بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

شرکت نف (Neff) آلمان یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی باکیفیت در دنیا است. از جمله پرطرفدارترین تولیدات این برند معتبر، ماشین‌های ظرفشویی می‌باشد. هم اکنون به منظور سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی نف با تعمیرآنلاین، نمایندگی نف تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی نف

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی نف

ماشین ظرفشویی نف شروع به کار نمی کند، علت و راه حل چیست؟

Read More
پریز و دوشاخه برق را بررسی کنید. ماشین ظرفشویی را از برق جدا کرده و قطعه الکتریکی دیگری را به پریز متصل نمایید. در صورت روشن شدن آن، به بررسی موارد ذیل بپردازید. فیوز حرارتی دستگاه خراب شده است. این قظعه جهت جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی طراحی شده است. در صورت خرابی قسمت مذکور، نیاز به تعویض قطعه می باشد. برای بررسی، اتصال فیوز که در قسمت کنترل پنل قرار گرفته را بررسی نمایید. برد کنترل اصلی خراب شده است. وظیفه کنترل قسمت های مختلف ماشین ظرفشویی بر عهده برد دستگاه است. در صورتی که تمامی موارد فوق را بررسی کرده اید و مشکل برطرف نشده است، احتمالاً مشکل از برد می باشد. بررسی این قطعه نیاز به حضور تکنسین دارد.

درب محفظه مواد شوینده ظرفشویی نف بسته نمی شود، علت چیست؟

Read More
مواد شوینده به میزان بیش از حد مجاز درون محفظه مربوطه قرار گرفته است و این امر مانع از بسته شدن درب مربوطه می شود. قفل درب محفظه به دلیل گیر کردن پودر اضافی دچار مشکل شده است. جهت رفع این مشکل از آب گرم برای انحلال پودر اضافی استفاده نمایید. محفظه مواد شوینده شکسته است. اگر از مواد شوینده به مقدار مناسب استفاده کرده اید و همچنان درب محفظه به طور صحیح بسته نمی شود، احتمالاً یکی از فنرهای درب آسیب دیده است.

علت توقف ماشین ظرفشویی نف در اواسط چرخه کاری دستگاه چیست؟

Read More
موتور ظرفشویی که وظیفه چرخش بازوهای آب فشان را بر عهده دارند، آسیب دیده است. رفع این عیب نیاز به حضور تکنسین متخصص دارد. قفل درب شکسته است. درب ماشین ظرفشویی توسط قفل و نوار درب درزبندی می شود. قفل به سوئیچ اتوماتیک وصل شده است که به محض قطع اتصال، چرخه شستشو متوقف می شود. رفع این مشکل نیاز به تعویض قطعه دارد.

ماشین ظرفشویی نف دچار نشتی شده است، راه حل چیست؟

Read More
سطح آب را بررسی کنید. شناور قطعه ای در داخل وان است که سطح آب را تعیین می کند و از سرریز شدن ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند. جهت بررسی این قطعه وقتی ماشین ظرفشویی در چرخه میانی و پر است، آن را خاموش کنید و درب را باز نمایید و سطح آب را بررسی کنید. آب نباید از المنت حرارتی بالاتر باشد. منبع نشتی را پیدا کنید. پنل دسترسی را از قسمت جلوی ماشین ظرفشویی نف خود که ورودی آب، پمپ، موتور و شیلنگ ها در آن قرار دارد جدا کنید و سپس منبع نشتی را جستجو نمایید. همچنین نوار دور درب و بازوهای آب فشان دستگاه را چک کنید. قطعه ای که دچار نشتی شده است. شیلنگ ها، لاستیک دور درب، پمپ و … را تعویض نمایید.

ماشین ظرفشویی نف قادر به خشک کردن ظروف نمی باشد، راه حل چیست؟

Read More
دریچه ورود بخار را بررسی کنید و از باز شدن صحیح آن اطمینان حاصل نمایید. موتور فن خراب شده است. این قطعه جهت خشک کردن ظروف در پایان چرخه کاری مورد استفاده قرار می گیرد. جهت بررسی موتور فن، اتصال آن را با مولتی متر بررسی نمایید. همچنین سعی کنید تیغه فن را با دست بچرخانید و مطمئن شوید که آزادانه می چرخد. اگر موتور فن دچار مشکل شده است و یا تیغه فن آزادانه نمی چرخد، موتور فن تهویه را بررسی نمایید. المنت حرارتی دچار مشکل شده است. جهت بررسی این قطعه از یک مولتی متر استفاده نمایید و در صورت عدم وجود اتصال اقدام به تعویض آن نمایید.

ماشین ظرفشویی نف قادر به تخلیه نمی باشد، علت چیست؟

Read More
فیلتر ماشین ظرفشویی مسدود شده است. این امر شایع ترین علت ممکن می باشد. جهت بررسی اقدام به بازرسی آن نمایید و در صورت مشاهده آلودگی های تجمع یافته آن را برطرف کنید. به طور کلی هر چند مدت یکبار از یک چرخه کاری با آب داغ استفاده نمایید تا فیلترها تا حدودی تمیز شوند. لوله تخلیه ماشین ظرفشویی مسدود شده است. عبور چربی ها از لوله تخلیه و سرد شدن آن ها باعث ایجاد انسداد می شود. جهت رفع این مورد ابتداً و قبل از جدا کردن اتصالات از داغ ترین چرخه کاری استفاده نمایید. پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. جهت بررسی این قطعه ابتدا آن را بازرسی نمایید و در صورت وجود انسداد اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی نف چیست؟

Read More
پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. اگر ماشین ظرفشویی نف شما در شروع کار سروصدای زیادی ایجاد می کند، علت آن خرابی پمپ تخلیه می باشد. جهت رفع این مشکل ابتدا اقدام به تمیز کردن آن نمایید و در صورت نبود اتصال آن را تعویض کنید. پمپ چرخشی معیوب شده است. اگر ماشین ظرفشویی در طول چرخه شستشو پر سروصدا است، احتمال بروز مشکل در پمپ چرخشی و یا موتور شستشو وجود دارد. وظیفه پمپ چرخشی این است که آب جمع آوری شده در کف دستگاه را، در طی چرخه شستشو، در طریق بازوهای آب فشان برگرداند. در صورت نبود مانع در برابر حرکت آزادانه آن، اقدام به تعویض قطعه نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی نف

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۳ پاسخ به “تعمیرات ماشین ظرفشویی نف”

  1. محمدجعفر صادق پور گفت:

    سلام وقتتون بخیر ممنون از تعمیرانلاین بابت مراجعه به موقع و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی

  2. سارا زمانی گفت:

    سلام. آیا امکانش هست ظروف یکبار مصرف (پلاستیک نازک) را درون ظرفشویی بشورم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.