تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی

اگر قصد تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را دارید، بهترین سایت را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. مجموعه تعمیر آنلاین سال‌ها است که به‌عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران فعالیت می‌کند. این مجموعه توانسته است با تشکیل یک تیم آموزش‌دیده، کاربلد و متخصص در زمینه تعمیر ظرفشویی ایندزیت، باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه کند. برای ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل فقط کافی است دکمه آبی‌رنگ زیر را فشار دهید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی زمان و مکان با شما تماس می‌گیرند. با کمک متخصصان فنی تعمیرآنلاین هیچ دغدغه‌ای برای خرابی مجدد دستگاهتان نخواهید داشت.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی ایندزیت مطلع شوید.

انجام نشدن شست‌وشو بعد از آبگیری

برای رفع این مشکل به مدت ۳۰ ثانیه ظرفشویی را از برق جدا کرده، سپس آن را روشن کنید. درصورت وجود مشکل، انسداد بازوهای آب‌فشان، خرابی موتور و برد ظرفشویی باید بررسی شود. با رفع گرفتگی‌های بازوها یا تعمیر موتور و برد ماشین ظرفشویی ایندزیت توسط تعمیرکار این مشکل برطرف خواهد شد.

بیشتربیشتر

تخلیه نکردن آب

انسداد فیلترها، گرفتگی یا پیچ‌خوردگی شلنگ، انسداد یا خرابی پمپ تحلیه باعث بروز این مشکل می‌شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی خاموش را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

خشک نکردن ظرف‌ها

خرابی المنت، ترموستات یا فن خشک کن باعث خشک نشدن ظرف‌ها می‌شود. عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در چنین شرایطی را به متخصص بسپارید.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن کامل ظرفشویی

خرابی شناور، شیر ورودی آب و شیر تخلیه باعث آبگیری نکردن کامل ماشین ظرفشویی اندزیت می‌شود. تعمیرات ظرفشویی در چنین مواقعی را به متخصصان ما در تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

نشتی آب ظرفشویی ایندزیت

خرابی پمپ تحلیه، آسیب‌دیدگی واشر در، انسداد بازوهای آب‌فشان و خرابی شناور باعث نشتی آب از قسمت‌های مختلف دستگاه می‌شود. متخصص با عیب‌یابی و بررسی دقیق محل نشتی آب، نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت اقدام می‌کند.

بیشتربیشتر

صدای بالای ماشین ظرفشویی

چیدن نادرست ظروف، تراز نبودن دستگاه، قرارگیری ناصحیح شلنگ تخلیه در جای خود، وجود کف بیش از حد در دستگاه از جمله دلایل رایج این مشکل است. درصورت رعایت موارد بالا، باید نسبت به عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی ایندزیت اقدام کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه تعمیر ظرفشویی ایندزیت در محل را ثبت کنم؟

از دو طریق می‌توانید درخواست تعمیر ظرفشویی ایندزیت indesit خود را ثبت نمایید. در روش اول با 45396-021 تماس بگیرید و در روش دوم فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. هم‌اکنون سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت خود را به یکی از این دو روش به اطلاع ما برسانید.

02آیا تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت گارانتی دارد؟

همه خدمات ماشین ظرفشویی ایندزیت شامل 6 ماه گارانتی بی قید و شرط است. البته توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل این گارانتی نمی‌شود.

03در صورت بروز مجدد عیب بعد از تعمیر ظرفشویی ایندزیت، آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر؛ در صورتی که پس از تعمیر ظرفشویی ایندزیت، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

04اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

05آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، همه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و  کد آیسیک را دارد.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه‌بر آنکه همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند، کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند و  گواهی عدم سوء پیشینه دارد. همچنین متخصصان ما تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07هزینه تعمیر ظرفشویی ایندزیت را چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت چقدر است؟

همه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر بعد از حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه بپردازم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

دغدغه‌ها و مشغله‌های زندگی زنان و مردان در دنیای امروز باعث شده است که ماشین ظرفشویی به یک وسیله کاربردی در خانه‌ها تبدیل شود. این دستگاه کارهای خانه مخصوصا هنگام مهمان‌داری را سبک می‌کند و اوقات استراحت بیشتری برایتان فراهم می‌آورد. قیمت ماشین ظرفشویی ایندزیت، کیفیت بالای آن و خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد باعث شده است تا شرکت ایندزیت indesit به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان تبدیل شود. تعمیرآنلاین به عنوان مرکز خدمات و تعمیرات ایندزیت به صورت تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام می دهد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ایندزیت

برند ایندزیت به‌دلیل محصولات باکیفیت و خدمات استثنایی یک برند معروف در جهان و ایران برای ماشین ظرفشویی است. ازهمین‌رو تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت را به عهده گرفته است تا باکیفیت‌ترین خدمات را به طرفداران این برند عرضه کند. تعمیر آنلاین قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت را بدون واسطه از این برند خریداری می‌کند و کلیه تعمیرات را با قطعات اورجینال هر مدل انجام می‌دهد. ازهمین‌رو همه خدمات تعمیرات ظرفشویی ایندزیت ۶ ماه گارانتی معتبر و مکتوب دارد.

تعمیرآنلاین: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

فروش اینترنتی قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت

برای اطلاع از قیمت قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت می‌توانید به سایت دفتر مرکزی ایندزیت مراجعه کنید یا از کارشناسان ما در تعمیر آنلاین بپرسید. مجموعه ما علاوه‌بر عرضه خدمات تعمیرات ظرفشویی ایندزیت، قطعات این دستگاه را نیز به فروش رسانده و به شما مشتریان عزیز در سراسر کشور ارسال می‌کند؛ بنابراین اگر خودتان در تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت مهارت دارید، اما قطعات این دستگاه در دسترستان نیست، به فروشگاه اینترنتی تعمیر آنلاین مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت فقط باید توسط تعمیرکاران باتجربه و آموزش‌دیده این برند انجام شود. ازهمین‌رو تحت هیچ شرایطی نباید این کار را به افراد غیرحرفه‌ای بسپارید؛ زیرا تعمیرات ظرفشویی ایندزیت با قطعات غیرفابریک از عمر مفید دستگاه کم کرده و هزینه‌های تعمیراتی را در مدت زمان کوتاهی، دوباره به شما تحمیل می‌کند. اگر می‌خواهید تعمیر ظرفشویی ایندزیت را به کسی بسپارید، حتما از تخصص و تجربه او اطمینان حاصل کنید.

متخصصان تعمیر آنلاین کلیه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت را با گارانتی معتبر ۶ ماهه به شما عرضه می‌کنند؛ یعنی چنانچه در این مدت مشکل دستگاهتان دوباره تکرار شد، تیم فنی ما بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای، آن را برایتان تعمیر خواهد کرد. به‌این‌ترتیب شما هیچ دغدغه‌ای برای اطمینان از کیفیت خدمات نخواهید داشت.

تعمیر ظرفشویی ایندزیت در محل

دلایل رایج برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

برای افزایش عمر مفید دستگاه باید استفاده درست از آن را یاد بگیرید. بااین‌حال عمر قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت مانند هر برند دیگری محدود است و بعد از چند سال استفاده دچار خرابی و فرسودگی می‌شود. ازهمین‌رو بسیاری از افراد بعد از سال‌ها استفاده از آن معمولا به تعویض قطعاتی مانند پمپ ماشین ظرفشویی ایندزیت نیاز پیدا می‌کنند. ازجمله رایج‌ترین دلایلی که تاکنون مشتریان تعمیر آنلاین برای تعمیر ظرفشویی ایندزیت مطرح کرده‌اند، شامل موارد زیر می‌شود:

تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی ایندزیت به‌دلیل نشتی آب

وارد شدن هرگونه آسیب به پمپ ماشین ظرفشویی ایندزیت، خراب شدن واشر لاستیکی، از بین رفتن واشر در دستگاه و تنظیم نشدن کامل در باعث نشتی آب می‌شود. سیستم تخلیه ظرفشویی در قسمت زیرین دستگاه قرار دارد. ابتدا پنل را بردارید و سپس پمپ، شیلنگ ها و موتور را بازرسی کنید. توجه داشته باشید که ترک‌های موجود در پمپ می‌تواند موجب نشت آب در زیر دستگاه شده باشد.

درصورت سالم بودن پمپ، ممکن است ایراد از شیر آب ورودی، شلنگ‌ها و خروجی آب دستگاه باشد. اگر نشتی آب در اطراف یا قسمت زیرین درب دستگاه مشاهده شده است، احتمال آسیب دیدگی واشر در یا شیر ورودی آب وجود دارد.

علاوه‌بر موارد بالا، ترک‌خوردگی یا انسداد بازورهای آب‌فشان نیز باعث نشتی آب در زیر در ظرفشویی می‌شود. در صورت نیاز باید اقدام به تعویض آن کنید. همچنین خرابی شناور از دلایل دیگر نشتی آب است. برای بررسی این قطعه، وقتی ماشین ظرفشویی در اواسط چرخه کاری قرار دارد، آن را خاموش کرده، سپس سطح آب قرارگرفته در دستگاه را بررسی کنید. سطح آب نباید بالاتر از المنت ظرفشویی باشد. درصورت نشتی آب، تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را با کمترین قیمت به متخصصان ما در تعمیر آنلاین بسپارید.

عیب یابی ظرفشویی ایندزیت با متخصصان حرفه ای

تخلیه نشدن آب در پایان برنامه شست‌وشو

اگر آب در هر برنامه به‌طورکامل تخلیه نمی‌شود، حتما دریچه تخلیه یا فیلتر ماشین ظرفشویی ایندزیت مسدود شده است. با باز کردن دریچه و تمیز کردن فیلتر می‌توانید مشکل انسداد آن را برطرف کنید. اگر با این کار، باز هم مشکل برطرف نشد، حتما با یک متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت صحبت کنید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی ایندزیت درصورت انجام نشدن شست‌وشو

اگر ماشین ظرفشویی ایندزیت قادر به انجام شست‌وشو نیست، ابتدا ظرفشویی را از برق جدا کنید و پس از گذشت ۳۰ ثانیه آن را مجدداً وصل کرده و دوباره امتحان کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل، باید به بررسی انسداد بازوهای آب‌فشان و همچنین برد و موتور ماشین ظرفشویی ایندزیت بپردازید.

در پایه داخلی ماشین ظرفشویی یک قطعه معمولاً پلاستیکی و بلند به نام آب‌فشان وجود دارد که آب را روی ظروف پخش می‌کند. این قطعه پس از مدتی کارکرد به‌دلیل تجمع رسوبات مسدود می‌شود. برای رفع این مشکل درپوش قسمت مرکزی آب‌فشان را باز کنید و انسدادشان را با یک سوزن برطرف کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل باید به تعویض یا تعمیر بازوهای آب‌فشان ظرفشویی ایندزیت بپردازید.

درصورتی‌که مشکل از بازوهای دستگاه نبود، باید تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و سپس تعمیر برد در اولویت قرار گیرد. متخصص تعمیرآنلاین با بررسی دستگاه عیب دقیق را متوجه شده و در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام مناسب را انجام می‌دهد. قیمت برد ماشین ظرفشویی ایندزیت را می‌توانید از کارشناسان ما در تعمیر آنلاین بپرسید.

بسته نشدن در ماشین ظرفشویی ایندزیت

تراز نبودن دستگاه، فرسودگی یا کثیفی لاستیک ماشین ظرفشویی و چیدن غیراصولی ظرف‌ها داخل دستگاه باعث بسته نشدن در آن می‌شود. در چنین مواقعی حتما نیاز به تعمیر کار ماشین ظرفشویی ایندزیت ندارید؛ بلکه با تمیز کردن لاستیک اطراف در و نظافت دوره‌ای آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت در تعمیر آنلاین

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی ایندزیت به‌خاطر خشک نشدن ظروف

درصورتی‌که ظرف‌ها بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی خشک نمی‌شوند، احتمالا المنت حرارتی دستگاه، ترموستات یا فن خشک‌کن دچار مشکل شده است. متخصص برای بررسی و عیب‌یابی المنت بعد از اطمینان از قطع برق، با استفاده از یک مولتی‌متر، این قطعه را که در کف دستگاه قرار دارد، بررسی می‌کند. ترموستات نیز یکی از ابزارهای ایمنی است که مانع گرمایش بیش از حد می‌شود. خرابی ترموستات خاموش شدن المنت، پیش از خشک شدن کامل ظروف را به همراه دارد.

فن خشک کن ظرفشویی ایندزیت وظیفه توزیع یکنواخت هوای گرم در محفظه اصلی ظرفشویی را بر عهده دارد. فن خشک کن هنگام شروع به کار صدای ضعیفی ایجاد می‌کند. درصورت خشک نشدن ظروف باید بررسی کنید که تجمع آلودگی مانع حرکت آزادانه فن نشده باشد.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی ایندزیت

درصورت آبگیری نکردن دستگاه باید مواردی مانند شناور، شیر ورودی و شیر تخلیه بررسی شود. وقتی ماشین ظرفشویی در حال آبگیری است، شناور دستگاه بالا می‌رود. با رسیدن شناور به سطح از پیش تعیین‌شده، جریان آب قطع می‌شود و از نشت آب جلوگیری می‌کند. گاهی اوقات ممکن است شناور گیر کرده باشد. این امر مانع آبگیری صحیح ماشین ظرفشویی می‌شود. برای رفع این عیب شناور را بررسی کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید

علاوه‌بر خرابی شناور، این احتمال وجود دارد که کثیفی و تجمع بیش از حد رسوبات و آلودگی‌ها در فیلتر شیر آب، دلیل آبگیری نکردن صحیح ماشین ظرفشویی ایندزیت شما باشد. البته در چنین مواقعی، خرابی شیر تخلیه را هم نباید نادیده گرفت. شیر تخلیه ماشین ظرفشویی توسط یک سیم‌پیچ مغناطیسی که به آن سولنوئید تخلیه می‌گویند، تنظیم می‌شود. در صورت عملکرد نامناسب این سیم‌پیچ، امکان کارکرد صحیح شیر تخلیه وجود ندارد. برای رفع این عیب، دریچه تخلیه را بررسی و سیم‌پیچ را آزمایش کنید. در صورت خرابی سولنوئید متخصص باید آن را تعویض کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تعمیر آنلاین

تعمیرآنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیرآنلاین با بیش از ۱۴ سال سابقه تعمیر انواع لوازم خانگی ایندزیت، تعمیر تخصصی ظرفشویی این برند معروف را انجام می‌دهد. با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین از مزایایی مانند استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر ظرفشویی ایندزیت، ضمانت ۶ ماهه معتبر، تعمیر ظرفشویی در محل و همچنین دریافت خدمات باکیفیت با هزینه‌ای پایین‌تر از نرخ اتحادیه بهره‌‌مند خواهید شد. برای ثبت سفارش همین حالا فرم موجود در همین سایت را پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.