تعمیر جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران انواع خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه می‌کند. کارشناسان مجموعه تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی به کلیه ایرادات احتمالی انواع جاروبرقی ناسیونال مسلط هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل دستگاهتان را برطرف می‌کنند. اگر در شهری غیر از تهران ساکن هستید و به‌دنبال قطعات اصل جاروبرقی ناسیونال می‌گردید، از طریق فروشگاه این مجموعه می‌توانید قطعه موردنظرتان را تهیه کنید. برای درخواست تعمیر جاروبرقی ناسیونال از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی ناسیونال

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی ناسیونال

در این قسمت از برخی ایرادات متداول جاروبرقی ناسیونال مطلع شوید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

آلودگی فیلتر هوا، خرابی یا نیم‌سوز شدن موتور، آسیب‌دیدگی لوله خرطومی و همچنین خراب شدن سیم‌پیچ از جمله دلایل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی است. برای رفع این مشکل اول از همه فیلتر را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. در صورت ادامه‌دار بودن مشکل، برای عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی ناسیونال به تعمیرآنلاین مراجعه کنید.

بیشتربیشتر

متوقف نشدن سیم جمع کن

شکستگی سیم جمع کن و همچنین خرابی قطعات مختلف مانند پین، فنر یا قفل باعث بیرون نماندن سیم از دستگاه می‌شود. برای رفع این مشکل باید دستگاه توسط تکنسین بازدید و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

خرابی ولوم کم و زیاد دستگاه

کار نکردن ولوم کم و زیاد جاروبرقی ممکن است به دلیل شکستگی ولوم یا معیوب شدن برد دستگاه باشد. درصورت بروز این مشکل برد یا ولوم باید توسط کارشناس تعمیر یا تعویض شود.

بیشتربیشتر

کاهش مکش جاروبرقی

پر بودن کیسه جاروبرقی، کثیفی فیلترها، انسداد مسیر گردش هوا، آلودگی برس جاروبرقی و خرابی موتور دستگاه باعث کاهش مکش می‌شود. برای رفع این مشکل باید فیلترها را هر ۳ تا ۶ ماه یک‌بار عوض کنید و درصورت نیاز دستگاه را برای عیب‌یابی و تعمیر به نزد متخصص ببرید.

بیشتربیشتر

صدای بلند جاروبرقی

انسداد فیلترهای هوا و هپا، انسداد لوله خرطومی و پارویی و همچنین شکستگی فن جاروبرقی باعث تولید صدای ناخوشایند حین کار با جاروبرقی می‌شود. اگر درصورت رفع انسداد فیلترها و لوله‌ها، مشکل هنوز وجود داشت، دستگاه را به یک متخصص فنی نشان دهید.

بیشتربیشتر

داغ شدن جاروبرقی

داغ شدن دستگاه ممکن است ناشی از پر شدن پاکت یا فیلتر دستگاه باشد. درغیراین‌صورت باید موتور جاروبرقی ناسیونال در قسمت بلبرینگ یا کلکتور توسط تعمیرکار عیب‌یابی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01قطعات اورجینال جاروبرقی ناسیونال را از کجا تهیه کنم؟

فروشگاه تعمیر آنلاین انواع قطعات اورجینال جاروبرقی ناسیونال را با قیمت مناسب به فروش رسانده و به سراسر کشور ارسال می‌کند.

02آیا تعمیر جاروبرقی ناسیونال گارانتی دارد؟

بله؛‌ کلیه خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر جاروبرقی ناسیونال شامل 6 ماه گارانتی است.

03هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال چقدر است؟

هزینه تعمیر جاروبرقی ناسیونال به عوامل مختلفی مانند نوع قطعه آسیب‌دیده، مدل دستگاه و دستمزد کارشناس بستگی دارد.

04در صورت بروز مجدد عیب بعد از تعمیر آیا باید دوباره هزینه بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که در زمان گارانتی عیب دستگاه مجددا تکرار شد، برای تعمیر نیازی به پرداخت هزینه نیست.

05هزینه تعمیر جاروبرقی را چگونه باید پرداخت کنم؟

در انتهای کار فاکتور هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال همراه با گارانتی تقدیم شما می‌شود که می‌توانید هزینه را به حساب مجموعه یا شخص کارشناس واریز کنید.

06آیا تعمیر جاروبرقی ناسیونال قدیمی در تعمیر آنلاین انجام می‌شود؟

بله؛ تعمیر آنلاین تعمیر کلیه دستگاه‌های قدیمی و جدید ناسیونال را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

ناسیونال یکی از برندهای شناخته‌شده جاروبرقی است که طرفداران فراوانی در ایران دارد. نیاز مشتریان تعمیر آنلاین به تعمیر جاروبرقی ناسیونال قدیمی و جدید باعث شد تا عرضه خدمات تعمیراتی برای این محصولات را در فهرست خدمات خود در تعمیر آنلاین قرار دهیم.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران

معمولا اولین گزینه برای تعمیر محصولات برقی مراجعه به نمایندگی‌های معتبر آن برند در سراسر کشور است. تعمیر آنلاین نمایندگی بیش از ۶ برند مطرح ایرانی و خارجی را بر عهده دارد که ناسیونال یکی از آن‌ها است. ازهمین‌رو اگر به خدمات تعمیر جاروبرقی ناسیونال نیاز دارید، بهترین مجموعه را برای مراجعه انتخاب کرده‌اید. برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران فقط کافی است درخواستتان را از طریق سایت یا تماس با ما در میان بگذارید.

شما می‌توانید به دو صورت از خدمات تعمیرات جارو برقی تعمیر آنلاین بهره‌مند شوید؛ در روش اول امکان ارسال پیک مجموعه برای دریافت و تحویل جاروبرقی وجود دارد. همچنین شما می‌توانید به‌صورت شخصی دستگاهتان را به دفتر مرکزی مجموعه بیاورید تا متخصصان ما در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاهتان را برطرف کنند. به یاد داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیر آنلاین همواره با ۶ ماه گارانتی بی‌قیدوشرط همراه است.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تعمیر آنلاین

خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر جاروبرقی ناسیونال

متخصصان تعمیر آنلاین با آگاهی کامل از ساختار و ایرادات جاروبرقی‌های ناسیونال در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه را پیدا می‌کنند. بعد از عیب‌یابی، هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال برآورد شده و به اطلاع شما می‌رسد. در صورت موافقت شما با هزینه نهایی، تعمیرکار فرایند تعمیر را آغاز می‌کند. در ادامه به مهم‌ترین خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران می‌پردازیم:

تعمیر جاروبرقی ناسیونال قدیمی

جاروبرقی‌های قدیمی ناسیونال از کیفیت بالایی برخوردار هستند و بعد از سال‌ها کار کردن هنوز ممکن است موتور آن‌ها سالم باشد. البته که گریز از مشکلات جزئی که عملکرد دستگاه را مختل می‌کنند، امکان‌پذیر نیست. در چنین شرایطی افراد ترجیح می‌دهند به‌جای هزینه کردن برای خرید جاروبرقی جدید همان دستگاه قدیمی خود را تعمیر کنند.

متخصصان تعمیر آنلاین با سال‌ها تجربه فنی کار تعمیر جاروبرقی ناسیونال قدیمی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند‌؛ بنابراین اگر یک دستگاه قدیمی در منزل دارید که خراب شده است، فکر دور انداختن آن را نکنید و آن را به تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال

با استفاده درست از جاروبرقی می‌توانید عمر موتور دستگاه را افزایش دهید. بسیاری از مشکلات و خرابی‌های جاروبرقی معمولا به‌دلیل تعویض نکردن فیلتر، خیس یا مرطوب شدن کیسه، پر شدن کیسه و استفاده مداوم از دستگاه است. زمانی که موتور جاروبرقی دچار مشکل می‌شود، معمولا شاهد مشکلاتی مانند کاهش مکش، افزایش صدا، بلند شدن بوی سوختگی و حتی خاموش شدن ناگهانی دستگاه خواهید بود.

در چنین شرایطی حتما باید تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال را به متخصص حرفه‌ای بسپارید. کارشناسان تعمیر آنلاین با استفاده از قطعات اصل به تعمیرات جاروبرقی ناسیونال می‌پردازند و دستگاه را مانند روز اول به شما تحویل می‌دهند.

تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال

تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی ناسیونال

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که هنگام استفاده از جاروبرقی به وجود می‌آید، پاره شدن لوله خرطومی و کاهش مکش دستگاه است. اگر محل پارگی به یکی از دو سر لوله نزدیک باشد، تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی ناسیونال به‌راحتی انجام خواهد شد. برای این کار فقط کافی است لوله خرطومی را از قطعات پلاستیکی دو سر آن جدا کرده و با استفاده از یک چاقوی اره‌ای محل پارگی آن را ببرید. حالا به‌راحتی لوله خرطومی را در دو سر قطعه پلاستیکی جا بزنید. درصورتی‌که محل پارگی در وسط است، باید نسبت به تعویض لوله خرطومی اقدام کنید.

تعمیر برس جاروبرقی ناسیونال

گیر کردن آشغال‌های ریز، مو و پرز در دستگاه مکش را کاهش داده و فشار مضاعفی به موتور وارد می‌کند. ازهمین‌رو تمیز کردن برس جاروبرقی را باید همواره در برنامه‌های خود قرار دهید. اگر مدت‌ها است که نسبت به تمیز کردن این قطعه مهم اقدام نکرده‌اید، حتما در اولین فرصت به سراغ آن بروید.

برای تعمیر برس جاروبرقی ناسیونال باید اجزای مختلف دسته را باز کرده و گرفتگی‌ها را برطرف کنید. البته اگر برس جاروبرقی دچار شکستگی شده یا رفع انسداد آن برایتان مقدور نیست، متخصصان تعمیر آنلاین این کار را هم برایتان انجام می‌دهند.

تعمیر برس جاروبرقی ناسیونال

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال

جمع نشدن سیم یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که افراد در استفاده از جاروبرقی با آن مواجه می‌شوند. سیم جمع کن از قطعات بسیار ریز و حساسی مانند فنر و قرقره تشکیل شده است که وظیفه جمع شدن سیم را به عهده دارد. باز کردن سیم جمع کن به مهارت بالایی نیاز دارد و حتما این کار را باید به متخصصان حرفه‌ای بسپارید.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال باکیفیت‌ترین خدمات را با قیمتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه می‌کند. کلیه خدمات انجام‌شده در تعمیر آنلاین شامل ۶ ماه گارانتی بی‌قیدوشرط است؛‌ یعنی چنانچه مشکل دستگاهتان دوباره در عرض ۶ ماه تکرار شد، کارشناسان ما بدون دریافت هزینه نسبت به تعمیر آن اقدام خواهند کرد. برای دریافت خدمات تعمیر آنلاین می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر جاروبرقی ناسیونال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.