one

تعمیر ظرفشویی کندی

تعمیر ماشین ظرفشویی

برای رفع هرگونه مشکل مربوط به ماشین ظرفشویی کندی می‌توانید از نمایندگی ماشین ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین کمک بگیرید. تکنسین‌های حرفه‌ای در این مجموعه کلیه خدمات مربوط به تعویض یا تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی کندی را با مهارت کامل انجام می‌دهند. برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی کندی با شماره 02145396 تماس بگیرید یا از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر همین متن و تکمیل فرم، اقدام کنید. تعمیر ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین در کمترین زمان ممکن و در محل شما انجام خواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی کندی

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی کندی

در باکس‌های زیر به چند مورد از ایرادات متداول ظرفشویی کندی اشاره می‌کنیم.

عدم تخلیه آب داخل ظرفشویی

درصورت تخلیه نشدن آب ظرفشویی قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید. موتور یا پمپ تخلیه نیز ممکن است آسیب دیده باشند. برای تعمیر یا تعویض این قطعات با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

نشتی آب از ظرفشویی کندی

در صورت نشتی آب از ظرفشویی کندی باید شلنگ ماشین ظرفشویی و پمپ تخلیه دستگاه را بررسی کنید.

بیشتربیشتر

بسته نشدن در ظرفشویی کندی

درصورتی‌که قفل در بسته نمی‌شود، باید برد کنترل الکترونیکی را بررسی کرده یا قفل در را تعویض کنید. برای تعویض قفل در با تکنسین‌های تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

بوی بد ظرفشویی کندی

هنگام استشمام بوی بد از ظرفشویی شاید آشغال و تکه‌های غذا در ظرفشویی باقی مانده باشد یا آب آلوده تخلیه نمی‌شود. برای عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی کندی در این شرایط با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01نیاز به تعمیر فوری ظرفشویی کندی دارم؛ چه کار کنم؟

برای تعمیر ظرفشویی کندی در سریع‌ترین حالت ممکن، کافی است با شماره 02145396 تماس بگیرید و اطلاعات خود شامل: آدرس، مشکل دستگاه و اطلاعات تماس را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. تکنسین‌های تعمیر آنلاین در کمترین زمان ممکن برای تعمیر ظرفشویی کندی در محل موردنظر شما حاضر خواهند شد.

02آیا می‌توانم بدون دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی کندی، قطعه موردنظر خود را از تعمیر آنلاین خریداری کنم؟

بله؛ شما می‌توانید قطعه موردنظر خود را در بخش فروشگاهی سایت خریداری کنید. همچنین با تماس تلفنی با مجموعه تعمیر آنلاین می‌توانید از موجودی و قیمت قطعات ظرفشویی کندی مطلع شوید.

03آیا تعمیر ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین گارانتی دارد؟

بله؛ همه خدمات از تعمیر ظرفشویی کندی تا فروش قطعات این دستگاه، شامل گارانتی ۶ ماهه می‌شوند.

04اگر عیب دستگاه مجدد تکرار شود، باید هزینه تعمیر را دوباره پرداخت کنم؟

خیر؛ در مدت زمان گارانتی می توانید بدون پرداخت هزینه درخواست تعمیر ظرفشویی کندی را ثبت کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی ماشین ظرفشویی کندی و تعمیرات آن

مجموعه تخصصی خدمات لوازم خانگی تعمیر آنلاین، به عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی کندی، کلیه سرویس‌های مربوط به تعمیر ظرفشویی کندی و تعویض قطعات آن را انجام می‌دهد. برای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین کافی است با شماره 02145396 تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین در همین صفحه ثبت کنید. از جمله مزایایی که سپردن تعمیر ظرفشویی کندی به تعمیر آنلاین برای شما به همراه دارد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تعمیر ظرفشویی کندی در محل و در سریع‌ترین زمان ممکن
  • اعزام سریع تکنسین‌های مجرب و متخصص
  • گارانتی ۶ ماهه روی همه خدمات (تعمیر، تعویض و فروش قطعات)
  • هزینه پایین‌تر نسبت به سایر مراکز تعمیر ظرفشویی کندی
  • امکان خرید قطعات ظرفشویی کندی

علاوه‌بر این مزایا، تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی کندی نیز فعالیت می‌کند. اگر برای راه‌اندازی و نصب ماشین ظرفشویی کندی نیاز به کمک دارید، با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی کندی و فروش قطعات این دستگاه در تعمیر آنلاین

رایج‌ترین ایرادات ماشین ظرفشویی کندی هنگام ثبت درخواست تعمیرات

با بررسی نظرات در مورد ماشین ظرفشویی کندی متوجه کیفیت مطلوب این ماشین ظرفشویی خواهید شد؛ بااین‌حال برخی از ایرادات ظرفشویی کندی در مدل‌های مختلف این دستگاه پیش می‌آید. در ادامه برخی از ایرادات متداول ماشین ظرفشویی کندی را بررسی می‌کنیم.

نشت آب از ماشین ظرفشویی کندی و ثبت درخواست تعمیرات

درصورتی‌که آب از ماشین ظرفشویی نشت می‌کند، باید در اولین اقدام پاره شدن شلنگ تخلیه، خراب بودن پمپ تخلیه، اتصالات شیر آب، جت پمپ، سوراخ بودن کابین ظرفشویی و خرابی لاستیک دور در را بررسی کنید. در صورتی که به تعمیر ماشین ظرفشویی برای رفع مشکل نشتی آب از دستگاه نیاز داشتید، با تعمیر آنلاین در تماس باشید.

کار نکردن دستگاه و درخواست تعمیر ظرفشویی کندی

اگر ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند، احتمالا مشکل از مواردی چون فشار کم آب، بسته بودن شیر آب، عدم اتصال ماشین ظرفشویی به شیر آب، پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب، اتصال اشتباه دستگاه به برق یا قطعی برق باشد. برای رفع این مشکلات و عیب یابی ظرفشویی کندی می‌توانید با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین

ارتباط استفاده نکردن از مواد شوینده و نیاز به تعمیر ظرفشویی کندی

درصورتی‌که دستگاه از مواد شوینده استفاده نمی‌کند، احتمالا در مخزن شوینده مشکل دارد. ابتدا این مخزن را تمیز کنید و از باز شدن آن مطمئن شوید. درصورتی‌که مشکل دستگاه برطرف نشد با تکنسین‌های تعمیرات ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی کندی به دلیل پر نشدن آب در دستگاه

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی یا مدل‌های دیگر این دستگاه نمی‌شود،‌ باید شیر ورودی آب را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. شناور و سوئیچ شناور را نیز باید موردبررسی قرار دهید. برای رفع این مشکل با نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعمیر شناور ظرفشویی کندی و رفع مشکل پر نشدن آب

صدای بیش از حد دستگاه و تعمیر ظرفشویی کندی

ساییدگی یا شکستن بلبرینگ، ترک‌خوردگی یا پوسیدگی پولی قرقره، از کار افتادن بلبرینگ‌های موتور یا آسیب دیدن پمپ تخلیه علت ایجاد صدای ناهنجار در ظرفشویی کندی هستند. گاهی اوقات چیدن نامناسب ظروف نیز باعث می‌شود از ظرفشویی صداهای غیرطبیعی بشنوید.

هزینه تعمیر ظرفشویی کندی در محل توسط تکنسین‌های تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی کندی، کلیه قطعات این دستگاه را بدون واسطه از کشورهای خارجی وارد می‌کند. همین موضوع باعث شده است که هزینه قطعات و تعمیر یا تعویض آن‌ها با قطعات فابریک و اورجینال در تعمیر آنلاین با کمترین نرخ انجام شود.

بااین‌حال، باید این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر ظرفشویی کندی ارتباطی مستقیم با نوع ایراد دستگاه و قطعه تعویض یا تعمیرشده دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر ظرفشویی کندی با شماره مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی و سایر مدل‌های این برند در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت درخواست تعمیر و خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی کندی در تعمیر آنلاین

برای این که درخواست تعمیر ظرفشویی کندی را در تعمیر آنلاین ثبت کنید، می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید یا از طریق همین صفحه، با فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» و تکمیل فرم اقدام کنید. بعد از ثبت درخواست کارشناسان تعمیر آنلاین در کمتر از ۶۰ دقیقه برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس می‌گیرند. در هر دو حالت، تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر ظرفشویی کندی در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهند شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.