تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی کنوود و مدل‌های مختلف آن است. کلیه مراحل تعمیر ماشین لباسشویی کنوود از عیب‌یابی گرفته تا تعمیر و تعویض قطعات در منزل شما انجام می‌شود؛ یعنی برای تعمیر دستگاه خود دیگر نیازی نیست نگران جابه‌جایی آن باشید.

تعمیر آنلاین برای عرضه خدمات تعمیراتی فقط و فقط از قطعات اورجینال با ۶ ماه گارانتی استفاده می‌کند. برای ثبت سفارش تعمیر لباسشویی کنوود فقط کافی است روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم را پر کنید. در کمتر از یک ساعت، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و یک تکنسین حرفه‌ای به محل زندگی شما اعزام می‌شود.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی کنوود

در باکس های زیر از ایرادات متداول ماشین لباسشویی کنوود مطلع شوید.

تخلیه نشدن آب دستگاه

تخلیه نشدن آب دستگاه معمولا به‌دلیل تجمع بیش از حد آلودگی‌ها روی فیلتر آن است. برای حل این مشکل، با استفاده از شیلنگ اضطراری آب دستگاه را تخلیه کرده و سپس فیلتر را تمیز کنید. خراب بودن پمپ تخلیه نیز باعث ایجاد اختلال در روند تخلیه آب می‌شود که تعمیر آن را باید به تعمیرکار بسپارید.

بیشتربیشتر

توقف ناگهانی دستگاه حین شست‌وشو

ریست ماشین لباسشویی راه‌حل این مشکل است. دستگاه را از برق جدا کرده و بعد از یک دقیقه آن را به برق بزنید. در ماشین لباسشویی را چندین بار باز و بسته کرده و سپس یک برنامه کوتاه شست‌وشو اجرا کنید. اگر هنوز هم دستگاه با مشکل مواجه بود، باید علت را در سیستم قفل دستگاه، شیر برقی یا برد کنترل جست‌وجو کنید و از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

آب‌گیری نکردن دستگاه

آب‌گیری نکردن ماشین لباسشویی معمولا به‌خاطر بسته بودن شیر آب ورودی، گرفتگی یا گره‌خوردگی شیلنگ آب ورودی، کم بودن فشار آب یا خراب بودن قطعاتی مانند شیر برقی، سوئیچ تعیین‌کننده سطح آب و تایمر ماشین لباسشویی کنوود است. عیب‌یابی دستگاه در چنین مواقعی به مهارت و دانش تعمیرکار باتجربه نیاز دارد.

بیشتربیشتر

صدای زیاد لباسشویی

خرابی قرقره درایو، پمپ تخلیه و بلبرینگ ماشین لباسشویی کنوود علت اصلی سروصدای زیاد دستگاه است. در این صورت برای پیدا کردن عیب ماشین لباسشویی و تعمیر آن می‌توانید از کارشناسان تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه می‌توانم برای تعمیر لباسشویی کنوود سفارش ثبت کنم؟

برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا با فرم ثبت سفارش، درخواست خود را به اطلاع ما برسانید.

02چرا تعمیر لباسشویی کنوود را به تعمیرآنلاین بسپاریم؟

رویکرد تخصصی مجموعه تعمیرآنلاین نسبت به برند کنوود را می‌توانیم وجه تمایز خود نسبت به سایر شرکت‌های خدماتی بدانیم. متخصصان ما دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی کنوود را گذرانده‌اند و به‌صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی کنوود را انجام می‌دهند.

03درصورت ناراضی بودن از تکنسین اعزامی، چه کاری باید انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیر آنلاین در لحظه به مشکل شما رسیدگی کرده و در صورت نیاز، تکنسین دیگری برایتان اعزام خواهند کرد.

04آیا خدمات تعمیر آنلاین گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. البته توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو، شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی از گارانتی برخوردار نیستند.

05برای تعمیر مجدد عیب قبلی لباسشویی کنوود، آیا باید هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما برای بهره‌مندی مجدد از خدمات تعمیر آنلاین هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا امنیت اعضای خانواده در هنگام حضور تکنسین حفظ خواهد شد؟

بله. متخصصان تعمیرآنلاین علاوه‌بر اینکه افراد متعهد و امینی هستند، کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین همه کارکنان ما  تست های روانشناسی مجموعه را با موفقیت گذرانده‌اند.

07هزینه تعمیر لباسشویی کنوود را چگونه باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی محاسبه می‌شود؟

بله. کلیه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های گروه نرخ‌گذاری اتحادیه محاسبه می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از امکان محاسبه آنلاین تعمیرات، از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر بعد از حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تکنسین و عیب‌یابی دستگاه توسط او، اگر به هر دلیلی با انجام تعمیرات موافق نبودید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

10خدمات نمایندگی لباسشویی کنوود شامل چه مدل‌هایی از این دستگاه می‌شود؟

تعمیر آنلاین برای کلیه مدل‌های ماشین لباسشویی کنوود خدمات تعمیر و تعویض قطعات را عرضه می‌کند. برای این مجموعه مدل و سن دستگاه ملاک نبوده و باتوجه‌به نوع لباسشویی، تکنسین مربوطه به محل اعزام می‌شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود قدیمی و جدید با تضمین کیفیت

انواع وسایل برقی از جمله ماشین‌های لباسشویی با گذشت زمان مستهلک شده و به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز دارند. گاهی اوقات می‌توانید با استفاده از دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود، عیب دستگاه را بفهمید و کارهای لازم برای برطرف کردن آن را انجام دهید. البته در بسیاری از موارد، عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود نیازمند دانش و تخصص یک تکنسین حرفه‌ای است.

تعمیر آنلاین نمایندگی قطعات ماشین لباسشویی کنوود در ایران را به عهده دارد و انواع قطعات موردنیاز برای تعمیر دستگاه را در اختیار کارشناسان خود قرار می‌دهد؛ به‌این‌ترتیب، فرایند تعمیر لباسشویی کنوود شما با استفاده از قطعات اورجینال و با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

انواع خدمات تعمیر آنلاین؛ نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود در ایران

ماشین لباسشویی به‌دلیل استفاده مکرر از آن در طول هفته بیشتر در معرض استهلاک و خرابی قرار دارد. بعضی از قطعات این دستگاه عمر مفید محدودی دارند و عملکردشان با گذشت زمان دچار اختلال می‌شود. در چنین شرایطی تعویض قطعات اصلی‌ترین کاری است که برای درست کردن دستگاه باید انجام شود. استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر لباسشویی کنوود عمر مفید دستگاه را افزایش داده و جلوی هزینه‌های اضافی برای تعمیر مداوم آن را می‌گیرد.

برای تعمیر ماشین لباسشویی با استفاده از قطعات اصل در کمترین زمان ممکن فقط کافی است با نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود در تهران و سایر شهرهای ایران تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش خدمات را پر کنید. کارشناسان ما بعد از چند دقیقه با شما تماس گرفته و یک تعمیرکار حرفه‌ای را به منزلتان اعزام می‌کنند.

تعمیر لباسشویی کنوود با قطعات اورجینال در تعمیر آنلاین

عیب‌یابی ماشین لباسشویی کنوود؛ اولین گام برای تعمیر

قبل از اینکه درخواست خود را برای تعمیر لباسشویی کنوود در سایت تعمیر آنلاین ثبت کنید، به بخش ایرادات متداول نگاهی بیندازید. در بعضی از مواقع، خودتان به‌راحتی می‌توانید عیب دستگاه را تشخیص داده و از پرداخت هزینه برای عیب‌یابی و تعمیر جلوگیری کنید. از جمله ایرادات رایج و معایب ماشین لباسشویی کنوود می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تخلیه نشدن آب داخل دیگ لباسشویی
 • متوقف شدن چرخه شست‌وشو
 • آب‌گیری نکردن دستگاه
 • سروصدای بیش از حد ماشین لباسشویی کنوود هنگام کار

بعضی از این مشکلات مانند متوقف شدن شست‌وشو با ریست لباسشویی کنوود برطرف می‌شود. همچنین مشکل سروصدا یا لرزش زیاد لباسشویی را می‌توانید با تراز کردن آن حل کنید. در سایر موارد، بهتر است از مهارت متخصصان زبده تعمیر آنلاین برای عیب‌یابی و تعمیر بهره‌مند شوید.

چرا تعمیر آنلاین بهترین انتخاب برای تعمیر لباسشویی کنوود است؟

تعمیر آنلاین نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود در تهران و سایر شهرهای ایران را بر عهده دارد. تکنسین‌های بااخلاق و مشتری‌مدار تعمیر آنلاین با مهارت و تخصص خود، در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را شناسایی کرده و بعد از اعلام هزینه به شما، فرایند تعمیر را در صورت موافقت شروع می‌کنند. از جمله مزایای استفاده از خدمات تعمیر آنلاین برای ماشین لباسشویی کنوود می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی
 • خدمت‌رسانی سریع، دقیق، حرفه‌ای و باکیفیت
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک برای تعمیر لباسشویی کنوود
 • ارائه برگه ضمانت‌نامه اصالت و کیفیت قطعات مورداستفاده
 • انجام انواع تعمیرات لباسشویی کنوود توسط تکنسین حرفه‌ای و آموزش‌دیده
 • ارائه فاکتور هزینه خدمات و قطعات با جزئیات کامل و شفاف
 • قیمت به‌صرفه به‌دلیل حذف واسطه‌ها

تعمیر آنلاین انواع خدمات تعمیر لباسشویی کنوود در مدل‌های مختلف را در محل عرضه می‌کند؛ بنابراین فرقی ندارد در کدام منطقه از تهران زندگی می‌کنید، درهرصورت می‌توانید از خدمات تعمیر آنلاین بهره‌مند شوید. برای دریافت خدمات تعمیراتی در سایر شهرهای ایران نیز با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن‌ها مشورت بخواهید.

سرعت، دقت و کیفیت؛ سه اصل تعمیرآنلاین برای عرضه خدمات تعمیر لباسشویی کنوود

شرایط گارانتی تعمیر لباسشویی کنوود توسط تکنسین‌های ماهر تعمیر آنلاین

بزرگ‌ترین مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران و سایر شهرهای ایران، گارانتی آن است. متخصصان تعمیر آنلاین بعد از اتمام فرایند تعمیر، یک برگه ضمانت‌نامه ۱ تا ۶ ماهه به شما عزیزان تقدیم می‌کنند. با استفاده از این برگه، اگر در زمان مشخص، دستگاه شما دوباره با همان مشکل قبلی روبه‌رو شد، به‌صورت رایگان از خدمات این مجموعه بهره‌مند خواهید شد. تعمیر آنلاین به شما کمک می‌کند تا یک بار برای همیشه عیب دستگاه خود را برطرف کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود به عوامل مختلفی وابسته است؛ بنابراین قبل از عیب‌یابی نمی‌توان یک مبلغ مشخص برای آن بیان کرد. بااین‌حال، تکنسین تعمیر آنلاین بعد از یافتن عیب دستگاه، هزینه تعمیر را به‌صورت شفاف و با جزئیات کامل به شما اعلام کرده و پس از دریافت تاییدیه شما، فرایند تعمیر را شروع می‌کند. فاکتورهای موثر روی هزینه تعمیر لباسشویی کنوود عبارت‌اند از:

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار: باتوجه‌به اینکه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل انجام می‌شود، هزینه رفت‌وآمد تعمیرکار یکی از بخش‌های هزینه نهایی است.
 • هزینه عیب‌یابی: عیب‌یابی دستگاه در اولین مرحله انجام شده که بعد از آن، هزینه نهایی به شما عزیزان اعلام می‌شود.
 • هزینه تعویض قطعات: قطعات مختلف ماشین لباسشویی کنوود هزینه‌های متفاوتی نیز دارند. قیمت قطعه موردنیاز برای دستگاه شما به‌طورشفاف در فاکتور نهایی ذکر می‌شود.

تعمیرآنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها برای خرید و تعمیر قطعات، انواع خدمات را با بهترین قیمت و پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما مشتریان عزیز عرضه می‌کند. برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه قطعات مانند قیمت موتور لباسشویی کنوود به سایت این کمپانی سر بزنید یا از کارشناسان ما در تعمیر آنلاین بپرسید.

نوع و عیب قطعه؛ موثر بر هزینه تعمیر لباسشویی کنوود

آموزش ریست لباسشویی کنوود

ریست ماشین لباسشویی کنوود برای برطرف کردن مشکلاتی مانند توقف در فرایند شست‌وشو یا قطع و وصل شدن ولتاژ انجام می‌شود. بسیاری از دستگاه‌های ماشین لباسشویی یک دکمه خاص برای ریست کردن لباسشویی دارند که با فشار دادن آن به مدت چند ثانیه، دستگاه دوباره راه‌اندازی خواهد شد. درصورت نبود دکمه ریست لباسشویی کنوود، مراحل زیر را انجام دهید:

 • دکمه start را را فشار داده و به مدت چند ثانیه نگه دارید.
 • ماشین لباسشویی را روشن کنید.
 • چندین بار در دستگاه را باز و بسته کنید.
 • یک برنامه کوتاه برای شست‌وشو انتخاب و آن را اجرا کنید.

اگر بعد از ریست لباسشویی کنوود مشکل دستگاهتان برطرف نشد، وقت آن است که با کارشناسان تعمیر آنلاین تماس بگیرید یا فرم ثبت درخواست سفارش را پر کنید.

آموزش نحوه ریست لباسشویی کنوود

تعمیر آنلاین؛ تخصصی‌ترین مرکز تعمیر لباسشویی کنوود

تعمیر آنلاین بهترین انتخاب برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران و سایر شهرهای ایران است. متخصصان ماهر و آموزش‌دیده این مجموعه با استفاده از قطعات فابریک به تعمیر لباسشویی کنوود در منزل شما می‌پردازند و بعد از اتمام کار، برگه ضمانت‌نامه ۶ ماهه را تقدیم شما عزیزان می‌کنند. برای دریافت مشاوره یا ثبت سفارش با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش پشتیبانی شما را به‌خوبی راهنمایی کنند.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 19 خرداد 1400 جعفری پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید لباسشویی من موقع شستشو صدا شدید میده مخصوصاموقع خشک کردن میشه لطف کنیدراهنماییم کنید.

  • 30 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر صدای تولید شده به علت لرزش شدید می باشد به احتمال زیاد کمک فنرهای لباسشویی کنوود شما دچار ایراد شده است.
   در صورتی که دستگاه لرزش ندارد اما صدای ناهنجار می شنوید ایراد از بلبرینگ و شفت موتور و یا آبکش لباسشویی می باشد.
   این ایراد نیاز به بازدید کارشناس دارد.

 • 20 خرداد 1400 عسگری پاسخ دهید

  سلام دستگاه من قفل کودک شده چه کاری باید انجام بدم
  ؟

  • 20 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس یا مدل لباسشویی خود را برای ما ارسال نمایید.

 • 23 مرداد 1400 باقری پاسخ دهید

  سلام خسته نباشیددوستان ماشین لباس شویی ماموقع شستوشوخیلی اروم کارمیمنه یعنی یه نیم دورمیزنه یه مکث دوباره یه نیم دوراینجوری لباس قشنگ تمیزنمیشه دورش بیشترمیشه یاسیستمش همینجوریه

  • 23 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   این حالت بستگی به مدل لباسشویی شما دارد اما در برخی مدل ها این حالت طبیعی است.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.