برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر لباسشویی ایندزیت

به وب سایت رسمی نمایندگی ایندزیت INDESIT خوش آمدید. 

به منظور سفارش تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت از جمله تعمیر لباسشویی ایندزیت، با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

سوالات متداول تعمیر لباسشویی ایندزیت

از دو طریق می توانید درخواست تعمیر لباسشویی ایندزیت indesit خود را ثبت نمایید. در روش اول با 45396 تماس بگیرید و در روش دوم فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. هم اکنون سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خود را ثبت نمایید.

تمامی خدمات ماشین لباسشویی ایندزیت شامل 6 ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل این گارانتی نمی باشد.

خیر . در صورتی که پس از تعمیر لباسشویی ایندزیت، همان عیب، مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه ای نباید پرداخت نمایید.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر لباسشویی ایندزیت

لباسشویی ایندزیت سیکل انتخاب شده را به پایان نمی رساند. راه حل چیست؟

Read More
۱- سیستم تخلیه را بررسی کنید. شیلنگ تخلیه لباسشویی، باید در ارتفاع مناسب قرار گرفته باشد. همچنین مسدود شدن پمپ تخلیه، مانع از تخلیه صحیح لباسشویی می شود، و در نتیجه دستگاه متوقف شده و قادر به پایان رساندن سیکل نخواهد بود. ۲- سیستم گرمایش آب دچار مشکل شده است. برای بررسی این سیستم، چندین بار یک سیکل را انتخاب کنید و بر نحوه کارکرد دستگاه نظارت نمایید. اگر در هر سیکل، لباسشویی در ۳۰ دقیقه اول متوقف می شود، احتمالاً آب به اندازه کافی گرم نمی شود و اگر پس از ۳۰ دقیقه متوقف شود، به معنی گرمای بیش از حد آب می باشد. در بیشتر موارد خراب شدن ترمیستور باعث بروز این مشکل شده است. ۳- تایمر دستگاه خراب شده است. در مدل های قدیمی تر لباسشویی های ایندزیت، توقف چرخه کاری دستگاه می تواند به دلیل بهم چسبیدن کنتاکت های تایمر باشد. لازم به ذکر است که عوامل دیگری همچون خرابی سوئیچ درب، شیر برقی و زغال های موتور می تواند باعث بروز این مشکل شوند. در برخی از مدل های جدیدتر ماشین های لباسشویی ایندزیت، مشکل توقف لباسشویی قبل از اتمام چرخه کاری، با استفاده از نماد شیر یا چراغ چشمک زن نشان داده می شود.

لباسشویی ایندزیت نمی چرخد. علت چیست؟

Read More
۱- تسمه درام دچار مشکل شده ست. تسمه درام، اتصال بین موتور و درام است که در تمام طول چرخه شستشو در حال چرخش می باشد. این قطعه بر روی موتور و قرقره ای که درام را می چرخاند نصب می شود. به طور کلی با گذشت زمان، تسمه دچار لغزش شده و یا پاره می شود. ۲- ذغال های لباسشویی خراب شده است. اگر ماشین لباسشویی زمانی که پر از آب است و یا در چرخه های چرخشی نمی چرخد، علت فرسودگی ذغال ها است. جهت بررسی این قطعه درپوش پشتی دستگاه را باز کرده و پس از دسترسی به موتور، ذغال های آن را بررسی نمایید و در صورت نیاز تعویض کنید. ۳- سوئیچ درب خراب شده است. به طور کلی شروع به کار سیکل انتخابی در لباسشویی، مستلزم قفل شدن درب دستگاه است. جهت بررسی سوئیچ درب، اتصال آن را با مولتی متر چک کنید. ۴- موتور دچار مشکل شده است. عدم چرخش لباسشویی به ندرت به دلیل خرابی موتور است. لازم به ذکر است که قبل از تعویض موتور، از رسیدن جریان الکتریکی به آن اطمینان کسب نمایید. ۵- روتور و استاتور معیوب شده است. روتور و استاتور در لباسشویی، وظیفه ایجاد میدان مغناطیسی لازم برای چرخش مخزن را بر عهده دارد. در صورت تشخیص بروز مشکل در قطعات مذکور، نیاز به تعویض آن توسط تکنسین می باشد.

آب موجود در ماشین لباسشویی ایندزیت تخلیه نمی شود، علت و راه حل چیست؟

Read More
۱- فیلتر دستگاه مسدود شده است. جهت بررسی این مورد ابتدا شیلنگ تخلیه را بر روی زمین قرار دهید تا آب درون دیگ تخلیه شود. شیلنگ تخلیه در برخی از مدل ها در کنار فیلتر قرار داده شده است. سپس فیلتر را با احتیاط باز کرده و آن را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.۲- پمپ تخلیه مسدود شده است. اگر در هنگام تخلیه، صدای کارکرد پمپ شنیده نمی شود، مشکل از پمپ است. جهت بررسی این قطعه، ابتدا نحوه چرخش پروانه پمپ را بررسی کنید و در صورت مشاهده مانع، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. سپس با استفاده از مولتی متر آن را چک کنید. اگر صفحه مولتی متر صفر و یا بی نهایت را نشان می دهد، نیاز به تعویض پمپ می باشد.خواندن مقاله عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی اطلاعات بیشتری به شما می دهد.

ارور F08 و F07 در نمایشگر ظاهر میشود، علت چیست؟

Read More
این ارور معمولا زمانی ظاهر میشود که رله گرمکن ماشین لباسشویی ایندزیت دچار مشکل شده باشد. البته گاهی عیب ناشی از رله ماشین لباسشویی باعث آسیب زدن به برد الکترونیکی دستگاه نیز می شود که در این صورت باید دید آیا برد نیاز به تعمیر یا تعویض دارد یا خیر. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع بیشتر از این ارور ها به صفحه ” ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت ” مراجعه کنید.

علت نشتی آب در زیر لباسشویی ایندزیت چیست؟

Read More
۱- شیلنگ ها را بررسی کنید. در صورت مشاهده نشتی در لباسشویی ایندزیت ابتدا شیلنگ های مختلف دستگاه از جمله شیلنگ تخلیه و ورودی دستگاه را بازرسی نمایید و در صورت مشاهده ترک خوردگی اقدام به تعویض آن نمایید. ۲- پمپ دستگاه دچار نشتی شده است. پمپ آب یا پمپ تخلیه قسمتی از لباسشویی است که آب را از دیگ دستگاه تخلیه می کند. بنابراین اگر در هنگام تخلیه دستگاه متوجه نشتی دستگاه شده اید، پمپ را بررسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. ۳- واشر کابین دیگ ترک خورده و یا پاره شده است. این واشر جهت درزبندی و جلوگیری از نشت آب مورد استفاده قرار می گیرد. اگر لباسشویی در هنگام شستشو و یا چرخش دیگ دچار نشتی شده است، مشکل از واشر کابین دیگ است. ۴- شیربرقی خراب شده است. شیر برقی وظیفه کنترل آب ورودی به ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. جهت بررسی این قطعه پنل پشت دستگاه را باز کنید و شیر برقی را پیدا کرده و با استفاده از مولتی متر اقدام به بررسی آن نمایید. ۵- بیش از حد مجاز لباس و یا پودر لباسشویی در دستگاه قرار داده شده است. ۶- درب لباسشویی ترک خورده و یا تاب برداشته است و یا دستگیره، واشر دور درب و قفل دستگاه خراب شده است. ۷- سوئیچ سطح آب (سوئیچ فشار) دچار مشکل شده است. این قطعه جهت تعیین سطح مناسب آب موجود در درام استفاده شده است. جهت بررسی، ابتدا لباسشویی را از برق جدا کنید. سوئیچ فشار معمولاً در پشت پنل قرار دارد و یک لوله هوا وجود دارد که آن را به درام متصل می کند. همچنین در برخی از دستگاه ها این قطعه در پایین درام قرار دارد. ابتدا لوله هوا را بررسی کنید. در صورت سالم بودن لوله هوا، احتمالاً نیاز به تعویض سوئیچ فشار است.

علت ایجاد صدای غیرمعمول توسط لباسشویی ایندزیت در زمان چرخش چیست؟

Read More
۱- بلبرینگ اصلی لباسشویی معیوب شده است. در زمان چرخش لباسشویی، حرکت آزادانه و بدون مقاومت دیگ بر روی بلبرینگ اصلی دستگاه انجام می شود. اگر این بلبرینگ دچار مشکل شده باشد، هنگام چرخش صدای زیادی ایجاد می شود. لازم به ذکر است که چرخش بلبرینگ معیوب به مرور زمان باعث آسیب رسیدن به دیگ می شود. ۲- قرقره درایو و یا تسمه دستگاه فرسوده شده است. قرقره درایو قطعه ای است که نیروی محرکه را توسط تسمه به دیگ منتقل می کند. جهت بررسی قرقره، باید آن را از لباسشویی جدا کرده و بچرخانید و در صورت ایجاد صدا، اقدام به تعویض آن نمایید. ۳-پمپ تخلیه دستگاه دچار مشکل شده است. جهت بررسی این قطعه، به علت عدم تخلیه لباسشویی ایندزیت که در بالا پاسخ داده شده است، مراجعه نمایید. ۴- کمک فنرهای لباسشویی خراب شده است. از کمک فنرها در ماشین لباسشویی، جهت کنترل محور حرکت دیگ در حین سیکل چرخش استفاده می شود. کمک فنرها از قاب دستگاه به دیگ وصل می شوند.

علت تمیز نشستن لباس ها در لباسشویی ایندزیت چیست؟

Read More
۱- قرار دادن بیش از حد لباس در دستگاه۲- استفاده از چرخه شستشوی نامناسب۳- کثیفی درام لباسشویی جهت شستشوی مخزن لباسشویی از جرم گیر مخصوص استفاده نمایید. سپس برنامه ای با بالاترین دما را در حالی که دستگاه خالی است، اجرا نمایید. به طور میانگین هر ۶ ماه یکبار نیاز به شستشوی درام می باشد.۴- شیلنگ تخلیه مسدود شده است.انسداد در سیستم تخلیه موجب عدم تخلیه دستگاه و در نتیجه شستشوی نامناسب لباس ها می شود.۵- فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است.

درب لباسشویی بوش بسته نمی شود. علت چیست؟

Read More
یکی از ایرادات متداول ماشین لباسشویی ایندزیت عدم بسته شدن درب دستگاه می باشد. دو حالت کلی برای این ایراد وجود دارد. در حالت اول میکروسوئیچ در لباسشویی خراب شده است و در حالت دوم زه و یا زبانه درب دچار خرابی شده است.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ایندزیت

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۱۱ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت”

 1. بادامی گفت:

  سلام عصر بخیر
  دور خشک کن ماشین لباسشویی ایندزیت من عمل نمی‌کند و لباس هارو خیس میده بیرون . چه دکمه ای رو بزنم ؟ لطفا راهنماییم کنید

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ایراد ذکر شده مربوط به دکمه ها نمی باشد و مربوط به موارد تخلیه می باشد.
   1- ابتدا مسیر خروج آب و شلنگ تخلیه را بررسی کنید
   2- سپس فیلتر ماشین لباسشویی ایندزیت را تمیز نمایید.
   در صورت عدم رفع عیب احتمالا پمپ دستگاه شما دچار ایراد شده است.

 2. صبا گفت:

  سلام من لباسشویی ایندزیتم رو سال 93 خریدم تا الان خوب کار میکرد امروز صبح که اومدم لباسامو بندازم تو ماشین یهو اول دینگ دینگ کرد بعد موقعی که میخواست لباسارو خشک کنه یعنی اخرش صدای خورد شدنه یه چیزی میداد انگار که ایراد از بلبرینگ باشه . من منطقه ی 3تهران گیشا ساکن هستم ایا تکنسین هاتون میتونن به من کمک کنن؟؟؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   این ایراد مربوط به موارد متعددی می باشد اما با توجه به موارد گفته شده به نظر می رسد آبکش دیگ لباسشویی شما دچار ایراد شده است و نیاز به تعمیرات دارد.
   بله تعمیرآنلاین به تمامی نقاط شهر تهران اعزام تکنسین انجام می دهد.

 3. صبا گفت:

  سلام وقتتون بخیر من صبا هستم بابت عملکرد سریع کارشناس و همکارای محترمتون خواستم تشکر کنم ایراد دستگاه من برطرف شده و همان موردی که اعلام کردید ایراد داشت ممنونم از تشخیص درست شما و کارشناس های مجربتون

 4. جعفری۰ گفت:

  سلام لباسشوئی من ظاهرا از ناحیه دیگ ایراد داره چون هم دیگش لق میزنه و هم به شدت صدا داره و تکون میخوره در ضمن از کمک هاش اطمینان دارم سالم هستند .میخوام بدونم که هزینه تعویض دیگ چقدر هست…ممنون

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   برای عیب یابی و تعیین هزینه، حضور تکنسین الزامی است .
   توجه داشته باشید تمامی نرخ اجرت بر اساس نرخ اتحادیه اعلام می گردد.

 5. مهدی گفت:

  سلام.لباسشویی ما تمام منوها روشن میشه و ی استارد میخوره ی نیم دور میره وایست میکنه علتش چیست .اگر بردباشه چه باید بکنیم .تعمیر میشود یا برد باید گاملا تعویض شود

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   معمولا این ایراد مربوط به برد و یا موتور می باشد و تکنسین باید تشخیص عیب دهد.
   بله تمامی خدمات بردی توسط این مجموعه انجام می شود.

 6. آذین گفت:

  ماشین لباسشویی ایندزیت ایا قفل کودک دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.