تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیر ماشین لباسشویی

زیمنس یک برند محبوب آلمانی است که انواع لوازم خانگی را با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه می‌کند. محبوبیت و استفاده فراگیر از ماشین لباسشویی زیمنس مجموعه تعمیرآنلاین را بر آن داشت که نمایندگی تعمیرات زیمنس را اخذ کند. متخصصان تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان در کلیه مناطق تهران و بعضی از شهرهای ایران عرضه می‌کنند. برای برخوداری از خدمات تعمیر فوری ماشین لباسشویی زیمنس در منزل فقط کافی است اطلاعاتتان را از طریق دکمه زیر برایمان ارسال کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. در کمتر از یک ساعت کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی با شما به منزلتان اعزام می‌شود.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی زیمنس

در ادامه از برخی از ایرادات متداول ماشین لباسشویی زیمنس با خبر شوید.

تخلیه نشدن آب لباسشویی

انسداد فیلتر و شلنگ تخلیه، پیچ‌خوردگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، انسداد مسیر چرخش پروانه پمپ و همچنین قطعی سیم‌های متصل به پمپ از دلایل رایج تخلیه نشدن آب است که باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس عیب‌یابی و تعمیر شود.

بیشتربیشتر

بوی بد داخل لباسشویی

ماشین های لباسشویی به مرور زمان کثیف می‌شوند که این امر بوی نامطبوع در لباس‌ها را به همراه دارد. برای تمیز کردن لباسشویی در حالی که دستگاه خالی است، از جرم‌گیرهای مخصوص استفاده کنید و سپس چرخه Drum Clean را انتخاب کنید. در صورت ممکن نبودن انتخاب این چرخه، از چرخه شست‌وشو با آب داغ استفاده کنید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن ماشین لباسشویی زیمنس

انسداد سیستن تخلیه ماشین لباسشویی، تخلیه نشدن درام، پاره شدن تسمه دستگاه، آسیب‌دیدگی قرقره درایو و در نهایت خرابی برد دستگاه باعث نچرخیدن ماشین لباسشویی می‌شود. برای بررسی و تعمیر دستگاه در هرکدام از این موارد با تعمیر آنلاین در تماس باشید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن لباسشویی

متصل نبودن دستگاه به برق، خراب موتور، بروز مشکل در تایمر و خرابی برد دستگاه باعث روشن نشدن لباسشویی می‌شود. تعمیر هرکدام از این موارد به تخصص و مهارت تکنسین نیاز دارد و حتما برای عیب‌یابی و تعمیر باید به با متخصص در ارتباط باشید.

بیشتربیشتر

باز نشدن در دستگاه

خرابی برد دستگاه، اختلال در سیستم تخلیه لباسشویی و خراب شدن قفل دستگاه باعث باز نشدن در آن می‌شود. برای رفع این مشکل ابتدا دستگاه را ریست کنید. اگر بیش از حد مجاز لباس داخل دستگاه قرار داده‌اید، چرخه کوتاه‌تری انتخاب کنید. درصورت تخلیه نشدن آب دستگاه نیز باید به رفع این ایراد بپردازید تا در دستگاه باز شود.

بیشتربیشتر

باقی ماندن پودر داخل محفظه

حل نشدن کامل پودر لباسشویی به دلایل متعددی از جمله کیفیت نامناسب پودر مصرفی، ریختن پودر در قسمت نادرست در محفظه مربوطه، استفاده از مقدار بیش از حد مجاز پودر و سرد بودن آب ورودی به دستگاه است.

بیشتربیشتر

نشتی آب و مواد شوینده از دستگاه

استفاده بیش از حد مجاز از مواد شوینده، یا شکستگی محفظه پودر، آسیب‌دیدگی شیلنگ‌های ورودی آب گرم و سرد، آسیب‌دیدگی یا قرارگیری نامناسب شیلنگ تخلیه در محل مناسب، نشتی پمپ تخلیه لباسشویی، پاره شدن نوار دور درب دستگاه، خرابی قفل درب، ایجاد گرفتگی و خرابی شیر برقی لباسشویی و همچنین نشتی در درام به دلایل متعددی از جمله تراز نبودن دستگاه باعث نشتی آب و مواد شوینده می‌شود.

بیشتربیشتر

نحوه غیرفعال کردن قفل کودک

با فعال شدن قفل کودک کلیه دکمه‌های دستگاه نیز غیرفعال می‌شوند. برای باز کردن قفل کودک دکمه استارت را به مدت ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن لباسشویی زیمنس

عدم اتصال صحیح، انسداد یا پیچ‌خوردگی شیلنگ‌های آب ورودی، بسته بودن یا خرابی شیر برقی یا شیر آب ورودی، فشار نامناسب آب و همچنین انسداد فیلتر آب ورودی باعث آبگیری نکردن مناسب دستگاه می‌شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس را چگونه ثبت کنم؟

به‌منظور ثبت سفارش تعمیر لباسشویی زیمنس می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا تعمیرآنلاین تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس معتبر است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و کد آیسیک دارد و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تکنسین اعزامی برای تعمیرات لباسشویی زیمنس رضایت نداشتم، چه کار کنم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی نسبت به خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04آیا خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس گارانتی دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌شود.

05در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه‌بر آنکه کلیه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند، همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی گواهی عدم سوء پیشینه دارند و تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیرات لباسشویی زیمنس چقدر است؟

کلیه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین تعمیر لباسشویی زیمنس بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‎‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر بعد از حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای بپردازم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

تعمیرآنلاین یک شرکت رسمی برای عرضه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در ایران است که به‌عنوان نمایندگی رسمی زیمنس و سایر برندهای مطرح اروپایی و آسیایی فعالیت می‌کند. کارشناسان و متخصصان مجموعه ما با تکیه بر تجربه و دانش در کمترین زمان ممکن عیب یابی لباسشویی زیمنس را انجام می‌دهند و با استفاده از قطعات اورجینال به تعمیر آن می‌پردازند.

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

باتوجه‌به محبوبیت محصولات زیمنس در ایران تیم متخصص تعمیرآنلاین برای خدمات‌دهی بهتر و باکیفیت‌تر به مشتریان خود دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی زیمنس را گذارنده‌اند. تکنسین‌های تعمیر لباسشویی در همه منطقه‌های تهران آماده انجام کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس هستند. کلیه خدمات توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص تعمیر آنلاین صورت می‌گیرد.

ازطرفی تیم فنی تعمیر آنلاین برای عرضه باکیفیت‌تر خدمات فقط از قطعات اورجینال هر مدل ماشین لباسشویی زیمنس برای تعمیر استفاده می‌کنند. ازهمین‌رو همه خدمات تعمیرات لباسشویی زیمنس با ۶ ماه گارانتی معتبر و بی‌قید‌وشرط عرضه می‌شود؛ یعنی اگر در طول مدت گارانتی همان مشکل قبلی دوباره تکرار شود، تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس از تیم تعمیر آنلاین بدون دریافت هزینه، آن را برایتان برطرف خواهد کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در محل

عیب یابی ماشین لباسشویی زیمنس

امروزه انواع مدل‌های ماشین لباسشویی زیمنس یک نمایشگر دیجیتال دارند که درصورت بروز عیب، کد خطای مربوط به آن نمایش داده می‌شود. با استفاده از این ارورها عیب یابی ماشین لباسشویی زیمنس به‌راحتی انجام می‌شود. در بخش ایرادات متداول می‌توانید تاحدودی از روی نشانه‌ها و علائم خرابی دستگاه به علت آن نیز پی ببرید و راهنمایی‌های لازم را به‌صورت تلفنی از کارشناسان تعمیر آنلاین انجام دهید.

بااین‌حال گاهی اوقات پیدا کردن مشکل اصلی دستگاه و برطرف کردن آن نیاز به حضور تکنسین مجرب دارد؛ برای مثال ارور F57 لباسشویی زیمنس یکی از کدهای خطای مهم در ماشین لباسشویی زیمنس است که به‌هیچ‌عنوان نباید خودتان اقدام به تعمیر و برطرف کردن آن کنید. به یاد داشته باشید که عیب یابی ماشین لباسشویی اولین و مهم‌ترین گام در تعمیر آن است.

درصورت عیب‌یابی اشتباه توسط تکنسین غیرمتخصص ممکن است مشکلات جدی‌تری برای دستگاه به وجود آید. به همین خاطر توصیه می‌کنیم در صورت مواجهه با کوچک‌ترین مشکلی حتما با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس تماس بگیرید و برای رفع ایرادات آن اقدام کنید.

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیر لباسشویی زیمنس

هنگام مواجهه با ارور یا مشکلی در لباسشویی زیمنس توصیه می‌کنیم اول سری به قسمت ایرادات متداول بزنید تا درصورت امکان خودتان آن را برطرف کنید. چنانچه تعمیرات لباسشویی زیمنس به مهارت و تجربه تکنسین نیاز داشت، آن‌وقت با کارشناسان ما در تعمیر آنلاین تماس بگیرید. در این بخش هم به بررسی رایج‌ترین دلایل درخواست مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس می‌پردازیم.

تعمیرات لباسشویی زیمنس با گارانتی

تعمیر برد لباسشویی زیمنس درصورت بروز ارور F57

ماشین لباسشویی زیمنس برای شناسایی ایراد دستگاه با بالاترین سرعت و کاربری آسان برای مصرف کنندگان، مجهز به پنل LED مخصوصی است که با استفاده از علائم اختصاری انگلیسی و اعداد، کاربر را متوجه نوع مشکل به‌وجودآمده برای دستگاه می‌کند. اصلی‌ترین دلایل بروز کدخطای F57 در ماشین لباسشویی زیمنس خرابی و فرسودگی برد و نوسانات برقی است.

چنانچه در ماشین لباسشویی زیمنس باز نشود یا هیچ‌کدام از برنامه‌های شست‌وشو شروع به کار نکند، این ارور نمایش داده خواهد شد. کد خطای F57 که معمولا به‌محض روشن شدن دستگاه روی نمایشگر ظاهر می‌شود، خبر از آسیب احتمالی جدی به دستگاه می‌دهد. در چنین مواقعی باید تعمیر فوری ماشین لباسشویی زیمنس را در دستور کار خود قرار دهید.

برای جلوگیری از  بروز ارور F57 لباسشویی زیمنس حداقل به مدت دو ساعت بین هر دو بار استفاده از دستگاه فاصله بیندازید، از دستگاه‌های تنظیم‌کننده ولتاژ برای جلوگیری از بروز نوسانات برقی استفاده کرده و دیگ لباسشویی را بیش از اندازه پر و سنگین نکنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس درصورت نچرخیدن درام

یکی از دلایل رایج نچرخیدن لباسشویی، تخلیه نشدن دستگاه به علت بروز انسداد در سیستم مربوطه است. در واقع با تخلیه نشدن درام، دستگاه قادر به چرخش به منظور ادامه مراحل شست‌وشو همچون خشک کردن نخواهد بود. بااین‌حال، اگر درام لباسشویی زیمنس شما به‌راحتی و بدون هیچ‌گونه مقاومتی می‌چرخد، تسمه موتور پاره شده است و باید توسط کارشناسان تعمیر شود.

علاوه‌بر این‌ها، آسیب دیدن قرقره درایو نیز باعث نچرخیدن دستگاه می‌شود. با دسترسی به موتور دستگاه، مطمئن شوید که قرقره‌ای که وظیفه چرخاندن تسمه را برعهده دارد، به‌درستی عمل می‌کند. در صورت نچرخیدن قطعه، باید آن را تعویض کنید. در نهایت خرابی برد دستگاه نیز باعث بروز این مشکل می‌شود. در صورت بروز خطا در عملکرد برد لباسشویی زیمنس، باتوجه‌به گران‌قیمت بودن و حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین مجرب برای رفع مشکل و عرضه خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس الزامی است.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیر موتور لباسشویی زیمنس به‌دلیل روشن نشدن دستگاه

در صورت روشن نشدن دستگاه، اولین موردی که باید به بررسی آن بپردازید، وجود جریان برق در دستگاه، پریز و سیم‌ها با استفاده از مولتی‌متر است. درصورت صحت پریزها و سیم‌ها، احتمال خرابی موتور دستگاه وجود دارد. اگر موتور دستگاه بیش از حد داغ شود، ماشین لباسشویی برای سرد شدن خاموش می‌شود؛ اما اگر موتور به‌صورت متوالی خاموش می‌شود، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی زیمنس به بررسی توسط کارشناس نیاز است.

خرابی تایمر و برد دستگاه از جمله دلایل دیگر روشن نشدن دستگاه است. برای بررسی تایمر باید از مولتی‌متر استفاده شود. چنانچه روشن نشدن ماشین لباسشویی زیمنس ناشی از برد باشد، باید تعمیر این قطعه را حتما به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس درصورت باز نشدن در دستگاه

قفل شدن در لباسشویی برای شروع به کار دستگاه الزامی است و با پایان یافتن چرخه کاری دستگاه، قفل در به‌صورت خودکار باز می‌شود. بااین‌وجود، در برخی اوقات قفل در لباسشویی ممکن است به‌دلیل خرابی برد، سیستم تخلیه لباسشویی و قفل دستگاه باز نشود.

برای رفع این مشکل ابتدا دستگاه را ریست کنید. درصورتی‌که احتمال می‌دهید، بیش از حد مجاز لباس درون دستگاه قرار داده‌اید، چرخه کاری کوتاه‌تری را انتخاب کنید. اگر آب درون لباسشویی تخلیه نشده است، مشکل از سیستم تخلیه خواهد بود که از کارشناسان تعمیر آنلاین می‌توانید کمک بگیرید.

هزینه تعمیرات لباسشویی زیمنس

لباسشویی زیمنس به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. نوع قطعه و اقدامات لازم برای تعمیر آن از مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس است. به‌عنوان مثال تعمیر موتور لباسشویی زیمنس قطعا هزینه بیشتری نسبت به تعمیر دکمه استارت ماشین لباسشویی خواهد داشت. ازهمین‌رو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس بعد از انجام عیب‌یابی توسط تعمیرکار به شما اطلاع داده می‌شود.

به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه‌های اعلام‌شده توسط تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها و عرضه مستقیم قطعات و خدمات پایین‌تر از نرخ اتحادیه خواهد بود. همچنین تعمیرکار فرایند تعمیر را بعد از اطلاع‌رسانی هزینه به شما و موافقتتان شروع خواهد کرد. در نهایت نیز فاکتور دقیق هزینه‌ها همراه با برچسب گارانتی ۶ ماهه تقدیم حضورتان می‌شود.

تعمیر آنلاین؛ معتبرترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی زیمنس

درصورت بروز هرگونه ایراد در انواع ماشین لباسشویی زیمنس قدیمی و جدید روی تبحر و مهارت کارشناسان تعمیر آنلاین حساب کنید. کارشناسان ما به کلیه ایرادات احتمالی ماشین لباسشویی زیمنس مسلط هستند و در کمترین زمان با عیب‌یابی دقیق دستگاه به حل مشکل می‌پردازند. با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین از مزایایی مانند تعمیر لباسشویی زیمنس در محل، گارانتی معتبر ۶ ماهه، استفاده از قطعات فابریک و اورجینال و همچنین دریافت خدمات با هزینه پایین‌تر از نرخ اتحادیه بهره‌مند خواهید شد.

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.