تعمیر گاز ایلیا استیل

تعمیر اجاق گاز و گاز رومیزی

در صورت بروز هرگونه خرابی در گاز ایلیا استیل می‌توانید روی کمک تعمیر آنلاین حساب کنید. مرکز تخصصی فروش قطعات و تعمیر لوازم خانگی تعمیر آنلاین، انواع تعمیرات اجاق گاز ایلیا استیل را در منزل انجام می‌دهد. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش گاز ایلیا استیل، تعمیرات و تعویض قطعات اجاق گاز ایلیا استیل را با گارانتی ۶ ماهه انجام می‌دهد. برای ثبت درخواست تعمیر گاز ایلیا استیل، می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» در زیر این متن اقدام کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر گاز ایلیا استیل

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول اجاق گاز ایلیا استیل

در باکس‌های زیر با ایرادات متداول اجاق گاز ایلیا استیل آشنا می‌شوید.

روشن نشدن گاز ایلیا استیل

گاهی اوقات علت روشن نشدن گاز ایلیا استیل کثیف یا خیس بودن سر شعله‌ها است. خرابی الکترود نیز باعث روشن نشدن گاز می‌شود. تعمیر الکترود باید توسط تکنسین تعمیرات گاز ایلیا استیل انجام شود.

 

بیشتربیشتر

روشن ماندن جرقه زن اجاق گاز ایلیا استیل

ایراد داشتن الکترود یا ماژول اجاق گاز ایلیا استیل باعث می‌شود که جرقه زن دستگاه روشن بماند. برای رفع این مشکل باید از تکنسین تعمیر گاز ایلیا استیل کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن شعله بعد از رها کردن شیر ولوم

در صورت بروز چنین مشکلی تکنسین تعمیر گاز ایلیا استیل باید ترموکوپل یا اتصالات شیر ولوم را بررسی کند. پیش از تماس با تعمیرکار، تمیز بودن شعله پخش کن گاز را بررسی کنید.

بیشتربیشتر

زرد شدن شعله‌‌های گاز ایلیا استیل

به‌طورکلی، تغییر رنگ شعله‌های گاز در صورت ایراد داشتن مشعل یا پیلوت رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل، با نمایندگی تعمیرات گاز ایلیا استیل تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن فر اجاق گاز ایلیا استیل

روشن نشدن فر اجاق گاز به دلیل خاموش بودن شعله پیلوت رخ می‌دهد. اگر شعله پیلوت ایراد دارد و روشن نمی‌شود، با تعمیر آنلاین، مرکز تخصصی خدمات پس از فروش گاز ایلیا استیل تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چرا فندک گاز ایلیا استیل کار نمی‌کند؟

خرابی الکترود و قطع بودن اتصال برق در مدار باعث از کار افتادن فندک گاز ایلیا استیل می‌شود.

02چرا فر گاز ایلیا استیل روشن نمی‌شود؟

روشن بودن شعله پیلوت و سالم بودن ترموستات را بررسی کنید. درصورتی‌که برای بررسی این قطعات گاز ایلیا استیل به راهنمایی نیاز دارید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

03قطعات گاز ایلیا استیل را از کجا تهیه کنم؟

همه قطعات گاز ایلیا استیل را می‌توانید از بخش فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین خریداری کنید. همچنین در صورت تماس با این مجموعه می‌توانید از موجودی قطعه موردنظر خود مطلع شوید.

04آیا تکنسین‌های تعمیر آنلاین خدمات نصب گاز ایلیا استیل را انجام می‌دهند؟

بله؛ علاوه‌بر خدمات پس از فروش ایلیا استیل، خدمات نصب گاز صفحه‌ای ایلیا استیل نیز توسط تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین انجام می‌شود.

05آیا قطعات گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین اورجینال هستند؟

بله؛ همه قطعات گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین اورجینال بوده و با ضمانت نامه رسمی ۶ ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

06در صورت برطرف نشدن مشکل باید هزینه تعمیرات گاز ایلیا استیل را پرداخت کنم؟

درصورتی‌که مشکل گاز برطرف نشود، باید هزینه‌های ثابت شامل ایاب‌وذهاب و دستمزد تعمیرکار را پرداخت کنید.

ایلیا استیل یکی از باکیفیت‌ترین برندهای لوازم آشپزخانه، از جمله گاز رومیزی، گاز صفحه‌ای برقی و اجاق گاز در ایران است. تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیر لوازم خانگی، کلیه خدمات مربوط به تعمیر، تعویض و فروش قطعات گاز ایلیا استیل را به‌صورت کاملا حرفه‌ای ارائه می‌دهد. تکنسین‌های تعمیر آنلاین دوره‌های تخصصی تعمیرات گاز ایلیا استیل را پشت سر گذاشته‌اند و تعمیرات مدل‌های مختلف گاز ایلیا استیل را انجام می‌دهند.

خدمات پس از فروش ایلیا استیل در تعمیر آنلاین

اگر اجاق گاز ایلیا استیل را به‌تازگی خریداری کرده‌اید و از ضمانت تعمیر آنلاین برخوردار هستید، به‌راحتی می‌توانید با استفاده از خدمات پس از فروش ایلیا استیل اجاق گاز خود را تعمیر کنید. اگر اجاق گاز ایلیا استیل قدیمی دارید، در صورت تماس با تعمیر آنلاین یا خرید قطعه از این مجموعه، از ضمانت ۶ ماهه معتبر و بی‌قید‌وشرط برخوردار خواهید شد. همه قطعات گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین اورجینال بوده و با بهترین کیفیت به فروش می‌رسند. در صورت استفاده از خدمات پس از فروش گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شود:

  • اعزام تکنسین تعمیر و نصب قطعات در سریع‌ترین زمان ممکن
  • بهره بردن از تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای
  • استفاده از قطعات گاز ایلیا استیل اورجینال
  • تعمیر گاز ایلیا استیل در منزل بدون نیاز به جابه‌جایی
  • هزینه مناسب تعمیر و تعویض قطعات گاز ایلیا استیل

علاوه‌بر این موارد، در صورت اعزام تکنسین و عدم موافقت با هزینه تعمیرات، شما هزینه‌ای جز هزینه ایاب و ذهاب را پرداخت نخواهید کرد. همچنین، قیمت قطعات گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین نسبت به مراکز دیگر بسیار مناسب‌تر است.

خدمات تعمیر گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر گاز ایلیا استیل به عواملی مانند: مشکل اجاق گاز، قیمت قطعات اجاق گاز ایلیا استیل و دستمزد تکنسین بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات گاز ایلیا استیل، در اولین مرحله دستگاه باید مورد بازبینی قرار بگیرد. در صورت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آنلاین هزینه ایاب‌وذهاب، دستمزد تکنسین و قیمت قطعات به شما اعلام خواهد شد.

هزینه قطعات گاز ایلیا استیل و تعمیرات مدل‌های مختلف این دستگاه، از نرخ اعلام شده در اتحادیه و سایر مراکز خدمات پس از فروش ایلیا استیل ارزان‌تر است. در صورت موافقت با هزینه‌های اعلام شده بعد از عیب یابی دستگاه، تعمیر اجاق گاز ایلیا استیل را شروع می‌کند. در پایان نیز فاکتور رسمی همراه با گارانتی ۶ ماهه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نحوه ثبت درخواست تعمیرات گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین

برای استفاده از خدمات پس از فروش در تعمیر آنلاین می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواست خود را در همین صفحه با کلیک کردن روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» ثبت کنید. بعد از کلیک کردن روی این دکمه و تکمیل فرم مربوطه، کارشناسان تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای اعزام نیروی تعمیرکار به منزل را با شما انجام می‌دهند. بعد از اعزام نیرو و عیب یابی اجاق گاز، در صورت موافقت با هزینه‌ها توسط شما، فرایند تعمیر گاز ایلیا استیل توسط تکنسین شروع می‌شود.

خدمات پس از فروش گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین

رایج‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیر گاز ایلیا استیل

با وجود این که گاز ایلیا استیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، گاهی اوقات ایراداتی در گازهای این برند رخ می‌دهد. روزانه تماس‌های بسیاری برای تعمیر گاز ایلیا استیل در تعمیر آنلاین دریافت می‌شود. در ادامه، متداول‌ترین مشکلاتی که در تماس با تعمیر آنلاین به آن‌ها اشاره می‌شود را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. در بسیاری از موارد ایرادات جزئی گاز با توضیحاتی که در ادامه گفته شده است قابل‌رفع خواهند بود. اگر مشکل قطعات گاز ایلیا استیل حاد باشد، به کمک تعمیرکار نیاز خواهید داشت.

تعمیر گاز ایلیا استیل به دلیل روشن نشدن شعله‌ها

گاهی اوقات علت روشن نشدن شعله گاز ایلیا استیل مسدود بودن فندک اجاق گاز ایلیا استیل است. برای رفع این مشکل باید سر فندک را به‌خوبی تمیز کنید. خراب بودن ترموکوپل و بوبین نیز باعث روشن نشدن گاز ایلیا استیل می‌شود. در چنین شرایطی باید تعمیر گاز ایلیا استیل را به تعمیرکاران حرفه‌ای بسپارید.

درخواست تعمیرات گاز ایلیا استیل به دلیل خاموش شدن شعله بعد از رها کردن شیر ولوم

یکی از واضح‌ترین دلایل برای خاموش شدن شعله بعد از رها کردن ولوم، کثیف بودن شعله پخش کن است. درصورتی‌که شعله پخش کن تمیز است ولی همچنان با رها کردن ولوم گاز خاموش می‌شود، باید ترموکوپل و شیر ولوم را بررسی کنید. بررسی این قطعات گاز ایلیا استیل را به تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین بسپارید؛ زیرا برای بررسی باید گاز را باز کنید.

تمیز کردن گاز به منظور انجام تعمیرات گاز ایلیا استیل در منزل

تعمیر گاز ایلیا استیل به دلیل یکنواخت نبودن شعله‌ها یا کمبود حرارت

تمیز بودن سوراخ‌های شعله پخش کن تا حد بسیاری از بروز یکنواخت نبودن شعله‌ها در اجاق گاز ایلیا استیل جلوگیری می‌کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم گاز ایلیا استیل را به‌طور مرتب با مسواک مخصوص و مواد شوینده مناسب تمیز کنید تا سوراخ‌های شعله پخش کن با چربی و آلودگی مسدود نشوند. در صورتی که بعد از تمیز کردن قطعات گاز ایلیا استیل، همچنان شعله‌ها یکنواخت نبود، با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

ثبت درخواست تعمیر گاز ایلیا استیل به دلیل روشن نشدن فر

ترموستات یکی از قطعات گاز ایلیا استیل است که خراب بودن آن، روشن نشدن فر را به همراه خواهد داشت. اگر از سالم بودن ترموستات اطمینان دارید، شعله پیلوت را بررسی کنید. اگر شعله پیلوت روشن نشود، فر گرم نمی‌شود. برای تعمیر یا تعویض قطعات گاز ایلیا استیل مانند پیلوت یا ترموستات با تعمیر آنلاین در تماس باشید.

تعمیر فر ایلیا استیل در تعمیر آنلاین

تعمیر گاز ایلیا استیل به دلیل از کار افتادن فندک گاز

کار نکردن فندک گاز ایلیا استیل دلایل مختلفی دارد؛ یکی از آن‌ها قطع شدن اتصال برق فندک است. در چنین شرایطی باید گاز را باز کرده، صفحه گاز را بردارید و اتصالات مدار را بررسی کنید؛ که این کار قطعا باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود. به جز آن، خرابی الکترود نیز باعث از کار افتادن فندک می‌شود. برای رفع این مشکل باید با مراکز خدمات پس از فروش ایلیا استیل مانند تعمیر آنلاین تماس بگیرید؛ شاید نیاز به تعویض قطعات گاز ایلیا استیل داشته باشید.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی خدمات پس از فروش گاز ایلیا استیل در ایران

اگر قطعات گاز ایلیا استیل خراب شده‌اند و نیاز به تعویض یا تعمیر دارند، روی کمک تعمیر آنلاین حساب کنید. برای انجام هرگونه تعمیر گاز ایلیا استیل یا تعویض قطعات می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» در همین صفحه درخواست خود برای استفاده از خدمات پس از فروش گاز ایلیا استیل را ثبت کنید. کارشناسان در مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تعمیر آنلاین با شما تماس گرفته و برای اعزام نیرو یا ارسال قطعه هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.

علاوه‌بر ضمانت تعمیرات گاز ایلیا استیل، کلیه قطعات گاز ایلیا استیل نیز با ضمانت ۶ ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. اگر سوالی درباره تعمیر گاز ایلیا استیل دارید، سوال خود را در قالب کامنت با ما در میان بگذارید تا کارشناسان مجموعه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن‌ها پاسخ دهند.

 

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر گاز ایلیا استیل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.