تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج و آبگرمکن

تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات را در محل عرضه می‌کند. هرگونه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را می‌توانید از متخصصان ما در تعمیر آنلاین بخواهید و از ۶ ماه گارانتی معتبر برخوردار شوید. برای ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران و سایر شهرها فقط کافی است درخواست خود را از طریق دکمه زیر ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تعمیر آنلاین

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در باکس های زیر از ایرادات متداول پکیج ایران رادیاتور مطلع شوید.

بالا بودن صدای پکیج ایران رادیاتور

مشکل صدای مدار گرمایش بیشتر از هرچیز به‌دلیل وجود هوا در سیستم، کم بودن فشار، رسوب گرفتن مدار و مبدل حرارتی، خرابی پمپ یا مشکل سنسور حرارتی است. برای هواگیری پکیج ایران رادیاتور و رفع سایر مشکلات از متخصص این حوزه کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

داغ بودن بیش از حد آب

تنظیم نبودن شعله و دمای آب اولین موردی است که برای این مشکل باید بررسی کنید. درصورت تنظیم بودن این مورد، حرارت اولیه بالا و تعدیل دما معمولا به‌دلیل خرابی بای پس یا شیر سه‌طرفه است که باید توسط تکنسین بررسی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

گرم نشدن رادیاتورها

این مشکل بیشتر در پکیج‌های دومبدله مشاهده می‌شود. در چنین شرایطی باید شیر سه‌طرفه را بررسی کنید که فقط روی آب گرم مصرفی نباشد. اگر مشکل از این قسمت نبود، درخواست خود را در تعمیرآنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

روشن شدن انفجاری پکیج

تنظیم نبودن حداکثر قشار گاز شیر برقی گاز، قاصله الکترود جرقه‌زن، سطح مشعل برنر، شکستگی الکترود جرقه‌زن، خرابی ترانس جرقه یا برد الکترونیک باعث این مشکل می‌شود. در مواردی نیز علت این امر گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب است. برای عیب‌یابی دقیق و تعمیر پکیج از متخصص کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

ارور ۳۰۴۰ پکیج ایران رادیاتور

کد خطای ۳۰۴۰ مربوط به خرابی برد کنترل پکیج است. این مشکل فقط و فقط باید توسط متخصص حرفه‌ای بررسی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

سردوگرم شدن آب گرم مصرفی

مهم‌ترین دلیل این مشکل رسوب‌گرفتگی پکیج دیواری است. خرابی فلومترها، کاهش فشار آب و تنظیم نبودن شعله نیز از جمله دلایل دیگر سردوگرم شدن آب است. برای حل این مشکل از متخصصان ما در تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور چقدر است؟

هزینه تعمیرات پکیج بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده توسط گروه نرخ‌گذاری اتحادیه محاسبه می‌شود. ازآنجایی‌که هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به عواملی مانند مدل دستگاه، نوع مشکل و قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد، یک مبلغ مشخص را نمی‌توان برای آن بیان کرد.

02برای ثبت سفارش خدمات پکیج ایران رادیاتور در مجل باید چه کار کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتور در منزل می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت و برای تعمیرات آبگرمکن یا پکیج با شما در ارتباط است.

03آیا تعمیر آنلاین تعمیر انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور را انجام می‌دهد؟

بله؛ کارشناسان تعمیر آنلاین با مهارت و تجربه بالایی که دارند، تعمیر پکیج های ایران رادیاتور از مدل‌های قدیمی تا جدیدترین مدل‌ها را انجام می‌دهند.

04آیا تعمیر پکیج‌های ایران رادیاتور گارانتی دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین در زمینه تعمیرات پکیج و آبگرمکن ایران رادیاتور شامل 6 ماه ضمانت می‌شود.

05اگر بعد از تعمیر پکیج، دوباره با همان مشکل مواجه شوم برای تعمیر باید هزینه بپردازم؟

چنانچه دستگاه شما گارانتی تعمیر آنلاین دارد و کمتر از ۶ ماه از تعمیر آن توسط این مجموعه گذشته است، متخصصان ما به‌صورت رایگان آن را برایتان تعمیر خواهند کرد.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت خانه من هنگام حضور تعمیرکار پکیج وجود دارد؟

بله. همه کارشناسان این مرکز افراد متعهد و امینی هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. تعمیرکاران ما گواهی عدم سوء پیشنینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

07اگر از تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ناراضی باشم، چه کنم؟

چنانچه هرگونه ابهامی در مورد رفتار یا تخصص تکنسین اعزامی دارید، همان لحظه با مرکز پشتیبانی تعمیر آنلاین تماس بگیرید. کارشناسان ما در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

08هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور را باید کی و چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برچسب گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

در حال حاضر پکیج‌ها از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزات گرمایشی خانه و محل کار به شمار می‌روند. استفاده مداوم از این وسایل در طول فصل‌های سرد و همچنین متوقف شدن عملکرد در فصل‌های گرم باعث می‌شود تا بیشتر در معرض خرابی و فرسودگی قطعات قرار گیرند. ایران رادیاتور یکی از برندهای معروف ایرانی برای پکیج‌های دیواری و زمینی است که محبوبیت فراوانی دارد. به همین خاطر تعمیر آنلاین تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را در فهرست خدمات ارزنده خود قرار داده است.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور تعمیر آنلاین

کارشناسان تعمیر آنلاین دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را گذرانده‌اند و با دانش و تجربه کافی به عرضه خدمات می‌پردازند. سرعت، دقت و کیفیت رمز اصلی موفقیت و جلب رضایت مشتریان تاکنون بوده است. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت بعد از ثبت درخواست، با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل را انجام می‌دهند. البته توصیه می‌کنیم قبل از دریافت خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سری به بخش ایرادات متداول بزنید تا در صورت امکان خودتان مشکل را برطرف کنید.

تعمیر آنلاین انواع خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل را با بهترین قیمت عرضه می‌کند. همه کسانی که در منزل خود از پکیج استفاده می‌کنند، حداقل یک‌بار در سال به تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیاز دارند. از جمله مزایای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تعمیر آنلاین می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • پایین‌ترین قیمت: هزینه تعمیر پکیج رادیاتور ایران رادیاتور از نرخ اتحادیه پایین‌تر است.
  • گارانتی معتبر: کلیه قطعات پکیج ایران رادیاتور ۶ ماه گارانتی دارند.
  • استفاده از قطعات اورجینال: در تعمیر پرشر پکیج ایران رادیاتور و سایر اجزا از قطعات اصل همین برند استفاده می‌شود.

رضایت مشتری اولین هدف ما در تعمیر آنلاین است. ازهمین‌رو کلیه خدمات خود را با این هدف به شما هم‌وطنان عزیز در سراسر ایران عرضه می‌کنیم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

حتما بارها برایتان پیش آمده است که هزینه بالایی برای تعویض قطعات دستگاه یا تعمیر آن می‌پردازید، اما مشکل اصلی برطرف نشده است. در چنین شرایطی، به احتمال بالا مرحله اول که عیب‌یابی است به‌طوردقیق صورت نگرفته است. کارشناسان تعمیر آنلاین با نگاه تخصصی و تکیه بر دانش خود ایراد اصلی آبگرمکن دیواری و پکیج را پیدا و تعمیر می‌کنند.

بعضی از ایرادات پکیج‌های دیواری را می‌توانید روی نمایشگر آن در قالب کد مشاهده کنید. به‌این‌ترتیب با یک جست‌وجوی ساده یا حتی تماس با کارشناسان تعمیر آنلاین به‌راحتی مشکل را پیدا کرده و در صورت امکان خودتان آن را رفع خواهید کرد. بااین‌حال بعضی از مشکلات پکیج‌های زمینی و دیواری ایران رادیاتور توسط برد دستگاه شناخته نمی‌شوند و صرفا عملکرد دستگاه را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند. در چنین مواردی، باید تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط متخصص را در اولویت قرار دهید و از دست‌کاری آن بپرهیزید.

عیب یابی پکیج و آبگرمکن دیواری ایران رادیاتور توسط متخصصان حرفه‌ای

رایج‌ترین موارد ثبت درخواست تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

انواع پکیج و آبگرمکن دیواری یک کالای مصرفی در خانه‌های امروزی به شمار می‌رود که به‌دلیل استفاده مداوم دچار خرابی‌های متعددی می‌شود. شرط اول تعمیر پکیج زمینی ایرانی رادیاتور عیب‌یابی دقیق و پی بردن به مشکل است. بسیاری از مشتریان تعمیر آنلاین به دلایل زیر درخواست تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور را می‌دهند:

روشن شدن پکیج به حالت انفجاری

اگر پکیج با حالت انفجاری روشن می‌شود، باید موضوع را جدی بگیرید. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور با با بررسی الکترود، مشعل، فشار گاز و ولتاژ برق ورودی به‌دنبال علت این مشکل می‌گردد. درصورت کثیفی الکترود جرقه‌زن، کم شدن فشار گاز ورودی به محفظه احتراق، کثیف شدن مشعل، خوردگی و کوتاه شدن میله الکترود، ضعیف شدن ترانس جرقه‌زن و افت ولتاژ برق ورودی پکیج ممکن است دستگاه به حالت انفجاری روشن شود. تعمیر جرقه زن پکیج ایران رادیاتور، تعمیر شیر گاز و همچنین تعمیر رگولاتور آبگرمکن دیواری ایران رادیاتور را فقط به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر پکیج و آبگرمکن قدیمی و جدید در تعمیرآنلاین

گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور

گاهی اوقات پکیج روشن می‌شود، اما دمای آب بالا نمی‌رود. در چنین مواقعی اولین احتمال این است که سنسور دمای آب گرم خراب شده است. در غیر این صورت باید مشکل را در رسوب‌گرفتگی مبدل اصلی و مبدل ثانویه، محبوس شدن هوا در پکیج، فشار کاری پایین و ضعیف شدن پمپ پکیج جست‌وجو کرد. تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور، هواگیری پکیج ایران رادیاتور و تعمیر مبدل ثانویه پکیج ایران رادیاتور از مهم‌ترین کارهایی است که متخصص برای رفع مشکل انجام می‌دهد.

کار نکردن پمپ پکیج ایران رادیاتور

کار نکردن پمپ پکیج ایران رادیاتور به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. از جمله این دلایل می‌توانیم به گیرپاژ کردن پمپ پکیج، سوختن سیم‌پیچ و خازن پمپ، خراب شدن روتور پمپ، قطع شدن ارتباط پمپ با برد کنترل و همچنین قطعی سیم برق پمپ اشاره کنیم. طبیعی است که در چنین مواردی باید تعمیر آبگرمکن برقی دیواری را فقط به متخصص بسپارید و از انجام کارهای خودسرانه بپرهیزید.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با تضمین کیفیت

خاموش شدن پکیج دیواری ایران رادیاتور

خاموش شدن پکیج یکی دیگر از دلایل رایج برای ثبت درخواست تعمیر پکیج زمینی ایران رادیاتور است. برای پیدا کردن علت این مشکل، متخصص ابتدا ساختار کلی را بررسی کرده و جوانب مختلف آن را تحت‌نظر می‌گیرد. خرابی برد، کم بودن فشار گاز یا آب، تنظیم نبودن شعله و همچنین خرابی رگولاتور باعث خاموش شدن پکیج دیواری ایران رادیاتور می‌شود. متخصص بعد از عیب‌یابی دقیق، اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات پکیج ایران رادیاتور می‌کند.

تعمیر تخصصی پکیج ایران رادیاتور با تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین یک مجموعه معتبر برای عرضه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در انواع مدل‌ها است. متخصصان این مجموعه از افراد آموزش‌دیده و متخصص هستند که با تجربه و دانش کافی به تعمیرات پکیج تهران یا آموزش تعمیر پکیج در سایر شهرها می‌پردازند. کلیه خدمات این مجموعه با ۶ ماه گارانتی معتبر انجام می‌شود؛ یعنی ظرف مدت ۶ ماه بعد از دریافت خدمات، اگر مشکل قبلی دوباره تکرار شد، کارشناسان ما به‌صورت رایگان آن را برایتان رفع خواهند کرد. به‌این‌ترتیب اصلا لازم نیست نگران کیفیت خدمات تعمیر آنلاین باشید. درصورتی‌که با خرابی پکیج درگیر هستید، درخواست خود را از قسمت «ثبت سفارش خدمات» به گوش ما برسانید یا در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

خدمات مرتبط

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر پکیج ایران رادیاتور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.