بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات دوو خوش آمدید.به مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو DAEWOO خوش آمدید. هم اکنون می توانید سفارش نصب یا یا تعمیر لباسشویی دوو را ثبت نمایید.

تعمیر لباسشویی دوو

سوالات متداول ماشین لباسشویی دوو

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو به هیچ وجه روشن نمی شود، راه حل چیست؟
Read More
اتصال برق و سوکت ها را بررسی کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که دکمه برنامه مورد نظر را زده اید.
ماشین لباسشویی دوو آب گیری نمی کند و ارور F2 را نمایش می دهد، راه حل چیست؟
Read More
از اتصال دستگاه به منبع آب و باز بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید. مسیر ورود آب به دستگاه را بررسی کنید و در صورت پیچ خوردگی و گرفتگی، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. همچنین از عدم انسداد فیلتر شیربرقی اطمینان حاصل نمایید.
ماشین لباسشویی دوو آب را تخلیه نمی کند. علت چیست؟
Read More
تخلیه آب بر عهده پمپ ماشین لباسشویی می باشد. عمر مفید پمپ ۵ سال بوده و در هر دوره نیاز به تعویض دارد. کارشناسان تعمیرآنلاین موظف اند که در هنگام تعویض پمپ لباسشویی دوو، از پمپ های ایتالیایی استفاده کنند و این قطعه شامل یکسال گارانتی بی قید و شرط می باشد. توصیه ما این است پیش از ثبت سفارش حتما مسیر خروج آب و فاضلاب لباسشویی را چک نمایید تا دچار گرفتگی نشده باشد.
ماشین لباسشویی دوو آب گیری نمی کند و ارور F2 را نمایش می دهد، راه حل چیست؟
Read More
از اتصال دستگاه به منبع آب و باز بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید. مسیر ورود آب به دستگاه را بررسی کنید و در صورت پیچ خوردگی و گرفتگی، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. همچنین از عدم انسداد فیلتر شیربرقی اطمینان حاصل نمایید.
ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند و ارور F4 را نمایش می دهد، راه حل چیست؟
Read More
مطمئن شوید که فیلتر پمپ تخلیه مسدود نشده باشد. همچنین بررسی کنید که عملکرد ویژه شستشو فعال شده است و شلنگ تخلیه دچار گرفتگی و پیچ خوردگی نشده باشد.
ماشین لباسشویی دوو لباس ها را نمی چرخاند. علت چیست؟
Read More
دیگ لباسشویی به کمک تسمه ای که به موتور لباسشویی وصل می شود می گردد . پس در صورتی که دیگ، تسمه اتصال و یا موتور لباسشویی دچار آسیب شود لباس ها در داخل آبکش نمی چرخد. البته در مدل های گیربکسی، تسمه حذف شده و روتور وظیفه گردش لباس ها را دارد. تکنسین می بایست در هنگام حضور در منرل ، قطعات اصلی از جمله بلبرینگ ، شفت ، سه نظام و … را به صورت مرحله به مرحله بررسی کند و عیب دقیق را بیابید تا به صورت کاذب هزینه تراشی نکند . البته صدای ناهنجار فقط مربوط به دیگ نمی شود و ما بدترین حالت را در اینجا بیان کردیم.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست ماشین لباسشویی دوو

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
6 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
حداد
حداد

سلام ماشین لباسشویی دوو من 18 ساله خریدم به تازگی لباس‌ها را تمیز نمی‌کند از چه پودری استفاده کنم تا لباس ها رو تمیز بشوره؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  حداد

این ایراد معمولا از پودر نمی باشد و لباسشویی دوو شما نیاز به جرمگیری و رسوب زدایی دارد. از جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی استفاده نمایید.

eli
eli

سلام وقت بخیر
لباسشویی دوو ۳ ماهه خریدم الان ارور E1 میده
البته فقط برا بعضی از برنامه های شستشو ارور میده

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  eli

معمولا ارور E1 زمانی بر روی صفحه نمایش لباسشویی دوو ظاهر می شود که سیستم ورود آب لباسشویی از جمله شیربرقی دچار اختلال شده باشد. شیرآب شلنگ و شیربرقی را چک نمایید.

امید
امید

سلام ماشین لباسشویی ما در حالت خشک کن بیش از حد دور میگیره و صدای وحشتناکی میدی میخواد از جاش کنده بشه اوایل اینطور نبود خیلی نرم و منظم کار میکرد

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  امید

معمولا این صدای بخاطر خرابی های قطعات دیگ و آبکش لباسشویی دوو می باشد و بلبرینگ و یا شفت نیاز به تعویض دارد. حضور تکنسین الزامی می باشد.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
6
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x