تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی

شرکت ایندزیت indesit به دلیل تنوع زیاد، قیمت مناسب، کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش استثنایی یکی از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است. تعمیرآنلاین به عنوان مرکز خدمات و تعمیرات ایندزیت به صورت تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام می دهد. هم اکنون سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی ایندزیت مطلع شوید.

ماشین ظرفشویی ایندزیت پر می شود، اما شستشو را انجام نمی دهد. علت چیست؟

جهت رفع این عیب ابتدا ظرفشویی را از برق جدا کنید و پس از گذشت ۳۰ ثانیه آن را مجدداً وصل کرده و امتحان نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل به بررسی موارد ذیل بپردازید.

۱- بازوهای آب فشان مسدود شده است.
در پایه داخلی ماشین ظرفشویی یک قطعه معمولاً پلاستیکی و بلند به نام آب فشان وجود دارد که آب را بر روی ظروف پخش می کند. این قطعه پس از مدتی کارکرد به دلیل تجمع رسوبات مسدود می شود. جهت رفع این مشکل درپوش قرار گرفته در قسمت مرکزی آب فشان را باز کنید و پس از بررسی بصری سوراخ ها در صورت مشاهده انسداد با یک سوزن اقدام به برطرف کردن آن نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل اقدام به تعویض بازوها کنید.

۲- موتور ظرفشویی دچار مشکل شده است.
جهت بررسی این مورد ابتدا به صدای دستگاه در حین شستشو دقت نمایید. اگر ظرفشویی در حین کار صدای ضعیفی ایجاد می کند، این امر نشان دهنده این است که ظروف شکسته باعث ایجاد انسداد در موتور دستگاه شده است. همچنین اگر پاشش آب انجام نمی شود و یا دستگاه صدای زیادی را ایجاد می کند، اقدام به تعویض موتور نمایید.

۳- برد دستگاه خراب شده است.
برد دستگاه وظیفه کنترل ظرفشویی را برعهده دارد. به طور کلی بررسی خرابی برد دشوار بوده و تعمیر آن نیاز به حضور تکنسین متخصص دارد.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی ایندزیت تخلیه نمی کند، راه حل چیست؟

۱- فیلترها را بررسی کنید.
انسداد فیلترها یکی از رایج ترین دلایل عدم تخلیه ظرفشویی است.
۲- شیلنگ تخلیه را چک کنید
در صورت مشاهده انسداد و یا پیچ خوردگی، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.
۳- پمپ تخلیه را بررسی کنید.
یکی از دلایل اصلی عدم تخلیه صحیح ظرفشویی ایندزیت، پمپ تخلیه مسدود شده و یا معیوب است. اگر هیچ علامتی از انسداد در فیلترها و یا شیلنگ تخلیه وجود ندارد، احتمالاً پمپ دچار مشکل شده است. جهت بررسی پمپ تخلیه از مولتی متر استفاده نمایید.
برای اطلاعات بیشتر مقاله علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی خاموش را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی ایندزیت قادر به خشک کردن ظروف نمی باشد، راه حل چیست؟

۱- المنت حرارتی ظرفشویی را بررسی کنید.
جهت چک کردن این قطعه، ابتدا از قطع بودن برق دستگاه اطمینان کسب نمایید و سپس با استفاده از مولتی متر اتصال آن را بررسی نمایید. المنت حرارتی در قسمت کف دستگاه قرار دارد.

۲- ترموستات ظرفشویی را ارزیابی نمایید.
این قطعه یکی از ابزارهای ایمنی است که مانع گرمایش بیش از حد می شود. خرابی ترموستات باعث خاموش شدن المنت، پیش از خشک شدن کامل ظروف می شود.

۳- فن خشک کن ظرفشویی ایندزیت خراب شده است.
این قطعه وظیفه توزیع یکنواخت هوای گرم در محفظه اصلی ظرفشویی را بر عهده دارد. فن خشک کن در هنگام شروع به کار صدای ضعیفی ایجاد می کند. بررسی کنید که تجمع آلودگی مانع حرکت آزادانه فن نشده باشد.

بیشتربیشتر

ماشین ظرفشویی ایندزیت قادر به آبگیری کامل نمی باشد، علت چیست؟

۱- شناور ظرفشویی خراب شده است.
وقتی ماشین ظرفشویی در حال آبگیری است، شناور دستگاه بالا می رود. با رسیدن شناور به سطح از پیش تعیین شده، جریان آب قطع می شود و از نشت آب جلوگیری به عمل می آید. گاهی اوقات ممکن است شناور گیر کرده باشد. این امر مانع آبگیری صحیح ماشین ظرفشویی می شود. جهت رفع این عیب شناور را بررسی کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

۲- شیر ورودی آب دچار مشکل شده است.
این احتمال وجود دارد که کثیفی و تجمع بیش از حد رسوبات و آلودگی ها در فیلتر شیر آب، دلیل عدم آبگیری صحیح ماشین ظرفشویی ایندزیت شما باشد.

۳- شیر تخلیه خراب شده است.
شیر تخلیه ماشین ظرفشویی توسط یک سیم پیچ مغناطیسی که به آن سولنوئید تخلیه گفته می شود، تنظیم می-گردد. در صورت عملکرد نامناسب این سیم پیچ، امکان کارکرد صحیح شیر تخلیه وجود ندارد، که به نوبه ی خود این امر می تواند مانع آبگیری مناسب دستگاه شود. جهت رفع این عیب، دریچه تخلیه را بررسی کرده و سیم پیچ را آزمایش نمایید. در صورت خرابی سولنوئید اقدام به تعویض آن نمایید.

بیشتربیشتر

راه حل رفع نشتی آب در ماشین ظرفشویی ایندزیت چیست؟

۱- پمپ تخلیه را بررسی کنید.
سیستم تخلیه ظرفشویی در قسمت زیرین دستگاه قرار دارد. ابتدا پنل را بردارید و سپس پمپ، شیلنگ ها و موتور را بازرسی نمایید. توجه نمایید که ترک های موجود در پمپ می تواند موجب نشت آب در زیر دستگاه شده باشد.

۲- واشر درب ظرفشویی را بازرسی نمایید.
اگر نشتی آب در اطراف و یا قسمت زیرین درب دستگاه مشاهده شده است، احتمال آسیب دیدگی واشر درب وجود دارد.

۳- بازوهای آب فشان مسدود شده است.
ترک خوردگی و یا انسداد این قطعه باعث نشتی آب در زیر درب ظرفشویی می شود. در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

۴- شناور تعیین کننده سطح آب معیوب شده است.
جهت بررسی این قطعه، وقتی ماشین ظرفشویی در اواسط چرخه کاری قرار دارد آن را خاموش کنید. سپس سطح آب قرار گرفته در دستگاه را بررسی نمایید. سطح آب نباید بالاتر از المنت ظرفشویی باشد.

۵- شیر و اتصالات مربوط به آب ورودی دستگاه را بررسی نمایید.
شیر ورودی آب در قسمت زیرین دستگاه قرار دارد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01راه های ثبت تعمیر ظرفشویی ایندزیت چیست؟

از دو طریق می توانید درخواست تعمیر ظرفشویی ایندزیت indesit خود را ثبت نمایید. در روش اول با 45396-021 تماس بگیرید و در روش دوم فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. هم اکنون سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت خود را ثبت نمایید.

02تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات ماشین ظرفشویی ایندزیت شامل 6 ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل این گارانتی نمی باشد.

03در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر . در صورتی که پس از تعمیر ظرفشویی ایندزیت، همان عیب، مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه ای نباید پرداخت نمایید.

04در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می‌باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

05آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.