دستگاه اتو پرس لذت اتوکشی بدون دغدغه

مهم‌ترین تفاوت اتو پرس با اتوهای معمولی این است که برعکس اتو بخار، در زمان استفاده از اتو پرس نیازی به حرکت دادن وسیله بر روی لباس و پارچه نیست. مهم‌ترین نکته این است که پارچه را به شکل صحیح بر روی سطح پایینی قرار دهید تا دستگاه خود ادامه‌ی کار را انجام دهد.
از طرف دیگر، کوچک‌ترین ایرادی که برای اتو پرس پیش می‌آید توانایی این را دارد که دستگاه را کاملا فلج کند. بخار نکردن، گرم نشدن صفحه‌ی بالایی و مشکلاتی از این قبیل باعث می‌شوند که دیگر نتوانید لباسی را با خیال آسوده اتو بکشید.
در زمان فعلی، تیم‌های تعمیر زیادی وجود ندارند که بتوانند کار تعمیرات اتو پرس را به بهترین نحو انجام دهند، اما پیچیدگی و اهمیت بالای ساختار دستگاه، باعث می‌شود تا نتوانید برای تعمیر اتو پرس خود به کمتر از یک تعمیرکار متخصص و باتجربه رضایت دهید. در ادامه، برای آشنایی بیشتر با تعمیر اتو و مشکلات آن، رایج‌ترین ایرادات این وسیله را ذکر کرده‌ایم.

ایرادات متداول اتو و اتو پرس

با وجود این که ممکن است مشکلات مختلفی برای دستگاه اتو و اتو پرس پیش بیاید، اما این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است که متداول‌ترین آن‌ها را بشناسید تا بتوانید در صورت بروز ایراد، به موقع نسبت به تعمیر اتو عمل کنید.

1ـ دستگاه روشن نمی‌شود

قدم اول این است که اتصال برق را بررسی کنید. ممکن است پریز یا سیم برق دستگاه دچار مشکل شده باشند. اگر متصل شدن برق به اتو با هیج مشکلی روبرو نشده است بنابراین احتمال دارد که پلاتین‌های داخلی دستگاه دچار مشکل شده باشند که تعمیر و تعویض این قطعه نیاز به یک تعمیرکار متخصص دارد.

تعمیر اتو و اتو پرس

2ـ اتو بخار نمی‌کند

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در زمان استفاده از اتو باید به آن دقت کنید، کافی بودن حجم آب مورد استفاده است. در صورتی که آب در دستگاه نباشد یا حجم آن کم باشد، پمپ اتو به تدریج می‌سوزد و باید تعویض شود. علاوه بر این، رسوب بستن لوله‌ها و فضای داخلی اتو نیز مانع از بخار کردن دستگاه خواهد شد.

3ـ از دستگاه صدای بوق زدن به گوش می‌رسد

تعمیر اتو پرس در صورت بروز چنین اختلالی وابسته به برد الکترونیکی آن است. برد الکترونیکی یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که به عنوان مغز هر دستگاهی عمل می‌کند. با توجه به پیچیدگی و حساسیت این قطعه، در بسیاری از مواقع تعمیر برد اتو ممکن نیست و در صورت اشکال پیدا کردن باید عوض شود.

4ـ بوی نامطبوعی از اتو به مشام می‌رسد

نکته‌ی مهمی که در خصوص استفاده از اتو و اتو پرس وجود دارد این است که باید در زمان‌هایی که از دستگاه استفاده نمی‌کنید، آب آن را کاملا تخلیه کنید؛ چرا که باقی ماندن آب در دستگاه باعث گرفتن جرم و رسوب بستن دستگاه می‌شود. تنها راه تعمیر اتو در چنین مواقعی جرم گیری و تعمیر رسوب گیر وسیله است.
نکته: همیشه به خاطر داشته باشید که برای اتو، باید از آب مقطر و یا آب جوشیده‌ی خنک شده استفاده کنید تا میزان رسوب بستن به حداقل خود برسد.

تعمیر اتو و اتو پرس در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین علاوه بر انجام دادن کار تعمیرات، با استفاده از قطعات اصل و باکیفیت، می‌تواند کار تعویض قسمت‌های مختلف دستگاه شما را نیز انجام دهد.
یکی از خدماتی که کمتر مرکزی نسبت به انجام آن اقدام کرده است، فراهم کردن امکان جرم گیری اتو است. شما می‌توانید جرم گیر مخصوص اتو را از تعمیر آنلاین تهیه کنید و کار جرمگیری را در منزل انجام دهید یا در صورت تمایل، می‌توانید آن را به متخصص ما بسپارید.
تیم تعمیر آنلاین تمامی کارهای مربوط به تعمیر اتو را در دفتر مرکزی خود و به بهترین نحو انجام می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید از طریق فرمی که در سایت قرار داده شده است و همچنین از طریق برقراری تماس با شماره‌‌ی واتسپ از مشاوره‌‌ی تیم تعمیر آنلاین استفاده کنید. مشاوران ما پس از شناسایی مشکل مبلغ تعمیر را به شما اعلام خواهند کرد تا در صورت موافقت شما قدم بعدی برداشته شود.

یکی از خدمات تعمیر آنلاین که این مرکز را از سایر مراکز تعمیر متفاوت می‌کند پوشش وسیع خدمات است. علاوه بر این که مشاوران ما در تمامی مراحل همراه شما خواهند بود و بهترین گزینه را برای شما پیدا می‌کنند، پس از تمام شدن فرایند تعمیرات اتو نیز به شما ضمانت 1 تا 6 ماهه می‌دهند تا خیال شما را از هر جهت راحت کنند. از توجه شما سپاسگزاریم.