تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی رسمی کنوود در ایران با به کارگیری کارشناسان مجرب و با دانش به روز، مسئولیت خدمات پس از فروش ماشین‌های لباسشویی این برند معتبر را همچون دیگر تولیدات آن بر عهده دارد. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول ماشین لباسشویی کنوود

در باکس های زیر از ایرادات متداول ماشین لباسشویی کنوود مطلع شوید.

ماشین لباسشویی کنوود قادر به اجرای سیکل تخلیه نمی باشد، علت چیست؟

اگر لباسشویی کنوود فرایند تخلیه را به آهستگی انجام می دهد و یا اصلاً قادر به اجرای برنامه تخلیه نمی باشد؛ احتمالاً سیستم تخلیه مسدود شده است که متداول ترین جزء فیلتر دستگاه می باشد. این امر به دلیل تجمع بیش از حد آلودگی ها بر روی فیلتر رخ می دهد. جهت بررسی ابتدا از طریق شیلنگ تخلیه اضطراری دستگاه را تخلیه کرده و سپس فیلتر را خارج نموده و آلودگی های تجمع یافته بر روی آن را برطرف نمایید.
اگر در هنگام تخلیه دستگاه صدای پمپ شنیده نمی‌شود، احتمالاً پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. جهت بررسی این قطعه پس از جدا کردن دستگاه از برق، مقاومت پمپ را با مولتی متر چک کنید. اگر صفحه نمایشگر عدد صفر یا بی نهایت را نشان می دهد، نیاز به تعویض پمپ می‌باشد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی کنوود در وسط چرخه کاری متوقف می شود، علت و راه حل چیست؟

ماشین لباسشویی را ریست نمایید.
دستگاه را از برق جدا کرده و پس از ۱ دقیقه مجدداً آن را به برق وصل کنید. سپس چندین بار درب دستگاه را باز و بسته کنید و در نهایت جهت چک کردن لباسشویی، یک برنامه کوتاه را اجرا نمایید.
قفل و سوئیچ درب دستگاه دچار مشکل شده است.
سیستم قفل دستگاه می تواند به صورت مکانیکی و یا الکتریکی معیوب شود. به طور کلی دستگیره و میکروسوئیچ دستگاه به ترتیب به صورت مکانیکی و الکتریکی دچار مشکل می شود. جهت بررسی این مشکل دستگیره را به صورت ظاهری و میکروسوئیچ را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید.
شیر برقی دستگاه خراب شده است.
در طی سیکل شستشو، شیر برقی آب مورد نیاز را تأمین می کند. اگر شیربرقی معیوب شود دستگاه پیوسته منتظر ورود آب به دستگاه است و باعث می شود چرخه کاری متوقف شود. اگر شیربرقی اتصال ندارد جهت رفع مشکل، نیاز به تعویض قطعه می‌باشد.
برد کنترل اصلی دستگاه معیوب شده است.
این امر به ندرت دلیلی برای توقف چرخه کاری است. لذا ابتدا به بررسی موارد فوق بپردازید.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی کنوود قادر به آبگیری مناسب نمی باشد، علت چیست؟

شیر آب ورودی به ماشین لباسشویی بسته است.
شیلنگ آب ورودی به دستگاه دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی شده است.
فشار آب ورودی به دستگاه کم است.
شیربرقی ماشین لباسشویی معیوب شده است.
جهت بررسی این قطعه ابتدا پمپ و فیلتر درون آن را بررسی کنید و در نهایت برای چک کردن آن از مولتی متر استفاده نمایید.
سوئیچ تعیین کننده سطح آب دچار مشکل شده است.
این قطعه جزئی از مدار آب ورودی دستگاه است که دارای یک لوله است که به وان متصل شده است. جهت بررسی سوئیچ ابتدا شیلنگ هوای آن را چک کنید. برای بررسی این قطعه یک طرف شیلنگ را درون آب غوطه ور کرده و از طرف دیگر آن هوا بدمید. در این آزمون هیچ حبابی نباید از شیلنگ خارج شود.
تایمر ماشین لباسشویی کنوود خراب شده است.
این قطعه وظیفه قطع و وصل ولتاژ ورودی به شیر برقی را بر عهده دارد. جهت بررسی تایمر ابتدا دستگاه را از برق جدا کرده و سپس به ارزیابی آن با مولتی متر بپردازید. این بررسی باید مقاومت صفر و یا مقادیر خیلی ناچیز را نمایش دهد. در غیر این صورت نیاز به تعویض قطعه توسط می‌باشد.

بیشتربیشتر

علت سروصدای بیش از حد ماشین لباسشویی کنوود چیست؟

اگر با گذشت زمان سروصدای ماشین لباسشویی کنوود زیاد می شود، احتمالاً بلبرینگ های دستگاه دچار مشکل شده است. در واقع در سیکل های چرخش لباسشویی، حرکت با حداقل اصطکاک و مقاومت دیگ توسط بلبرینگ ها انجام می شود.
جهت بررسی این قطعات، درام را با دست بچرخانید، اگر حرکت دیگ با صدای غیرمعمول و یا به صورت غیریکنواخت انجام می شود، نیاز به تعویض بلبرینگ ها می باشد. لازم به ذکر است که خرابی بلبرینگ ها می تواند موجب آسیب دیدن دیگ شود.
اگر دستگاه در هنگام چرخش صدای زیادی را ایجاد می کند، قرقره درایو که وظیفه چرخش تسمه و در نتیجه دیگ لباسشویی را بر عهده دارد، معیوب شده است. بررسی این قطعه مستلزم باز کردن دستگاه و بازرسی مستقیم قرقره می باشد.
اگر در هنگامی که ماشین لباسشویی کنوود در حال تخلیه است، صدای غیرمعمول شنیده می شود، معمولاً پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. جهت رفع این عیب ابتدا فیلتر پمپ را بررسی کرده و سپس پمپ را مورد ارزیابی قرار دهید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01راه های ثبت سفارش تعمیر لباسشویی کنوود چیست؟

برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود با 45396 تماس بگیرید و یا اینکه با فرم درخواست اعزام کارشناس درخواست خود را ثبت نمایید. هم اکنون سفارش تعمیر لباسشویی کنوود خود را ثبت نمایید.

02چرا تعمیر لباسشویی کنوود را به تعمیرآنلاین بسپاریم؟

وجه تمایز این مجموعه با دیگر شرکت های خدماتی در رویکرد تخصصی ما نسبت به برند کنوود می باشد. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی کنوود را انجام می دهد و کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی کنوود را گذرانده اند.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می‌باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می‌باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می‌باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می‌باشد؟

بله. تمامی قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می‌باشد. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

10خدمات نمایندگی لباسشویی کنوود شامل چه مدل هایی از لباسشویی کنوود می‌باشد؟

تمامی مدل های ماشین لباسشویی کنوود تحت پوشش خدمات دهی نمایندگی کنوود می‌باشد. برای این مجموعه مدل و سن دستگاه ملاک نبوده و برای هر مدل دستگاه تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی کنوود در مجموعه حضور دارد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 19 خرداد 1400 جعفری پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید لباسشویی من موقع شستشو صدا شدید میده مخصوصاموقع خشک کردن میشه لطف کنیدراهنماییم کنید.

  • 30 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر صدای تولید شده به علت لرزش شدید می باشد به احتمال زیاد کمک فنرهای لباسشویی کنوود شما دچار ایراد شده است.
   در صورتی که دستگاه لرزش ندارد اما صدای ناهنجار می شنوید ایراد از بلبرینگ و شفت موتور و یا آبکش لباسشویی می باشد.
   این ایراد نیاز به بازدید کارشناس دارد.

 • 20 خرداد 1400 عسگری پاسخ دهید

  سلام دستگاه من قفل کودک شده چه کاری باید انجام بدم
  ؟

  • 20 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس یا مدل لباسشویی خود را برای ما ارسال نمایید.

 • 23 مرداد 1400 باقری پاسخ دهید

  سلام خسته نباشیددوستان ماشین لباس شویی ماموقع شستوشوخیلی اروم کارمیمنه یعنی یه نیم دورمیزنه یه مکث دوباره یه نیم دوراینجوری لباس قشنگ تمیزنمیشه دورش بیشترمیشه یاسیستمش همینجوریه

  • 23 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   این حالت بستگی به مدل لباسشویی شما دارد اما در برخی مدل ها این حالت طبیعی است.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18