بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر یخچال فریزر زیمنس

شرکت زیمنس به عنوان یکی از برندهای معتبر تولید لوازم خانگی، اولین یخچال خود را در سال ۱۹۳۰ روانه بازار نمود و به ترتیب در سال های ۱۹۳۶ و ۱۹۴۰ موفق به ساخت یخچال های ۶۰ لیتری و کمپرسوردار شد. امروزه زیمنس با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، مدل های مختلف این محصول را در ابعاد و طرح های گوناگون تولید می‌کند و توانسته طرفداران بسیاری را در کشورهای مختلف کسب نماید. تعمیر آنلاین به عنوان مرکز رسمی زیمنس در ایران، مسئولیت ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر این برند اروپایی را همچون دیگر محصولات زیمنس در مناطق ۲۲گانه تهران بر عهده دارد. لازم به ذکر است که تمامی کارشناسان این مجموعه، دوره های لازم برگزار شده توسط زیمنس را گذرانده و موفق به کسب گواهینامه های معتبر شده اند.

تعمیر یخچال و ساید زیمنس

سوالات متداول یخچال فریزر زیمنس

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول یخچال فریزر زیمنس

یخچال فریزر زیمنس قادر به سرد کردن نمی باشد، راه حل چیست؟

Read More
دریچه های بین فریزر و یخچال و لوله های تخلیه را از جنبه یخ زدگی و گرفتگی بررسی نمایید و در صورت وجود انسداد اقدام به برطرف کردن آن کنید. درزبندی و واشر دور درب یخچال را بررسی نمایید. جهت چک کردن این درزبندی یک کاغذ در بین واشر و درب دستگاه قرار دهید و کاغذ را به بیرون بکشید. در صورت نبود ن مقاومت در برابر حرکت کاغذ و یا در صورت مشاهده ترک، اقدام به تعویض واشر نمایید. سوئیچ درب، هیتر و تایمر دیفراست و فن تبخیرکننده را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید و در صورت مشاهده عدم وجود اتصال اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

علت صدای زیاد یخچال فریزر زیمنس چیست؟

Read More
اگر علاوه بر مشکل ایجاد صدای زیاد، یخچال فریزر زیمنس شما قادر به سرد کردن نمی باشد، موتور فن دچار مشکل شده است. جهت رفع عیب، ابتدا دستگاه را از برق جدا نمایید و سپس موانع موجود در برابر حرکت فن کندانسور را رفع نمایید. اگر صدای زیاد ایجاد شده، از قسمت فریزر است، موتور فن تبخیرکننده خراب شده است. موتور فن تبخیرکننده وظیفه دارد هنگام کار کمپرسور، گرمای کویل های تبخیرکننده را کاهش دهد. جهت بررسی این قطعه، درپوش فن تبخیرکننده را بردارید و سپس به بررسی موتور فن تبخیرکننده بپردازید. اگر مقدار قابل توجهی یخ بر روی موتور وجود دارد، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

علت کارکردن پیوسته یخچال فریزر زیمنس چیست؟

Read More
تایمر دیفراست خراب شده است. هنگامی که کمپرسور به مدت ۸ تا ۱۰ ساعت کار می کند، تایمر دیفراست سیکل یخ زدایی را فعال و کمپرسور را خاموش می کند. هیتر دیفراست دچار مشکل شده است. در طول سیکل یخ زدایی، هیتر دیفراست یخ های کویل های تبخیرکننده را ذوب می کند. این قطعه از یک سیم درون لوله شیشه ای یا آلومینیومی تشکیل شده که در زیر و یا در کنار کویل های تبخیرکننده قرار گرفته است. جهت بررسی هیتر دیفراست از یک مولتی متر استفاده نمایید. ترموستات قادر به اتمام فرایند یخ زدایی نیست. این قطعه وظیفه خاموش کردن المنت را در پایان سیکل یخ زدایی بر عهده دارد. ترموستات عموماً بر روی لوله تبخیرکننده قرار دارد. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده نمایید. موتور فن کندانسور معیوب شده است. فن کندانسور وظیفه خنک کردن کویل کندانسور را بر عهده دارد و در صورت عدم کارکرد مناسب این قطعه، کمپرسور جهت خنک کردن یخچال باید مدت زمان بیشتری کار کند. فن کندانسور در نزدیکی کندانسور قرار گرفته است. فن باید آزادانه حرکت کند؛ بنابراین آلودگی هایی که مانع حرکت آزادانه آن هستند را برطرف نمایید.

یخچال فریزر زیمنس کار نمی کند، راه حل چیست؟

Read More
پریز برق، دوشاخه، سیم و اتصالات الکتریکی یخچال فریزر را بررسی نمایید. اگر لامپ درون یخچال روشن می شود اما دستگاه قادر به سرد کردن نمی باشد، ابتدا تنظیمات مربوط به دمای یخچال را بررسی نمایید. دمای مورد نظر در یخچال و فریزر به ترتیب ۳ تا ۴ و ۱۵- تا ۱۸- درجه سانتی گراد است. فاصله دستگاه از دیواره ها را بررسی نمایید. فاصله مناسب، جریان هوای مورد نیاز جهت عملکرد دستگاه را فراهم می کند. کویل های کندانسور را با استفاده از جاروبرقی و یا برس تمیز کنید. دستگاه را به مدت ۲ ساعت از برق جدا کرده و سپس مجدداً آن را متصل نمایید. اگر دستگاه به طور صحیح شروع به کار کرد، علت این مشکل داغ کردن بیش از حد کمپرسور است و نیاز به حضور تکنسین می باشد.

آب سرد کن ساید بای ساید زیمنس کار نمی کند، راه حل چیست؟

Read More
فیلتر آب دستگاه مسدود شده است. انسدا فیلتر آب باعث کاهش میزان آب ورودی به دستگاه می شود. به طور کلی اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کند، هر ۶ ماه یکبار نیاز به تعویض فیلتر آب می باشد. شیر آب ورودی خراب شده است. جهت بررسی این قطعه، ابتدا دستگاه را از برق جدا کرده و سپس منبع تغذیه آب را ببندید. سپس اتصال شیربرقی را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید و در صورت وجود انسداد در شیر آن را برطرف نمایید. لازم به ذکر است که در صورت عدم کارکرد آب سردکن احتمال کم بودن فشار آب هم وجود دارد. میکروسوئیچ آب سردکن معیوب شده است. در قسمت پشت بازوی آب سردکن، یک میکروسوئیچ قرار دارد که فرمان لازم را جهت تامین آب به شیربرقی می فرستد. جهت بررسیف مقاومت آن را با اهم متر چک کنید. برد کنترل دستگاه دچار مشکل شده است. بررسی و تعمیر برد دستگاه، نیاز به حضور تکنسین متخصص دارد.

راه حل رفع نشتی آب در یخچال فریزرهای زیمنس چیست؟

Read More
لوله و محفظه تخلیه را بررسی نمایید و در صورت تجمع بیش از حد آلودگی ها و یا یخ زدگی، آن را تمیز نمایید. فیلتر آب را چک کنید. در صورت قرار نگرفتن فیلتر به صورت صحیح در محل مناسب و یا ترک خوردگی، نشتی آب رخ می دهد. بررسی کنید که دستگاه بر روی سطح صاف و هموار قرار گرفته و تراز باشد. اتصالات آب دستگاه را بررسی کنید و در صورت مشاهده نشتی اقدام به برطرف کردن آن نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست یخچال فریزر زیمنس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۴ پاسخ به “تعمیر یخچال فریزر زیمنس”

 1. یاشار گفت:

  با سلام و خسته نباشید . یخچال فریزر ما 10 سال پیش خریداری شده . چند روزی هست که کف فریزر آب جمع میشه و یخ میزنه . مشکل چی میتونه باشه و چکار باید انجام داد . با تشکر از شما

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد قیف درین خروج آب دچار گرفتگی شده است. کف یخچال یک شیار برای خروج آب وجود دارد. ان شیار را تمیز کرده تا راه خروج آب باز شود و آبریزش دستگاه حل شود.

 2. امیر گفت:

  سلام. یه یخچال فریزر ساید بای ساید بیست فوت زیمینس داریم چند روزی هست که اتوماتیک نمیکنه
  مشکل از کجا میتونه باشه ؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   این ایراد معمولا در اکثر موارد مربوط به ترموستات و یا برد دستگاه می باشد و نیاز به سرویس و تعمیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.