برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی رسمی کنوود در ایران با به کارگیری کارشناسان مجرب و با دانش به روز، مسئولیت خدمات پس از فروش ماشین‌های لباسشویی این برند معتبر را همچون دیگر تولیدات آن بر عهده دارد. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

تعمیر لباسشویی آاگ aeg

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود با 45396 تماس بگیرید و یا اینکه با فرم درخواست اعزام کارشناس درخواست خود را ثبت نمایید. هم اکنون سفارش تعمیر لباسشویی کنوود خود را ثبت نمایید.

وجه تمایز این مجموعه با دیگر شرکت های خدماتی در رویکرد تخصصی ما نسبت به برند کنوود می باشد. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی کنوود را انجام می دهد و کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی کنوود را گذرانده اند.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

تمامی مدل های ماشین لباسشویی کنوود تحت پوشش خدمات دهی نمایندگی کنوود می باشد. برای این مجموعه مدل و سن دستگاه ملاک نبوده و برای هر مدل دستگاه تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی کنوود در مجموعه حضور دارد.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود قادر به اجرای سیکل تخلیه نمی باشد، علت چیست؟

Read More
اگر لباسشویی کنوود فرایند تخلیه را به آهستگی انجام می دهد و یا اصلاً قادر به اجرای برنامه تخلیه نمی باشد؛ احتمالاً سیستم تخلیه مسدود شده است که متداول ترین جزء فیلتر دستگاه می باشد. این امر به دلیل تجمع بیش از حد آلودگی ها بر روی فیلتر رخ می دهد. جهت بررسی ابتدا از طریق شیلنگ تخلیه اضطراری دستگاه را تخلیه کرده و سپس فیلتر را خارج نموده و آلودگی های تجمع یافته بر روی آن را برطرف نمایید. اگر در هنگام تخلیه دستگاه صدای پمپ شنیده نمی شود، احتمالاً پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. جهت بررسی این قطعه پس از جدا کردن دستگاه از برق، مقاومت پمپ را با مولتی متر چک کنید. اگر صفحه نمایشگر عدد صفر یا بی نهایت را نشان می دهد، نیاز به تعویض پمپ می باشد.

ماشین لباسشویی کنوود در وسط چرخه کاری متوقف می شود، علت و راه حل چیست؟

Read More
ماشین لباسشویی را ریست نمایید. دستگاه را از برق جدا کرده و پس از ۱ دقیقه مجدداً آن را به برق وصل کنید. سپس چندین بار درب دستگاه را باز و بسته کنید و در نهایت جهت چک کردن لباسشویی، یک برنامه کوتاه را اجرا نمایید. قفل و سوئیچ درب دستگاه دچار مشکل شده است. سیستم قفل دستگاه می تواند به صورت مکانیکی و یا الکتریکی معیوب شود. به طور کلی دستگیره و میکروسوئیچ دستگاه به ترتیب به صورت مکانیکی و الکتریکی دچار مشکل می شود. جهت بررسی این مشکل دستگیره را به صورت ظاهری و میکروسوئیچ را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید. شیر برقی دستگاه خراب شده است. در طی سیکل شستشو، شیر برقی آب مورد نیاز را تأمین می کند. اگر شیربرقی معیوب شود دستگاه پیوسته منتظر ورود آب به دستگاه است و باعث می شود چرخه کاری متوقف شود. اگر شیربرقی اتصال ندارد جهت رفع مشکل، نیاز به تعویض قطعه می باشد. برد کنترل اصلی دستگاه معیوب شده است. این امر به ندرت دلیلی برای توقف چرخه کاری است. لذا ابتدا به بررسی موارد فوق بپردازید.

ماشین لباسشویی کنوود قادر به آبگیری مناسب نمی باشد، علت چیست؟

Read More
شیر آب ورودی به ماشین لباسشویی بسته است. شیلنگ آب ورودی به دستگاه دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی شده است. فشار آب ورودی به دستگاه کم است. شیربرقی ماشین لباسشویی معیوب شده است. جهت بررسی این قطعه ابتدا پمپ و فیلتر درون آن را بررسی کنید و در نهایت برای چک کردن آن از مولتی متر استفاده نمایید. سوئیچ تعیین کننده سطح آب دچار مشکل شده است. این قطعه جزئی از مدار آب ورودی دستگاه است که دارای یک لوله است که به وان متصل شده است. جهت بررسی سوئیچ ابتدا شیلنگ هوای آن را چک کنید. برای بررسی این قطعه یک طرف شیلنگ را درون آب غوطه ور کرده و از طرف دیگر آن هوا بدمید. در این آزمون هیچ حبابی نباید از شیلنگ خارج شود. تایمر ماشین لباسشویی کنوود خراب شده است. این قطعه وظیفه قطع و وصل ولتاژ ورودی به شیر برقی را بر عهده دارد. جهت بررسی تایمر ابتدا دستگاه را از برق جدا کرده و سپس به ارزیابی آن با مولتی متر بپردازید. این بررسی باید مقاومت صفر و یا مقادیر خیلی ناچیز را نمایش دهد. در غیر این صورت نیاز به تعویض قطعه توسط می باشد.

علت سروصدای بیش از حد ماشین لباسشویی کنوود چیست؟

Read More
اگر با گذشت زمان سروصدای ماشین لباسشویی کنوود زیاد می شود، احتمالاً بلبرینگ های دستگاه دچار مشکل شده است. در واقع در سیکل های چرخش لباسشویی، حرکت با حداقل اصطکاک و مقاومت دیگ توسط بلبرینگ ها انجام می شود. جهت بررسی این قطعات، درام را با دست بچرخانید، اگر حرکت دیگ با صدای غیرمعمول و یا به صورت غیریکنواخت انجام می شود، نیاز به تعویض بلبرینگ ها می باشد. لازم به ذکر است که خرابی بلبرینگ ها می تواند موجب آسیب دیدن دیگ شود. اگر دستگاه در هنگام چرخش صدای زیادی را ایجاد می کند، قرقره درایو که وظیفه چرخش تسمه و در نتیجه دیگ لباسشویی را بر عهده دارد، معیوب شده است. بررسی این قطعه مستلزم باز کردن دستگاه و بازرسی مستقیم قرقره می باشد. اگر در هنگامی که ماشین لباسشویی کنوود در حال تخلیه است، صدای غیرمعمول شنیده می شود، معمولاً پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. جهت رفع این عیب ابتدا فیلتر پمپ را بررسی کرده و سپس پمپ را مورد ارزیابی قرار دهید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۱۱ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی کنوود”

 1. مبینا صالحی گفت:

  سلام وقتتون بخیر امروز که دستگاهمو روشن کردم دیگ نمیچرخید حجم لباس ها هم زیاد نبوده مشکل از چی هست میتونم خودم برطرف کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   موارد متعددی باعث بروز چنین عیبی در دستگاه می باشد و حضور تکنسین الزامی می باشد.
   نچرخیدن دیگ از مواردی همچون پارگی تسمه، اختلال در کارکرد موتور و … می باشد و باید بررسی شود.

 2. احمد گفت:

  سلام من لباسشویی کنوود دارم 12 ساله که خریدمش الان از زیر دستگاهم اب میاد بیرون من چیکار باید بکنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   دلایل بسیار زیادی باعث بروز آبریزش از لباسشویی می باشد که از جمله آن ها پارگی و یا فرسودگی لاستیک، پارگی خرطومی ، شکستگی بدنه دیگ و … می باشد و بازدید تکنسین الزامی می باشد.

 3. خانم بارانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  یک سوال از خدمتتون داشتم علت بوی بد داخل دیگ لباسشویی کنوود چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   اگر فاضلاب منزل مشکلی ندارد به احتمال زیاد لباسشویی شما جرم گرفته است. به منظور رفع عیب از یک جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کنید.

   • حامد گفت:

    سلام لباسشویی من. خیلی میلرزاند خسته شدم هر تعمبرکاری میاد. تنظیم میکنه میره دباره همون میشه مثل فبل

    • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

     احتمالا کمک فنر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد. به منظور ثبت سفارش با مرکز تعمیرات لباسشویی کنوود به شماره 45396 تماس بگیرید.

 4. شهیری گفت:

  خسته نباشید میگم به تیم کاربلد تعمیرانلاین پاسخگویی و پیگیری رضایت بخش بود و مشکل دستگاهمون به کلی رفع شد تعمیرکار آقای نیلی بودن.مرسی

 5. شاهوردی گفت:

  سلام روزتون بخیر تایمر لباسشویی من خراب شده از طرف یک شرکت دیگه ای اومدند گفتند کل دستگاه باید جا به جا شه از طرفی که فکر نمیکنم نیازی به جابجایی کل دستگاه باشه این موضوع باعث شده یخورده حساس بشم شما تعمیرات در محل انجام میدید؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   برای تعمیر تایمر لباسشویی نیاز به جابجایی دستگاه نمی باشد و تنها تایمر دستگاه باید بررسی و در صورت نیاز باز وبسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.