شرکت نف (Neff) آلمان یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی باکیفیت در جهان است. ماشین ظرفشویی نف از پرطرفدارترین محصولات این برند به شمار می‌رود که متقاضیان بی‌شماری در ایران دارد. ازهمین‌رو شرکت تعمیر آنلاین نمایندگی ماشین ظرفشویی نف را به عهده گرفته است تا باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه کند. بعد از ثبت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در منزل، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم برای مکان و زمان اعزام نیرو را انجام می‌دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در تهران

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی نف در تهران بهترین مرکز برای دریافت خدمات ماشین ظرفشویی neff به شمار می‌رود. همه تعمیرکاران این مجموعه دوره‌های تخصصی تعمیرات ظرفشویی نف را دیده‌اند و به کلیه ایرادات احتمالی و مشکلات این محصولات تسلط کافی دارند. از طرفی کلیه قطعات ماشین ظرفشویی نف استفاده‌شده در تعمیر آنلاین کاملا اورجینال است. ازهمین‌رو خدمات تعمیر آنلاین با ۶ ماه گارانتی معتبر به شما عزیزان عرضه می‌شود؛ یعنی چنانچه در طول مدت گارانتی، همان مشکل قبلی برای دستگاهتان تکرار شد، تعمیر کار ماشین ظرفشویی نف به‌صورت رایگان خدمات تعمیراتی را به شما عرضه می‌کند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی نف در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی نف در محل

جابه‌جایی دستگاه برای بردن به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی نف کار دشواری است که آسیب‌هایی را نیز به دستگاه وارد می‌کند. به همین خاطر بسیاری از افراد به‌دنبال خدمات تعمیر ظرفشویی نف در منزل هستند. در کمتر از ۶۰ دقیقه بعد از ثبت سفارش در تعمیر آنلاین، تعمیر کار ظرفشویی نف با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم برای اعزام نیرو را انجام می‌دهد. به‌این‌ترتیب، بدون نگرانی و دغدغه بابت حمل و نقل و جابه‌جایی دستگاه و وارد شدن آسیب‌های ناشی از آن در کمترین زمان خدمات تعمیراتی دریافت خواهید کرد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی نف

تعمیرکاران تعمیر آنلاین با تسلط کامل بر بخش‌های مختلف ماشین ظرفشویی نف و آشنایی با انواع ایرادات و عیب‌های احتمالی در کمترین زمان عیب دقیق آن را پیدا می‌کنند. عیب یابی ظرفشویی نف اولین و اصلی‌ترین مرحله تعمیر آن است که اگر با دقت انجام نشود، کوچک‌ترین تاثیر مثبتی در رفع مشکل دستگاه نخواهد داشت. به همین خاطر است که همواره توصیه می‌کنیم تعمیرات ظرفشویی نف را فقط به مرکز مجاز و نمایندگی neff بسپارید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در محل

رایج‌ترین دلایل برای تعمیر ظرفشویی نف

هرچند عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف کار متخصص این حوزه است، اما گاهی اوقات از روی ایرادات واضح دستگاه می‌توان به عیب آن نیز پی برد. در چنین مواقعی با انجام کارهای ساده می‌توانید عملکرد دستگاهتان را بهبود ببخشید. بااین‌حال در مواردی که مشکل جدی است، حتما باید تعمیرات ماشین ظرفشویی نف را به متخصص آن بسپارید. از جمله رایج‌ترین ایرادات برای ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی نف می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیر ظرفشویی نف به‌دلیل تمیز نشدن ظروف

اگر ماشین ظرفشویی نف شما ظرف‌ها را به‌خوبی تمیز نمی‌کند و بعد از اتمام کار متوجه وجود لک روی ظروف می‌شوید، احتمالا آب‌پاش‌ها مسدود شده‌اند. از طرفی کافی نبودن مقدار ماده شوینده یا بی‌کیفیت بودن آن، انتخاب برنامه شست‌وشوی نامناسب، چیدن غیرصحیح ظرف‌ها، استفاده بیش از حد از ظرفیت ماشین ظرفشویی یا قرار گرفتن ظروف در مسیر اسپری آب‌پاش‌ها باعث این مشکل شده است.

ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از درخواست برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف حتما این موارد را بررسی کنید. چنانچه هنوز هم با این مشکل مواجه بودید، درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید تا تعمیرکاران ما در کمترین زمان، مشکل آن را برطرف کنند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی neff با گارانتی ۶ ماهه

تعمیرات ظرفشویی نف به‌دلیل ایجاد صدای ناخوشایند

اگر ماشین ظرفشویی شما مدتی است که با صدای غیرمعمول کار می‌کند، علت آن را باید در خرابی پمپ تخلیه جست‌وجو کنید. برای رفع این مشکل ابتدا باید پمپ تخلیه را تمیز کرده و درصورت خرابی، آن را تعویض کنید.

اگر ماشین ظرفشویی در طول چرخه شست‌وشو پرسروصدا است، احتمال بروز مشکل در پمپ چرخشی یا موتور شست‌وشو وجود دارد. وظیفه پمپ چرخشی این است که آب جمع‌آوری‌شده در کف دستگاه را، طی چرخه شستشو، از طریق بازوهای آب‌فشان برگرداند. گرفتگی یا وجود مانع در برابر حرکت آزادانه آن، باعث ایجاد سروصدای غیرمعمولی می‌شود. درصورتی‌که هیچ مانعی در این مسیر وجود نداشت، باید اقدام به تعویض قطعه کنید.

تعمیر پمپ ظرفشویی نف درصورت تخلیه نشدن آب

انسداد فیلتر ماشین ظرفشویی شایع‌ترین دلیل تخلیه نشدن آب است. ازهمین‌رو قبل از هرچیز، باید فیلتر را بررسی کرده و درصورت مشاهده آلودگی‌ها، آن‌ها را برطرف کنید. به‌طورکلی هر چند وقت یک بار از یک چرخه کاری با آب داغ استفاده کنید تا فیلترها تا حدودی تمیز شوند.

انسداد لوله تخلیه ماشین ظرفشویی نیز علت دیگر تخلیه نشدن آب است. عبور چربی‌ها از لوله تخلیه و سرد شدن آن‌ها باعث ایجاد انسداد می‌شود. برای رفع این مورد ابتدا، قبل از جدا کردن اتصالات از داغ‌ترین چرخه کاری استفاده کنید. درصورتی‌که دو مورد بالا را بررسی کرده و مشکلی در آن‌ها وجود نداشت، حتما پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. ابتدا این قطعه را بازرسی کرده و درصورت وجود انسداد آن را برطرف کنید. در کلیه این مراحل نیز می‌توانید از تعمیرکار ماشین ظرفشویی نف کمک بگیرید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی نف در صورت تخلیه نشدن آب

تعمیر المنت ظرفشویی نف درصورت خشک نشدن ظرف‌ها

اگر بعد از اتمام برنامه ماشین ظرفشویی، ظرف‌ها خشک نشده‌اند، ابتدا باید دریچه ورود بخار را بررسی کرده و از باز شدن صحیح آن مطمئن شوید. خرابی موتور فن نیز باعث بروز این مشکل می‌شود. این قطعه برای خشک کردن ظروف در پایان چرخه کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای بررسی موتور فن، اتصال آن را با مولتی متر بررسی کنید. همچنین سعی کنید تیغه فن را با دست بچرخانید و مطمئن شوید که آزادانه می‌چرخد. اگر موتور فن دچار مشکل شده است یا تیغه فن آزادانه نمی‌چرخد، موتور فن تهویه را بررسی کنید.

توصیه می‌کنیم اگر هیچ مهارتی در این زمینه ندارید، بررسی قطعات و تعمیر آن‌ها را به متخصص مجرب بسپارید. در نهایت خرابی المنت حرارتی نیز باعث خشک نشدن ظرف‌ها می‌شود. متخصص با بررسی، تعویض و تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی نف مشکل دستگاه را برطرف می‌کند.

تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی نف درصورت نشتی آب

چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی شده است، باید سطح آب را بررسی و منبع نشتی را پیدا کنید. شناور قطعه‌ای داخل وان است که سطح آب را تعیین کرده و از سرریز شدن آن جلوگیری می‌کند. برای بررسی این قطعه وقتی ماشین ظرفشویی در چرخه میانی و پر است، آن را خاموش کرده و در را باز کنید. حالا می‌توانید سطح آب را ببینید. آب نباید از المنت حرارتی بالاتر باشد.

برای پیدا کردن نشتی آب نیز پنل دسترسی را از قسمت جلوی ماشین ظرفشویی نف خود که ورودی آب، پمپ، موتور و شیلنگ‌ها در آن قرار دارد، جدا کنید. حالا به‌دنبال منبع نشتی آب بگردید. همچنین نوار دور در و بازوهای آب‌فشان دستگاه را بررسی کنید. تعویض قطعاتی مانند شلنگ‌ها، لاستیک و پمپ به رفع نشتی کمک خواهد کرد. تعمیرکار با عیب‌یابی دقیق مشکل اصلی را پیدا کرده و آن را برطرف می‌کند.

افزایش عمر ماشین ظرفشویی نف با استفاده صحیح

تعمیر برد ماشین ظرفشویی نف

اگر ماشین ظرفشویی شما شروع به کار نمی‌کند، احتمالا برد آن خراب شده است. البته عجله نکنید و قبل از اقدام به تعمیر به بررسی موارد ساده‌تر بپردازید. در مرحله اول پریز و دوشاخه را بررسی کنید. ماشین ظرفشویی را از پریز جدا کرده و یک دستگاه دیگر را به همان پریز وصل کنید. شاید مشکل از برق آن قسمت باشد، نه ماشین ظرفشویی.

چنانچه پریز و دوشاخه مشکلی نداشتند، باید سلامت فیوز حرارتی بررسی شود. این قطعه از گرم شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند. درصورت خرابی فیوز حرارتی، باید برای تعویض آن اقدام کنید. درنهایت نوبت به تعمیر برد ظرفشویی نف می‌رسد. وظیفه کنترل قسمت‌های مختلف ماشین ظرفشویی بر عهده برد دستگاه است. درصورتی‌که همه موارد فوق را بررسی کرده‌اید و مشکل برطرف نشده است، احتمالاً برد مشکل دارد. برای بررسی و تعویض برد ماشین ظرفشویی نف حتما باید از تکنسین متخصص کمک بخواهید.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی نف

چنانچه هر مشکلی برای ماشین ظرفشویی نف رخ داده است، حتما بخش ایرادات متداول این صفحه را بخوانید و درصورت نیاز با ما تماس بگیرید. در بعضی از موارد، کارشناسان تعمیر آنلاین با دادن مشاوره تلفنی به رفع مشکل دستگاهتان کمک می‌کنند. بااین‌حال اگر تعمیرات ظرفشویی نف به مهارت متخصص نیاز دارد، درخواستتان را در سایت ثبت کنید تا از بهترین خدمات با پایین‌ترین قیمت بهره‌مند شوید. با دریافت خدمات تعمیر آنلاین از ۶ ماه گارانتی و تعمیر با قطعات اورجینال برخوردار خواهید شد. برای ثبت سفارش با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ نیز می‌توانید تماس بگیرید.