تعمیر فر و ماکروفر مدیا

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

اگر برای برطرف کردن ایرادات فر و ماکروفر مدیا نیاز به کمک دارید، تعمیر آنلاین بهترین مرکزی است که می‌توانید از آن کمک بگیرید. مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آنلاین، به‌عنوان نمایندگی مدیا، انواع خدمات از جمله تعمیر فر و ماکروفر مدیا و تعویض قطعات آن‌ها را انجام می‌دهد. همه خدمات و قطعات عرضه شده در تعمیر آنلاین با ضمانت ۶ ماه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. برای ثبت درخواست تعمیر فر و ماکروفر مدیا با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر این متن کلیک کنید. کارشناسان تعمیر آنلاین در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی تعمیر فر و ماکروفر مدیا با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر فر و ماکروفر مدیا

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول مربوط به فر و ماکروفر مدیا

در باکس‌های زیر ایرادات متداول مربوط به فر و ماکروفر مدیا را مشاهده می‌کنید.

جرقه زدن ماکروفر

برای جلوگیری از جرقه زدن ماکروفر از قرار دادن ظروف فلزی در آن خودداری کنید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن ماکروفر

ابتدا جریان برق ورودی دستگاه را بررسی کنید. در صورت برقراری اتصال جریان برق، ممکن است علت روشن نشدن ماکروفر خراب شدن برد اصلی دستگاه باشد. برای رفع این اشکال باید از تکنسین تعمیر ماکروفر مدیا کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

خراب شدن گریل ماکروفر مدیا

المنت، ترموستات و برد قطعاتی هستند که بر خرابی گریل تاثیرگذارند. برای رفع این مشکلات باید از تکنسین تعمیرات ماکروفر مدیا کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن غذا در ماکروفر

سوختن دیود و خرابی کلید درب ممکن است باعث گرم نشدن غذا در ماکروفر شود. تعمیر این قطعات را به تعمیرکار حرفه‌ای ماکروفر مدیا بسپارید.

بیشتربیشتر

عدم چرخش ظرف در ماکروفر

از قرارگیری صحیح صفحه نگهدارنده زیر ماکروفر اطمینان پیدا کنید. خرابی موتور و برد نیز ممکن است دلیل این اتفاق باشد.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ماکروفر بعد از چند ثانیه کار کردن

خراب شدن میکروسوئیچ در ماکروفر مدیا و برد الکترونیکی دستگاه باعث خاموش شدن ماکروفر بعد از چند دقیقه کار کردن می‌شود.

بیشتربیشتر

گرم نشدن فر مدیا

آسیب دیدن المنت حرارتی فر مدیا باعث می‌شود فر به اندازه کافی گرم نشود. تعمیر المنت حرارتی را به تکنسین تعمیر فر مدیا بسپارید.

بیشتربیشتر

گرم شدن بیش از حد فر مدیا

اگر ترموستات فر خراب شده باشد، فر بیش از اندازه گرم می‌شود. تعویض یا تعمیر ترموستات فر مدیا نیز کاری تخصصی است و باید توسط تکنسین‌های تعمیرات فر مدیا انجام شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چرا سینی ماکروفر مدیا نمی‌چرخد؟

خرابی موتور چرخان یا درست قرار نگرفتن سینی در جای درست باعث می‌شود سینی نچرخد؛ همچنین، وجود مانع بر سر راه حرکت غلتک‌ها را بررسی کنید.

02اگر بعد از تعمیر فر و ماکروفر مدیا دستگاه دوباره خراب شد، باید هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ اگر در مدت زمان گارانتی همان مشکل دوباره تکرار شود، هیچ‌گونه هزینه‌ای برای تعمیر فر و ماکروفر مدیا نباید پرداخت کنید.

03آیا تکنسین‌های تعمیر ماکروفر و فر مدیا افراد قابل‌اطمینانی هستند؟

بله؛ همه تکنسین‌ها در تعمیر آنلاین متعهد و امین هستند؛ علاوه‌بر آن، همه آن‌ها گواهی عدم سوء‌پیشینه دارند.

04چگونه درخواست تعمیر فر و ماکروفر مدیا را ثبت کنیم؟

برای ثبت درخواست کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم درخواست تعمیرات در همین صفحه را تکمیل کنید. هماهنگی لازم برای اعزام تکنسین در کمتر از ۱ ساعت با شما انجام خواهد شد.

05هزینه تعمیر فر و ماکروفر مدیا را چه زمانی باید پرداخت کنم؟

ثبت درخواست تعمیرات هیچ هزینه‌ای را برای شما به همراه ندارد. برای پرداخت هزینه تعمیرات فر و ماکروفر مدیا نیز بعد از اتمام کار تعمیر، تکنسین فاکتور رسمی همراه با لیبل گارانتی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما هزینه را به حساب مجموعه یا شخص تکنسین پرداخت می‌کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی مدیا برای تعمیر فر و ماکروفر مدیا

همه خدمات مربوط به تعمیر فر و تعمیر ماکروفر مدیا در تعمیر آنلاین به صورت کاملا تخصصی انجام می‌شود. تکنسین‌های مجموعه تعمیر آنلاین دوره‌های حرفه‌ای تعمیر مدل‌های مختلف فر و ماکروفر مدیا را پشت سر گذاشته‌اند. همه خدمات مربوط به تعمیر فر و ماکروفر مدیا و تعویض قطعات این دستگاه‌ها در تعمیر آنلاین با ضمانت ۶ ماهه انجام می‌شود؛ بنابراین کیفیت خدمات در این مجموعه که به‌عنوان نمایندگی مدیا فعالیت می‌کند، کاملا تضمین‌شده است. از مزایایی که سپردن تعمیر فر و ماکروفر مدیا به تعمیر آنلاین برای شما دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعزام سریع تکنسین‌های حرفه‌ای
  • امکان تعمیر فر و ماکروفر مدیا بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه
  • استفاده از قطعات ۱۰۰ درصد اورجینال و باکیفیت فر و ماکروفر مدیا
  • هزینه مناسب انجام تعمیرات فر و ماکروفر مدیا

برای بهره‌مند شدن از این مزایا، کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. در تماس تلفنی و ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از امکان عیب‌یابی رایگان دستگاه نیز استفاده کنید.

تعمیر ماکروفر مدیا در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر فر و ماکروفر مدیا در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر فر و ماکروفر مدیا به عوامل مختلفی از جمله مشکل دقیق دستگاه، قیمت قطعات تعویض یا تعمیر شده، هزینه رفت‌وآمد و دستمزد تکنسین بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات می‌توانید با تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان برای بررسی و عیب‌یابی دستگاه به منزل شما اعزام شوند. در تماس تلفنی هزینه حدودی تعمیرات ماکروفر مدیا و فر این برند به شما اعلام خواهد شد. به‌طورکلی، از بابت هزینه تعمیرات و قطعات در تعمیر آنلاین نگرانی نداشته باشید؛ این مجموعهبه‌عنوان نمایندگی مدیا همه خدمات تعمیر و تعویض قطعات فر و ماکروفر مدیا را با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌دهد.

نحوه ثبت درخواست تعمیر ماکروفر مدیا در تعمیر آنلاین

برای ثبت درخواست تعمیر فر و ماکروفر مدیا دو راه حل آسان پیش روی شما قرار دارد؛ اولین راه تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ است. در دومین روش برای ثبت درخواست تعمیر می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید؛ برای این کار روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای این صفحه کلیک کنید تا کارشناسان تعمیر آنلاین با شما تماس بگیرند.

تعمیر فر مدیا در تعمیر آنلاین

رایج‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیر فر مدیا

فر و ماکروفر مدیا از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند؛ بااین‌حال، گاهی اوقات قطعات این دستگاه‌ها با خرابی روبه‌رو می‌شوند. روزانه تماس‌های متعددی برای انجام تعمیرات فر و ماکروفر مدیا با تعمیر آنلاین برقرار می‌شود؛ در ادامه رایج‌ترین مشکلات مطرح‌شده مخاطبان طی این تماس‌ها را بررسی می‌کنیم:

تعمیر ماکروفر مدیا به دلیل جرقه زدن

یکی از رایج‌ترین دلایل جرقه زدن ماکروفر مدیا، قرار دادن ظرف فلزی داخل دستگاه است. به‌هیچ‌عنوان نباید ظروف فلزی را داخل ماکروفر قرار دهید. فرسودگی و زنگ‌زدگی دیواره داخلی ماکروفر مدیا نیز ممکن است باعث جرقه زدن آن شود. در صورت نیاز به تعویض کابین داخلی دستگاه، با تعمیر آنلاین، نمایندگی مدیا، تماس بگیرید.

روشن نشدن ماکروفر؛ دلیل ثبت درخواست تعمیرات ماکروفر مدیا

در صورت اطمینان از اتصال دستگاه به پریز و وجود جریان برق، ممکن است خرابی برد الکتریکی دستگاه باعث روشن نشدن ماکروفر شود. تعمیر برد الکتریکی ماکروفر مدیا باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود. تعمیر آنلاین برای انجام این کار می‌تواند به شما کمک کند.

تعمیرات ماکروفر مدیا به دلیل از کار افتادن گریل

اگر المنت حرارتی یا ترموستات ماکروفر آسیب دیده باشد، گریل از کار می‌افتد؛ همچنین، خرابی برد یا موتور ماکروفر مدیا نیز باعث می‌شود گریل کار نکند. تعمیر ماکروفر مدیا و قطعات آن در تعمیر آنلاین به کمک تکنسین‌های حرفه‌ای انجام شود.

گرم نشدن غذا؛ علت رایج ثبت درخواست تعمیر ماکروفر مدیا

گرم نشدن غذا در ماکروفر دو علت غیرفنی دارد؛ حجم بالای غذا در یک ظرف یا استفاده از ظرف نامناسب. به‌طورکلی برای گرم کردن غذا در ماکروفر نباید از ظروف بسیار گود استفاده کرد؛ زیرا در چنین شرایطی غذا در لایه‌های زیرین گرم نمی‌شود. اگر مشکل از ظرف یا حجم غذا نباشد، باید سوختن دیود، خرابی سوئیچ درب و خراب بودن مگنترون را بررسی کنید.

تعمیر ماکروفر و فر مدیا در تعمیر آنلاین

گرم نشدن فر؛ دلیل ثبت درخواست تعمیر فر مدیا

خراب بودن المنت حرارتی، ترموستات، سوئیچ تنظیم دما و فیوز حرارتی باعث می‌شود که فر به دمای لازم نرسد. بررسی این قطعات را به تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر فر مدیا در تعمیر آنلاین بسپارید. تعویض یا تعمیر این قطعات به‌راحتی انجام نمی‌شود و به مهارت و تجربه نیاز دارد؛ بنابراین با دستکاری دستگاه ایرادات آن را بیشتر نکنید.

سوختن غذا؛ دلیل تعمیر فر مدیا

ترموستات قطعه‌ای در فر مدیا است که وظیفه تنظیم دما را بر عهده دارد. اگر ترموستات از کار بیفتد یا آسیب ببینید، فر بیش از حد گرم شده و غذاها را می‌سوزاند. برای تعمیر یا تعویض ترموستات، از تعمیر آنلاین که به‌عنوان نمایندگی مدیا فعالیت می‌کند، کمک بگیرید.

تعمیر فر و ماکروفر مدیا در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات فر و ماکروفر مدیا

در صورت بروز هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر فر و ماکروفر مدیا روی کمک تعمیر آنلاین حساب کنید. این مجموعه با تکیه بر تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای خود، انواع تعمیرات فر مدیا و ماکروفر این برند را انجام می‌دهد. هموطنان ساکن تهران می‌توانند برای اعزام تکنسین تعمیر فر و ماکروفر مدیا با شماره تعمیر آنلاین تماس بگیرند. عزیزان ساکن شهرستان نیز می‌توانند برای هماهنگی به‌منظور ارسال قطعات فر و ماکروفر مدیا از تعمیر آنلاین درخواست کمک کنند.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر فر و ماکروفر مدیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.