تعمیر لباسشویی آرچلیک

تعمیر ماشین لباسشویی

لباسشویی آرچلیک با وجود کیفیت بالایی که دارد، در برخی از موارد ممکن است با ایراداتی روبه‌رو شود که به تعمیرات نیاز داشته باشد. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک کلیه خدمات مربوط به تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی آرچلیک را انجام می‌‌دهد. برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک با شماره 02145396 تماس بگیرید یا از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» در زیر این متن اقدام کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی آرچلیک

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی آرچلیک

در باکس‌های زیر ایرادات متداول ماشین لباسشویی آرچلیک را بررسی می‌کنیم.

ایجاد صداهای ناهنجار یا تکان‌های عجیب در لباسشویی آرچلیک

درصورتی‌که لباسشویی آرچلیک هنگام کار کردن صداهای ناهنجار تولید می‌کند، احتمالا مخزن وان دچار ایراد شده باشد. علاوه‌بر این، وجود اشکال در اتصالات دستگاه نیز موجب این سروصداها می‌شود. برای از بین بردن این مشکلات، بهتر است از متخصصان تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

کار نکردن لباسشویی آرچلیک

گاهی اوقات به دلیل بسته نشدن کامل در لباسشویی، این دستگاه شروع به کار نمی‌کند. برای رفع این مشکل ابتدا از بسته بودن در مطمئن شوید. اگر در بسته بود، احتمالا به تعمیر برد لباسشویی ارچلیک یا تعمیر میکروسوئیچ نیاز داشته باشید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب از لباسشویی آرچلیک

اگر لباسشویی آرچلیک آب را تخلیه نمی‌کند، احتمالا شیئی جلوی شلنگ خروجی را گرفته است. در غیر این صورت باید پمپ دستگاه توسط تکنسین حرفه‌ای تعمیرات لباسشویی آرچلیک موردبررسی قرار بگیرد.

بیشتربیشتر

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی آرچلیک

سوختن سنوید چرخش دستگاه، پاره شدن تسمه یا آسیب دیدن قطعات الکترونیکی داخل دستگاه ممکن است باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی آرچلیک شود. برای برطرف کردن هر کدام از این مشکلات می‌توانید از تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

نشتی آب از لباسشویی آرچلیک

سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ ورودی آب، شل شدن شلنگ‌ها، خرابی پمپ و انسداد شلنگ تخلیه لباسشویی آرچلیک ممکن است نشتی آب از لباسشویی آرچلیک را به همراه داشته باشد.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آرچلیک

خراب شدن شیر برقی و انسداد فیلتر یا شلنگ ورودی آب باعث می‌شود ماشین لباسشویی آرچلیک آبگیری نکند. گاهی اوقات نیز خراب بودن برد الکتریکی دستگاه این مشکل را در پی خواهد داشت. برای تعمیر برد لباسشویی ارچلیک و تعویض سایر قطعات از تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

نشتی آب از لباسشویی آرچلیک و ثبت درخواست تعمیرات

این مشکل به دلایل مختلفی از جمله استفاده بیش از حد مواد شوینده، سوراخ شدن دیگ لباسشویی، نشتی شلنگ ورودی آب  و خراب شدن پمپ‌ها باعث نشت آب از لباسشویی می‌شود. نشتی آب از لباسشویی احتمال برق‌گرفتگی یا وارد شدن آب داخل موتور را بالا می‌برد. برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقی تعمیرات لباسشویی آرچلیک را به تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین همه خدمات از تعمیر تا تعویض قطعات لباسشویی آرچلیک را در محل انجام می‌دهد. در صورت تماس گرفتن با مرکز تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین، از خدمات تعمیراتی با کیفیت بسیار بالا همراه با گارانتی ۶ ماهه بهره‌مند خواهید شد. اگر برای تعمیر لباسشویی آرچلیک به قطعات اورجینال و فابریک نیاز دارید، به‌سادگی می‌توانید در قسمت فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین نسبت به خرید این قطعات اقدام کنید. کلیه قطعات از جمله پمپ، فیلتر، لاستیک در، تسمه، میکروسوئیچ و برد لباسشویی ارچلیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سراسر ایران ارسال می‌شود.

تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین

برای اطلاع از هزینه تعمیرات لباسشویی آرچلیک پیشنهاد می‌کنیم با شماره 02145396 تماس بگیرید. طی تماس تلفنی هزینه تعمیر لباسشویی آرچلیک و قیمت دقیق هر قطعه به شما اعلام خواهد شد. علاوه‌بر آن، تکنسین‌ها با حاضر شدن در محل اطلاعات کاملی از هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اختیار شما قرار می‌دهند و فقط در صورت موافقت شما با هزینه‌ها، فرایند تعمیرات لباسشویی آرچلیک را آغاز می‌کنند. درصورتی‌که پس از تعمیر، عیب دستگاه باز هم تکرار شود، برای تعمیر لباسشویی آرچلیک نیازی نیست هزینه‌ای بپردازید.

رایج‌ترین دلایل برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آرچلیک

در طول روز تماس‌های متعددی با مرکز تعمیرات لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین گرفته می‌شود. برخی از مشکلات مطرح‌شده در این تماس‌ها نیاز به بررسی دقیق توسط تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین دارند. از طرفی، بعضی از این مشکلات به‌راحتی و با انجام چند اقدام ساده برطرف خواهند شد. در ادامه رایج‌ترین دلایل برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین را بررسی می‌کنیم.

تعمیر لباسشویی آرچلیک به دلیل لرزش بیش از حد

اگر لرزش بسیاری را در ماشین لباسشویی آرچلیک ۷ کیلویی یا ۵ کیلویی احساس می‌کنید، در اولین مرحله تراز بودن دستگاه را موردبررسی قرار دهید. در صورت تراز بودن دستگاه و ادامه‌دار بودن لرزش، احتمالا نوارهای لرزش‌گیر داخلی دچار آسیب شده‌اند و به تعویض نیاز دارند. برای تعویض این نوارها به کمک تکنسین‌های حرفه‌ای نیاز خواهید داشت. درصورتی‌که مشکل لرزش دستگاه را برطرف نکنید، صدمات جدی به لباسشویی آرچلیک وارد خواهد شد.

تعمیرات لباسشویی آرچلیک در تهران توسط تعمیرکاران تعمیر آنلاین

تخلیه نشدن آب و ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی آرچلیک

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی، یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد را با خود درگیر می‌کند. این مشکل ممکن است به دلیل ایراد پیدا کردن پمپ تخلیه، پاره شدن تسمه و مسدود شدن شلنگ تخلیه یا خروجی فاضلاب رخ دهد. در چنین شرایطی بهترین کار کمک گرفتن از تکنسین‌های تعمیرات لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین است.

نچرخیدن دیگ لباسشویی آرچلیک و تعمیر دستگاه

نچرخیدن دیگ لباسشویی به علت خرابی سوئیچ در یا ضامن در، سوختن سنوید چرخش دستگاه، ایراد پیدا کردن سیم‌های اتصال لباسشویی و پارگی تسمه اتفاق می‌افتد. در برخی از موارد نیز با تعمیر برد لباسشویی ارچلیک این مشکل برطرف خواهد شد.

تعمیر برد لباسشویی ارچلیک توسط تکنسین‌های باتجربه تعمیر آنلاین

مزایای استفاده از خدمات تعویض قطعات و تعمیرات لباسشویی آرچلیک در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک، مزایای بی‌شماری را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از جمله این مزایا می‌توان به اعزام سریع تکنسین متخصص در محل، استفاده از قطعات اورجینال و فابریک، هزینه تعمیرات بسیار مناسب و پایین‌تر از نرخ اتحادیه و ضمانت ۶ ماهه بی‌قید و شرط اشاره کرد.

تعمیر آنلاین نامی شناخته‌شده در عرصه تعمیرات انواع لوازم خانگی و پخش قطعات آن‌ها در ایران است. تاین مجموعه به‌منظور کسب رضایت شما عزیزان با حذف واسطه‌ها، قیمت قطعات و تعمیرات را در این مرکز نسبت به سایر رقبا به مناسب‌ترین حد ممکن رسانده است.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر لباسشویی آرچلیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.