تعمیر ماشین ظرفشویی نف

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی نف در تهران انواع خدمات تعمیراتی را به همه هم‌وطنان عزیز در سراسر ایران عرضه می‌کند. متخصصان ما در تعمیر آنلاین با استفاده از قطعات اورجینال هر مدل، به تعمیر ظرفشویی نف شما می‌پردازند و گارانتی ۶ ماهه را تقدیمتان می‌کنند. هزینه تعمیرات ظرفشویی نف در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها، پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. برای ثبت سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی نف در محل همین حالا درخواستتان را از طریق دکمه زیر به ما اطلاع دهید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین ظرفشویی نف

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی نف

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی نف مطلع شوید.

کار نکردن ماشین ظرفشویی نف

اگر ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند، اول از همه از صحت پریز برق و دوشاخه آن مطمئن شوید. خرابی فیوز حرارتی و برد کنترل اصلی نیز باعث روشن نشدن ظرفشویی نف می‌شود که باید توسط تعمیرکار بازرسی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

بسته نشدن در محفظه مواد شوینده

استفاده بیش از حد از ماده شوینده، باز نشدن قفل در به‌دلیل گیر کردن پودر اضافی، و آسیب دیدن فنر یا محفظه باعث بسته نشدن در آن می‌شود. برای حل مشکل انسداد با پودر از آب گرم برای انحلال پودر اضافی استفاده کنید. درغیراین‌صورت از یک متخصص کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

علت توقف ظرفشویی اواسط شست‌وشو

خرابی موتور و آسیب‌دیدگی قفل در یا نوار درزبندی آن باعث متوقف شدن چرخه شست‌وشو در ماشین ظرفشویی نف می‌شود. همچنین چنانچه قفل به سوئیچ اتوماتیک وصل شده باشد، به‌محض قطع اتصال شست‌وشو متوقف می‌شود. این موارد باید توسط تعمیرکار عیب‌یابی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

نشتی آب ظرفشویی نف

خرابی شناور، نوار دور در، بازوهای آب‌فشان، پمپ تخلیه، موتور و شلنگ‌ها باعث نشتی آب می‌شود. تعمیرکار با بررسی این موارد و تعویض قطعات آسیب‌دیده به رفع نشتی آب کمک می‌کند.

بیشتربیشتر

خشک نشدن ظروف

باز نشدن دریچه ورود بخار، خرابی موتور فن و المنت حرارتی باعث خشک نشدن ظروف در انتهای کار می‌شود. تعمیرکار با بررسی این موارد برای رفع مشکل اقدام می‌کند.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ظرفشویی نف

انسداد فیلتر ماشین ظرفشویی و لوله تخلیه باعث تخلیه نشدن آب می‌شود. در چنین مواردی با استفاده از یک برنامه با آب داغ می‌توانید گرفتگی را برطرف کنید. درغیراین‌صورت خرابی پمپ تخلیه باید توسط تعمیرکار بررسی و قطعه تعویض شود.

بیشتربیشتر

صدای غیرمعمولی ماشین ظرفشویی نف

ایجاد سروصدای بالا در شروع کار به‌علت خرابی پمپ تخلیه است که باید برای تمیز کردن یا تعویض آن اقدام کنید. سروصدای بالا در طول چرخه شست‌وشو معمولا ناشی از خرابی پمپ چرخشی یا موتور شست‌وشو است. چنانچه مانعی سر راه بازوهای آب‌فشان قرار نداشت، باید دستگاه توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

تمیز نشدن ظروف بعد از اتمام کار دستگاه

از مهم‌ترین دلایل این مشکل بی‌کیفیت بودن مواد شوینده، گرفتگی آب‌فشان‌ها و کثیفی مخزن داخلی است. درغیراین‌صورت باید ایرادات فنی مانند ضعیف شدن موتور توسط تعمیرکار بررسی و برطرف شود.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب ظرفشویی

خرابی برد ماشین ظرفشویی، سوختن المنت و خرابی سنسورهای داخلی باعث گرم نشدن آب می‌شود. برای رفع این مشکل درخواستتان را در تعمیرآنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات ظرفشویی نف را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف معتبر است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و کد آیسیک را دارد. همچنین کلیه تعمیرکاران این مجموعه دوره‌های تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی نف را گذرانده‌اند.

03اگر از تعمیر کار ماشین ظرفشویی نف راضی نباشم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04آیا خدمات تعمیر ظرفشویی نف گارانتی دارد؟

بله؛ همه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. توجه داشته باشید که قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌شوند.

05در صورت بروز مجدد عیب بعد از تعمیر ظرفشویی نف، آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تعمیرکار ظرفشویی نف در محل حفظ خواهد شد؟

بله. علاوه‌بر آنکه همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند، همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین آن‌ها تست‌های روانشناسی مجموعه را با موفقیت گذرانده‌اند.

07هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی نف را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی نف چقدر است؟

کلیه قیمت‌های اعلام‌شده برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر بعد از حضور تعمیرکار نف، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه بپردازم؟

بعد از حضور تعمیرکار در محل و عیب‌یابی دستگاه، اگر به هر دلیلی با تعمیرات ماشین ظرفشویی نف موافقت نشود، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

شرکت نف (Neff) آلمان یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی باکیفیت در جهان است. ماشین ظرفشویی نف از پرطرفدارترین محصولات این برند به شمار می‌رود که متقاضیان بی‌شماری در ایران دارد. ازهمین‌رو شرکت تعمیر آنلاین نمایندگی ماشین ظرفشویی نف را به عهده گرفته است تا باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه کند. بعد از ثبت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در منزل، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم برای مکان و زمان اعزام نیرو را انجام می‌دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در تهران

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی نف در تهران بهترین مرکز برای دریافت خدمات ماشین ظرفشویی neff به شمار می‌رود. همه تعمیرکاران این مجموعه دوره‌های تخصصی تعمیرات ظرفشویی نف را دیده‌اند و به کلیه ایرادات احتمالی و مشکلات این محصولات تسلط کافی دارند. از طرفی کلیه قطعات ماشین ظرفشویی نف استفاده‌شده در تعمیر آنلاین کاملا اورجینال است. ازهمین‌رو خدمات تعمیر آنلاین با ۶ ماه گارانتی معتبر به شما عزیزان عرضه می‌شود؛ یعنی چنانچه در طول مدت گارانتی، همان مشکل قبلی برای دستگاهتان تکرار شد، تعمیر کار ماشین ظرفشویی نف به‌صورت رایگان خدمات تعمیراتی را به شما عرضه می‌کند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی نف در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی نف در محل

جابه‌جایی دستگاه برای بردن به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی نف کار دشواری است که آسیب‌هایی را نیز به دستگاه وارد می‌کند. به همین خاطر بسیاری از افراد به‌دنبال خدمات تعمیر ظرفشویی نف در منزل هستند. در کمتر از ۶۰ دقیقه بعد از ثبت سفارش در تعمیر آنلاین، تعمیر کار ظرفشویی نف با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم برای اعزام نیرو را انجام می‌دهد. به‌این‌ترتیب، بدون نگرانی و دغدغه بابت حمل و نقل و جابه‌جایی دستگاه و وارد شدن آسیب‌های ناشی از آن در کمترین زمان خدمات تعمیراتی دریافت خواهید کرد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی نف

تعمیرکاران تعمیر آنلاین با تسلط کامل بر بخش‌های مختلف ماشین ظرفشویی نف و آشنایی با انواع ایرادات و عیب‌های احتمالی در کمترین زمان عیب دقیق آن را پیدا می‌کنند. عیب یابی ظرفشویی نف اولین و اصلی‌ترین مرحله تعمیر آن است که اگر با دقت انجام نشود، کوچک‌ترین تاثیر مثبتی در رفع مشکل دستگاه نخواهد داشت. به همین خاطر است که همواره توصیه می‌کنیم تعمیرات ظرفشویی نف را فقط به مرکز مجاز و نمایندگی neff بسپارید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در محل

رایج‌ترین دلایل برای تعمیر ظرفشویی نف

هرچند عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف کار متخصص این حوزه است، اما گاهی اوقات از روی ایرادات واضح دستگاه می‌توان به عیب آن نیز پی برد. در چنین مواقعی با انجام کارهای ساده می‌توانید عملکرد دستگاهتان را بهبود ببخشید. بااین‌حال در مواردی که مشکل جدی است، حتما باید تعمیرات ماشین ظرفشویی نف را به متخصص آن بسپارید. از جمله رایج‌ترین ایرادات برای ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی نف می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیر ظرفشویی نف به‌دلیل تمیز نشدن ظروف

اگر ماشین ظرفشویی نف شما ظرف‌ها را به‌خوبی تمیز نمی‌کند و بعد از اتمام کار متوجه وجود لک روی ظروف می‌شوید، احتمالا آب‌پاش‌ها مسدود شده‌اند. از طرفی کافی نبودن مقدار ماده شوینده یا بی‌کیفیت بودن آن، انتخاب برنامه شست‌وشوی نامناسب، چیدن غیرصحیح ظرف‌ها، استفاده بیش از حد از ظرفیت ماشین ظرفشویی یا قرار گرفتن ظروف در مسیر اسپری آب‌پاش‌ها باعث این مشکل شده است.

ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از درخواست برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف حتما این موارد را بررسی کنید. چنانچه هنوز هم با این مشکل مواجه بودید، درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید تا تعمیرکاران ما در کمترین زمان، مشکل آن را برطرف کنند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی neff با گارانتی ۶ ماهه

تعمیرات ظرفشویی نف به‌دلیل ایجاد صدای ناخوشایند

اگر ماشین ظرفشویی شما مدتی است که با صدای غیرمعمول کار می‌کند، علت آن را باید در خرابی پمپ تخلیه جست‌وجو کنید. برای رفع این مشکل ابتدا باید پمپ تخلیه را تمیز کرده و درصورت خرابی، آن را تعویض کنید.

اگر ماشین ظرفشویی در طول چرخه شست‌وشو پرسروصدا است، احتمال بروز مشکل در پمپ چرخشی یا موتور شست‌وشو وجود دارد. وظیفه پمپ چرخشی این است که آب جمع‌آوری‌شده در کف دستگاه را، طی چرخه شستشو، از طریق بازوهای آب‌فشان برگرداند. گرفتگی یا وجود مانع در برابر حرکت آزادانه آن، باعث ایجاد سروصدای غیرمعمولی می‌شود. درصورتی‌که هیچ مانعی در این مسیر وجود نداشت، باید اقدام به تعویض قطعه کنید.

تعمیر پمپ ظرفشویی نف درصورت تخلیه نشدن آب

انسداد فیلتر ماشین ظرفشویی شایع‌ترین دلیل تخلیه نشدن آب است. ازهمین‌رو قبل از هرچیز، باید فیلتر را بررسی کرده و درصورت مشاهده آلودگی‌ها، آن‌ها را برطرف کنید. به‌طورکلی هر چند وقت یک بار از یک چرخه کاری با آب داغ استفاده کنید تا فیلترها تا حدودی تمیز شوند.

انسداد لوله تخلیه ماشین ظرفشویی نیز علت دیگر تخلیه نشدن آب است. عبور چربی‌ها از لوله تخلیه و سرد شدن آن‌ها باعث ایجاد انسداد می‌شود. برای رفع این مورد ابتدا، قبل از جدا کردن اتصالات از داغ‌ترین چرخه کاری استفاده کنید. درصورتی‌که دو مورد بالا را بررسی کرده و مشکلی در آن‌ها وجود نداشت، حتما پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. ابتدا این قطعه را بازرسی کرده و درصورت وجود انسداد آن را برطرف کنید. در کلیه این مراحل نیز می‌توانید از تعمیرکار ماشین ظرفشویی نف کمک بگیرید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی نف در صورت تخلیه نشدن آب

تعمیر المنت ظرفشویی نف درصورت خشک نشدن ظرف‌ها

اگر بعد از اتمام برنامه ماشین ظرفشویی، ظرف‌ها خشک نشده‌اند، ابتدا باید دریچه ورود بخار را بررسی کرده و از باز شدن صحیح آن مطمئن شوید. خرابی موتور فن نیز باعث بروز این مشکل می‌شود. این قطعه برای خشک کردن ظروف در پایان چرخه کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای بررسی موتور فن، اتصال آن را با مولتی متر بررسی کنید. همچنین سعی کنید تیغه فن را با دست بچرخانید و مطمئن شوید که آزادانه می‌چرخد. اگر موتور فن دچار مشکل شده است یا تیغه فن آزادانه نمی‌چرخد، موتور فن تهویه را بررسی کنید.

توصیه می‌کنیم اگر هیچ مهارتی در این زمینه ندارید، بررسی قطعات و تعمیر آن‌ها را به متخصص مجرب بسپارید. در نهایت خرابی المنت حرارتی نیز باعث خشک نشدن ظرف‌ها می‌شود. متخصص با بررسی، تعویض و تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی نف مشکل دستگاه را برطرف می‌کند.

تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی نف درصورت نشتی آب

چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی شده است، باید سطح آب را بررسی و منبع نشتی را پیدا کنید. شناور قطعه‌ای داخل وان است که سطح آب را تعیین کرده و از سرریز شدن آن جلوگیری می‌کند. برای بررسی این قطعه وقتی ماشین ظرفشویی در چرخه میانی و پر است، آن را خاموش کرده و در را باز کنید. حالا می‌توانید سطح آب را ببینید. آب نباید از المنت حرارتی بالاتر باشد.

برای پیدا کردن نشتی آب نیز پنل دسترسی را از قسمت جلوی ماشین ظرفشویی نف خود که ورودی آب، پمپ، موتور و شیلنگ‌ها در آن قرار دارد، جدا کنید. حالا به‌دنبال منبع نشتی آب بگردید. همچنین نوار دور در و بازوهای آب‌فشان دستگاه را بررسی کنید. تعویض قطعاتی مانند شلنگ‌ها، لاستیک و پمپ به رفع نشتی کمک خواهد کرد. تعمیرکار با عیب‌یابی دقیق مشکل اصلی را پیدا کرده و آن را برطرف می‌کند.

افزایش عمر ماشین ظرفشویی نف با استفاده صحیح

تعمیر برد ماشین ظرفشویی نف

اگر ماشین ظرفشویی شما شروع به کار نمی‌کند، احتمالا برد آن خراب شده است. البته عجله نکنید و قبل از اقدام به تعمیر به بررسی موارد ساده‌تر بپردازید. در مرحله اول پریز و دوشاخه را بررسی کنید. ماشین ظرفشویی را از پریز جدا کرده و یک دستگاه دیگر را به همان پریز وصل کنید. شاید مشکل از برق آن قسمت باشد، نه ماشین ظرفشویی.

چنانچه پریز و دوشاخه مشکلی نداشتند، باید سلامت فیوز حرارتی بررسی شود. این قطعه از گرم شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند. درصورت خرابی فیوز حرارتی، باید برای تعویض آن اقدام کنید. درنهایت نوبت به تعمیر برد ظرفشویی نف می‌رسد. وظیفه کنترل قسمت‌های مختلف ماشین ظرفشویی بر عهده برد دستگاه است. درصورتی‌که همه موارد فوق را بررسی کرده‌اید و مشکل برطرف نشده است، احتمالاً برد مشکل دارد. برای بررسی و تعویض برد ماشین ظرفشویی نف حتما باید از تکنسین متخصص کمک بخواهید.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی نف

چنانچه هر مشکلی برای ماشین ظرفشویی نف رخ داده است، حتما بخش ایرادات متداول این صفحه را بخوانید و درصورت نیاز با ما تماس بگیرید. در بعضی از موارد، کارشناسان تعمیر آنلاین با دادن مشاوره تلفنی به رفع مشکل دستگاهتان کمک می‌کنند. بااین‌حال اگر تعمیرات ظرفشویی نف به مهارت متخصص نیاز دارد، درخواستتان را در سایت ثبت کنید تا از بهترین خدمات با پایین‌ترین قیمت بهره‌مند شوید. با دریافت خدمات تعمیر آنلاین از ۶ ماه گارانتی و تعمیر با قطعات اورجینال برخوردار خواهید شد. برای ثبت سفارش با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ نیز می‌توانید تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 خرداد 1400 گرشاسبی پاسخ دهید

    قطعات اصل نف در حال حاظر توی ایران هست یا نه ؟

    • 30 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

      بله تمامی قطعات اصلی موجود می باشد و در صورتی که موجود نباشد برای شما سفارش از کمپانی نف خواهد زده شد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.