خدمات پس از فروش استیل البرز در تعمیر آنلاین

قطعات اجاق گاز استیل البرز در تعمیر آنلاین به‌صورت کاملا اورجینال و با بهترین کیفیت به فروش می‌رسند. درصورتی‌که نیاز به تعویض قطعات گاز خود را دارید، با خرید قطعات اجاق گاز استیل البرز از تعمیر آنلاین از ۶ ماه گارانتی معتبر و بی‌قید‌وشرط برخوردار خواهید شد. علاوه‌بر قطعات مرغوب، همه خدمات ارائه شده توسط تیم حرفه‌ای تعمیرآنلاین نیز از ضمانت ۶ ماهه برخوردارند؛ با چنین شرایطی، از کیفیت خدمات تعمیر گاز استیل البرز اطمینان خواهید داشت. در صورت استفاده از خدمات تعمیر گاز استیل البرز در تعمیر آنلاین، از مزایای زیر بهره خواهید برد:

  • سرعت بالا در خدمات رسانی
  • تکنسین‌های حرفه‌ای و باتجربه
  • استفاده از قطعات اجاق گاز استیل البرز اورجینال و باکیفیت
  • امکان تعمیر گاز استیل البرز در منزل بدون نیاز به جابه‌جایی
  • هزینه مناسب تعمیرات گاز استیل البرز

علاوه‌بر قیمت مناسب تعمیرات، قطعات اجاق گاز استیل البرز در فروشگاه تعمیر آنلاین با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

تعمیر گاز استیل البرز در تهران

هزینه تعمیر گاز استیل البرز در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر گاز استیل البرز به عواملی مانند: نوع مشکل دستگاه، قیمت قطعات اجاق گاز استیل البرز و دستمزد تکنسین بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات اجاق گاز استیل البرز، ابتدا باید دستگاه مورد بازبینی قرار بگیرد و عیب یابی شود؛ البته هزینه ایاب‌وذهاب، عیب یابی و بررسی دستگاه و قیمت قطعات اجاق گاز استیل البرز نرخ مشخصی دارد که در تماس تلفنی‌های اولیه با تعمیر آنلاین به شما اعلام خواهد شد.

به شما این اطمینان را می‌دهیم که هزینه تعمیر گاز استیل البرز در مرکز تخصصی تعمیر آنلاین از نرخ اعلام شده توسط اتحادیه پایین‌تر خواهد بود. در صورت توافق بر سر هزینه‌ها، تکنسین فرایند تعمیرات گاز استیل البرز را آغاز خواهد کرد. پس از اتمام تعمیر گاز استیل البرز، فاکتور رسمی همراه با برچسب گارانتی ۶ ماهه به شما تقدیم خواهد شد.

نحوه ثبت درخواست برای تعمیر گاز استیل البرز توسط تعمیر آنلاین

برای بهره بردن از خدمات حرفه‌ای تعمیرات اجاق گاز استیل البرز در تعمیر آنلاین، فقط کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواست خود را در همین صفحه با فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» و تکمیل فرم مربوطه به اطلاع ما برسانید. کارشناسان تعمیر آنلاین در مدت زمان کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت و برای اعزام تکنسین‌های حرفه‌ای هماهنگی‌های لازم را با شما انجام خواهند داد.

بعد از هماهنگی و اعزام نیرو، عیب یابی اجاق گاز انجام شده و هزینه تعمیر گاز استیل البرز به شما اعلام خواهد شد. در صورت موافقت با هزینه‌ها، تعمیرکار فرایند تعمیرات اجاق گاز استیل البرز را آغاز خواهد کرد.

تعمیرات گاز استیل البرز با قطعات اصل

رایج‌ترین دلایل برای تعمیر گاز رومیزی و اجاق گاز برقی استیل البرز

با وجود کیفیت بسیار بالای اجاق‌گازهای برند استیل البرز، ممکن است گاز استیل البرز با مشکلاتی مواجه شود. روزانه تماس‌های متعددی با تعمیر آنلاین برای تعمیر گاز قطعات اجاق گاز استیل البرز برقرار می‌شود. در ادامه متداول‌ترین مشکلات را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. گاهی اوقات با انجام چند کار ساده می‌توان ایراد گاز رومیزی یا اجاق گاز استیل البرز را برطرف کرد و در برخی از موارد، مشکلات گاز استیل البرز فقط به کمک تعمیرکار حرفه‌ای انجام خواهد شد.

تعمیر گاز استیل البرز به دلیل خاموش شدن شعله بعد از رها کردن شیر ولوم

یکی از مشکلات رایج گاز استیل البرز خاموش شدن شعله گاز بعد از رها کردن شیر ولوم است. در صورت خاموش شدن شعله اجاق گاز پس از مدتی کوتاه، تعمیرکار باید ترموکوپل گاز را بررسی کند. گاهی اوقات ترموکوپل نیاز به تعویض خواهد داشت. تمیز کردن اجاق گاز به‌صورت‌ منظم نیز از بروز چنین مشکلی در اکثر مواقع جلوگیری خواهد کرد. در صورت برطرف نشدن مشکل، تعمیرکار باید شیر ولوم و سیم کشی اجاق گاز را نیز بررسی کند.

درخواست خدمات پس از فروش استیل البرز به دلیل کمبود حرارت شعله‌های گاز

کمبود حرارت شعله‌های اجاق گاز استیل البرز ممکن است به دلیل مسدود شدن سوراخ‌های شعله باشد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، شعله‌های گاز استیل البرز را به‌صورت منظم با مسواک تمیز کنید. گاهی اوقات به دلیل نرسیدن گاز کافی از منبع گاز باعث بروز چنین مشکلی می‌ود؛ در چنین شرایطی باید ورودی گاز را بررسی کنید. در بعضی از موارد، شاتر هوا یکی از قطعات اجاق گاز استیل البرز است که برای رفع کمبود حرارت شعله گاز نیاز به تنظیم مجدد دارد.

تعمیر گاز استیل البرز در محل

درخواست تعمیر گاز استیل البرز به دلیل مشکلات جرقه زدن

جرقه زدن یکسره اجاق گاز 3 شعله استیل البرز یکی دیگر از مشکلات رایج گازهای این برند است. اگر گاز به‌صورت یکسره جرقه می‌زند، ممکن است الکترود جرقه دچار خرابی شده باشد. برای رفع مشکل جرقه زدن یکسره گاز، ماژول دستگاه و فندک را نیز باید بررسی کرد.

اگر اجاق گاز جرقه نمی‌زند، ابتدا باید درپوش روی شعله را برداشته و آن را با دقت بررسی کنید؛ ممکن است شعله‌ها نیاز به تمیزی داشته باشد. سیم کشی مربوط به جرقه زن نیز باید بررسی شود.

گاهی اوقات گاز بعد از شروع به کار نیز همچنان جرقه می‌زند. در چنین شرایطی، الکترود جرقه زن و ماژول دستگاه باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای بررسی شود. گاهی اوقات برای برطرف کردن مشکلات جرقه زدن گاز، باید نسبت به تعمیر فندک اجاق گاز رومیزی استیل البرز یا مدل‌های دیگر آن اقدام کرد.

تعمیر گاز به دلیل تغییر رنگ شعله‌های اجاق گاز برقی استیل البرز

در حالت عادی شعله‌های گاز با رنگ آبی می‌سوزند؛ در غیر این صورت باید سالم بودن قطعات اجاق گاز استیل البرز را بررسی کنید. اگر شعله‌های اجاق گاز به رنگ زرد بسوزد یا به‌صورت غیرعادی می‌سوزند، باید مشعل و پیلوت‌های گاز را بررسی کنید. برای برطرف کردن این مشکل، ابتدا باید مونتاژ مشعل برداشته شود. با این کار سر مشعل و پیلوت نمایان شده و تعمیرکار به‌راحتی می‌توان نسبت به تعمیر آن اقدام کند. تمیز کردن گاز نیز از بروز چنین مشکلی جلوگیری خواهد کرد.

تعمیرات اجاق گاز استیل البرز

دود کردن گاز بعد از نصب گاز صفحه ای استیل البرز

یکی از اتفاقات رایج بعد از نصب گاز صفحه ای استیل البرز یا مدل‌های دیگر اجاق گاز، دود کردن آن است. این مشکل چند ساعت بعد از نصب گاز نو برطرف می‌شود. گاهی اوقات استفاده از مواد شوینده نامناسب یا کثیف بودن سر شعله‌ها، باعث بروز این مشکل خواهد شد.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات و نمایندگی قطعات اجاق گاز استیل البرز

در صورت بروز هرگونه مشکل یا اختلال در عملکرد اجاق گاز یا گاز رومیزی استیل البرز، می‌توانید برای انجام تعمیرات با تعمیر آنلاین در تماس باشید. برای ثبت درخواست خدمات، کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای همین صفحه اقدام کنید. بعد از ثبت سفارش خدمات، کارشناسان تعمیرآنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برای هماهنگی اعزام نیرو با شما هماهنگ خواهند کرد.

کلیه مراحل تعمیر و تعویض قطعات اجاق گاز استیل البرز توسط تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین انجام می‌شود. در نهایت بعد از پایان کار، فاکتور رسمی با برچسب گارانتی ۶ ماهه به شما تقدیم خواهد شد. اگر سوالی درباره تعمیر گاز استیل البرز دارید یا با مشکلی مواجه شده‌اید، سوالات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا کارشناسان مجموعه در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ دهند.