بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس

به وب سایت رسمی تعمیرات جاروبرقی زیمنس خوش آمدید. تعمیر آنلاین به صورت تخصصی به ارائه خدمات لوازم خانگی زیمنس پرداخته و کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات این برند آلمانی را گذرانده اند. 

هم اکنون جهت ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی بوش با 45396 تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی زیمنس

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی زیمنس

برای درخواست تعمیرات جاروبرقی تنها کافی است که با شماره 45396 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم جهت انجام تعمیرات صورت گیرد.

همچنین می توانید به صورت حضوری به آدرس سهروردی شمالی پایین تر از عباس آباد کوچه زمانی پ11 تعمیرآنلاین مراجعه نمایید.

خیر. تشخیص عیب به هیچ عنوان شامل هزینه نمی باشد و در صورتی که به هر دلیلی شما برای تعمیرات تاییدیه ندهید، هیچگونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

به علت تعدد ایرادات در جاروبرقی هزینه دقیقی نمی توان اعلام نمود اما باید توجه داشت که هزینه اجرت ها بر اساس نرخ اتحادیه و هزینه قطعات بر اساس قیمت سایت رسمی زیمنس آلمان اعلام می گردد.

تعمیرآنلاین به علت عدم واطسه گری در تعمیرات، پایین ترین هزینه ها را به شما اعلام خواهد نمود.

پس از انجام تعمیرات، بر روی جاروبرقی شما یک لیبل گارانتی قرار میگیرد که از تاریخ ثبت شده دستگاه شامل 6 ماه گارانتی برای تعمیرات صورت گرفته می باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. تمامی قطعات و لوازم جانبی جاروبرقی زیمنس مانند پاکت و فیلتر توسط تعمیرآنلاین به فروش می رشد. به منظور تهیه می توانید از فروشگاه آنلاین تعمیرآنلاین دیدن کنید یا با 45396 تماس بگیرید.

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی زیمنس

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی زیمنس چیست؟

Read More
به طور کلی آسیب دیدگی خرطومی جاروبرقی، آلودگی فیلتر هوا و یا خرابی و نیم سوز شدن موتور، می تواند باعث خاموش شدن جاروبرقی در حین استفاده شود. اورلود در موتور جاروبرقی، دستگاه را به طور ناگهانی خاموش می کند. در این صورت، اگر دستگاه دکمه ریست دارد، آن را فشار دهید. اگر جاروبرقی داغ شده است، اجازه دهید دستگاه خنک شود. اگر موتور همچنان اورلود می کند، احتمالاً سیم پیچ موتور معیوب بوده و نیاز به تعویض موتور است. سیم پیچ خراب باعث داغ شدن موتور و اورلود دستگاه می شود. فیلتر هوا را چک کنید. آلودگی فیلتر هوا باعث داغ شدن موتور می شود. در صورت کثیف بودن، فیلتر هوای موتور را تمیز یا تعویض کنید. برخی از خرطومی های جاروبرقی حاوی اتصالاتی هستند که جریان را از سوئیچ پاور به رله موتور منتقل می کند، بنابراین آسیب دیدگی آن باعث قطع شدن جریان و در نتیجه خاموشی ناگهانی دستگاه می شود. در صورت بروز این مشکل، نیاز به تعویض خرطومی دستگاه می باشد. سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس متوقف نمی شود، علت و راه حل چیست؟ گاهی سیم جمع کن جاروبرقی جهت اتصال دوشاخه به پریز برق متوقف نمی شود. این امر می تواند به دلایل مختلفی مانند شکستگی سیم جمع کن و یا خرابی قطعات مختلف موجود در آن مانند پین، فنر، و یا قفل باشد. جهت رفع این مشکل باید قطعه معیوب توسط تکنسین متخصص بازدید و در صورت نیاز تعویض شود.

ولوم کم و زیاد جاروبرقی زیمنس کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
عدم کارکرد ولوم کم و زیاد جاروبرقی می تواند به دلیل شکستگی ولوم و یا معیوب شدن برد دستگاه باشد. در صورت بروز این مشکل باید برد و ولوم توسط کارشناس تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

پاکت جاروبرقی زیمنس به چه صورت تعویض می گردد؟

Read More
به طور کلی تعویض به موقع فیلتر هوا باعث افزایش عمر و کارکرد بهتر جاروبرقی می شود. مراحل تعویض پاکت جاروبرقی: درب جاروبرقی را باز کنید. بررسی کنید که آیا پاکت جاروبرقی پر شده است؟ در صورت پر بودن، پاکت جاروبرقی را به آهستگی از محفظه جاروبرقی خارج کنید. مراقب باشید که گردوخاک پاکت، داخل محفظه دستگاه نریزد. لازم به ذکر است که کیسه های جاروبرقی یک بار مصرف، قابلیت خالی کردن و استفاده مجدد از آن را ندارند. پاکت جدید را در در محل مناسب در داخل دستگاه قرار دهید. در این مرحله دقت کنید که پاکت به درستی در شیار مربوطه قرار گیرد. درب جاروبرقی را ببندید.

راه حل رفع مشکل مکش جاروبرقی زیمنس چیست؟

Read More
جهت رفع مشکل مکش جاروبرقی زیمنس به بررسی موارد ذیل بپردازید: کیسه جاروبرقی را بررسی کنید. جهت برطرف کردن مشکل مکش جاروبرقی، ابتدا کیسه دستگاه را بررسی کنید. زمانی که یک کیسه پر شده و یا اینکه پاره شده است، مکش دستگاه به شدت کاهش می یابد. لذا اقدام به تمیز کردن آن نمایید و در صورت نیاز کیسه را تعویض کنید. فیلترها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید. لازم به ذکر است که تعویض فیلتر ها، با توجه به میزان کارکرد آن باید هر ۳ تا ۶ ماه تعویض گردد. انسداد مسیر گردش هوا را برطرف کنید. برس جاروبرقی را تمیز کنید. موتور دستگاه دچار مشکل شده است.

علت صدای زیاد جاروبرقی زیمنس چیست؟ راه حل چیست؟

Read More
آلودگی بیش از حد فیلترها اگر صدای جاروبرقی زیمنس شما به طور ناگهانی زیاد شده است، فیلترهای دستگاه را بررسی کنید. زمانی که فیلترهای هوا بیش از حد کثیف شوند، دستگاه جهت مکش مناسب باید بیش از حد کار کند و بنابراین صدای دستگاه بیش از حد خواهد بود. به طور کلی جاروبرقی ها دارای دو فیلتر (هوا و هپا) می باشند. در صورت آلودگی بیش از حد فیلترها، جهت بر طرف کردن این مشکل، اقدام به تمیز کردن و در صورت نیاز تعویض آن ها نمایید. به طور معمول فیلترهای جاروبرقی با توجه به میزان کارکرد دستگاه، باید هر ۳ تا ۶ ماه تعویض گردند. انسداد خرطومی، پارویی یکی از علل رایج صدای زیاد جاروبرقی، انسداد مسیر مکش، توسط یک جسم خارجی است. این عامل باعث مکش دشوارتر جاروبرقی می شود. شکستگی فن جاروبرقی ممکن است فن قرار گرفته در داخل موتور جاروبرقی زیمنس شما شکسته شده باشد. کثیفی بیش از حد و تجمع زیاد ذرات گرد و غبار باعث شکستن فن دستگاه می شود. جهت رفع این مشکل، نیاز به تعویض فن دستگاه توسط تکنسین می باشد.

منظور از فیلتر هپا در جاروبرقی چیست؟

Read More
هپا مخفف High Efficiency Particulate Air به معنی حذف ذرات معلق در هوا با راندمان بالا است. فیلتر هپا ۹/۹۹ درصد از ذرات بالای ۳/۰ میکرون موجود در هوای خروجی از دستگاه را جذب می کند.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی زیمنس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۲ پاسخ به “تعمیر جاروبرقی زیمنس”

  1. سحر علی اکبری گفت:

    سلام وقت بخیر جاروبرقی من چندوقته اصلا مکش خوبی نداره امکانش هست راهنمایی کنید

  2. صیامی گفت:

    درود خدمت شما خسته نباشید
    من صیامی هستم بابت جاروبرقیم دستگاهم رو ارسال کردم و زمانی که دستگاهم رو تحویل گرفتم کامل تست کردند پاکتش رو تعویض کرده بودند و دستگاهم رو شستشو دادند. تقریبا قیمتاشونم تا جایی که من مقایسه کردم خوب بود.ممنون از خدمات فوق العاده خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.