بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

به تعمیرآنلاین، سایت رسمی خدمات زیمنس در ایران خوش آمدید. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی SIEMENS را انجام می دهد. هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

تعمیر لباسشویی زیمنس

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

ماشین لباسشویی زیمنس تخلیه نمی کند، علت چیست؟

Read More
عدم تخلیه یکی از مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی است. این مشکل می تواند به دلایل زیر باشد: ۱- شیلنگ تخلیه و فیلتر توسط آلودگی ها مسدود شده و یا اینکه شیلنگ تخلیه پیچ خورده است. ۲- پمپ تخلیه معیوب شده است و نیاز به تعویض دارد (جهت بررسی این مورد، ولتاژ دوسر پمپ را بررسی کنید. همچنین چک کنید که مسیر چرخش پروانه پمپ مسدود نشده باشد). ۳- سیم های متصل به پمپ دچار قطعی شده اند.

چگونه ماشین لباسشویی زیمنس خود را تمیز کنیم؟

Read More
ماشین های لباسشویی به مرور زمان کثیف شده، که این امر باعث ایجاد بوی نامطبوع در لباس ها می شود. جهت تمیز کردن لباسشویی در حالی که دستگاه خالی است، از جرم گیرهای مخصوص استفاده نمایید و سپس چرخه Drum Clean را انتخاب کنید و در صورت ممکن نبودن انتخاب این چرخه، از چرخه شستشو با آب داغ استفاده نمایید.

ماشین لباسشویی زیمنس نمی چرخد، علت و راه حل چیست؟

Read More
۱- سیستم تخلیه لباسشویی مسدود شده است. یکی از دلایل رایج عدم چرخش لباسشویی، تخلیه نشدن دستگاه به علت بروز انسداد در سیستم مربوطه است. در واقع با عدم تخلیه درام، دستگاه قادر به چرخش به منظور ادامه مراحل شستشو همچون خشک کردن نخواهد بود. جهت رفع این مشکل به سوال پاسخ داده شده مربوطه در این صفحه مراجعه نمایید. ۲- تسمه دستگاه پاره شده است. اگر درام لباسشویی زیمنس شما به راحتی و بدون هیچ گونه مقاومتی می چرخد، تسمه موتور پاره شده است و نیاز به تعویض آن توسط کارشناسان متخصص می باشد. ۳- قرقره درایو آسیب دیده است. با دسترسی به موتور دستگاه، مطمئن شوید که قرقره ای که وظیفه چرخاندن تسمه را بر عهده دارد، می چرخد. در صورت عدم چرخش قطعه، اقدام به تعویض آن نمایید. ۴- برد دستگاه دچار مشکل شده است. در صورت بروز خطا در عملکرد برد لباسشویی زیمنس، با توجه به گران قیمت بودن و حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین مجرب جهت رفع مسکل الزامی می باشد.

ماشین لباسشویی زیمنس روشن نمی شود، علت چیست؟

Read More
روشن نشدن ماشین لباسشویی دلایل مختلفی دارد، این عوامل عبارتند از: ۱- عدم اتصال جریان برق در صورت روشن نشدن دستگاه، اولین موردی که باید به بررسی آن بپردازید، اتصال جریان در دستگاه، پریز و سیم ها با استفاده از مولتی متر است. ۲- خرابی موتور اگر موتور دستگاه بیش از حد داغ شود، ماشین لباسشویی جهت سرد شدن خاموش می شود. اگر موتور به صورت متوالی خاموش می شود، جهت رفع عیب نیاز به بررسی توسط کارشناس می باشد. ۳- بروز مشکل در تایمر بررسی خرابی تایمر در بعضی موارد مشکل می باشد، لذا قبل از بررسی این قطعه، به بررسی موارد دیگر بپردازید. چک کردن تایمر با استفاده از مولتی متر انجام می شود. ۴- خرابی برد دستگاه روشن نشدن لباسشویی به ندرت به علت بروز مشکل در برد دستگاه است. با این وجود در صورت بروز این حالت، با توجه به حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین جهت رفع عیب الزامی است. در صورت بروز خطا در عملکرد برد لباسشویی زیمنس، با توجه به گران قیمت بودن و حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین مجرب جهت رفع مشکل الزامی می باشد.

درب ماشین لباسشویی زیمنس باز نمی شود، علت و راه حل چیست؟

Read More
قفل شدن درب لباسشویی برای شروع به کار دستگاه الزامی می باشد و با پایان یافتن چرخه کاری دستگاه، قفل درب به صورت خودکار باز می شود. با این وجود در برخی اوقات قفل درب لباسشویی باز نمی شود. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. این دلایل عبارتند از: ۱- برد دستگاه دچار مشکل شده است. ۲- سیستم تخلیه لباسشویی به درستی عمل نکرده است. ۳- قفل دستگاه خراب شده است. جهت رفع این مشکل ابتدا دستگاه را ریست کنید. در صورتی که احتمال می دهید، بیش از حد مجاز لباس درون دستگاه قرار داده اید، چرخه کاری کوتاه تری را انتخاب کنید. اگر آب درون لباسشویی تخلیه نشده است، مشکل از سیستم تخلیه می باشد، جهت رفع این ایراد، به راه حل رفع مشکل عدم تخلیه ماشین لباسشویی زیمنس که در این صفحه پاسخ داده شده است، مراجعه نمایید.

چرا پودر لباسشویی درون محفظه مخصوص در ماشین لباسشویی زیمنس باقی می ماند؟

Read More
عدم انحلال کامل پودر لباسشویی به دلایل متعددی از جمله کیفیت نامناسب پودر مصرفی، ریختن پودر در قسمت نادرست در محفظه مربوطه، استفاده از مقدار بیش از حد مجاز پودر و سرد بودن آب ورودی به دستگاه می تواند باشد.

علت نشتی آب و مواد شوینده از ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟

Read More
۱- استفاده بیش از حد مجاز از مواد شوینده و یا شکستگی محفظه مربوطه. ۲- آسیب دیدگی شیلنگ های ورودی آب گرم و سرد. ۳- آسیب دیدگی و یا قرارگیری نامناسب شیلنگ تخلیه در محل مناسب ۴- نشتی پمپ تخلیه لباسشویی ۵- پاره شدن نوار دور درب دستگاه ۶- خرابی قفل درب ۷- ایجاد گرفتگی و خرابی شیر برقی لباسشویی ۸- نشتی در درام به دلایل متعددی از جمله تراز نبودن دستگاه

نحوه غیرفعال کردن قفل کودک لباسشویی زیمنس به چه صورت است؟

Read More
دکمه قفل کودک در لباسشویی های مدرن همچون مدل های مختلف برند زیمنس، برای جلوگیری از تنظیمات ناخواسته و یا دستکاری کودکان در نظر گرفته شده است .یکی از رایج ترین مشکلاتی که باعث عدم کارکرد مناسب لباسشویی می شود، فعال شدن ناخواسته حالت قفل کودک است. با فعال شدن این حالت، تمامی دکمه های دستگاه غیرفعال می شوند. با این وجود رفع این مشکل دشوار نبوده و با نگه داشتن دکمه استارت به مدت ۳ تا ۵ ثانیه این حالت غیرفعال می گردد.

علت عدم آبگیری مناسب لباسشویی زیمنس چیست؟

Read More
۱- عدم اتصال صحیح، انسداد و یا پیچ خوردگی شیلنگ های آب ورودی. ۲- بسته بودن و یا خرابی شیر برقی و یا شیر آب ورودی ۳- فشار نامناسب آب ۴- انسداد فیلتر آب ورودی
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۵ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس”

 1. خالقی گفت:

  سلام دیشب لباس هارو توی ماشین انداختم بعد از شست و شو دیدم پودر بصورت جامد و بصورت نقطه نقطه (شکل دیگ ماشین لباسشویی) روی لباس باقی مونده. مشکل چی هست؟ برطرف میشه؟

 2. آقای نجاتی گفت:

  سلام وقت بخیر چرا لباسشویی زیمنس بوی نامطبوعی میدهد ؟ و همچنین بعد از تعمیرات اب داخل دستگاه جمع میشود علت از چیست؟ چگونه برطرف کنیم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   بوی نامطبوع مربوط به وجود جرم در ماشین لباسشویی می باشد . از یک جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی زیمنس برای شستشوی مخزن استفاده کنید.
   علت جمع شدن آب در داخل مخزن نیز در اکثر موارد مربوط به شیربرقی و یا آکواستاپ دستگاه می باشد.

 3. م. حصیری گفت:

  سلام. گاهی ماشین لباسشویی موقع خشک کردن صدا میده. البته اگر لباس سنگین باشه و یک گوشه جمع شده باشه صدا میده. این خطر ناکه

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   در این موارد معمولا ایراد از دستگاه نمی باشد و صدایی که ناشی از عدم توازن لباس ها در دیگ لباسشویی می باشد طبیعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.