جرقه زدن ماکروفر دوو خطرناک است؟

بله؛ درصورتی‌که دستگاه جرقه می‌زند به‌سرعت آن را خاموش کنید. اگر جرقه زدن به علت ظرف فلزی است، آن را از دستگاه خارج کنید، در غیر این صورت باید برای عیب یابی و تعمیر ماکروفر دوو از تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

خدمات پس از فروش دوو در مجموعه تعمیر آنلاین

همه خدمات مربوط به تعمیر مایکروفر و فر دوو در تعمیر آنلاین به صورت کاملا تخصصی و به کمک تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود. تعمیرکاران این مجموعه با پشت سر گذاشتن دوره‌های تخصصی تعمیر ماکروویو دوو و فر این برند، خدمات پس از فروش دوو را ارائه می‌دهند. تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی تعمیرات دوو در تهران و مرکز فروش قطعات دوو در سراسر ایران فعالیت می‌کند. با سپردن تعمیر فر و ماکروفر دوو به تعمیر آنلاین، علاوه‌بر ضمانت ۶ ماهه از مزایای زیر نیز بهره‌مند خواهید شد:

  • اعزام تکنسین به محل شما در سریع‌ترین زمان
  • امکان تعمیر ماکروفر و فر دوو بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه
  • استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت از برند دوو
  • هزینه مناسب تعمیر ماکروفر و فر دوو

برای بهره‌مند شدن از این مزایا همین الان با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. در تماس تلفنی علاوه‌بر اطلاع از هزینه حدودی تعمیرات، از فرصت عیب‌یابی اولیه رایگان ماکروویو دوو و فر این برند بهره‌مند خواهید شد.

تعمیر ماکروفر دوو در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر ماکروفر و فر دوو در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر ماکروویو دوو به عواملی از جمله ایراد دستگاه، قیمت قطعات تعویضی یا تعمیر شده، هزینه رفت‌وآمد و دستمزد تکنسین بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات و خدمات پس از فروش دوو می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شما را از هزینه‌ها با جزئیات کامل مطلع کنند. به‌طورکلی، هزینه تعمیرات دوو در تعمیر آنلاین طبق نرخ مصوبه اتحادیه بوده و هیچ‌گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. فروش قطعات ماکروفر دوو و فر دوو نیز در فروشگاه این مجموعه با بهترین قیمت بازار امکان‌پذیر است. تعمیر آنلاین به دلیل حذف واسطه‌ها و وارد کردن قطعات دوو به صورت مستقیم، مناسب‌ترین قیمت را برای قطعات دوو در نظر می‌گیرد.

نحوه ثبت درخواست تعمیر ماکروفر و فر دوو در تعمیر آنلاین

ثبت درخواست تعمیرات دوو و استفاده از خدمات پس از فروش دوو در تعمیر آنلاین به‌سادگی امکان‌پذیر است. برای این کار کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید و اطلاعات خود را در اختیار کارشناسان قرار دهید. علاوه‌بر این، امکان ثبت درخواست تعمیرات دوو به صورت آنلاین نیز برای شما عزیزان فراهم شده است. برای این کار کافی است روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای همین صفحه کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. بعد از تکمیل فرم کارشناسان تعمیر آنلاین برای انجام هماهنگی‌های لازم در مدت زمان کمتر از ۱ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات دوو در تهران

رایج‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیر ماکروفر و فر مدیا

بعضی از مشکلات در بین مدل‌های مختلف ماکروفر دوو مشترک هستند. برخی از این ایرادات جزئی بوده و نیاز به کمک تخصصی نمایندگی تعمیرات دوو در تهران ندارند. برخی از ایرادات دیگر حتما باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای در نمایندگی ماکروفر دوو انجام شوند. در ادامه متداول‌ترین ایرادات ماکروفر دوو که بابت آن‌ها با تعمیر آنلاین تماس گرفته می‌شود را بررسی می‌کنیم.

تعمیر دستگاه به دلیل نچرخیدن سینی مایکروویو دوو

نچرخیدن سینی مایکروویو دوو به دلایل مختلف از جمله شکستن سینی، خراب شدن موتور گردان، شکستگی یا هرز شدن کوپلینگ دستگاه و عیب در غلتک‌های چرخان یا ریل زیر سینی به وجود می‌آید. برای رفع مشکل سینی مایکروویو دوو با تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را راهنمایی کنند.

سینی مایکروویو دوو در تعمیر آنلاین

تعمیر ماکروویو دوو به دلیل جرقه زدن

درصورتی‌که ماکروفر دوو حین کار کردن جرقه می‌زند، ابتدا مطمئن شوید که در ظروف فلزی یا آلومینیومی درون دستگاه نباشد. سپس، تمیز بودن داخل کابین و سالم بودن فیلتر نسوز میکا را درون کابین بررسی کنید. اگر سر آنتن مگنترون (لامپ اشعه) دچار سوختگی شده باشد نیز احتمالا ماکروفر حین کار کردن جرقه می‌زند. در صورت جرقه زدن ماکروفر دوو، سریعا دستگاه را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیرات دوو در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

از کار افتادن گریل و درخواست تعمیر ماکروفر دوو

کار نکردن قابلیت گریل در مایکروفر دوو به دلیل ایراد برد الکترونیکی، سوختن یا خراب شدن المنت، آسیب دیدن ترموستات و ایراد در سیم‌های اتصال المنت ممکن است به وجود بیاید. تعمیر این قطعات را به تعمیرکاران حرفه‌ای در نمایندگی تعمیرات دوو در تهران در مجموعه تعمیر آنلاین بسپارید.

روشن نشدن لامپ دوو و ثبت درخواست تعمیر

لامپ ماکروفر دوو معمولا بدون علت از کار می‌افتد و به تعویض نیاز دارد. خاموش شدن لامپ ماکروفر دوو تاثیری بر عملکرد دستگاه ندارد ولی باید تعویض شود. برای تعویض لامپ ماکروفر دوو از تعمیر آنلاین کمک بگیرید. لامپ ماکروفر دوو در بخش فروش قطعات ماکروفر دوو در تعمیر آنلاین وجود دارد.

تعویض لامپ ماکروفر دوو در تعمیر آنلاین

تعمیر ماکروفر دوو به دلیل ایجاد سروصدا حین کار کردن

خراب شدن چرخ‌دنده‌های موتور گرداننده کف یا محل اشتباه قرارگیری ریل و سینی ماکروویو دوو باعث بروز سروصدای بسیار بالا حین کار کردن دستگاه می‌شود. علاوه‌بر این خراب بودن موتور فن خنک‌کننده، معیوب بودن ترانس و مگنترون نیز ممکن است صدای بسیاری را در حین کار کردن دستگاه ایجاد کند. برای تعمیر یا تعویض این قطعات از تجربه و تخصص کارشناسان تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات دوو در تهران

در صورتی که به خدمات پس از فروش دوو برای انجام تعمیرات نیاز دارید، روی کمک تعمیر آنلاین حساب کنید. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات دوو در تهران، کلیه خدمات مربوط به نصب، تعمیر و فروش قطعات ماکروفر دوو را به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد. در صورت نیاز به تعمیر ماکروویو دوو در تهران یا فر همین برند، با شماره این مجموعه تماس بگیرید. هموطنان ساکن شهرستان نیز می‌توانند برای عیب‌یابی دستگاه خود یا خرید قطعات ماکروفر و فر دوو، با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ در تماس باشند.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر فر و ماکروفر دوو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.