در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

کار تعمیرات لوازم برقی و خانگی ممکن است دشوار به نظر برسد، اما یک تعمیرکار متخصص می‌تواند به راحتی از عهده‌ی این مسئولیت بربیاید و علاوه بر حل کردن مشکل، عمر مفید دستگاه را نیز افزایش دهد. در این متن، تمام آن چیزی که لازم است در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ بدانید برای شما عزیزان گردآوری شده است.

عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ

زمانی که متوجه می‌شوید که یخچال شما به مشکل خاصی برخورده است، بهتر است که در اولین فرصت آن را به یک مرکز قابل اعتماد تحویل دهید که کار عیب یابی و تعمیر یخچال را به بهترین شکل انجام دهد. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می‌تواند پیچیده و دشوار باشد به همین علت خیلی از افراد متخصص پیشنهاد می‌کنند که این کار توسط افراد بی‌تجربه انجام نشود.

در چنین زمانی، حضور یک تیم حرفه ای که با دقت به عیب یابی کالا بپردازد و تمام مشکلات آن را حل کند اهمیت خود را نشان می‌دهد. عیب یابی و تعمیر یخچال ساید سامسونگ می‌تواند با بررسی نکات جزئی آغاز شود و در نهایت به مشکل اصلی ختم شود.

بسیاری از مشکلات و ایرادات یک یخچال فریزر می‌تواند با مراقبت و توجه به آن کاهش پیدا کند. تعویض به موقع فیلترها و پلاستیک‌های دور در از جمله این اقدامات هستند. توجه به شرایط کلی یخچال، مانند محل قرار گرفتن آن و داشتن فاصله‌ی درست با یخچال نیز اهمیت بسیار زیادی دارد؛ خصوصا این که باید به تراز بودن آن نیز دقت کرد تا از تولید صداهای آزاردهنده توسط دستگاه جلوگیری شود. سالم بودن سیم‌ها و کابل‌ها و اتصال صحیح یخچال به پریز برق نیز می‌تواند تاثیر زیادی در کاهش مشکلات جزئی اما متداول یخچال فریزر شما داشته باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ

 

مشکلات رایج و نحوه تعمیر یخچال سامسونگ

در صورت خرابی قطعاتی که مربوط به بخش‌های دیفراست یا المنت یخچال باشند، آب در بخش‌های خاصی از یخچال مانند زیر جامیوه‌ای یا زیر بدنه‌ی یخچال و در آن نشتی خواهد کرد. این مشکل داشتن دیفراست می‌تواند علاوه بر نشتی آب، به برفک زدن و یخ زدن محتویات یخچال نیز منجر شود. چنین شرایطی در اکثر مواقع نیازمند یک تعمیرکار حرفه ای هستند تا حل شوند.

در برخی موارد، فن کندانسور یخچال که وظیفه‌ی خنک کردن موتور دستگاه را دارد به خوبی کار نمی‌کند و علاوه بر داغ شدن موتور و یا کناره‌های در یخچال، می‌تواند باعث ایجاد صداهای غیرطبیعی هم بشود. در چنین مواردی، بهترین راه حل این است که هر چه سریع‌تر با یک تعمیرکار حرفه‌ای جهت تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

برد الکترونیکی یخچال فریزرهای سامسونگ، به عنوان مغز دستگاه و عضوی که تمامی عملکرد و فعالیت‌های آن را کنترل می‌کند نقشی اساسی در چگونگی کار کردن یخچال دارد. بنابراین هرگونه مشکلی در خصوص این بخش باید سریعا توسط یک مرکز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ بررسی شود.

در یخچال سامسونگ اگر ایرادی بروز دهد دستگاه به شما ارورهایی نشان می دهد که با خواندن مقاله ارور یخچال سامسونگ میتوانید آن ایراد را برطرف کنید.

دانستن و رعایت تمامی این نکات در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ باعث خواهند شد که حل کردن مشکلات دستگاه نیز به صرفه‌تر باشد. برای اطلاعات بیشتر، با تیم تعمیرآنلاین در ارتباط باشید. از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم.

سوالات متداول

01هزینه تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ چقدر است؟

هر حالت کلی هزینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید شامل دو بخش کلی می باشد:

1- اجرت ها: میزان دستمزد همواره بر اساس نرخ اعلام شده اتحادیه سیستم های برودتی می باشد. توجه داشته باشید در برخی موارد حتی اجرت اعلام شده توسط کارشناسان تعمیرآنلاین از نرخ اتحادیه نیز کمتر می باشد.

2- قطعات: هزینه قطعات در صورت نیاز به تعویض بر اساس سایت رسمی شرکت سامسونگ کره به شما اعلام می شود. در صورتی که قطعه مورد نظر در بازار ایران نیز وجود داشته باشد معمولا کمتر از نرخ موجود در بازار به شما اعلام می شود.

توجه داشته باشید که تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید و یخچال سامسونگ در ایران، به صورت مستقیم نسبت به تامین قطعه اقدام نموده و هزینه ها را به شدت کاهش داده است.

02برای تعمیر یخچال سامسونگ چگونه اقدام کنیم؟

برای تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ از دو طریق می توانید اقدام کنید.

1- تماس مستفیم با شماره 45396-021

2- تکمیل فرم آنلاین درخواست اعزام کارشناس

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت.

03تعمیرات صورت گرفته چه مدت گارانتی دارد؟ و اگر عیب یخچال من مجدد تکرار شود آیا باید هزینه ای بدهم؟

تمامی قطعاتی که برای ساید بای ساید و یخچال شما تعویض شود شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه کنید که قطعات شکستنی و زینتی شامل هیچگونه ضمانتی نیستند.

هم چنین در صورتی که عیب قبلی دستگاه مجدد تکرار شود، مشتری هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کند. این امر شامل ایرادات جدید در دستگاه شما نمی شود.

04در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

05آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

06نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟ و اگر از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

توجه کنید که در صورتی که سفارش شما قبل از حضور تکنسین لغو شود، نیازی به پرداخت ایاب ذهاب نمی باشد.

ایرادات متداول یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

در باکس های زیر از ایرادات متداول یخچال و ساید بای ساید سامسونگ مطلع شوید.

در ساید بای ساید سامسونگ، فریزر سرد بوده اما یخچال گرم می باشد. علت چیست؟

کویل های تبخیرکننده
سیستم گرم کننده دیفراست در طول روز چندین بار با فرمان تایمر روشن می شود تا یخ های جمع شده بر روی کویل ها را ذوب کند. اگر این سیستم دچار مشکل شود، یخ زدگی روی کویل ها ادامه پیدا خواهد کرد و کویل ها توسط یخ مسدود خواهند شد و در نتیجه عبور جریان هوا از کویل ها محدود خواهد شد. این امر باعث عدم سرمایش یخچال خواهد شد.
موتور فن تبخیرکننده
این قطعه هوای سرد را از کویل های تبخیرکننده خارج می کند و آن را در سراسر فریزر پخش می کند. اگر فن تبخیرکننده به درستی کار نکند، فریزر و یا یخچال به درستی خنک نمی شود. جهت بررسی این قطعه سعی کنید تیغه فن را با دست بچرخانید. اگر فن به راحتی نمی چرخد و یا اینکه چرخش آن با سروصدای زیادی همراه است، اقدام به تعویض موتور فن نمایید.
دمپر جریان هوا
این قطعه با باز و بسته شدن باعث ورود هوای سرد به یخچال می شود. بنابراین خرابی دمپر، باعث سرد نشدن یخچال می شود.
ترمیستور
ترمیستور دمای یخچال را کنترل می کند و دمای نمایش داده شده را به برد کنترل ارسال می کند. سپس برد کنترل بر اساس این دما، به کمپرسور و تبخیرکننده فرمان می دهد. خرابی ترمیستور باعث می شود که کمپرسور و فن تبخیرکننده به درستی کار نکنند. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده کنید.
مقاومت ترمیستور باید با نوسانات دما تغییر کند. لازم به ذکر است که، احتمال بروز مشکل در برد کنترل هم وجود دارد که بررسی این قطعه نیاز به حضور تکنسین دارد.
ترموستات دیفراست
ترموستات دیفراست دمای کویل های تبخیرکننده را کنترل می کند. زمانی که دمای کویل ها پایین تر از مقدار تنظیم شده قرار می گیرد، ترموستات ولتاژ لازم جهت روشن شدن هیتر دیفراست را تأمین می کند. در چرخه دیفراست، هیتر دیفراست یخ های ایجادشده بر روی کویل ها را ذوب می کند.
اگر ترموستات دیفراست معیوب باشد، کنتاکت های ترموستات بسته نمی شود و در نتیجه ترموستات ولتاژ لازم برای روشن شدن هیتر دیفراست را تأمین نمی کند. برای بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده کنید. اگر ترموستات دیفراست در دماهای پایین تر محدوده کاری اتصال نداشت، آن را تعویض نمایید.

بیشتربیشتر

علت نشتی آب در یخچال سامسونگ چیست؟

سیستم تخلیه دیفراست
یخ زدگی مسیر تخلیه دیفراست، موجب سر ریزشدن و نشتی آب می شود. مسیر تخلیه دیفراست را بررسی کنید و در صورت مشاهده یخ زدگی، آن را با آب داغ شستشو دهید.فیلتر و مخزن آب
فیلتر آب و محفظه آن را بررسی کنید و در صورت مشاهده شکستگی و ترک اقدام به تعویض آن نمایید.شیر برقی
شیر برقی و اتصالات آن را چک کنید و در صورت مشاهده اتصالات نامناسب و ترک و شکستگی شیربرقی، اقدام به رفع آن نمایید.

بیشتربیشتر

ساید بای ساید سامسونگ سرد نمی کند، علت چیست؟

کویل های کندانسور کثیف است.موتور فن کندانسور و تبخیرکننده خراب شده است.رله استارت قادر به شروع کار کمپرسور نیست.ترموستات کنترل کننده دما، قادر به ارسال ولتاژ لازم به کمپرسور، موتور فن تبخیره کننده و کندانسور نمی باشد.خرابی خازن استارت، مانع شروع به کار کمپرسور شده است.کمپرسور خراب شده است.
کمپرسور پمپی است که مبرد را فشرده می کند و مبرد را از طریق کویل های تبخیرکننده و کندانسور به چرخش در می آورد.

بیشتربیشتر

یخساز ساید سامسونگ کار نمی کند. علت چیست؟

دمای فریزر بالاتر از ℃۱۲- است.
در یخچال فریزرهای ساید بای ساید، دمای فریزر باید ۱۸- تا ℃۱۵- باشد. اگر دمای فریزر خیلی بالاتر است، از تمیزی کویل های کندانسور و کارکرد صحیح فن کندانسور مطمئن شوید. همچنین احتمال خرابی ترموستات محفظه یخساز هم وجود دارد. جهت بررسی، اتصال آن را با مولتی متر بررسی کنید.
شیر برقی آب
شیر برقی قطعه ای الکتریکی است که جهت ورود آب به آب پاش و یخ ساز باز می شود. اگر شیر برقی خراب باشد و یا فشار آب مناسب (حداقل psi20) نباشد، اجازه عبور آب داده نمی شود و در نتیجه یخ ساز کار نمی کند.
ماژول یخ ساز
ماژول یخ ساز موتوری دارد که قالب های یخ را بیرون می ریزد و سپس به شیر برقی فرمان تامین مجدد آب را می دهد. جهت بررسی این قطعه، ابتدا بازوهای رهاسازی قالب یخ را چک کنید (باید در پایین قرار گرفته باشند) و همچنین مطمئن شوید که قالب یخ در مسیر گیر نکرده باشد.
سوئیچ درب
هنگام باز بودن درب یخچال و فریزر، آب پاش و یخ ساز غیرفعال می شوند. جهت بررسی سوئیچ درب، اتصال آن را با مولتی متر بررسی کنید.
فیلتر آب
فیلتر آب کثیف، جریان آب به یخ ساز و آب پاش را محدود می کند. به طور کلی باید هر ۶ ماه یکبار فیلتر ساید بای ساید تعویض شود.
سیستم یخ ساز
ممکن است یکی از اجزای سیستم یخ ساز خراب شده باشد. اجزای این سیستم به صورت مجزا در بازار وجود ندارد. لذا قبل از تعویض آن، به بررسی تمامی موارد فوق بپردازید.

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 9 اسفند 1399 نازنین خداوردی پاسخ دهید

  سلام و عرض همکاران تعمیرآنلاین
  قسمت یخساز یخچال کامل شکسته میشه تعمیر کرد؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. یخساز ساید بای ساید سامسونگ قابل تعمیر یا تعویض می باشد.

 • 1 فروردین 1400 نسیم شمس پاسخ دهید

  سلام کارشناسان محترم یه سوال داشتم از خدمت شما
  یخچال من سامسونگ هستش و درب فریزر بعد از اینکه یک بار استفاده میشود دیگه تا 1ساعت باز نمیشه علت این مشکل میتونه چی باشه؟ منو راهنمایی کنید ممنون میشم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   دستگاه شما به شدت وکیوم ایجاد می کند باید مقداری هوا وارد مخزن شود. بازدید تکنسین الزامی می باشد.

 • 5 فروردین 1400 دارابی پاسخ دهید

  واقعا ممنون از تیم پشتیبانی که به موقع و دقیق پاسخگو بودند متاسفانه الان کمتر کسی اینجوری مثل شما منظم و پیگیر کار مشتری است سپاس از شما

 • 13 فروردین 1400 فرزانه پاسخ دهید

  سلام من قزوین هستم ی یخچال ساید سامسونگ دارم که دمای یخچال میره بالا و گرم میشه تعمیرکار آوردیم گفت دور المنت یخچال برفک میزنه و یخ میبنده و دوباره این اتفاق افتاده نظر شما برای رفع این عیب چیه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا ایراد از المنت می باشد در صورتی که با تعویض المنت مشکل حل نشود می بایست برد دستگاه بررسی شود.

 • 17 فروردین 1400 فرزانه پاسخ دهید

  سلام
  من یخچال ساید سامسونگ دارم
  الان چند روز هست که قسمت بالای فریزر یخ نمیکنه
  و گرم شده طوری که مواد غذایی از حالت فریزر در اومده
  علت چی میتونه باشه
  ممنون از راهنمایی تون

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا در اینگونه مواقع برد دستگاه دچار ایراد شده است. توجه داشته باشید که این اتفاق یک حالت نادر می باشد. معمولا احتمال اینکه یخچال خنک و فریزر گرم باشد خیلی کم است.

 • 2 اردیبهشت 1400 منیژه پاسخ دهید

  سلام من یک ساید سامسونگ برای جهیزیه دخترم خریداری کردم اما هنوز ازدواج نکرده . آیا ضمانت دستگاه از وقتی که نصب میکنن ثبت میشه یا از زمانی که خریداری میکنیم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بستگی به شرکت گارانتی دهنده دستگاه دارد اما در اکثر موارد گارانتی از زمان نصب محاسبه می شود.

 • 7 اردیبهشت 1400 علی پاسخ دهید

  سلام من مشهد زندگی میکنم و 7 سال هست که ساید سامسونگم رو خریداری کردم الان به مدت یکهفته هست که یه موقع هایی یخ ساز کار میکنه و یخ هم درست میشه اما یهو دوباره تا چند روز یخسازی نمیکنه! ایراد از کدوم قسمت یخچالمه؟ بابت تعمیراتش باید چیکار کنم؟

 • 17 اردیبهشت 1400 مریم پاسخ دهید

  سلام یخچال ما ساید بعد چند روزه صدا میده در یخچالو که باز میکنم قطع میشه صداش ب نظر شما مشکلش چیه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال خیلی زیاد فن یخچال و یا ساید بای ساید سامسونگ شما آسیب دیده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. زمانی که فن دستگاه دچار آسیب می شود سرمایش یخچال کم شده و صدای ناهنجار از دستگاه تولید می شود.

   • 30 اردیبهشت 1400 ناشناس پاسخ دهید

    سلام یخچال فریزر سامسونگ ما الان سه ماهه که روشنش کردیم نو هست یشب صدای خیلی بدیی میاد امروز صبح که درب فریزر رو باز کردم دیدم یخهاا اب شده و فقط صدا میده اما درجه اش رو 18 همچنان نشون میداد علتش چیه؟ایا خرابی دستگاه مهمه میتونیم تعویض کنیم به خاطر داشتن گارانتی؟

    • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     این ایراد فنی هست و دلایل مختلفی داره. با شرکت گارانتی دهنده در مورد شرایط گارانتی صحبت کنید.

 • 1 خرداد 1400 حسن قربانی نیا پاسخ دهید

  سلام یخچال ساید ای اس ۲۲۹ سامسونگ دارم مدتی بود با باز کردن درب یخچال صدای بدی میداد و علی الرغم تعویض سنسور مشگل قطعی اب و صدا و درجه حرارت یخچال حل نشد تکنسین امد و پس از بررسی گفت کاور یخچال باید عوض شود ، حالا آیا موجود دارید ، خبری بدهید ممنون میشوم ، قربانی

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   با سلام خدمت شما. متاسفانه کاور یخچال درخواستی شما در حال حاضر موجود نیست.
   احتمال اینکه این ایراد از فن دستگاه هم باشه وجود داره و در این صورت فن دستگاه باید تعویض بشه و نیاز هست یک تکنسین مجرب از دستگاه شما بازدید داشته باشن.

 • 1 خرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  با عرض ادب و احترام خدمت شما یک ساید سامسونگ داریم هر چند لحظه یه بار از داخل بردش صدای قطع و وصل رله میاد ولی دستگاه کار نمیکنه و شدیداً افت سرما داشته میشه راهنمایی کنید مشکل از چی میتونه باشه در زمان برد رو دادم تعمیر گفتن کاملا سالمه

  • 2 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   درود بر شما
   این ایراد نیاز به بازدید تکنسین دارد اما لزوما صدای رله از برد نشان بر ایراد بردی نیست و هر قطعه ای که دچار اختلال شود احتمال فعال کردن رله تناوبی را دارد.

 • 2 خرداد 1400 آرمان عیسی پور پاسخ دهید

  سلام ، دکمه power freeze مرتب با صدای بوق خاموش و روشن میشه ، ریست هم کردم اما باز هم همونجوریه. راهنماییم کنید لطفا

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   با سلام خدمت شما، هر زمان که دمای فریزر دچار تغییر بشه احتمال رخ دادن این مسئله هست.
   بروز این مشکل ناشی از :
   1. شما دستگاه رو از برق جدا کردین
   2. نوسانات و قطع شدن برق رخ داده
   3. درب فریزر بیش از حد باز بوده و باعث افزایش دمای داخلی شده
   این حالت به مدت 1 الی 2 ساعت طبیعی هست اما اگر بیش از این ادامه پیدا کنه باید فن داخلی و سنسورها بررسی بشه، و ممکن هست در بعضی از مواقع ایراد ناشی از یرد دستگاه باشه.

 • 8 خرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ساید من یه مدت یخ نمیسازه البته درجه فریزر را روی منفی ۲۰ تننظیم کرده بودم .
  میخوایتم اگر امکان داشته باشه من را راهنمایی کنید

  • 8 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   یخ سازی ساید بای ساید مربوط به دمای فریزر نمی باشد و دلایل مختلفی باعث عدم یخسازی می باشد از جمله:
   شلنگ ورود آب مسدود یا خم شده باشد.
   شیربرقی ورود آب به ساید بای ساید مشکل دارد.
   فیلتر خارجی و یا داخلی نیاز به تعویض دارد
   موتور یخساز دچار ایراد شده است.

 • 8 تیر 1400 سیما محمد بیگلو پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ببخشید ما ساید سامسونگ مدل Rsh7znpnداریم چند روزی میوه داخل جا میوه ای اول یخ میزنه بخصوص خیار و کاهو دما هم پنج درجه ممکن راهنمایی کنید ممنون

  • 8 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد سنسور تشخیص دما به مشکل بر خورده است و دمای داخلی رو درست تشخیص نمیدهد . نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد.

 • 20 تیر 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید یخچال ساید HM34دارم از زیر دستگیره فریز با زیر جالیوانی اب میده دلیلش چیه

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18