one

تعمیر بخارشوی کارچر

بخارشوی

اگر دستگاه بخارشوی شما از برند کارچر به تعمیرات نیاز دارد، کار را به متخصصان حرفه‌ای تعمیر آنلاین بسپارید. مجموعه تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی بخارشوی کارچر در ایران فعالیت کرده و کلیه خدمات از عیب یابی بخارشوی کارچر تا تعمیر و تعویض قطعات آن را به کمک تعمیرکاران متخصص انجام می‌دهد. برای ثبت درخواست تعمیر بخارشوی کارچر با شماره 02145396 تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق تکمیل آنلاین فرم درخواست تعمیرات، با فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» به اطلاع کارشناسان تعمیر آنلاین برسانید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر بخارشوی کارچر

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول بخارشوی کارچر

در باکس‌های زیر به متداول‌ترین ایرادات بخارشوی کارچر اشاره‌ای داریم.

باز نشدن درب بخارشوی کارچر

زمانی که از آب شهری معمولی برای پر کردن مخزن آب بخارشوی کارچر استفاده می‌شود، در مخزن و دهانه آن رسوب تشکیل خواهد شد. تجمع رسوبات و داغ شدن آنٰ‌ها، درب بخارشوی کارچر را به دهانه آن متصل می‌کند.

بیشتربیشتر

کم بودن بخار در بخارشوی

استفاده از آب شهری برای پر کردن مخزن، منجر به جرم‌گرفتگی شیر برقی و منافذ سر نازل می‌شود؛ به همین دلیل میزان بخار خارج شده از دستگاه کاهش می‌یابد. درصورتی‌که المنت یا سنسورهای بخارشو آسیب دیده باشد، مقدار خروج بخار از دستگاه کم می‌شود.

بیشتربیشتر

علت بخار نکردن بخارشوی کارچر

گاهی اوقات به دلیل روشن بودن قفل کودک، بخارشوی کارچر روشن نمی‌شود. کامل بسته نشدن درب بخارشوی کارچر نیز باعث نشت بخار و عدم تجمع آن در مخزن شده که این مسئله بخار نکردن دستگاه را به همراه دارد.

بیشتربیشتر

روشن نشدن بخارشوی کارچر

اگر برای مدت زمان طولانی از بخارشوی کارچر استفاده کنید، ممکن است تا دقایقی روشن نشود. اگر موفق به عیب یابی بخارشوی کارچر در این شرایط نمی‌شوید، با متخصصان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب درون بخارشوی

خراب بودن قطعاتی مانند: موتور، برد الکتریکی، ترموستات و المنت دستگاه تغییرات دما را با مشکل مواجه می‌کند. برای عیب یابی و تعمیر بخارشوی کارچر در چنین شرایطی از کارشناسان تعمیر آنلاین درخواست تعمیر بخارشوی کارچر را داشته باشید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01تعمیرکار چه زمانی برای تعمیر بخارشوی حاضر می‌شود؟

بعد از ثبت درخواست تعمیرات، چه از طریق تماس تلفنی و چه از طریق تکمیل فرم آنلاین، کارشناسان تعمیر آنلاین با شما تماس می‌گیرند.

02تا چه زمانی می‌توانم از گارانتی خدمات تعمیر آنلاین استفاده کنم؟

خدمات این مجموعه بین ۱ تا ۶ ماه گارانتی دارند.

03چطور می‌توانم از کیفیت قطعات اطمینان پیدا کنم؟

تعمیر آنلاین از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر بخارشوی کارچر استفاده می‌کند و همه خدمات، از تعمیر تا فروش قطعات، شامل گارانتی می‌شوند.

04اگر عیب دستگاه مجددا تکرار شود، باید هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت زمان گارانتی عیب دستگاه دوباره تکرار شود، بدون پرداخت هرگونه هزینه تعمیرات انجام خواهد شد

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر بخارشوی کارچر در تهران

مجموعه تخصصی خدمات لوازم خانگی تعمیر آنلاین، به‌عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی کارچر در تهران، سابقه درخشانی در زمینه تعمیر این وسیله کاربردی دارد. اگر به تعمیر بخارشوی کارچر در تهران نیاز دارید،‌ از طریق تکمیل آنلاین فرم در همین صفحه، درخواست خود را ثبت کنید. درصورتی‌که در سایر شهرهای ایران سکونت دارید، برای عیب یابی بخارشوی کارچر و خرید قطعات آن نیز می‌توانید از طریق این صفحه اقدام بفرمایید. همچنین با تماس تلفنی می‌توانید اطلاعات کافی درباره موجودی قطعات به دست آورید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر بخارشوی کارچر در تهران

رایج‌ترین دلایل برای تعمیر بخارشوی کارچر

بخارشوی کارچر به دلایل مختلفی ممکن است دچار خرابی شود، ولی بعضی از ایرادات در مدل‌های مختلف بخارشوی این برند بیشتر اتفاق می‌افتد. بعضی از این ایرادات را به‌راحتی می‌توانید با چند اقدام ساده در منزل برطرف کنید، ولی برای رفع بعضی از ایرادات نیاز به کمک تخصصی تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر بخارشوی کارچر خواهید داشت. در ادامه تعدادی از متداول‌ترین دلایل ثبت عیب یابی بخارشوی کارچر و تعمیر آن در تعمیر آنلاین را بررسی می‌کنیم:

گرم نشدن آب درون مخزن؛ یکی از رایج‌ترین دلایل تعمیر بخارشوی کارچر

زمانی که آب درون مخزن گرم نمی‌شود، در اولین اقدام برای تعمیر بخارشوی کارچر باید موتور دستگاه را بررسی کنید. علاوه‌بر موتور، ممکن است برد دستگاه یا المنت آسیب دیده باشد که آب درون مخزن گرم نمی‌شود. برای رفع مشکل باید این قطعات توسط تکنسین‌های باتجربه تعمیر بخارشوی کارچر موردبررسی قرار بگیرد. برای این کار می‌توانید روی کمک تعمیر آنلاین حساب کنید.

تعمیر بخارشوی کارچر به دلیل گرم نشدن آب درون مخزن دستگاه

مسدود شدن نازل بخارشوی و درخواست تعمیر بخارشوی کارچر

مهم‌ترین دلیلی که باعث مسدود شدن نازل بخارشوی کارچر می‌شود، وجود رسوب در دستگاه است. این موضوع هم به دلیل استفاده از آب شهری معمولی بدون تصفیه شدن در بخارشوی کارچر اتفاق می‌افتد. برای جلوگیری از بروز ایرادات این چنینی در بخارشوی خود، بهتر است از آب تصفیه‌شده، جوشیده یا آب مقطر برای ریختن در مخزن دستگاه استفاده کنید.

نشتی آب در بخارشوی کارچر و ثبت درخواست تعمیرات

محکم بسته نشدن درب بخارشوی کارچر، شکستگی قطعات و وجود رسوبات آهکی ممکن است باعث نشتی آب از دستگاه شود. در چنین شرایطی برای عیب یابی بخارشوی کارچر با تعمیر آنلاین تماس بگیرید یا برای تعویض قطعات از بخش فروشگاهی سایت دیدن کنید.

محکم بستن درب بخارشوی کارچر برای جلوگیری از نشتی بخار و تعمیرات بخارشوی کارچر

بخار نکردن یا کم بخار کردن بخارشوی کارچر و درخواست تعمیر

درصورتی‌که بخارشوی کارچر بخار کمی تولید کرده یا اصلا از آن بخاری خارج نمی‌شود، باید موارد زیر را موردبررسی قرار دهید:

  • محکم کردن کلاهک بخارشوی برای جلوگیری از نفوذ بخار به بیرون
  • اطمینان پیدا کردن از خاموش بودن قفل کودک
  • بررسی سالم بودن دکمه‌ای که با فشردن آن از دستگاه بخار خارج می‌شود.
  • پاک کردن رسوبات از منافذ و سوراخ‌های خروجی بخار دستگاه
  • پر کردن مخزن آب به اندازه کافی (درصورتی‌که دستگاه آب نداشته باشد یا برعکس، بیش‌ازحد در آن آب ریخته باشید، بخار به‌خوبی تولید نمی‌شود)
  • اطمینان پیدا کردن از مسدود نبودن مسیر لوله نازل

علاوه‌بر این موارد، بعد از ریختن آب درون مخزن باید به اندازه کافی صبر کنید تا آب داغ و تبدیل به بخار شود. اگر با بررسی و رعایت این نکات همچنان از بخارشوی بخار خارج نمی‌شود، از متخصصان تعمیر آنلاین برای عیب یابی و تعمیر بخارشوی کارچر کمک بگیرید.

هزینه تعمیرات بخارشوی کارچر در مرکز تخصصی لوازم خانگی تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین با سابقه درخشان ۱۷ ساله در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، بدون واسطه اقدام به وارد کردن قطعات بخارشوی کارچر و لوازم جانبی این دستگاه کرده است. همین موضوع هزینه قطعات و خدمات تعمیر بخارشوی کارچر در تعمیر آنلاین را به یک مزیت رقابتی از میان سایر رقبا تبدیل می‌کند. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات ابتدا باید عیب یابی بخارشوی کارچر توسط تکنسین‌های مجموعه انجام شود و پس از آن هزینه قطعی به شما اعلام خواهد شد. پایداری نرخ هزینه‌های تعمیرات در تعمیر آنلاین زبانزد مشتریان وفادار این مجموعه است.

روش‌های ثبت درخواست تعمیر بخارشوی کارچر در تعمیر آنلاین

برای ثبت درخواست دریافت تعمیرات در نمایندگی تعمیر بخارشوی کارچر در مجموعه تعمیر آنلاین، می‌توانید به‌طورمستقیم از طریق همین صفحه اقدام کنید. علاوه‌بر این، شماره تماس 02145396 برای این هدف در نظر گرفته شده است؛ شما عزیزان به‌راحتی با یک تماس تلفنی می‌توانید برای ارسال بخارشوی خود به دفتر تعمیر آنلاین اقدام کنید. درصورتی‌که نیاز به دریافت خدمات تعمیرات بخارشوی کارچر در محل مشخصی دارید، می‌توانید این خواسته را در تماس تلفنی عنوان کنید. تعمیر آنلاین ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و گارانتی معتبر برای خدمات خود در نظر می‌گیرد؛ چراکه جلب اعتماد مشتریان یکی از اهداف اصلی این مجموعه است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.