تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیر ماشین لباسشویی

به تعمیرآنلاین، سایت رسمی خدمات زیمنس در ایران خوش آمدید. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی SIEMENS را انجام می دهد. هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 45936-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می‌باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می‌باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می‌باشند، تمامی موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می‌باشد؟

بله. تمامی قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین تعمیر لباسشویی زیمنس بر اساس قیمت‌های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می‌باشد. شما می‎‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی زیمنس

در ادامه از برخی از ایرادات متداول ماشین لباسشویی زیمنس با خبر شوید.

ماشین لباسشویی زیمنس تخلیه نمی کند، علت چیست؟

عدم تخلیه یکی از مشکلات رایج در ماشین‌های لباسشویی است.
این مشکل می تواند به دلایل زیر باشد:
۱- شیلنگ تخلیه و فیلتر توسط آلودگی ها مسدود شده و یا اینکه شیلنگ تخلیه پیچ خورده است.
۲- پمپ تخلیه معیوب شده است و نیاز به تعویض دارد (جهت بررسی این مورد، ولتاژ دوسر پمپ را بررسی کنید. همچنین چک کنید که مسیر چرخش پروانه پمپ مسدود نشده باشد).
۳- سیم های متصل به پمپ دچار قطعی شده‌اند.

بیشتربیشتر

چگونه ماشین لباسشویی زیمنس خود را تمیز کنیم؟

ماشین های لباسشویی به مرور زمان کثیف شده، که این امر باعث ایجاد بوی نامطبوع در لباس ها می شود. جهت تمیز کردن لباسشویی در حالی که دستگاه خالی است، از جرم گیرهای مخصوص استفاده نمایید و سپس چرخه Drum Clean را انتخاب کنید و در صورت ممکن نبودن انتخاب این چرخه، از چرخه شستشو با آب داغ استفاده نمایید.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی زیمنس نمی چرخد، علت و راه حل چیست؟

۱- سیستم تخلیه لباسشویی مسدود شده است.
یکی از دلایل رایج عدم چرخش لباسشویی، تخلیه نشدن دستگاه به علت بروز انسداد در سیستم مربوطه است. در واقع با عدم تخلیه درام، دستگاه قادر به چرخش به منظور ادامه مراحل شستشو همچون خشک کردن نخواهد بود. جهت رفع این مشکل به سوال پاسخ داده شده مربوطه در این صفحه مراجعه نمایید.

۲- تسمه دستگاه پاره شده است.
اگر درام لباسشویی زیمنس شما به راحتی و بدون هیچ گونه مقاومتی می چرخد، تسمه موتور پاره شده است و نیاز به تعویض آن توسط کارشناسان متخصص می باشد.

۳- قرقره درایو آسیب دیده است.
با دسترسی به موتور دستگاه، مطمئن شوید که قرقره ای که وظیفه چرخاندن تسمه را بر عهده دارد، می چرخد. در صورت عدم چرخش قطعه، اقدام به تعویض آن نمایید.

۴- برد دستگاه دچار مشکل شده است.
در صورت بروز خطا در عملکرد برد لباسشویی زیمنس، با توجه به گران قیمت بودن و حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین مجرب جهت رفع مسکل الزامی می باشد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی زیمنس روشن نمی شود، علت چیست؟

روشن نشدن ماشین لباسشویی دلایل مختلفی دارد، این عوامل عبارتند از:
۱- عدم اتصال جریان برق
در صورت روشن نشدن دستگاه، اولین موردی که باید به بررسی آن بپردازید، اتصال جریان در دستگاه، پریز و سیم ها با استفاده از مولتی متر است.
۲- خرابی موتور
اگر موتور دستگاه بیش از حد داغ شود، ماشین لباسشویی جهت سرد شدن خاموش می شود. اگر موتور به صورت متوالی خاموش می شود، جهت رفع عیب نیاز به بررسی توسط کارشناس می باشد.
۳- بروز مشکل در تایمر
بررسی خرابی تایمر در بعضی موارد مشکل می باشد، لذا قبل از بررسی این قطعه، به بررسی موارد دیگر بپردازید. چک کردن تایمر با استفاده از مولتی متر انجام می شود.
۴- خرابی برد دستگاه
روشن نشدن لباسشویی به ندرت به علت بروز مشکل در برد دستگاه است. با این وجود در صورت بروز این حالت، با توجه به حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین جهت رفع عیب الزامی است.
در صورت بروز خطا در عملکرد برد لباسشویی زیمنس، با توجه به گران قیمت بودن و حساسیت بالای این قطعه، حضور تکنسین مجرب جهت رفع مشکل الزامی می باشد.

بیشتربیشتر

درب ماشین لباسشویی زیمنس باز نمی شود، علت و راه حل چیست؟

قفل شدن درب لباسشویی برای شروع به کار دستگاه الزامی می باشد و با پایان یافتن چرخه کاری دستگاه، قفل درب به صورت خودکار باز می شود. با این وجود در برخی اوقات قفل درب لباسشویی باز نمی شود. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. این دلایل عبارتند از:
۱- برد دستگاه دچار مشکل شده است.
۲- سیستم تخلیه لباسشویی به درستی عمل نکرده است.
۳- قفل دستگاه خراب شده است.

جهت رفع این مشکل ابتدا دستگاه را ریست کنید. در صورتی که احتمال می دهید، بیش از حد مجاز لباس درون دستگاه قرار داده اید، چرخه کاری کوتاه تری را انتخاب کنید. اگر آب درون لباسشویی تخلیه نشده است، مشکل از سیستم تخلیه می باشد، جهت رفع این ایراد، به راه حل رفع مشکل عدم تخلیه ماشین لباسشویی زیمنس که در این صفحه پاسخ داده شده است، مراجعه نمایید.

بیشتربیشتر

چرا پودر لباسشویی درون محفظه مخصوص در ماشین لباسشویی زیمنس باقی می‌ماند؟

عدم انحلال کامل پودر لباسشویی به دلایل متعددی از جمله کیفیت نامناسب پودر مصرفی، ریختن پودر در قسمت نادرست در محفظه مربوطه، استفاده از مقدار بیش از حد مجاز پودر و سرد بودن آب ورودی به دستگاه می‌تواند باشد.

بیشتربیشتر

علت نشتی آب و مواد شوینده از ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟

۱- استفاده بیش از حد مجاز از مواد شوینده و یا شکستگی محفظه مربوطه.
۲- آسیب دیدگی شیلنگ های ورودی آب گرم و سرد.
۳- آسیب دیدگی و یا قرارگیری نامناسب شیلنگ تخلیه در محل مناسب
۴- نشتی پمپ تخلیه لباسشویی
۵- پاره شدن نوار دور درب دستگاه
۶- خرابی قفل درب
۷- ایجاد گرفتگی و خرابی شیر برقی لباسشویی
۸- نشتی در درام به دلایل متعددی از جمله تراز نبودن دستگاه

بیشتربیشتر

نحوه غیرفعال کردن قفل کودک لباسشویی زیمنس به چه صورت است؟

دکمه قفل کودک در لباسشویی های مدرن همچون مدل های مختلف برند زیمنس، برای جلوگیری از تنظیمات ناخواسته و یا دستکاری کودکان در نظر گرفته شده است .یکی از رایج ترین مشکلاتی که باعث عدم کارکرد مناسب لباسشویی می شود، فعال شدن ناخواسته حالت قفل کودک است.
با فعال شدن این حالت، تمامی دکمه های دستگاه غیرفعال می شوند. با این وجود رفع این مشکل دشوار نبوده و با نگه داشتن دکمه استارت به مدت ۳ تا ۵ ثانیه این حالت غیرفعال می‌گردد.

بیشتربیشتر

علت عدم آبگیری مناسب لباسشویی زیمنس چیست؟

۱- عدم اتصال صحیح، انسداد و یا پیچ خوردگی شیلنگ های آب ورودی.
۲- بسته بودن و یا خرابی شیر برقی و یا شیر آب ورودی
۳- فشار نامناسب آب
۴- انسداد فیلتر آب ورودی

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 11 تیر 1400 سید محمد حسینی پاسخ دهید

    سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم .خیلی ممنون و تشکر ویژه از اینکه به خوبی این سایت خوبتون رو طراحی کردین و امید وارم دفعه بعد که به سایت تون سر زدم کد های خطا در ماشین لباسشویی رو هم بتونم ببینم . موفق باشین

    • 19 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

      ممنون از توجه شما. البته کد خطاهای لباسشویی زیمنس با بوش مشترک هست و میتونید با مراجعه به صفحه ارور لباسشویی بوش از کد خطاها مشترک آن با زیمنس استفاده کنید. البته به زودی به صورت اختصاصی به بیان ارورهای زیمنس خواهیم پرداخت.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18