برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

شرکت ایندزیت indesit به دلیل تنوع زیاد، قیمت مناسب، کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش استثنایی یکی از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است. تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی ایندزیت به صورت تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام می دهد . هم اکنون سفارش خود را ثبت نمایید.

تعمیر ظرفشویی ایندزیت

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

ماشین ظرفشویی ایندزیت پر می شود، اما شستشو را انجام نمی دهد. علت چیست؟
Read More
جهت رفع این عیب ابتدا ظرفشویی را از برق جدا کنید و پس از گذشت ۳۰ ثانیه آن را مجدداً وصل کرده و امتحان نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل به بررسی موارد ذیل بپردازید. ۱- بازوهای آب فشان مسدود شده است. در پایه داخلی ماشین ظرفشویی یک قطعه معمولاً پلاستیکی و بلند به نام آب فشان وجود دارد که آب را بر روی ظروف پخش می کند. این قطعه پس از مدتی کارکرد به دلیل تجمع رسوبات مسدود می شود. جهت رفع این مشکل درپوش قرار گرفته در قسمت مرکزی آب فشان را باز کنید و پس از بررسی بصری سوراخ ها در صورت مشاهده انسداد با یک سوزن اقدام به برطرف کردن آن نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل اقدام به تعویض بازوها کنید. ۲- موتور ظرفشویی دچار مشکل شده است. جهت بررسی این مورد ابتدا به صدای دستگاه در حین شستشو دقت نمایید. اگر ظرفشویی در حین کار صدای ضعیفی ایجاد می کند، این امر نشان دهنده این است که ظروف شکسته باعث ایجاد انسداد در موتور دستگاه شده است. همچنین اگر پاشش آب انجام نمی شود و یا دستگاه صدای زیادی را ایجاد می کند، اقدام به تعویض موتور نمایید. ۳- برد دستگاه خراب شده است. برد دستگاه وظیفه کنترل ظرفشویی را برعهده دارد. به طور کلی بررسی خرابی برد دشوار بوده و تعمیر آن نیاز به حضور تکنسین متخصص دارد.
ماشین ظرفشویی ایندزیت تخلیه نمی کند، راه حل چیست؟
Read More
۱- فیلترها را بررسی کنید. انسداد فیلترها یکی از رایج ترین دلایل عدم تخلیه ظرفشویی است. ۲- شیلنگ تخلیه را چک کنید در صورت مشاهده انسداد و یا پیچ خوردگی، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. ۳- پمپ تخلیه را بررسی کنید. یکی از دلایل اصلی عدم تخلیه صحیح ظرفشویی ایندزیت، پمپ تخلیه مسدود شده و یا معیوب است. اگر هیچ علامتی از انسداد در فیلترها و یا شیلنگ تخلیه وجود ندارد، احتمالاً پمپ دچار مشکل شده است. جهت بررسی پمپ تخلیه از مولتی متر استفاده نمایید.
ماشین ظرفشویی ایندزیت قادر به خشک کردن ظروف نمی باشد، راه حل چیست؟
Read More
۱- المنت حرارتی ظرفشویی را بررسی کنید. جهت چک کردن این قطعه، ابتدا از قطع بودن برق دستگاه اطمینان کسب نمایید و سپس با استفاده از مولتی متر اتصال آن را بررسی نمایید. المنت حرارتی در قسمت کف دستگاه قرار دارد. ۲- ترموستات ظرفشویی را ارزیابی نمایید. این قطعه یکی از ابزارهای ایمنی است که مانع گرمایش بیش از حد می شود. خرابی ترموستات باعث خاموش شدن المنت، پیش از خشک شدن کامل ظروف می شود. ۳- فن خشک کن ظرفشویی ایندزیت خراب شده است. این قطعه وظیفه توزیع یکنواخت هوای گرم در محفظه اصلی ظرفشویی را بر عهده دارد. فن خشک کن در هنگام شروع به کار صدای ضعیفی ایجاد می کند. بررسی کنید که تجمع آلودگی مانع حرکت آزادانه فن نشده باشد.
ماشین ظرفشویی ایندزیت قادر به آبگیری کامل نمی باشد، علت چیست؟
Read More
۱- شناور ظرفشویی خراب شده است. وقتی ماشین ظرفشویی در حال آبگیری است، شناور دستگاه بالا می رود. با رسیدن شناور به سطح از پیش تعیین شده، جریان آب قطع می شود و از نشت آب جلوگیری به عمل می آید. گاهی اوقات ممکن است شناور گیر کرده باشد. این امر مانع آبگیری صحیح ماشین ظرفشویی می شود. جهت رفع این عیب شناور را بررسی کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. ۲- شیر ورودی آب دچار مشکل شده است. این احتمال وجود دارد که کثیفی و تجمع بیش از حد رسوبات و آلودگی ها در فیلتر شیر آب، دلیل عدم آبگیری صحیح ماشین ظرفشویی ایندزیت شما باشد. ۳- شیر تخلیه خراب شده است. شیر تخلیه ماشین ظرفشویی توسط یک سیم پیچ مغناطیسی که به آن سولنوئید تخلیه گفته می شود، تنظیم می-گردد. در صورت عملکرد نامناسب این سیم پیچ، امکان کارکرد صحیح شیر تخلیه وجود ندارد، که به نوبه ی خود این امر می تواند مانع آبگیری مناسب دستگاه شود. جهت رفع این عیب، دریچه تخلیه را بررسی کرده و سیم پیچ را آزمایش نمایید. در صورت خرابی سولنوئید اقدام به تعویض آن نمایید.
راه حل رفع نشتی آب در ماشین ظرفشویی ایندزیت چیست؟
Read More
۱- پمپ تخلیه را بررسی کنید. سیستم تخلیه ظرفشویی در قسمت زیرین دستگاه قرار دارد. ابتدا پنل را بردارید و سپس پمپ، شیلنگ ها و موتور را بازرسی نمایید. توجه نمایید که ترک های موجود در پمپ می تواند موجب نشت آب در زیر دستگاه شده باشد. ۲- واشر درب ظرفشویی را بازرسی نمایید. اگر نشتی آب در اطراف و یا قسمت زیرین درب دستگاه مشاهده شده است، احتمال آسیب دیدگی واشر درب وجود دارد. ۳- بازوهای آب فشان مسدود شده است. ترک خوردگی و یا انسداد این قطعه باعث نشتی آب در زیر درب ظرفشویی می شود. در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. ۴- شناور تعیین کننده سطح آب معیوب شده است. جهت بررسی این قطعه، وقتی ماشین ظرفشویی در اواسط چرخه کاری قرار دارد آن را خاموش کنید. سپس سطح آب قرار گرفته در دستگاه را بررسی نمایید. سطح آب نباید بالاتر از المنت ظرفشویی باشد. ۵- شیر و اتصالات مربوط به آب ورودی دستگاه را بررسی نمایید. شیر ورودی آب در قسمت زیرین دستگاه قرار دارد.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
یزدانی
یزدانی

سلام دستگاه من ظرف ها رو تمیز نمیشورد و همچنان لکه داره مشکل از کدوم قسمتش هست؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  یزدانی

به شما توصیه می کنیم ابتدا ماشین ظرفشویی خود را به کمک جرمگیر مخصوص رسوب زدایی کنید و آب فشان های دستگاه را به صورت مرتب نظافت نمایید.
سپس فیلتر دستگاه را تمیز کرده و برای شستشو ظروف از شوینده های درجه یک شرکت فیری استفاده نمایید. در صورت عدم رفع عیب با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
2
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x