کنوود یکی از مطرح‌ترین برندهای لوازم خانگی در بازار است که طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد. کیفیت بالای این محصولات بسیاری از افراد را به سمت استفاده از این برند محبوب سوق داده است. بااین‌حال محصولات برترین برندهای جهان نیز عمر مفید محدودی دارند و قطعات آن‌ها به مرور زمان دچار خرابی و پوسیدگی می‌شوند. در چنین مواقعی تعمیر ماشین ظرفشویی را باید به متخصص یا نمایندگی تعمیرات برند مربوطه بسپارید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در تهران

تعمیر ظرفشویی کنوود باید با استفاده از قطعات اورجینال و با دانش و تخصص کافی انجام شود. ازهمین‌رو مراجعه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود برای عیب‌یابی دقیق و تعمیر اصولی دستگاه ضروری است. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود کلیه خدمات تعمیراتی مرتبط با برند کنوود را به شما عزیزان در تهران و سایر شهرهای ایران عرضه می‌کند.

تکنسین‌های تعمیر آنلاین دوره‌های تخصصی تعمیر ظرفشویی کنوود را گذرانده‌اند و با استفاده از قطعات اورجینال هر برند و مدل برای تعمیر دستگاه اقدام می‌کنند. همچنین مجموعه تعمیر آنلاین برای راحتی شما عزیزان، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در محل عرضه می‌کند تا جابه‌جایی دستگاه باعث وارد شدن آسیب‌های بیشتر به آن نشود. علاوه‌بر این، کلیه خدمات تعمیراتی در تعمیر آنلاین با ۶ ماه گارانتی معتبر همراه است که خیال شما را از خرابی‌های مکرر دستگاه راحت می‌کند.

تعمیر ظرفشویی کنوود در محل با خدمات تعمیر آنلاین

رایج‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود

روزانه تماس‌ها و درخواست‌های متعددی برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تعمیر آنلاین ثبت می‌شود که در این بخش به معرفی رایج‌ترین آن‌ها می‌پردازیم. به یاد داشته باشید که همه مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود نیازی به تعمیر ندارند و بعضی از آن‌ها با انجام چند کار ساده به‌راحتی برطرف می‌شوند. البته در بعضی از مواقع، مشکل دستگاه بسیار جدی است و چاره‌ای جز تعمیرات ظرفشویی کنوود ندارید. در ادامه به بررسی مشکلات ظرفشویی کنوود و روش‌های رفع آن می‌پردازیم:

تعمیر ظرفشویی کنوود در صورت تمیز نشدن ظرف‌ها بعد از اتمام شست‌وشو

رایج‌ترین دلیل شسته نشدن ظرف‌ها استفاده ناصحیح از دستگاه و قرار دادن حجم بالای ظرف داخل آن است. برای رفع این مشکل باید ظرف‌ها را به‌صورت صحیح و به تعداد مناسب داخل دستگاه قرار دهید. چنانچه این موارد را رعایت کردید، اما باز هم با این مشکل مواجه شدید، ایراد را باید ساختار و عملکرد دستگاه جست‌وجو کنید. مواردی مانند کار نکردن سوئیچ شناور یا بازوی اسپری از مهم‌ترین دلایل تمیز نشدن ظروف بعد از اتمام فرایند شست‌وشو است. برای رفع این مشکل حتما از تعمیرکار ظرفشویی کنوود کمک بخواهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود درصورت روشن نشدن دستگاه

در صورت روشن نشدن دستگاه، قبل از هرچیز باید اتصالات برق و پریز را بررسی کنید. چنانچه دستگاه به برق متصل است و دستگاه روشن می‌شود، اما صدای عجیبی به گوش می‌رسد، به احتمال فراوان مشکل از موتور آن است. بااین‌حال دلایل دیگری مانند انسداد پمپ، خرابی اتصالات و سیم‌کشی‌های داخلی و شکستن سوئیچ نیز وجود دارد که از روشن شدن ظرفشویی جلوگیری می‌کند. تعمیر ظرفشویی کنوود در چنین شرایطی فقط باید توسط متخصص انجام شود.

بررسی رایج‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیرات ظرفشویی کنوود در صورت آبگیری نکردن دستگاه

گیر کردن شناور، باز بودن در ظرفشویی یا خرابی سوئیچ در از مهم‌ترین دلایل آبگیری نکردن دستگاه است. ازآنجایی‌که تعمیر ظرفشویی کنوود یک کار تخصصی است، حتما آن را به متخصص مربوطه بسپارید. برای این کار درخواست خود را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

تخلیه نشدن آب؛ یکی از مهم‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود

انسداد فیلتر یا وجود مشکل در پمپ تخلیه در ظرفشویی جلوی تخلیه شدن آب را می‌گیرد. در چنین مواقعی ابتدا بازوی آب‌پاش را بررسی کنید و خرده غذاهای روی آن را از بین ببرید. اگر هنوز هم مشکل دستگاه ادامه داشت، احتمالا پمپ تخلیه شکسته یا سنسور تخلیه دچار اختلال شده است. در چنین مواقعی برای تعویض قطعات آسیب‌دیده با قطعه اصل باید به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود مراجعه کنید.

تعمیر ظرفشویی کنوود هنگام خشک نشدن ظروف

خرابی هیتر المنت، پمپ تخلیه و تنظیم نبودن ترموستات تنظیم دما از مهم‌ترین دلایلی است که باعث خشک نشدن ظرف‌ها می‌شود. با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود عیب‌یابی دقیق دستگاه را به متخصص بسپارید تا از تعمیر اصولی دستگاهتان مطمئن باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در صورت نشتی آب

چنانچه بیشتر از حجم استاندارد ظرفشویی داخل آن ظرف قرار دهید، با مشکل نشتی آب مواجه خواهید شد. از جمله جدی‌ترین مشکلات دستگاه هنگام نشتی آب می‌توان به خرابی پیچ و مهره‌ها، خرابی واشر، پارگی شلنگ یا حتی شل شدن شلنگ تخلیه اشاره کرد. عیب‌یابی و تعمیرات ظرفشویی کنوود را در چنین شرایطی به تکنسین حرفه‌ای بسپارید.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود توسط متخصص حرفه‌ای

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود را به تعمیر آنلاین بسپاریم؟

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود باکیفیت‌ترین خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان عرضه می‌کند. خدمات تعمیر ظرفشویی کنوود در محل باعث راحتی شما عزیزان و همچنین جلوگیری از وارد شدن آسیب به دستگاه حین جابه‌جایی می‌شود. با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین، کارشناس مربوطه در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته و زمان و مکان حضور را هماهنگ می‌کند.

استفاده از قطعات اورجینال هر برند و مدل کیفیت بالای خدمات تعمیر آنلاین را تضمین می‌کند؛ ضمن اینکه کلیه خدمات این مجموعه با ۶ ماه گارانتی بی‌قیدوشرط همراه است؛ یعنی چنانچه در طول مدت گارانتی عیب دستگاهتان دوباره تکرار شد، کارشناسان تعمیر آنلاین بدون دریافت هزینه برای تعمیر مجدد دستگاه اقدام می‌کنند. همچنین نرخ هزینه تعمیرات در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها، پایین‌تر از نرخ اتحادیه است.