تعمیر لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی کندی در ایران است که انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات انواع مدل‌های این دستگاه را عرضه می‌کند. متخصصان تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی کندی خیال شما را بابت کیفیت خدمات راحت می‌کنند. همچنین در تعمیر دستگاه فقط از قطعات اصل با ۶ ماه گارانتی کیفیت استفاده می‌شود. برای ثبت سفارش تعمیر لباسشویی کندی همین حالا از طریق دکمه زیر اقدام کنید یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ درخواستتان را به اطلاع ما برسانید. کارشناسان ما در کمتر از ۶۰ دقیقه برای هماهنگی زمان تعمیر لباسشویی کندی در محل با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی کندی

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر لباسشویی کندی

در باکس‌های زیر از ایرادات دستگاه لباسشویی کندی آگاه شوید.

خشک نشدن لباس‌ها

قبل از هرچیز، وجود تعادل در نحوه قرارگیری لباس‌ها و برنامه انتخاب‌شده را بررسی کنید و از سرعت چرخش خشک‌کن مطمئن شوید. گرفتگی شلنگ تخلیه، انسداد فیلتر پمپ تخلیه و آسیب‌دیدگی تسمه لباسشویی از جمله مشکلاتی است که باعث خشک نشدن لباس‌ها می‌شود.

بیشتربیشتر

شروع نشدن فرایند شست‌وشو

اطمینان از باز بودن شیرهای ورودی، تعمیر یا تعویض شیر برقی، تمیز کردن یا تعویض فیلترها و پمپ تخلیه و تعمیر موتور لباسشویی کندی از جمله کارهایی است که در صورت بروز چنین مشکلی باید انجام شود.

بیشتربیشتر

نشتی آب لباسشویی کندی

استفاده بیش از حد ظرفیت دستگاه، آسیب‌دیدگی شیلنگ‌های تخلیه و همچنین انسداد شیلنگ رابط بین دیگ و محفظه مواد شوینده باعث نشتی آب می‌شود. با بررسی این موارد مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کنید.

بیشتربیشتر

لرزش بیش از حد دستگاه

قرار دادن لباس بیش از حد ظرفیت دستگاه، شل شدن یا خرابی قرقره در شفت، خرابی یا انحراف دیگ دستگاه و زنگ‌زدگی کمک‌فنرهای لباسشویی اصلی‌ترین دلایل لرزش دستگاه است. برای تعویض قطعات آسیب‌دیده حتما از تعمیرکار لباسشویی کندی کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

تخلیه آب بلافاصله بعد از آبگیری

تخلیه آب حدود نیم ساعت بعد از اتمام فرایند آب‌گیری نشان‌دهنده گرمایش بیش از حد یا پایین بودن شیلنگ تخلیه است. در چنین شرایطی تعمیر یا تعویض ترموستات و تعویض پمپ تخلیه راه‌حل رفع این مشکل است.

بیشتربیشتر

کم بودن آب ورودی به لباسشویی

بسته بودن شیر آب ورودی، پیچ‌خوردگی شیلنگ ورودی، آلوده شدن فیلتر آب، پایین بودن فشار آب، معیوب بودن شیربرقی، خراب بودن تایمر و هیدرواستات باعث این مشکل می‌شود. برای عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی کندی درخواستتان را در تعمیرآنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

سروصدای فراوان

خرابی قطعاتی مانند کمک‌فنرها، تسمه درایو لباسشویی، قرقره موتور لباسشویی، کوپلر و بلبرینگ باعث ایجاد سروصدای زیاد لباسشویی کندی می‌شود. برای تعمیر یا تعویض هر قطعه از متخصصان تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن دستگاه یا خاموش شدن ناگهانی لباسشویی ممکن است به‌دلیل نوسانات برقی و سیم برق ورودی باشد. درصورت خراب نبودن اتصال برق، تکنسین باید برد و نمایشگر دستگاه را بررسی کند.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب

انسداد شیلنگ‌های خروجی یا خراب شدن پمپ تخلیه باعث تخلیه نشدن آب از دیگ می‌شود. عمر مفید پمپ‌های تخلیه ۱۰ سال است و بعد از این مدت باید توسط تکنسین تعویض شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01ثبت سفارش تعمیر لباسشویی کندی در محل چگونه است؟

همین حالا می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی با تعمیرآنلاین تماس بگیرید یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید. درصورت ثبت درخواست از ۸ صبح تا ۸ شب، تکنسین در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهد گرفت. در خارج از ساعات کاری نیز در ابتدای روز کاری بعد، منتظر تماس تعمیر کار لباسشویی کندی باشید.

02آیا تعمیرآنلاین نمایندگی ماشین لباسشویی کندی است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و همچنین کد آیسیک را دارد و به‌عنوان نمایندگی رسمی کندی در ایران، تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تعمیر کار لباسشویی کندی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی ما در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

04آیا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی ضمانت دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده به‌جز قطعات زینتی و لاستیکی توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است.

05در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل تضمین می‌شود؟

بله؛ همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. همچنین همگی گواهی عدم سوء پیشینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

07هزینه تعمیر لباسشویی کندی چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی کندی قبل از عیب‌یابی مشخص نیست. بااین‌حال، کلیه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

08هزینه تعمیر لباسشویی کندی در محل را چگونه باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید هزینه صورت‌حساب را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

09اگر بعد از حضور تکنسین به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تکنسین و انجام عیب‌یابی توسط او، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

لباسشویی کندی یکی از انواع لوازم خانگی است که به‌دلیل شهرت مناسبی که دارد، مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. همه محصولات و وسایل برقی منزل بعد از مدتی استفاده، به سرویس‌های دوره‌ای و تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. اگر لباسشویی کندی شما هم با مشکل مواجه شده است، درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تهران

تعمیر آنلاین نمایندگی چندین برند مطرح ایرانی و اروپایی را به عهده دارد و باکیفیت‌ترین خدمات را با ضمانت ۶ ماهه به شما عزیزان عرضه می‌کند. کارشناسان تعمیر آنلاین دوره‌های آموزش تعمیر لباسشویی کندی را گذرانده‌اند و با تکیه بر دانش و تجربه خود در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه را پیدا کرده و برای تعمیر آن اقدام می‌کنند

اگر جابه‌جایی دستگاه برای تعمیر برایتان دشوار است، اصلا نگران نباشید! تعمیر کار لباسشویی کندی با تجهیزات کامل در محل حاضر می‌شود و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه، آن را تعمیر می‌کند. البته توصیه می‌کنیم قبل از ثبت درخواست برای تعمیر لباسشویی کندی در منزل حتما بخش ایرادات متداول را مطالعه کنید تا درصورت نیاز خودتان برای رفع مشکل اقدام کنید. بااین‌حال بعضی از کارها مانند تعمیر برد لباسشویی کندی فقط و فقط از عهده تعمیرکار حرفه‌ای برمی‌آید.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی

بسیاری از مشکلات جدی ماشین لباسشویی کندی فقط باید توسط متخصصان این برند برطرف شود. متخصصان تعمیر آنلاین با تبحر و مهارت کافی در زمینه تعمیر انواع محصولات کندی، خدمات باکیفیت را با قیمت به‌صرفه به شما عزیزان عرضه می‌کنند. تکنسین‌های تعمیر آنلاین با دانش و تجربه چندین ساله خود و تسلط کامل برای ساختار و اجزای داخلی ماشین لباسشویی کندی در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه را پیدا کرده و برای رفع آن تلاش می‌کنند. از مهم‌ترین مزایای دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی کندی از تعمیر آنلاین می‌توانیم به مزایای زیر اشاره کنیم:

 • قیمت به‌صرفه: هزینه تعمیر لباسشویی کندی در تعمیر آنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه است.
 • خدمت‌رسانی سریع: سرعت، دقت و کیفیت خدمات از مهم‌ترین اصول تعمیر‌آنلاین است.
 • استفاده از قطعات اصل: کلیه قطعات مورداستفاده در تعمیر ماشین لباسشویی کندی کاملا اورجینال هستند.
 • شفاف بودن هزینه‌ها: هزینه تعمیر لباسشویی کندی قبل از شروع فرایند تعمیر به اطلاع شما می‌رسد.

تعمیر آنلاین برای رفاه حال شما مشتریان عزیز تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل را انجام می‌دهند. به‌این‌ترتیب نیازی به جابه‌جایی دستگاه نیست و آسیب‌های بیشتری به آن وارد نمی‌شود.

تعمیر لباسشویی کندی در تهران

هزینه تعمیر لباسشویی کندی

هزینه تعمیر لباسشویی کندی به عوامل متعددی مانند نوع دستگاه، آسیب و قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد. همه این موارد قبل از شروع فرایند تعمیر به شما با جزئیات کامل اعلام می‌شود. از جمله عوامل موثر بر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • هزینه ایاب و ذهاب: ازآنجایی‌که تعمیرات لباسشویی کندی در تهران در محل انجام می‌شود، هزینه رفت و آمد نیز یکی از بخش‌های فاکتور نهایی خدمات است. تعمیر آنلاین به کلیه ۲۲ منطقه تهران خدمات می‌دهد.
 • هزینه تعویض قطعات: قطعات ماشین لباسشویی کندی قیمت‌های مختلفی دارند که بعد از عیب‌یابی به شما اطلاع داده می‌شوند. ازآنجایی‌که تعمیر آنلاین از قطعات اورجینال استفاده می‌کند، قیمت قطعات لباسشویی کندی را در سایت این برند می‌توانید مشاهده کنید.
 • هزینه کارشناسی و عیب‌یابی: هزینه عیب‌یابی بخشی از هزینه نهایی تعمیر است که به شما اعلام می‌شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. در انتهای کار فاکتور دقیق همراه با برچسب گارانتی تقدیم شما عزیزان می‌شود.

هزینه تعمیر لباسشویی کندی در تعمیر آنلاین

عیب یابی؛ اولین اقدام تعمیر کار لباسشویی کندی

عیب‌یابی ماشین لباسشویی کندی را می‌توانید با استفاده از علائم و نشانه‌ها و همچنین از طریق نمایشگر دستگاه انجام دهید. در صورت بروز هرگونه مشکل معمولا اروری روی نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شود که عیب دستگاه را تاحدودی به شما اعلام می‌کند. در بخش ایرادات متداول می‌توانید با رایج‌ترین مشکلات لباسشویی کندی آشنا شوید و کارهای لازم برای رفع ارور را انجام دهید. بااین‌حال، چنانچه تعمیرات لباسشویی کندی به حضور تکنسین نیاز داشت، باید حتما درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید و از دست‌کاری دستگاه خودداری کنید. از مهم‌ترین اقدامات تعمیرکاران تعمیر آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر برد ماشین لباسشویی کندی
 • تعمیر موتور لباسشویی کندی
 • تعویض قطعات ماشین لباسشویی کندی
 • سرویس کامل لباسشویی کندی

متخصصان تعمیر آنلاین در کمترین زمان بعد از ثبت سفارش در محل حاضر شده و به تعمیرات لباسشویی کندی می‌پردازند.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کندی توسط متخصص‌ترین افراد

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی کندی در تهران

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی برای تعمیر انواع لوازم خانگی است که نمایندگی برندهای مختلف آسیایی و اروپایی را به عهده دارد. در صورت نیاز به خدنات تعمیر لباسشویی کندی در محل فقط کافی است درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما بهترین خدمات را با گارانتی ۶ ماهه به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران و ایران تقدیم می‌کنند.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر لباسشویی کندی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.