ایندزیت یک شرکت معتبر ایتالیایی است که از تولیدکنندگان پیشر لوازم خانگی (ماشین لباسشویی، خشک کن، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، اجاق گاز و هود) می باشد. این گروه در سال ۱۹۷۵ میلادی تأسیس گردیده است. لازم به ذکر است که شرکت لوازم خانگی ایندزیت، محصولات خود را تحت نام ۷ برند ایندزیت، هات پوینت-آریستون، شولتز، استینول، اکسپریال، الکو و ترموگاما در دنیا به فروش می رساند. جهت انجام تعمبرات لوازم خانگی ایندزیت هم اکنون می توانید به دو روش تماس با نمایندگی رسمی ایندزیت (شرکت تعمیر آنلاین) و یا از طریق تکمیل مشخصات در فرم آنلاین شرکت اطلاعات خود را ثبت کنید.

هزینه انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت توسط تکنسین تعمیر آنلاین به چه صورت محاسبه می شود؟

تعیین هزینه دقیق خدمات تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به دلیل وجود علل و خرابی قطعات مختلف که باعث بروز یک ارور یا مشکل می شود، نیاز به بازدید دستگاه توسط کارشناس شرکت دارد. لازم به ذکر است که، تعرفه تعمیرات تعمیر آنلاین ۳۰ درصد زیر نرخ تعریف شده توسط اتحادیه می باشد . ما به شما ضمانت می دهیم که تعمیر آنلاین علاوه بر اعزام مجرب ترین کارشناسان تعمیر لوازم خانگی ایندزیت، حداقل نرخ را به شما ارائه خواهد داد.

چه مدت زمانی برای بازدید دستگاه توسط تکنسین تعمیر آنلاین نیاز است؟

با توجه به محدوده بندی بودن تکنسین ها و در نتیجه کاهش مسیر رفت آمد، کارشناسان تعمیر آنلاین در حداقل زمان ممکن از دستگاه بازدید خواهند کرد و پس از بیان ایراد و هزینه، خدمات لازم را ارائه خواهند داد.

آیا تمامی مشکلات و ارورهای ظاهر شده در دستگاه های برند ایندزیت نیاز به بازدید حضوری کارشناسان نمایندگی رسمی تعمیر آنلاین دارد؟

خیر، بسیاری از مشکلات و ارورهای ظاهر شده توسط دستگاه با راهنمایی تلفنی کارشناسان شرکت قابل حل می باشد.

آیا قطعات مورد استفاده توسط تکنسین تعمیر آنلاین اصلی می باشد؟

بله، تمامی کارشناسان تعمیر آنلاین ملزم به استفاده از قطعات اصلی ایندزیت می باشند. لازم به ذکر است که کلیه خدمات انجام شده توسط تکنسین تعمیر آنلاین دارای ضمانت ۶ ماهه بی قیدوشرط می باشد.

چرا باید در صورت نیاز به خدمات تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت، از تکنسین های متخصص نمایندگی مجاز تعمیر آنلاین استفاده کنیم؟

تعمیر آنلاین نمایندگی رسمی لوازم خانگی ایندزیت بوده که به صورت مستقیم تحت نظارت سازمان اصناف کل کشور می باشد. از طرف دیگر، کلیه کارشناسان این شرکت دارای مدارک معتبر تعمیرات می باشند. لازم به ذکر است که کلیه خدمات تکنسین ها در شرکت تحت نظارت واحد پشتیبانی و بازرسی شرکت می باشد.

آیا خدمات انجام شده توسط کارشناسان تعمیرآنلاین دارای پشتیبانی می باشد؟

بله، بخشی در شرکت تعمیر آنلاین به نام واحد بازرسی و پشتیبانی وجود دارد، که در صورت نیاز پس از رفع عیب توسط تکنسین، با مشتری تماس گرفته خواهد شد و اقدامات انجام شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.