تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر ماشین لباسشویی

در صورت بروز هرگونه خرابی و ایراد در ماشین لباسشویی مدیا می‌توانید از تعمیر آنلاین کمک بگیرید. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران و سراسر قادر به تعمیر لباسشویی مدیا در مدل‌های مختلف همراه با گارانتی ۶ ماهه خواهد بود. برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی مدیا در تعمیر آنلاین با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» در زیر این متن اقدام کنید. کارشناسان تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن برای انجام هماهنگی‌های لازم به منظور اعزام تکنسین با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی مدیا

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی مدیا

در باکس‌های زیر به متداول‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی مدیا اشاره می‌کنیم.

برق داشتن بدنه لباسشویی

برق داشتن بدنه لباسشویی مدیا به سیم کشی و قطعات الکترونیکی دستگاه مرتبط است. برای رفع این مشکل باید از تکنسین تعمیر لباسشویی مدیا کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب ماشین لباسشویی

علت اصلی گرم نشدن ماشین لباسشویی، به ترموستات بستگی دارد. خرابی المنت، برد الکترونیکی و تایمر نیز از جمله دلایل گرم نشدن آب لباسشویی مدیا هستند.

بیشتربیشتر

جریان کم آب ماشین لباسشویی

گرفتگی فیلتر یا پیچ خوردن شلنگ ممکن باعث کاهش جریان آب ماشین لباسشویی مدیا شود. درصورتی‌که مشکل همچنان ادامه داشت، واحد کنترل آب یا شیر ورودی آب را بررسی کنید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن لباسشویی مدیا

اگر وزن لباس‌های درون لباسشویی سنگین باشد، دکمه عدم تعادل روشن شده و لباسشویی کار نمی‌کند. اگر وزن لباس‌ها متناسب با ظرفیت دستگاه است، شاید نیاز به تعمیر برد لباسشویی مدیا یا بررسی تایمر توسط تعمیرکار داشته باشید. برای اطلاع از قیمت برد لباسشویی مدیا نیز می‌توانید با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه یا گرفتگی فیلتر را بررسی کنید. در صورت تخلیه نشدن آب می‌توانید با واحد نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

صدای شدید لباسشویی

صدای بالای لباسشویی ممکن است به خرابی قطعات داخلی پمپ، موتور یا دیگ آبکشی دستگاه ارتباط داشته باشد. پیش از تماس با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی مدیا در تعمیر آنلاین، از تراز بودن پایه‌های لباسشویی اطمینان پیدا کنید.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن لباسشویی مدیا

در اولین قدم از بسته بودن در ماشین لباسشویی مطمئن شوید. میکروسوئیچ و هیدروستات لباسشویی مدیا نیز ممکن است دچار خرابی شده باشند و دستگاه آبگیری نکند.

بیشتربیشتر

باز نشدن در بعد از اتمام شستشو

خراب بودن میکروسوئیچ در لباسشویی، خراب بودن دستگیره و عدم تخلیه آب از جمله دلایل باز نشدن در بعد از پایان برنامه شستشو هستند. برای رفع این اشکال با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01سریع‌ترین روش درخواست تعمیر لباسشویی مدیا در تعمیر آنلاین چگونه است؟

برای ثبت درخواست سریع‌ترین راه تماس با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی مدیا ۰۲۱۴۵۳۹۶ است.

02چگونه از داشتن ضمانت‌نامه تعمیر لباسشویی مدیا اطمینان پیدا کنم؟

پس از پایان تعمیر لباسشویی مدیا فاکتور رسمی با برچسب گارانتی به شما تقدیم می‌شود.

03آیا تکنسین‌های اعزامی از تعمیر آنلاین متخصص برند مدیا هستند؟

بله؛ تکنسین‌های تعمیر آنلاین دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی مدیا و سایر برندهای داخلی و خارجی را پشت سر گذاشته‌اند.

04هزینه تعمیر لباسشویی مدیا چگونه محاسبه و پرداخت می‌شود؟

در صورت تماس تلفنی هزینه حدودی به شما اعلام خواهد شد. پیش از شروع تعمیرات نیز تکنسین هزینه را به شما اعلام کرده و در نهایت هزینه را به حساب تعمیر آنلاین یا تکنسین واریز خواهید کرد.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران و سراسر ایران

همه خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی در تهران از برند مدیا و تعویض قطعات این دستگاه در تعمیر آنلاین انجام می‌شود. تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین دوره‌های تخصصی تعمیرات مدیا را پشت سر گذاشته‌اند و با تجربه و مهارت بالا نسبت به تعمیر لباسشویی مدیا اقدام می‌کنند. تعویض قطعات و تعمیرات لباسشویی مدیا در این مجموعه با ضمانت ۶ ماهه انجام می‌شود. از جمله مزایایی که تعمیر لباسشویی مدیا در تعمیر آنلاین برای مخاطبان خود به همراه دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه خدمات سریع و فوری در همه روزهای سال
  • عدم نیاز به جابه‌جایی دستگاه و تعمیر در محل
  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه
  • نظارت کامل بر فرایند تعمیر و عملکرد تکنسین
  • اطمینان از اصل بودن قطعات با ارائه ضمانت‌نامه

برای انجام هماهنگی‌های لازم به‌منظور اعزام سریع تعمیرکار ماشین لباسشویی، با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. طی تماس تلفنی از مزیت عیب یابی لباسشویی مدیا به صورت رایگان نیز بهره‌مند خواهید شد.

تعمیر لباسشویی مدیا در تهران با استفاده از خدمات تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر لباسشویی مدیا و تعویض قطعات در منزل

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران فعالیت می‌کند؛ بنابراین قیمت خدمات این مجموعه زیر نظر اتحادیه و کاملا اقتصادی تعیین شده است. بااین‌حال، هزینه تعمیر لباسشویی به مدیا به مشکل دقیق دستگاه، قیمت قطعات تعویض یا تعمیر شده، هزینه رفت‌وآمد و دستمزد تکنسین بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت برد لباسشویی مدیا و سایر قطعات با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی مدیا، تعمیر آنلاین، تماس بگیرید. در تماس تلفنی هزینه حدودی قطعات و تعمیر لباسشویی مدیا به شما اعلام خواهد شد.

نحوه ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در تعمیر آنلاین

برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی مدیا راه را برای شما هموار کرده‌ایم. شما عزیزان می‌توانید با شماره نمایش داده شده در سایت تماس بگیرید یا روی دکمه ثبت سفارش خدمات در بالای همین صفحه کلیک کنید. بعد از ثبت درخواست به هر دو روش، کارشناسان تعمیر آنلاین در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و زمان اعزام تکنسین را با شما هماهنگ خواهند کرد.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران

رایج‌ترین دلایل برای ثبت درخواست تعمیرات مدیا

روزانه تماس‌های متعددی با مرکز پشتیبانی تعمیر آنلاین برای تعمیر لباسشویی مدیا برقرار می‌شود. برخی از این مشکلات در تماس‌های بیشتری تکرار شده و دغدغه بسیاری از افراد هستند. در ادامه به متداول‌ترین مشکلات مطرح شده در این تماس‌ها اشاره می‌کنیم.

برق داشتن بدنه دستگاه؛ علت ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی مدیا

برق داشتن بدنه دستگاه به دلیل وجود اتصالی در قطعات لباسشویی رخ می‌دهد. برای تعمیر لباسشویی مدیا به دلیل بروز این مشکل ابتدا باید دستگاه را از پریز برق جدا کرده و سپس قطعه معیوب را تشخیص دهید. اگر قطعات سالم هستند، مشکل از اتصالات درون ماشین لباسشویی مانند برد آن است. برای تعمیر برد مدیا می‌توانید با تعمیر آنلاین تماس بگیرید. قیمت برد لباسشویی مدیا نیز در تعمیر آنلاین قابل‌بررسی است.

تعمیر لباسشویی مدیا به دلیل گرم نشدن آب دستگاه

وظیفه گرم شدن آب لباسشویی با ترموستات بوده و اگر آب گرم نمی‌شود احتمالا این قطعه دچار خرابی شده است. بعد از بررسی ترموستات در صورت سالم بودن این قطعه، سایر قطعات مانند: المنت، برد الکترونیکی و تایمر را بررسی کنید. رسوب گرفتن المنت ممکن است گرم شدن آب را با مشکل مواجه کند. هیدرواستات (سنسور آب) و سنسور دمای آب هم ممکن است در بروز این مشکل نقش داشته باشند. برای برطرف کردن ایراد دستگاه با تعمیر آنلاین برای تعمیر لباسشویی مدیا تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا به دلیل رسوب گرفتن المنت

روشن نشدن دستگاه و ثبت درخواست تعمیرات مدیا

گاهی اوقات علت اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی سنگین بودن بیش از حد آن است. اگر لباس‌هایی بیش از ظرفیت دستگاه در مخزن لباسشویی بریزید، کلید عدم تعادل روشن شده و دستگاه روشن نمی‌شود. برای رفع این مشکل حتما به ظرفیت بار دستگاه توجه کنید. اگر مشکل از وزن لباس‌ها نیست، احتمالا برد دستگاه دچار مشکل شده است. برای تعمیر برد لباسشویی مدیا با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین لباسشویی مدیا

در بسیاری از موارد عدم تخلیه آب به انسداد شلنگ تخلیه یا پمپ تخلیه بستگی دارد. مسیر خروجی آب و دریچه ورودی فاضلاب را نیز بررسی کنید. گرفتگی فیلتر کف نیز باعث می‌شود آب به‌درستی تخلیه نشود. تعویض فیلتر لباسشویی مدیا را به تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیر آنلاین بسپارید.

خروج کف از ماشین لباسشویی

خروج کف از ماشین لباسشویی مدیا معمولا ایراد فنی محسوب نمی‌شود و به دلیل ریختن مواد شوینده بیش از حد رخ می‌دهد؛ البته در برخی از موارد به دلیل گرم نشدن آب ماشین لباسشویی، کف از در دستگاه خارج می‌شود. برای رفع این مشکل و عیب یابی با کارشناسان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

خروج کف از ماشین لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا با ضمانت‌نامه ۶ ماهه در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین همه خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی مدیا در تهران را انجام می‌دهد. عزیزان ساکن شهرستان نیز می‌توانند برای عیب یابی و خرید قطعات لباسشویی مدیا با این مجموعه تماس بگیرند. تکنسین‌های مجرب و حرفه‌ای تعمیرآنلاین تعمیر لباسشویی مدیا را با قطعات کاملا اورجینال و فابریک انجام خواهند داد. با استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی مدیا، طول عمر دستگاه بیشتر شده و از هزینه‌های احتمالی جلوگیری خواهد شد.

علاوه‌بر تعمیرات، تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی نصب لباسشویی مدیا نیز فعالیت می‌کند. اگر به‌تازگی ماشین لباسشویی مدیا خریداری کرده‌اید، برای نصب این دستگاه با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر لباسشویی مدیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.