بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر گاز کن CAN

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تعمیرات تخصصی اجاق گاز در ایران با کسب مجوزهای لازم و بهره گیری از کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات با کیفیت جهت تعمیر مدل های مختلف اجاق گازهای کن است. هم اکنون جهت تعمیر گاز رومیزی کن و اجاق گاز کن با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

سوالات متداول تعمیر گاز کن CAN

برای ثبت درخواست اعزام تعمیرکار گاز کن تنها کافی است با دفتر مرکزی تعمیر آنلاین به شماره 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید.

خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیرات گاز رومیزی و اجاق گاز کن CAN شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید که ولوم و شیشه گاز رومیزی پس از تعویض شامل ضمانت نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر گاز کن CAN

شعله های گاز کن روشن نمی ماند، راه حل چیست؟

Read More
1- سنسور مشعل خراب شده است. سنسور مشعل وظیفه تنظیم جریان گاز را بر عهده دارد. زمانی که چراغ پیلت جرقه زن شعله ور می شود، سنسور، مشتعل شدن شعله را تشخیص می دهد و جریان گاز را برای روشن نگه داشتن شعله برقرار می کند. یک سنسور معیوب، قادر به تشخیص شعله ایجاد شده نبوده و در نتیجه جریان گاز را برای روشن ماندن شعله باز نگه نمی دارد. 2- خط گاز مسدود شده است. اگر مشعل اجاق گاز شما روشن می شود اما پس از مدت زمان کوتاهی خاموش می گردد، احتمال مسدود شدن جزئی خط گاز ورودی وجود دارد. خط گاز وظیفه تأمین سوخت مورد نیاز برای روشن ماندن شعله را بر عهده دارد. بنابراین ایجاد انسداد جزئی در آن ممکن است باعث شود مشعل روشن شود ولی سوخت کافی برای روشن نگه داشتن آن فراهم نباشد. 3- سوئیچ فشار معیوب شده است. سوئیچ فشار جهت افزایش ایمنی در اجاق گازهای مدرن به کار برده شده است و نحوه کار آن به این صورت است که اگر فشار هوا به یک حد مشخص کاهش یابد، اجاق گاز را خاموش کرده و مانع ورود بیشتر گازهای سمی به محیط می شود. لازم به ذکر است که عدم تهویه مناسب می تواند علت دیگری برای روشن نماندن شعله باشد.

علت سروصدای زیاد اجاق گاز کن چیست؟

Read More
1- نسبت سوخت به هوای مصرفی مناسب نمی باشد. در صورت وجود این عامل احتمالاً رنگ شعله زرد می باشد. جهت رفع این مشکل شاتر هوا را که در زیر مشعل قرار گرفته است، تنظیم نمایید. 2- اگر اجاق گاز کن شما پس از روشن شدن همچنان به صورت پی در پی کلیک می کند، عوامل ذیل می تواند باعث بروز این مشکل شده باشد. • درپوش مشعل در حالت تراز قرار نگرفته باشد. • سوراخ های مشعل توسط آلودگی ها مسدود شده است. به طور کلی مرطوب شدن بیش از حد الکترود جرقه زن باعث کلیک کردن متوالی دستگاه می شود. • سوئیچ، ماژول و یا الکترود جرقه زن خراب شده است.

اجاق گاز کن دود می زند، راه حل چیست؟

Read More
1- اجاق گاز های جدید وقتی برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرند، دود زده و یا اینکه بوی نامطبوعی ایجاد می کنند. این امر می تواند به دلیل سوختن پلاستیک، فوم و یا نوارهای باقیمانده از بسته بندی دستگاه باشد. در صورت مشاهده این امر پس از خنک شدن اجاق گاز به بررسی حضور عوامل مذکور بپردازید. 2- شایع ترین دلیل بروز این مشکل سوختن چربی ها و مواد غذایی باقی مانده بر روی مشعل اجاق گاز است. لذا اقدام به برطرف کردن آن ها نمایید. جهت تمیز کردن مناسب اجاق گاز به پاسخ سوال فوق مراجعه نمایید. 3- دود زدن به همراه ایجاد صدا اجاق گاز به دلیل فشار بالای گاز ورودی است.

گاز کن روشن نمی شود، علت چیست؟

Read More
1- سوراخ های مشعل و یا پیلوت اجاق گاز توسط چربی های تجمع یافته و یا مواد غذایی مسدود شده است. 2- اتصالاتی نظیر سیم های رابط جرقه زن به ماژول کنترل سست شده است و جرقه مورد نیاز جهت اشتعال مشعل را فراهم نمی کند. 3- ماژول جرقه زن خراب شده است. این قطعه جریان الکتریکی مورد نیاز در هر الکترود را تامین می کند. اگر سیستم مذکور جرقه ضعیفی ایجاد می کند و یا به صورت متوالی جرقه زده می شود، احتمال خرابی ماژول جرقه زن وجود دارد. جهت رفع این مشکل اقدام به تعویض آن نمایید. 4- سوئیچ جرقه زن معیوب شده است. خرابی این قطعه باعث عدم تامین ولتاژ مورد نیاز ماژول کنترل می شود. اگر یکی از مشعل ها جرقه نمی زند قطعه مذکور خراب شده است. 5- الکترود جرقه زن را بررسی نمایید. در صورت مشاهده تجمع بیش از حد آلودگی ها بر روی الکترود جرقه زن، اقدام به تمیز کردن آن نمایید. همچنین در صورت نیاز، آن را تعویض کنید.

اجاق گاز کن خود را چگونه تمیز کنیم؟

Read More
1- قفسه ها و درپوش مشعل ها را بردارید و آن ها را به مدت حدود 15 دقیقه در آب گرم قرار دهید. سپس اقدام به تمیز کردن آن ها با آب و مواد شوینده مناسب نمایید. 2- اجاق گاز خود را با پارچه خشک جهت حذف ذرات ریز تمیز کنید. در این مرحله از شستشوی اجاق گاز بپرهیزید. 3- پورت ورودی گاز را با یک مسواک خشک تمیز کنید. در برخی موارد انسداد این قطعه توسط مواد غذایی مانع از روشن شدن شعله می شود. 4- اجاق گاز را با یک ابر آغشته به مایع ظرفشویی تمیز کرده و سپس آن را با یک پارچه نرم خشک نمایید. در این مرحله از خیس کردن بیش از حد دستگاه خودداری نمایید. 5- درپوش ها و قفسه ها را به طور مناسب در محل ها مناسب قرار دهید و سپس اجاق گاز را روشن نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر گاز کن CAN

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۵ پاسخ به “تعمیر گاز کن”

 1. جعفری گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من گاز رومیزی کن دارم از زمانی که تمیزش کردم تقریبا یک ساعته که دستگاهم مدام جرقه میزند چجوری برطرفش کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   احتمالا رطوبت وارد قطعات داخلی گاز شما شده است. ابتدا دستگاه را از برق بکشید و دو ساعت استراحت بدید تا رطوبت تا حدی از بین رود. در صورت عدم رفع عیب با 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرکار را تکمیل کنید.

 2. پارسایی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من به تازگی گاز رومیزی کن خریداری کردم دستگاهم رو با مواد شوینده شستم تمام بدنه لک افتاده الان چیکارش کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   برای نظافت صفحات گاز بخصوص صفحات شیشه ای فقط از شوینده های مخصوص گاز رومیزی استفاده کنید. برای پیگیری مورد ذکر شده عکس گاز کن خود را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 3. نیکی گفت:

  سلام خیلی ممنون از سرویسکار خوبتون اقای کرمانی که تعمیرات گاز من رو به خوبی انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.