تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی

به منظور سفارش تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت از جمله تعمیر لباسشویی ایندزیت، با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تخصص مجموعه تعمیرآنلاین بوده و این تضمین به شما داده می شود که خدمات با کیفیت فوق العاده بالا صورت خواهد گرفت و 6 ماه نیز ضمانت دارد.

ممکن است دستگاه شما با مشکلات زیادی مواجه شود. در ادامه مهم‌ترین ایراداتی را که ماشین لباسشویی ایندزیت با آن مواجه خواهد شد بیان می‌کنیم و در هر مورد نحوه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را نیز بیان می‌کنیم.

با تعمیر آنلاین همراه باشید.

۱- زیاد شدن صدای لباسشویی در زمان خشک کردن لباس ها:

اکثر مدل های لباسشویی ایندزیت به علت داشتن دیگ پرس پلاستیکی و عدم قابلیت باز شدن دو تنه از هم؛ تعمیرات خاص و پیچیده ای دارد و معمولا برخی از شرکت ها به تعویض کامل دیگ روی آورده اند.

اما در تعمیرآنلاین اگر ایراد از دیگ لباسشویی باشد؛ پرس دیگ باز شده و مجددا دیگ پرس خواهد گردید.

۲- عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی ایندزیت:

ابتدا فیلتر باید تمیز شود و در صورتی که ایراد حل نشود حضور تعمیرکار لازم است. تکنسین مربوطه پمپ دستگاه شما را در محل سرویس و یا تعویض می کند.

۳- وارد نشدن آب داخل دستگاه در شروع کار و نحوه تعمیر لباسشویی ایندزیت در صورت بروز این مشکل:

ابتدا خودتان می توانید شیر و اتضالات و شلنگ ورودی آب را چک کنید و در صورتی که حل نشد تعمیرکار آکو و یا شیربرقی ورودی دستگاه را سرویس و یا تعویض خواهد کرد.

در ادامه به برخی از ایرادات دیگر در باکس ایرادات متداول اشاره کرده ایم. در صورتی که ایراد دستگاه سطحی باشد، با مطالعه همین صفحه می‌توانید آن‌را برطرف کنید و در غیر این صورت نیاز است با متخصص تعمیر ماشین لباسشویی تماس برقرار کنید.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

خوشبختانه این روزها با گسترش اینترنت، در کسری از ثانیه می‌توانید با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ارتباط برقرار کنید. فقط کافی است با شماره تلفن 45396-021 تماس بگیرید و یا در فرم بالای صفحه سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش همکاران تعمیرآنلاینی ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و به منزلتون مراجعه می‌کنند.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی ایندزیت مطلع شوید.

راه حل تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در صورتی که سیکل انتخاب شده به پایان نمی رسد، چیست؟

۱- سیستم تخلیه را بررسی کنید.
شیلنگ تخلیه لباسشویی، باید در ارتفاع مناسب قرار گرفته باشد. همچنین مسدود شدن پمپ تخلیه، مانع از تخلیه صحیح لباسشویی می شود، و در نتیجه دستگاه متوقف شده و قادر به پایان رساندن سیکل نخواهد بود.

۲- سیستم گرمایش آب دچار مشکل شده است.
برای بررسی این سیستم، چندین بار یک سیکل را انتخاب کنید و بر نحوه کارکرد دستگاه نظارت نمایید. اگر در هر سیکل، لباسشویی در ۳۰ دقیقه اول متوقف می شود، احتمالاً آب به اندازه کافی گرم نمی شود و اگر پس از ۳۰ دقیقه متوقف شود، به معنی گرمای بیش از حد آب می باشد.
در بیشتر موارد خراب شدن ترمیستور باعث بروز این مشکل شده است.

۳- برای تعمیر لباسشویی ایندزیت به تایمر توجه کنید.
در مدل های قدیمی تر لباسشویی های ایندزیت، توقف چرخه کاری دستگاه می تواند به دلیل بهم چسبیدن کنتاکت های تایمر باشد.
لازم به ذکر است که عوامل دیگری همچون خرابی سوئیچ درب، شیر برقی و زغال های موتور می تواند باعث بروز این مشکل شوند. در برخی از مدل های جدیدتر ماشین های لباسشویی ایندزیت، مشکل توقف لباسشویی قبل از اتمام چرخه کاری، با استفاده از نماد شیر یا چراغ چشمک زن نشان داده می شود.

بیشتربیشتر

لباسشویی ایندزیت نمی چرخد. علت چیست؟

۱- تسمه درام دچار مشکل شده ست.
تسمه درام، اتصال بین موتور و درام است که در تمام طول چرخه شستشو در حال چرخش می باشد. این قطعه بر روی موتور و قرقره ای که درام را می چرخاند نصب می شود. به طور کلی با گذشت زمان، تسمه دچار لغزش شده و یا پاره می شود.

۲- ذغال های لباسشویی خراب شده است.
اگر ماشین لباسشویی زمانی که پر از آب است و یا در چرخه های چرخشی نمی چرخد، علت فرسودگی ذغال ها است. جهت بررسی این قطعه درپوش پشتی دستگاه را باز کرده و پس از دسترسی به موتور، ذغال های آن را بررسی نمایید و در صورت نیاز تعویض کنید.

۳- سوئیچ درب خراب شده است.
به طور کلی شروع به کار سیکل انتخابی در لباسشویی، مستلزم قفل شدن درب دستگاه است. جهت بررسی سوئیچ درب، اتصال آن را با مولتی متر چک کنید.

۴- موتور دچار مشکل شده است.
عدم چرخش لباسشویی به ندرت به دلیل خرابی موتور است. لازم به ذکر است که قبل از تعویض موتور، از رسیدن جریان الکتریکی به آن اطمینان کسب نمایید.

۵- روتور و استاتور معیوب شده است.
روتور و استاتور در لباسشویی، وظیفه ایجاد میدان مغناطیسی لازم برای چرخش مخزن را بر عهده دارد. در صورت تشخیص بروز مشکل در قطعات مذکور، نیاز به تعویض آن توسط تکنسین می باشد.

بیشتربیشتر

چرا آب موجود در دستگاه تخلیه نمی شود؟ در صورت بروز این مشکل راه حل تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

۱- فیلتر دستگاه مسدود شده است.
جهت بررسی این مورد ابتدا شیلنگ تخلیه را بر روی زمین قرار دهید تا آب درون دیگ تخلیه شود. شیلنگ تخلیه در برخی از مدل ها در کنار فیلتر قرار داده شده است. سپس فیلتر را با احتیاط باز کرده و آن را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.

۲- پمپ تخلیه مسدود شده است.
اگر در هنگام تخلیه، صدای کارکرد پمپ شنیده نمی شود، مشکل از پمپ است. جهت بررسی این قطعه، ابتدا نحوه چرخش پروانه پمپ را بررسی کنید و در صورت مشاهده مانع، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. سپس با استفاده از مولتی متر آن را چک کنید. اگر صفحه مولتی متر صفر و یا بی نهایت را نشان می دهد، نیاز به تعویض پمپ می باشد.خواندن مقاله عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی اطلاعات بیشتری به شما می دهد.

بیشتربیشتر

ارور F08 و F07 در نمایشگر ظاهر میشود، علت چیست؟

این ارور معمولا زمانی ظاهر میشود که رله گرمکن ماشین لباسشویی ایندزیت دچار مشکل شده باشد. البته گاهی عیب ناشی از رله ماشین لباسشویی باعث آسیب زدن به برد الکترونیکی دستگاه نیز می شود که در این صورت باید دید آیا برد نیاز به تعمیر یا تعویض دارد یا خیر.
پیشنهاد میکنیم برای اطلاع بیشتر از این ارور ها به صفحه ارور های ماشین لباسشویی ایندزیت مراجعه کنید.

بیشتربیشتر

علت نشتی آب در زیر لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این صورت چگونه است؟

۱- شیلنگ ها را بررسی کنید.
در صورت مشاهده نشتی در لباسشویی ایندزیت ابتدا شیلنگ های مختلف دستگاه از جمله شیلنگ تخلیه و ورودی دستگاه را بازرسی نمایید و در صورت مشاهده ترک خوردگی اقدام به تعویض آن نمایید.

۲- پمپ دستگاه دچار نشتی شده است.
پمپ آب یا پمپ تخلیه قسمتی از لباسشویی است که آب را از دیگ دستگاه تخلیه می کند. بنابراین اگر در هنگام تخلیه دستگاه متوجه نشتی دستگاه شده اید، پمپ را بررسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

۳- واشر کابین دیگ ترک خورده و یا پاره شده است.
این واشر جهت درزبندی و جلوگیری از نشت آب مورد استفاده قرار می گیرد. اگر لباسشویی در هنگام شستشو و یا چرخش دیگ دچار نشتی شده است، مشکل از واشر کابین دیگ است.

۴- شیربرقی خراب شده است.
شیر برقی وظیفه کنترل آب ورودی به ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. جهت بررسی این قطعه پنل پشت دستگاه را باز کنید و شیر برقی را پیدا کرده و با استفاده از مولتی متر اقدام به بررسی آن نمایید.

۵- بیش از حد مجاز لباس و یا پودر لباسشویی در دستگاه قرار داده شده است.

۶- درب لباسشویی ترک خورده و یا تاب برداشته است و یا دستگیره، واشر دور درب و قفل دستگاه خراب شده است.

۷- سوئیچ سطح آب (سوئیچ فشار) دچار مشکل شده است.
این قطعه جهت تعیین سطح مناسب آب موجود در درام استفاده شده است. جهت بررسی، ابتدا لباسشویی را از برق جدا کنید. سوئیچ فشار معمولاً در پشت پنل قرار دارد و یک لوله هوا وجود دارد که آن را به درام متصل می‌کند.
همچنین در برخی از دستگاه ها این قطعه در پایین درام قرار دارد. ابتدا لوله هوا را بررسی کنید. در صورت سالم بودن لوله هوا، احتمالاً نیاز به تعویض سوئیچ فشار است که در این صورت باید با تکنسین متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

علت ایجاد صدای غیرمعمول توسط لباسشویی ایندزیت در زمان چرخش چیست؟

۱- بلبرینگ اصلی لباسشویی معیوب شده است.
در زمان چرخش لباسشویی، حرکت آزادانه و بدون مقاومت دیگ بر روی بلبرینگ اصلی دستگاه انجام می شود. اگر این بلبرینگ دچار مشکل شده باشد، هنگام چرخش صدای زیادی ایجاد می شود. لازم به ذکر است که چرخش بلبرینگ معیوب به مرور زمان باعث آسیب رسیدن به دیگ می شود.

۲- قرقره درایو و یا تسمه دستگاه فرسوده شده است.
قرقره درایو قطعه ای است که نیروی محرکه را توسط تسمه به دیگ منتقل می کند. جهت بررسی قرقره، باید آن را از لباسشویی جدا کرده و بچرخانید و در صورت ایجاد صدا، اقدام به تعویض آن نمایید. برای تعمیر لباسشویی ایندزیت حتما باید قرقره تعویض شود.

۳-پمپ تخلیه دستگاه دچار مشکل شده است.
جهت بررسی این قطعه، به علت عدم تخلیه لباسشویی ایندزیت که در بالا پاسخ داده شده است، مراجعه نمایید.

۴- کمک فنرهای لباسشویی خراب شده است.
از کمک فنرها در ماشین لباسشویی، جهت کنترل محور حرکت دیگ در حین سیکل چرخش استفاده می شود. کمک فنرها از قاب دستگاه به دیگ وصل می‌شوند.

بیشتربیشتر

علت تمیز نشستن لباس ها در لباسشویی ایندزیت چیست؟

۱- قرار دادن بیش از حد لباس در دستگاه
۲- استفاده از چرخه شستشوی نامناسب
۳- کثیفی درام لباسشویی
جهت شستشوی مخزن لباسشویی از جرم گیر مخصوص استفاده نمایید. سپس برنامه ای با بالاترین دما را در حالی که دستگاه خالی است، اجرا نمایید. به طور میانگین هر ۶ ماه یکبار نیاز به شستشوی درام می باشد.
۴- شیلنگ تخلیه مسدود شده است. انسداد در سیستم تخلیه موجب عدم تخلیه دستگاه و در نتیجه شستشوی نامناسب لباس ها می شود.
۵- فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01راه های ثبت تعمیر لباسشویی ایندزیت چیست؟

از دو طریق می توانید درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت indesit خود را ثبت نمایید. در روش اول با 45396-021 تماس بگیرید و در روش دوم فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. هم اکنون سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خود را ثبت نمایید.

02تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات ماشین لباسشویی ایندزیت شامل 6 ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل این گارانتی نمی باشد.

03در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر . در صورتی که پس از تعمیر لباسشویی ایندزیت، همان عیب، مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه ای نباید پرداخت نمایید.

04در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

05آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 5 خرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  ماشین ارور میده روی FO2 میمونه موقع تخلیه لطفا کمک کنید وعلت را بفرمایید

  • 6 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در اکثر موارد این ارور مربوط به المان های موتور دستگاه از جمله زغال و یا تاخو می باشد و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

   • 30 مرداد 1400 حیدر آقایی پاسخ دهید

    سلام
    با لمس کلید خاموش و روشن دستگاه ، یک لحظه برق پشت پنل دستگاه میاد ، چراغ led یه لحظه روشن میشه اما هیچ عملکردی نداره .

    • 31 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     با توجه به توضیحات داده شده احتمالا پنل لباسشویی شما دچار ایراد شده و نیاز به تعمیرات دارد.

 • 24 تیر 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشوی زمانی که ابگیری میکنه زود ابش تخلیه میشود ودر خودبخود باز میشود وکل چراغها چشمک میزند مشگلش چیه

  • 26 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   آبگیری و تخلیه مداوم در لباسشویی ایندزیت به معنای ارور می باشد. چشمک زدن هم زمان چراغ ها به معنای وجود نوسانات برقی و یا ایراد در برد لباسشویی می باشد.

 • 8 مرداد 1400 روناک سمواتیان پاسخ دهید

  سلام خسته نباشین لاستیک دور دره ماشین ایندزیت قسمت پایینش پاره شده و اب هنگام شستشو میریزه بیرون چطوری مشکل رفع می گردد

  • 9 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لاستیک باید حتما تعویض شود تا ایراد آبریزش حل گردد.

   • 25 اسفند 1400 سيد سهيل الطحي پاسخ دهید

    سلام چراغ ماشين در پشت پنل چشمك زن هست كامل وايراد فكر كنم از برد دستگاه باشد واحتياج دارم به قطعات برد كه تعويض كنم وچه گونه قطعات را بگيرم ممنونم

 • 21 آبان 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام
  هنگام حركت دور بالا همه چراغها چشمك زن ميشوند
  مدل wixl105

  • 22 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   چشمک زدن همه چراغ ها در لباسشویی ایندزیت مربوط به ایرادات برد لباسشویی و یا نوسانات برقی می باشد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18