تعمیر اتو ژانومه

تعمیر اتو و اتو پرس

تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیر اتو پرس ژانومه در شرق تهران است که تعمیرات انواع مشکلات اتو بخار و پرسی ژانومه را انجام می‌دهد. تکنسین‌های تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی به کلیه ایرادها و قطعات حساس اتو مسلط هستند و در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه را برطرف می‌کنند. برای دریافت خدمات تعمیرات اتو ژانومه همین حالا درخواستتان را از طریق دکمه زیر در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر اتو ژانومه

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر اتو ژانومه

امروزه برخی از مشکلات اتو پرسی ژانومه، بیش از سایر ایرادهای آن متداول‌اند. در این بخش این ایرادهای متداول را بررسی می‌کنیم. شما می‌توانید برای تعمیرات لوازم خانگی خود از‌جمله تعمیر اتو ژانومه و رفع این ایرادها از خدمات تعمیر آنلاین استفاده کنید.

روشن نشدن اتو

قطعی اتصال برق، خرابی پریز یا سیم برق باعث روشن نشدن اتو می‌شود. درصورت سالم بودن اتصالات برق، احتمالا پلاتین‌های داخلی خراب شده است که نیاز به تعمیر اتو ژانومه یا تعویض قطعات دارد.

بیشتربیشتر

بخار نکردن اتو

هنگام کافی نبودن آب، اتو بخار نمی‌کند. نبود آب کافی داخل دستگاه باعث سوختن پمپ می‌شود که نیاز به تعمیر پمپ اتو بخار دارد. رسوب بستن لوله‌ها و فضای داخلی اتو نیز مانع بخار کردن می‌شود که نیاز به جرم‌گیری و رسوب‌گیری دارد.

بیشتربیشتر

صدای بوق ممتد

خرابی برد الکترونیکی در تعمیر اتو پرس ژانومه باعث ایجاد بوق می‌شود. در چنین مواقعی تعویض برد را حتما به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

استشمام بوی بد

تخلیه نکردن آب باعث جرم گرفتن و رسوب گرفتن شده که در ادامه باعث ایجاد بوی بد در دستگاه می‌شود. جرم‌گیری اتو نیازی به تعمیرکار اتو ژانومه ندارد و در منزل می‌توانید انجام دهید.

بیشتربیشتر

داغ نشدن صفحه اتو

از کار افتادن یا خرابی المنت و ترموستات باعث داغ نشدن اتو می‌شود که رفع این مشکل به مهارت متخصص نیاز دارد. البته قبل از تعمیر اتو ژانومه حتما درجه حرارت اتو را چک کنید.

بیشتربیشتر

چسبیدن اتو به لباس

برای رفع این مشکل حرارت اتو را باید به‌درستی تنظیم کرده و از تمیز بودن کف سرامیکی آن مطمئن باشید. برای این کار اتو را از برق بکشید و اجازه بدهید سرد شود. سپس کف آن را با مواد مناسب مانند سرکه تمیز کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا خدمات تعمیر اتو ژانومه گارانتی دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین در زمینه تعمیرات اتو ژانومه و تعمیر سایر لوازم برقی شامل 6 ماه ضمانت می‌شود.

02هزینه تعمیر اتو ژانومه چقدر است؟

هزینه تعمیر اتو بخار و پرسی ژانومه بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده توسط گروه نرخ‌گذاری اتحادیه محاسبه می‌شود. ازآنجایی‌که هزینه تعمیر انو بخار و اتو پرس ژانومه به عواملی مانند برند دستگاه، نوع مشکل و قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد، یک مبلغ مشخص را نمی‌توان برای آن بیان کرد.

03هزینه تعمیر اتو زانومه را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برچسب گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

04سفارش تعمیر اتو ژانومه را چگونه ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواستتان را در سایت ثبت کنید.

05درصورت انصراف از انجام تعمیرات اتو ژانومه آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه بعد از انصراف فقط برای عیب‌یابی و هزینه پیک برای تحویل دستگاه است. بنابراین نیازی به پرداخت مبلغ اضافه‌تر هنگام انصراف از تعمیر دستگاه نیست.

06چگونه اتوی ژانومه را برای تعمیر به دست تعمیر آنلاین برسانیم؟

اتوی ژانومه را می‌توانید خودتان به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین بیاورید یا درخواست پیک داده تا پیک مجموعه برای دریافت اتو به منزلتان فرستاده شود.

اتوهای ژانومه در دو مدل اتو بخار و اتو پرس در بازار موجود هستند که طرفداران بسیاری دارند. اتو پرس‌های ژانومه در دو مدل بخار از کف و بخار از بالا طراحی شده‌اند. به یاد داشته باشید که انواع اتو پرس را باید به‌طورمنظم استفاده کنید؛ خاک خوردن دستگاه گوشه خانه نه‌تنها باعث افزایش عمر آن نمی‌شود، بلکه عملکرد دستگاه را هم با مشکل روبه‌رو می‌کند.

خدمات پس از فروش اتو پرس ژانومه

تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیرات اتو ژانومه انواع خدمات پس از فروش مانند تعمیر یا تعویض قطعات اتو پرس ژانومه را با بالاترین کیفیت عرضه می‌کند. در حال حاضر در ایران متخصص‌های کمی برای تعمیر اتو پرسی ژانومه وجود دارند. به همین خاطر متخصصان تعمیر آنلاین که دوره‌های تخصصی تعمیر اتو پرس ژانومه را گذرانده‌اند، بهترین انتخاب برای دریافت چنین خدماتی به شمار می‌روند. به یاد داشته باشید که کلیه خدمات تعمیرات و قطعات اتو پرس ژانومه در تعمیر آنلاین با ۶ ماه گارانتی همراه است.

تعمیر اتو پرس ژانومه

عیب‌یابی اتو پرسی ژانومه را به متخصصان کاردان بسپارید!

شاید تصور کنید که عیب‌یابی و تعمیر اتو به‌دلیل عملکرد ساده‌ای که دارد، از عهده هر کسی برمی‌آید. درصورتی‌که اتو پرسی قطعات حساسی دارد و با مشکلات متعددی مواجه می‌شود؛ ازهمین‌رو عیب‌یابی و تعمیر اتو پرسی ژانومه فقط باید توسط متخصص کاربلد انجام شود. متخصصان تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی و دانش و تجربه چندین ساله خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب دستگاه را پیدا کرده و برای تعمیر آن اقدام می‌کنند. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم صفر تا صد تعمیرات اتو ژانومه را به کارشناسان تعمیر آنلاین بسپارید.

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات اتو ژانومه

در طول استفاده از اتو بخار یا اتو پرسی ژانومه ممکن است با مشکلات متعددی مواجه شوید. البته به یاد داشته باشید استفاده نکردن طولانی‌مدت از اتو پرسی نیز عملکرد دستگاه را دچار اختلال خواهد کرد. درصورتی‌که به هرکدام از مشکلات زیر مواجه شدید، تعمیرات اتو ژانومه را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید:

تعمیر اتو پرسی ژانومه به‌خاطر بخار نکردن

درصورت بخار نکردن اتو حتما مخزن آب را بررسی کنید و از میزان کافی آب درون آن مطمئن شوید. درصورت کافی بودن آب مخزن و بخار نکردن دستگاه باید فیلتر رسوب‌گیر را بررسی کنید. همچنین پایین بودن درجه حرارت از مهم‌ترین دلایل بخار نکردن اتو پرسی است. درصورتی‌که هیچ‌کدام از موارد بالا مطرح نبود، تعمیر اتو پرسی ژانومه را به تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر اتو پرسی ژانومه برای رفع مشکل بوق زدن مداوم

چنانچه دستگاه شما با مشکل بوق زدن مداوم مواجه شده است، آن را خاموش کرده و از برق بکشید. به احتمال فراوان در چنین شرایطی برد الکترونیکی دستگاه دچار آسیب شده است؛ بنابراین باید برای تعویض قطعات آسیب‌دیده به نمایندگی تعمیرات اتو پرس ژانومه در تهران مراجعه کنید.

تعمیرات اتو پرسی ژانومه در تعمیر آنلاین

آیا رفع بوی بد اتو با تعمیرات اتو ژانومه امکان‌پذیر است؟

برای برطرف کردن بوی ناخوشایند اتو باید به نظافت دستگاه اهمیت ویژه‌ای بدهید. ماندن آب داخل مخزن باعث ایجاد بوی بد می‌شود. همچنین با جرم‌گیری و رسوب‌گیری دستگاه می‌توانید بوی ناخوشایند آن را از بین ببرید. برای عملکرد بهتر دستگاه بعد از تعمیر اتو ژانومه توصیه می‌کنیم حتما از آب تصفیه‌شده یا جوشیده استفاده کنید.

هزینه تعمیرات اتو ژانومه چقدر است؟

هزینه تعمیر اتو پرس ژانومه یا اتو بخار ژانومه به ایراد اصلی دستگاه، قطعه آسیب‌دیده و مدل اتو بستگی دارد. ازآنجایی‌که اتو ژانومه به دلایل مختلفی ممکن است دچار خرابی شود، قبل از عیب‌یابی توسط متخصص نمی‌توان مبلغ واحدی را برای آن درنظر گرفت. به همین خاطر متخصصان تعمیر آنلاین بعد از عیب‌یابی و بررسی دقیق دستگاه، مبلغ آن را به شما اعلام کرده و بعد از موافقت شما با هزینه، فرایند تعمیر را شروع می‌کنند.

تعمیر اتو ژانومه با بهترین قیمت

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات اتو پرس ژانومه در تهران

تعمیر آنلاین با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی یکی از بهترین شرکت‌های خدماتی در تهران به شمار می‌رود. اگر جابه‌جایی اتو بخار برایتان دشوار است، اصلا نگران نباشید. با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته و در زمان و مکان مقرر حاضر می‌شود. برای برخورداری از خدمات تعمیر اتو ژانومه با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواستتان را از طریق فرم ثبت سفارش در سایت با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر اتو ژانومه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.