تعمیر ماشین ظرفشویی نف

تعمیر ماشین ظرفشویی

شرکت نف (Neff) آلمان یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی باکیفیت در دنیا است. از جمله پرطرفدارترین تولیدات این برند معتبر، ماشین‌های ظرفشویی می‌باشد. هم اکنون به منظور سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی نف با تعمیرآنلاین، نمایندگی نف تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین ظرفشویی نف

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی نف

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی نف مطلع شوید.

ماشین ظرفشویی نف شروع به کار نمی کند، علت و راه حل چیست؟

پریز و دوشاخه برق را بررسی کنید.
ماشین ظرفشویی را از برق جدا کرده و قطعه الکتریکی دیگری را به پریز متصل نمایید. در صورت روشن شدن آن، به بررسی موارد ذیل بپردازید.
فیوز حرارتی دستگاه خراب شده است.
این قظعه جهت جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی طراحی شده است. در صورت خرابی قسمت مذکور، نیاز به تعویض قطعه می باشد. برای بررسی، اتصال فیوز که در قسمت کنترل پنل قرار گرفته را بررسی نمایید.
برد کنترل اصلی خراب شده است.
وظیفه کنترل قسمت های مختلف ماشین ظرفشویی بر عهده برد دستگاه است. در صورتی که تمامی موارد فوق را بررسی کرده اید و مشکل برطرف نشده است، احتمالاً مشکل از برد می باشد. بررسی این قطعه نیاز به حضور تکنسین دارد.

بیشتربیشتر

درب محفظه مواد شوینده ظرفشویی نف بسته نمی شود، علت چیست؟

مواد شوینده به میزان بیش از حد مجاز درون محفظه مربوطه قرار گرفته است و این امر مانع از بسته شدن درب مربوطه می شود.
قفل درب محفظه به دلیل گیر کردن پودر اضافی دچار مشکل شده است. جهت رفع این مشکل از آب گرم برای انحلال پودر اضافی استفاده نمایید.
محفظه مواد شوینده شکسته است. اگر از مواد شوینده به مقدار مناسب استفاده کرده اید و همچنان درب محفظه به طور صحیح بسته نمی شود، احتمالاً یکی از فنرهای درب آسیب دیده است.

بیشتربیشتر

علت توقف ماشین ظرفشویی نف در اواسط چرخه کاری دستگاه چیست؟

موتور ظرفشویی که وظیفه چرخش بازوهای آب فشان را بر عهده دارند، آسیب دیده است. رفع این عیب نیاز به حضور تکنسین متخصص دارد.
قفل درب شکسته است. درب ماشین ظرفشویی توسط قفل و نوار درب درزبندی می شود. قفل به سوئیچ اتوماتیک وصل شده است که به محض قطع اتصال، چرخه شستشو متوقف می شود. رفع این مشکل نیاز به تعویض قطعه دارد.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی نف دچار نشتی شده است، راه حل چیست؟

سطح آب را بررسی کنید.
شناور قطعه ای در داخل وان است که سطح آب را تعیین می کند و از سرریز شدن ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند. جهت بررسی این قطعه وقتی ماشین ظرفشویی در چرخه میانی و پر است، آن را خاموش کنید و درب را باز نمایید و سطح آب را بررسی کنید. آب نباید از المنت حرارتی بالاتر باشد.
منبع نشتی را پیدا کنید.
پنل دسترسی را از قسمت جلوی ماشین ظرفشویی نف خود که ورودی آب، پمپ، موتور و شیلنگ ها در آن قرار دارد جدا کنید و سپس منبع نشتی را جستجو نمایید. همچنین نوار دور درب و بازوهای آب فشان دستگاه را چک کنید.
قطعه ای که دچار نشتی شده است.
شیلنگ ها، لاستیک دور درب، پمپ و … را تعویض نمایید.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی نف قادر به خشک کردن ظروف نمی باشد، راه حل چیست؟

دریچه ورود بخار را بررسی کنید و از باز شدن صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.
موتور فن خراب شده است.
این قطعه جهت خشک کردن ظروف در پایان چرخه کاری مورد استفاده قرار می گیرد. جهت بررسی موتور فن، اتصال آن را با مولتی متر بررسی نمایید. همچنین سعی کنید تیغه فن را با دست بچرخانید و مطمئن شوید که آزادانه می چرخد. اگر موتور فن دچار مشکل شده است و یا تیغه فن آزادانه نمی چرخد، موتور فن تهویه را بررسی نمایید.
المنت حرارتی دچار مشکل شده است.
جهت بررسی این قطعه از یک مولتی متر استفاده نمایید و در صورت عدم وجود اتصال اقدام به تعویض آن نمایید.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی نف قادر به تخلیه نمی باشد، علت چیست؟

فیلتر ماشین ظرفشویی مسدود شده است.
این امر شایع ترین علت ممکن می باشد. جهت بررسی اقدام به بازرسی آن نمایید و در صورت مشاهده آلودگی های تجمع یافته آن را برطرف کنید. به طور کلی هر چند مدت یکبار از یک چرخه کاری با آب داغ استفاده نمایید تا فیلترها تا حدودی تمیز شوند.
لوله تخلیه ماشین ظرفشویی مسدود شده است.
عبور چربی ها از لوله تخلیه و سرد شدن آن ها باعث ایجاد انسداد می شود. جهت رفع این مورد ابتداً و قبل از جدا کردن اتصالات از داغ ترین چرخه کاری استفاده نمایید.
پمپ تخلیه دچار مشکل شده است.
جهت بررسی این قطعه ابتدا آن را بازرسی نمایید و در صورت وجود انسداد اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

بیشتربیشتر

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی نف چیست؟

پمپ تخلیه دچار مشکل شده است.
اگر ماشین ظرفشویی نف شما در شروع کار سروصدای زیادی ایجاد می کند، علت آن خرابی پمپ تخلیه می باشد. جهت رفع این مشکل ابتدا اقدام به تمیز کردن آن نمایید و در صورت نبود اتصال آن را تعویض کنید.
پمپ چرخشی معیوب شده است.
اگر ماشین ظرفشویی در طول چرخه شستشو پر سروصدا است، احتمال بروز مشکل در پمپ چرخشی و یا موتور شستشو وجود دارد. وظیفه پمپ چرخشی این است که آب جمع آوری شده در کف دستگاه را، در طی چرخه شستشو، در طریق بازوهای آب فشان برگرداند. در صورت نبود مانع در برابر حرکت آزادانه آن، اقدام به تعویض قطعه نمایید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می‌باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت‌های اعلام شده برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 19 خرداد 1400 گرشاسبی پاسخ دهید

    قطعات اصل نف در حال حاظر توی ایران هست یا نه ؟

    • 30 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

      بله تمامی قطعات اصلی موجود می باشد و در صورتی که موجود نباشد برای شما سفارش از کمپانی نف خواهد زده شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18