با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس

متخصصان مراقبت از کف خانه شما، جاروبرقی مناسب برای هر نیاز. این عنوانی است که شرکت زیمنس SIEMENS به جاروبرقی‌های خود داده است.
بیشتر از فن آوری های نوآورانه، جاروبرقی های زیمنس، با طراحی مدرن، مواد با کیفیت، کار دقیق خود و همچنین با بسیاری از جزئیات عملی و ارگونومی ممتاز خود شما را تحت تأثیر قرار می دهد.اگر به واسطه خرابی دستگاه به دنبال مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس هستید، تعمیر آنلاین گزینه خوبی برای شماست.تعمیر آنلاین به صورت تخصصی و به کمک دستگاه های پیشرفته تعمیرات جاروبرقی این برند آلمانی را انجام می دهد. از جمله مراحلی که به صورت رایگان در مجموعه انجام می شود شامل مخزن شویی کامل داخلی کابین جاروبرقی، تعویض فیلترها و تقدیم یک عدد پاکت به صورت هدیه می باشد.تمام تلاش کارشناسان تعمیر جاروبرقی زیمنس بر این است که عیب را در حضور مشتری و در کمتر از ۳۰ دقیقه حل نمایند اما در بیشترین حالت ممکن، جاروبرقی زیمنس در کمتر از ۴۸ ساعت تعمیر و آماده تحویل خواهد شد.

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی زیمنس

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی زیمنس

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی زیمنس چیست؟
Read More
به طور کلی آسیب دیدگی خرطومی جاروبرقی، آلودگی فیلتر هوا و یا خرابی و نیم سوز شدن موتور، می تواند باعث خاموش شدن جاروبرقی در حین استفاده شود. اورلود در موتور جاروبرقی، دستگاه را به طور ناگهانی خاموش می کند. در این صورت، اگر دستگاه دکمه ریست دارد، آن را فشار دهید. اگر جاروبرقی داغ شده است، اجازه دهید دستگاه خنک شود. اگر موتور همچنان اورلود می کند، احتمالاً سیم پیچ موتور معیوب بوده و نیاز به تعویض موتور است. سیم پیچ خراب باعث داغ شدن موتور و اورلود دستگاه می شود. فیلتر هوا را چک کنید. آلودگی فیلتر هوا باعث داغ شدن موتور می شود. در صورت کثیف بودن، فیلتر هوای موتور را تمیز یا تعویض کنید. برخی از خرطومی های جاروبرقی حاوی اتصالاتی هستند که جریان را از سوئیچ پاور به رله موتور منتقل می کند، بنابراین آسیب دیدگی آن باعث قطع شدن جریان و در نتیجه خاموشی ناگهانی دستگاه می شود. در صورت بروز این مشکل، نیاز به تعویض خرطومی دستگاه می باشد. سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس متوقف نمی شود، علت و راه حل چیست؟ گاهی سیم جمع کن جاروبرقی جهت اتصال دوشاخه به پریز برق متوقف نمی شود. این امر می تواند به دلایل مختلفی مانند شکستگی سیم جمع کن و یا خرابی قطعات مختلف موجود در آن مانند پین، فنر، و یا قفل باشد. جهت رفع این مشکل باید قطعه معیوب توسط تکنسین متخصص بازدید و در صورت نیاز تعویض شود.
ولوم کم و زیاد جاروبرقی زیمنس کار نمی کند، علت چیست؟
Read More
عدم کارکرد ولوم کم و زیاد جاروبرقی می تواند به دلیل شکستگی ولوم و یا معیوب شدن برد دستگاه باشد. در صورت بروز این مشکل باید برد و ولوم توسط کارشناس تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.
پاکت جاروبرقی زیمنس به چه صورت تعویض می گردد؟
Read More
به طور کلی تعویض به موقع فیلتر هوا باعث افزایش عمر و کارکرد بهتر جاروبرقی می شود. مراحل تعویض پاکت جاروبرقی: درب جاروبرقی را باز کنید. بررسی کنید که آیا پاکت جاروبرقی پر شده است؟ در صورت پر بودن، پاکت جاروبرقی را به آهستگی از محفظه جاروبرقی خارج کنید. مراقب باشید که گردوخاک پاکت، داخل محفظه دستگاه نریزد. لازم به ذکر است که کیسه های جاروبرقی یک بار مصرف، قابلیت خالی کردن و استفاده مجدد از آن را ندارند. پاکت جدید را در در محل مناسب در داخل دستگاه قرار دهید. در این مرحله دقت کنید که پاکت به درستی در شیار مربوطه قرار گیرد. درب جاروبرقی را ببندید.
راه حل رفع مشکل مکش جاروبرقی زیمنس چیست؟
Read More
جهت رفع مشکل مکش جاروبرقی زیمنس به بررسی موارد ذیل بپردازید: کیسه جاروبرقی را بررسی کنید. جهت برطرف کردن مشکل مکش جاروبرقی، ابتدا کیسه دستگاه را بررسی کنید. زمانی که یک کیسه پر شده و یا اینکه پاره شده است، مکش دستگاه به شدت کاهش می یابد. لذا اقدام به تمیز کردن آن نمایید و در صورت نیاز کیسه را تعویض کنید. فیلترها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید. لازم به ذکر است که تعویض فیلتر ها، با توجه به میزان کارکرد آن باید هر ۳ تا ۶ ماه تعویض گردد. انسداد مسیر گردش هوا را برطرف کنید. برس جاروبرقی را تمیز کنید. موتور دستگاه دچار مشکل شده است.
علت صدای زیاد جاروبرقی زیمنس چیست؟ راه حل چیست؟
Read More
آلودگی بیش از حد فیلترها اگر صدای جاروبرقی زیمنس شما به طور ناگهانی زیاد شده است، فیلترهای دستگاه را بررسی کنید. زمانی که فیلترهای هوا بیش از حد کثیف شوند، دستگاه جهت مکش مناسب باید بیش از حد کار کند و بنابراین صدای دستگاه بیش از حد خواهد بود. به طور کلی جاروبرقی ها دارای دو فیلتر (هوا و هپا) می باشند. در صورت آلودگی بیش از حد فیلترها، جهت بر طرف کردن این مشکل، اقدام به تمیز کردن و در صورت نیاز تعویض آن ها نمایید. به طور معمول فیلترهای جاروبرقی با توجه به میزان کارکرد دستگاه، باید هر ۳ تا ۶ ماه تعویض گردند. انسداد خرطومی، پارویی یکی از علل رایج صدای زیاد جاروبرقی، انسداد مسیر مکش، توسط یک جسم خارجی است. این عامل باعث مکش دشوارتر جاروبرقی می شود. شکستگی فن جاروبرقی ممکن است فن قرار گرفته در داخل موتور جاروبرقی زیمنس شما شکسته شده باشد. کثیفی بیش از حد و تجمع زیاد ذرات گرد و غبار باعث شکستن فن دستگاه می شود. جهت رفع این مشکل، نیاز به تعویض فن دستگاه توسط تکنسین می باشد.
منظور از فیلتر هپا در جاروبرقی چیست؟
Read More
هپا مخفف High Efficiency Particulate Air به معنی حذف ذرات معلق در هوا با راندمان بالا است. فیلتر هپا ۹/۹۹ درصد از ذرات بالای ۳/۰ میکرون موجود در هوای خروجی از دستگاه را جذب می کند.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی زیمنس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
سحر علی اکبری
سحر علی اکبری

سلام وقت بخیر جاروبرقی من چندوقته اصلا مکش خوبی نداره امکانش هست راهنمایی کنید

صیامی
صیامی

درود خدمت شما خسته نباشید
من صیامی هستم بابت جاروبرقیم دستگاهم رو ارسال کردم و زمانی که دستگاهم رو تحویل گرفتم کامل تست کردند پاکتش رو تعویض کرده بودند و دستگاهم رو شستشو دادند. تقریبا قیمتاشونم تا جایی که من مقایسه کردم خوب بود.ممنون از خدمات فوق العاده خوبتون

با رعایت پروتکل های بهداشتی
2
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x