بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

به سایت رسمی تعمیرات سامسونگ خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

سوالات متداول یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

در ساید بای ساید سامسونگ، فریزر سرد بوده اما یخچال گرم می باشد. علت چیست؟
Read More
کویل های تبخیرکننده سیستم گرم کننده دیفراست در طول روز چندین بار با فرمان تایمر روشن می شود تا یخ های جمع شده بر روی کویل ها را ذوب کند. اگر این سیستم دچار مشکل شود، یخ زدگی روی کویل ها ادامه پیدا خواهد کرد و کویل ها توسط یخ مسدود خواهند شد و در نتیجه عبور جریان هوا از کویل ها محدود خواهد شد. این امر باعث عدم سرمایش یخچال خواهد شد. موتور فن تبخیرکننده این قطعه هوای سرد را از کویل های تبخیرکننده خارج می کند و آن را در سراسر فریزر پخش می کند. اگر فن تبخیرکننده به درستی کار نکند، فریزر و یا یخچال به درستی خنک نمی شود. جهت بررسی این قطعه سعی کنید تیغه فن را با دست بچرخانید. اگر فن به راحتی نمی چرخد و یا اینکه چرخش آن با سروصدای زیادی همراه است، اقدام به تعویض موتور فن نمایید. دمپر جریان هوا این قطعه با باز و بسته شدن باعث ورود هوای سرد به یخچال می شود. بنابراین خرابی دمپر، باعث سرد نشدن یخچال می شود. ترمیستور ترمیستور دمای یخچال را کنترل می کند و دمای نمایش داده شده را به برد کنترل ارسال می کند. سپس برد کنترل بر اساس این دما، به کمپرسور و تبخیرکننده فرمان می دهد. خرابی ترمیستور باعث می شود که کمپرسور و فن تبخیرکننده به درستی کار نکنند. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده کنید. مقاومت ترمیستور باید با نوسانات دما تغییر کند. لازم به ذکر است که، احتمال بروز مشکل در برد کنترل هم وجود دارد که بررسی این قطعه نیاز به حضور تکنسین دارد. ترموستات دیفراست ترموستات دیفراست دمای کویل های تبخیرکننده را کنترل می کند. زمانی که دمای کویل ها پایین تر از مقدار تنظیم شده قرار می گیرد، ترموستات ولتاژ لازم جهت روشن شدن هیتر دیفراست را تأمین می کند. در چرخه دیفراست، هیتر دیفراست یخ های ایجادشده بر روی کویل ها را ذوب می کند. اگر ترموستات دیفراست معیوب باشد، کنتاکت های ترموستات بسته نمی شود و در نتیجه ترموستات ولتاژ لازم برای روشن شدن هیتر دیفراست را تأمین نمی کند. برای بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده کنید. اگر ترموستات دیفراست در دماهای پایین تر محدوده کاری اتصال نداشت، آن را تعویض نمایید.
علت نشتی آب در ساید بای ساید سامسونگ چیست؟
Read More
سیستم تخلیه دیفراست یخ زدگی مسیر تخلیه دیفراست، موجب سر ریزشدن و نشتی آب می شود. مسیر تخلیه دیفراست را بررسی کنید و در صورت مشاهده یخ زدگی، آن را با آب داغ شستشو دهید.فیلتر و مخزن آب فیلتر آب و محفظه آن را بررسی کنید و در صورت مشاهده شکستگی و ترک اقدام به تعویض آن نمایید.شیر برقی شیر برقی و اتصالات آن را چک کنید و در صورت مشاهده اتصالات نامناسب و ترک و شکستگی شیربرقی، اقدام به رفع آن نمایید.
ساید بای ساید سامسونگ سرد نمی کند، علت چیست؟
Read More
کویل های کندانسور کثیف است.موتور فن کندانسور و تبخیرکننده خراب شده است.رله استارت قادر به شروع کار کمپرسور نیست.ترموستات کنترل کننده دما، قادر به ارسال ولتاژ لازم به کمپرسور، موتور فن تبخیره کننده و کندانسور نمی باشد.خرابی خازن استارت، مانع شروع به کار کمپرسور شده است.کمپرسور خراب شده است. کمپرسور پمپی است که مبرد را فشرده می کند و مبرد را از طریق کویل های تبخیرکننده و کندانسور به چرخش در می آورد.
یخساز ساید بای ساید سامسونگ کار نمی کند. علت چیست؟
Read More
دمای فریزر بالاتر از ℃۱۲- است. در یخچال فریزرهای ساید بای ساید، دمای فریزر باید ۱۸- تا ℃۱۵- باشد. اگر دمای فریزر خیلی بالاتر است، از تمیزی کویل های کندانسور و کارکرد صحیح فن کندانسور مطمئن شوید. همچنین احتمال خرابی ترموستات محفظه یخساز هم وجود دارد. جهت بررسی، اتصال آن را با مولتی متر بررسی کنید. شیر برقی آب شیر برقی قطعه ای الکتریکی است که جهت ورود آب به آب پاش و یخ ساز باز می شود. اگر شیر برقی خراب باشد و یا فشار آب مناسب (حداقل psi20) نباشد، اجازه عبور آب داده نمی شود و در نتیجه یخ ساز کار نمی کند. ماژول یخ ساز ماژول یخ ساز موتوری دارد که قالب های یخ را بیرون می ریزد و سپس به شیر برقی فرمان تامین مجدد آب را می دهد. جهت بررسی این قطعه، ابتدا بازوهای رهاسازی قالب یخ را چک کنید (باید در پایین قرار گرفته باشند) و همچنین مطمئن شوید که قالب یخ در مسیر گیر نکرده باشد. سوئیچ درب هنگام باز بودن درب یخچال و فریزر، آب پاش و یخ ساز غیرفعال می شوند. جهت بررسی سوئیچ درب، اتصال آن را با مولتی متر بررسی کنید. فیلتر آب فیلتر آب کثیف، جریان آب به یخ ساز و آب پاش را محدود می کند. به طور کلی باید هر ۶ ماه یکبار فیلتر ساید بای ساید تعویض شود. سیستم یخ ساز ممکن است یکی از اجزای سیستم یخ ساز خراب شده باشد. اجزای این سیستم به صورت مجزا در بازار وجود ندارد. لذا قبل از تعویض آن، به بررسی تمامی موارد فوق بپردازید.
علت صدای زیاد ساید بای ساید سامسونگ چیست؟
Read More
تیغه های فن اگر ساید بای ساید به ویژه زمان باز بودن یکی از درب ها، صدای زیادی ایجاد می کند، احتمال خرابی تیغه های فن کندانسور و یا تبخیرکننده وجود دارد. جهت بررسی، تیغه های فن را با دست بچرخانید. اگر مانعی در برابر این حرکت وجود دارد، آن را برطرف نمایید. موتور فن تبخیرکننده هنگامی که موتور فن تبخیرکننده معیوب باشد، سروصدای زیادی ایجاد خواهد شد که با باز کردن درب یخچال و یا فریزر، شدیدتر خواهد شد. در صورت خرابی این قطعه، اقدام به تعویض آن نمایید. موتور فن کندانسور در برخی از موارد احتمال خرابی بلبرینگ های موتور وجود دارد. موتور فن کندانسور معمولاً در زیر دستگاه قرار دارد. شیر برقی اگر یخچال و فریزر به خصوص در زمان کارکردن یخ ساز، صدای زیادی ایجاد می کند، مشکل از شیر برقی است. با گذشت زمان، رسوبات معدنی می توانند در داخل شیر برقی جمع شوند و جریان آب را محدود کنند. جهت رفع این مشکل شیر برقی را تعویض کنید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
3 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
علی
علی

سلام من مشهد زندگی میکنم و 7 سال هست که ساید سامسونگم رو خریداری کردم الان به مدت یکهفته هست که یه موقع هایی یخ ساز کار میکنه و یخ هم درست میشه اما یهو دوباره تا چند روز یخسازی نمیکنه! ایراد از کدوم قسمت یخچالمه؟ بابت تعمیراتش باید چیکار کنم؟

منیژه
منیژه

سلام من یک ساید سامسونگ برای جهیزیه دخترم خریداری کردم اما هنوز ازدواج نکرده . آیا ضمانت دستگاه از وقتی که نصب میکنن ثبت میشه یا از زمانی که خریداری میکنیم؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  منیژه

بستگی به شرکت گارانتی دهنده دستگاه دارد اما در اکثر موارد گارانتی از زمان نصب محاسبه می شود.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
3
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x